Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

NOWY

Witam niech ktoś się wypowie o pracy w Norwegi jako Cieśla szalunkowy , jak to wszystko wygląda począwszy od rekrutacji ...

Ruski

Dzień dobry , nie jeździjcie przez tą firmę ...Firma leci w przysłowiowego(usunięte przez administratora) Tyle na ten temat dziękuję do widzenia .

Xyz

Czy ktoś pracował w Norwegii na budowach-prace załatwione przez te agencje?

emisx33

Witam, chciałabym się dowiedzieć coś na temat tej firmy. Dostałam telefon , na magazyny w Holandii. Co mogę sądzić na ten temat?

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

DANIEL

Witam pracowałem w tym biurze 3 tyg nie polecam w AH Amsterdamie Gdzie kierownikiem jest pani Iwona i waląca na siebie z (usunięte przez administratora) gromadka Hultajów presja jet straszna i normy wzięte z kosmosu pracuje sie po 6 godz dzienie od 2.30 / 9 w nocy pierwszy tydzień płaca wam tylko 100E niby jakieś stażowe tez wzięte z (usunięte przez administratora) i za cale 2 tyg pracy i 64h Dostałem 235 euro nie Pooleecam żadnemu rodakowi z Farcikiem

wsciekly pracownik

Witam. Odradzam wszystkim agencje Eurojob !! najgorsza w jakiej pracowalem,zero szacunku wobec ludzi,platny transport do pracy gdzie w innych agencjach jest bezplatny i sa 2razy dziennie bezplatne transporty do sklepu,lokacja przy autostradzie 18km do sklepu!! Notorycznie bledne solarisy a reklamacje uwzgledniane tylko gdy zglosisz do tygodnia !! miesieczne wypowiedzenie lokacji agencyjnej gdy wynajmiesz pokoj prywatny obciazaja,w innych agencjach rezygnujesz w jednym tygodniu !!, jadac na urlop zabierajac bagaze placisz za pusty pokoj !! inne agencje nie licza ani kwatery ani ubezpieczenia !! Typowi oszusci,zlodziejska firma dzieki pozdrawiam :)

Derk
@wsciekly pracownik

Każda agencja z dnia na dzień cię bez opłaty za pokój nie puści kolego

Był widział przeżył

A Ty co? Pracowałeś dla nich? Wiesz jak jest w super marketach? To się wypowiedz..I taka prawda ..byłem ,widziałem, przeżyłem. ...I ja osobiście nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) i zdania nie zmienię,.

Był widział przeżył

był widział przeżył

Nie polecam,pracowałem na różnych sklepach-jest ciężko czy to na nocnych czy na dziennych,naprawdę trzeba ostro pracować.A na jednym sklepie żona pewnego pl-lidera odzywa się do ludzi nie po imieniu tylko na Ej Ty Eee...to jakaś masakra....mało tego to rodzinny sklep,a gdy zobaczyłem jak dziewczyna z apiepsza na mleku ,targa wózki z mlekiem z restantem,a chłopak rozkłada sobie sałatki czy mięsko to już wogole mnie p owalilo,jest naprawdę nie sprawiedliwość...ale to tylko jeden z wielu przykładów...Co do e-j to np..chłopak złamał rękę to co ?zwolnili go i powiedzieli jak się reka zrosnie to może wracać....następny przykład ..kolega mialbproblemy z ręką była spuchnieta bardzo co bolała,powiedział o tym menadzerce A ona na to że ma iść do pracy bo go zwolnią...poszedł ,ale na drugi dzień wsadził mu rękę w gips...to jest biuro? Obiecują nie wiadomo co,pomoc we wszystkim A wcale tak nie jest,czy jechać do szpitala czy do lekarza,to nikt z tobą nie pojedzie-żeby w czym kolwiek pomóc....dramat...Ludzie dobrze się zastanówcie za nim zdecydujecie się na tą firmę...Naprawdę to jest tylko namiastką tego co tu pisze,mogę naprawdę długo wymieniać...ale po co???

Byłypracownik

Hej

vegas

Ktos wie cos na temat pracy w Syncreon w Tilburg ? Waalwijk ?

think

Proszę niech ktoś napisze o pracy w supermarketach w Amsterdamie jak tam jest ?

Oszukany
@think

Idziesz na 5 dniowy staż, jeżeli zrobisz mniej niż 70% normy to nic ci nie zaplacą. Po 5 dniach mimo tego, że pracujesz na maxa w pocie czoła okazuje się, że nie udało się zrobić normy i wylatujesz bez żadnych zarobionych pieniędzy.

kasiab89

ja polecam eurojob,mimo ze w biurze troche trzba sie nagadac aby zalatwic sprawe. Poszli na reke z planowaniem mnie razem z chlopakiem jak wyprowadzilismy sie na prywatne mieszkanie. Godziny sie zgadzaly i kasa tez. Nie slyszalam o zadnych karach. Jak sie zwolnilam wczesniej to i tak rozliczyli mnie uczciwie. Praca tez byla spoko :) Ogolnie wyjechabym jeszcze raz.

margaret23

Witam, Chciałam zapytać jakie mniej więcej prace mają w tej agencji oraz czy sa jakieś normy. Ogólnie polecacie ta agencji? Chcialam wyjechac w kwietniu. Pozdrawiam

margaret

Fajne domki mają okolice zoetemeeru, praca zawsze byla, nawet jak nie bylo to robilo się cokolwiek byle było. Nie nazekam . Wyplata na czas , tylko warunkiem jest pilnowanie godzin, kolezanka nie pilnowala i dostawala nizsze pensje i sama mozniej nie mogla sie polapac w tych godzinach.

eurojob

Do prs jezeli juz jedziesz to powodzenia ale tak jak juz pisalem co tam jest mydlenie oczu i (usunięte przez administratora) daj z siebie wszystko a moze na nocki sie dostaniesz. Nie wiem jak w twoim ale w moim przypadku to byla totalna porazka nie pojade juz do holandii bo tak jak polak polakowi tam pomaga to dziekuje bardzo. Pozdrawiam wszystkich z EUROJOB Wpisujcie teksty jak tam jest (usunięte przez administratora) br /> hehe

Eurojob

Nie ma co wiecej dyskutowac niech zatrudnia lepiej swieza krew z syri bo oni to pewnie rozwina skrzydla w tej firmie i chyba szybko to wysadza w powietrze gdy sprawdza o co chodzi w tym calym bagnie. Pozdrawiam zakompleksionych brygadzistow z supermarketow i beduinow lizacym im brudne (usunięte przez administratora) Powodzenia na przyszlosc. Nikt normalny tam nie zostanie tylko tepa rasa.

Eurojob

Praca w supermarketach Witam i chcialbym sie podzielic moja opinia na temat tych krwiopijcow. A wiec jesli chodzi o prace dla tych marketow to nie wiem kto wymyslil normy ktore sa 70 colli na godzine co nawet nie daje 1 produkt na minute a co najlepsze 1 colli to jest przykladowo 1 karton gdzie znajduje sie przykladowo 8 rzeczy lub 12 ale kto ma tak zryta wyobraznie zeby to wymyslec bo przypuszczam ze nie wiatraki tylko Polaczki lub zydomasoneria. Totalne (usunięte przez administratora) czyli shit w Polskim wykonaniu tak nas traktuja nasi za granica ktorzy sie uwazaja za wiekszych holendrow od nich samych. To tyle.

tt

hah i to sa wlanie polczaki wy nawet za 4 euro bd jeba@ na ogorkach bo jet lepiej niz u was dnoo nie mmacie zadnych obicji szklarniowwcy

Grzes

Euro Job oferuje 8.66.. Gdzie obecnie najnizsza krajowa zgodna z CAO. wynosi 9.12. Godne zastanowienia badz podjecia ryzyka..

Ktoś

Witam ktoś w Środę 07.10.2015 do bredy przez EuroJob?

xxx
@Ktoś

tak jade tez skad jedziesz

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.