Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

xxx

jak tam sytuacja na tym magazynie wygląda?dostalam propozycje pracy i sie zastanawiam

TooOooM

ja aktualnie przebywam w Holandii , wyjechałem właśnie EuroJob i jak na razie nie narzekam, godzin jako tako jest mimo że pracuje tu dopiero od tygodnia. W razie jakichkolwiek pytań pisać na adres mailowy: tomekspeed@gmail.com

ona

a migracja ludzi jest wynikiem polityki migracyjnej, wszstko jest kontrolowane

Xyz

Gdyby banda, która tam przyjeżdża zachowywała chociaż minimalny poziom kultury to też by było inaczej. To Polacy tak siebie przedstawiają. Chlają na umór, wszędzie zostawiają po sobie syf i oczekują że wszystko im się należy. Oczywiście są wyjątki, na szczęście...Nie można za brak wychowania winić biura. Dorośnij chłopie i przestań szukać winnych ;)

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Klaudia

Jedzie ktoś w następna środe ?

Xyz
@Klaudia

Ja jadę. Praca w Oostrum - Ceva. Opinie o firmie są nieprzychylne. Ja osobiście uważam, że nie można w pełni sugerować się opiniami wypowiadającymi się tutaj osób. Pracowałam wcześniej w Holandii przez inną agencję. Oczywiście głosy że firma taka i owaka. Pojechałam. Z pracy byłam zadowolona, z pieniążków rownież. Jak ktoś chce pracować i się sprawdza to jest oki. A jak się jedzie tylko żeby siedzieć z (usunięte przez administratora) i pachnieć popijając piwsko to już inna sprawa. Ludzie zapominają, że jest to praca tymczasowa, a więc jak sama nazwa mówi nie na rok czy dwa. Trzeba się rozwijać, łapać kontakty i kombinować a nie siedzieć z dupką przepelnioną goryczą że roboty nie ma ;)

V

Brawo! Przyśle ci medal... Nie jestem żadnym koordynatorkiem. Weź sie człowieku naprawdę do roboty a nie uzalasz sie nad sobą albo obrażasz innych.

anna23

Witam Mam pytanko. Zadzwonili dzisiaj do mnie z tej agencji i zaproponowali mi i chłopakowi prqace w cevo pakowanie telefonów itp. moje pytanie do was co o tym sądzicie? bo raczej kiepska opinia jest o tej firmie, dodatkowo powiedzieli że będzie jutro test językowy mieliście takowy? o co pytali?Mam wątpliwości co do wyjazdu po tym co przeczytałam

Patiii

Witam.Pracuję z chłopakiem dla firmy Eurojob juz ponad rok.Mamy duzo godzin i na czas placone pieniądze.Jak sie sprawdzisz i bedziesz dla nich w porządku,to oni ròwniez będą dla Ciebie ok!!

k
@Patiii

Patii możesz sie do mnie odezwać? 571 394 250 chciałabym sie dowiedzieć czegoś więcej od ciebie na temat tej pracy

X tens

a pozatym jak by bylo tak super to niebylo by negatywow ,ani kordynatorzy oraz starzy pracownicy by nie odchodzili co nie???wienc pomysl zamim zapiszesz cos!!! bo opini o tej firmie negatywnej nie zmienisz!!!

anna

Nie wazne kto i kiedy tam bedzie pracowac w tej agencji sie nic nie zmeni(usunięte przez administratora)

eurojob

Widze ze poziom inteligencji piszacych posty siega dna. Jesli chodzi o eurojob to polecam dla NORMALNYCH i normalnie myslacych ludzi. Agencja jak kazda inna

ktos

a nie pomyslales, ze to nie zalezy od "gownianej" agencji tylko od klienta u ktorego pracujesz?

anyka

a możesz coś więcej bo wlasnie mam jechac w przyszłym tyg na orchidee

annnnn

mam oferte wyjazdu z euro job na orchidea w okolice Rotterdamu jakie sa wasze opinie praca na 2 tyg czy moge dobrze trafić

rurka

w polsce mieszka masa biednych ludzi, ktorzy siedzieli do tej pory na berobociu mieszkajac u rodziców, dla nich to jest szansa i i tak pojada :) nawet zaa 100 euro robic miesiecznie, i swiata troche zobaczą to i sie pochwalą ze byli na zachodzie:)

kalina

Mądrzy ludzie nie pojadą po tych komentarzach przez Eurojob do pracy a (usunięte przez administratora)no niestety ale z pewnością na własnej skórze będą chcieli się przekonać czy faktycznie jest tak źle .

kmiot

ups,

toki

to gdzie w takim razie Ty z nimi byłeś skoro tak mocno odradzasz wszystkim szukanie pracy właśnie tu?

omo

Haha, snobisci kontra ludzie ze wsi :) w którą to strone poszło, dobre! snobosci jestem z wami!

ziomek ze wsi
@omo

co masz do ludzi ze wsi?.....że normalni ?! (usunięte przez administratora)

zapomnialas dodac jeszcze, ze oprocz tego, ze jestes kulturalna to pewnie do tego jestes brzydka i wszystko sie uklada w calosc:)

Moni
@Piotr

Piotr ,dzieci w piaskownicy jak już zabraknie im argumentów,aby dokuczyć koledze to mówią:a twoja mama jest brzydka.....hahaaaa A to,że byłeś kilka lat w NL nie znaczy ,że już wszystko wiesz! Pracowałeś przez firmę eurojob?!

pojecie to ja mam.. spedzilem pol zycia poza granicami PL, wiec dziewczynko to ty chyba nie wiesz o czym mowisz.. tzw kulturalnych tez widzialem :))))

Moni

twoje posty świadczą o tobie! nie piję nie palę,znam j.niemiecki trochę ang. Moi znajomi również chcieli sobie trochę zarobić ,również nie piją i nie palą,jesteśmy normalnymi kulturalnymi osobami ,nie przeklinamy i umiemy się porozumiewać z innymi ludźmi.Człowieku widzę reprezentujesz właśnie tych z którymi my wstydzimy się zadawać.(usunięte przez administratora)Pracowaliśmy rzetelnie.Nie wypowiadaj się chłopcze w temacie o którym nie masz pojęcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.