Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Johnny

Jak się ma sprawa pracy na marketach w Amsterdamie i okolicach

Nie polecam . Poprostu jakieś nieporozumienie. Ludzie nie dajcie się . Tylko nie praca w Moerkapelle przy orchideach! !! To są jakieś kpiny. Sama doswiadczylam i miałam przyjemność tam zagościć !!!!!

:O możesz jaśniej?

ParaNoja

Ja też nie zamierzam reklamować tej agencji, lecz nie było tam żadnej tragedii. Wypłaty nigdy się nie spóźniały, zdarzały się nieścisłości w kwocie. Jednak zawsze były korygowane. O swoje trzeba czasami powalczyć, pilnować swoich spraw. Nigdy nie siedźcie cicho! Jeżeli raz przymkniecie oko lub zbagatelizujecie ,,pomyłkę" ze strony biura, to dajecie jasny sygnał ze można z was coś wycisnąć. Są instytucje które za Wami staną, trzeba jednak samemu ich poszukać, podpytać tu i ówdzie. Od początku jednak trzeba siebie szanować i używać zdrowego rozsądku do oceny sytuacji, gdzie jest granica miedzy wykorzystywaniem a sumienną pracą? Witku, a możesz coś więcej o pracy w Norwegii napisać? Numerem telefonu kierownika nie pogardzę;) Powodzenia na emigracji! Pamiętajcie przeklinając swoja prace za granicą, ze bez powodu nie wyjeżdżaliście. Pomyślcie o tych co zostali. O opiekuńczym ZUSie, profesjonalnym NFZie, o froncie TVN vs Jedyne radio, o osamotnionym Jarku vel ,,ostatni sprawiedliwy stojący na czele walki o sprawiedliwość pośród zdrajców", o drogowej soli w sklepach spożyczwych, o samych drogach również, o basenie narodowym, przyjaznym systemie podatkowym, o wspaniałych procedurach reklamacji w większych sieciówkach, o cenach paliw. Wspomnijcie z nostalgią kolejki pocztowe z awizem w reku, nie wolno też zapomnieć polskiej Zimy. Pisze z dużej litery bowiem tak ją podziwiam, tylko polska Zima wspaniale kultywując polskie tradycje cichociemnych potrafi zaskoczyć służby drogowe w styczniu. No to skoro już przypomnieliście sobie ze macie lepiej od sąsiada możecie z uśmiechem na ustach zasiąść przed tv i ponarzekać na nową fryzurę tej sławnej pani z sosnowca. Od siebie poleciłbym jednak prozak:) Ahoj bracia Słowianie! Ja niestety muszę zejść do podziemia bo oni już są na moim tropie(pewnie zbierają butelki:/). Na szczęście krecik jest zalogowany na couchsurfing'u i może mnie ukryć przez jakiś czas. Vive la Nation!, Vive la Revolution! Vive le Roi Julian!

Adrianos
@ParaNoja

Co ty pierdoli....sz , jak nie potrafisz ogarnac sobie życia w Polsce to haruj jak szczur dalej do końca swojego życia . Pozdrawiam ogarniętych ludzi , troszkę pracy , pomysłu na siebie i wiedzy , pamiętajcie wyjeżdżają tylko studenci na krótki okres a reszta która ma to za sobą siedzi w kraju , gdyby tutaj było tak zle to nie byłoby 36 mln ludzi na tych ziemiach a gadanie jednego idioty nic nie zmieni

kowal
@Adrianos

(usunięte przez administratora) to Ty i to jak rasowy pisowsszczyk patridiota. (usunięte przez administratora) to w Polsce bedzie cale zycie i (usunięte przez administratora) z tego bd mial 1000 emerytury jak dozyje. Za granice jada ludzie nie bojacy sie wyzwan i chcacy cos zmienic i masz racje " gadanie jddnego iidioty nic nie zmieni",/,

carcar

Jakie macie opinie o pracy dla Ceva Logistics Roosendaal na magazynie z ubraniami?

Pobozny
@carcar

Praca w porządku firma też niczego sobie, jeżeli jedziesz przez normalna agencje to wszystko będzie git, akurat pracuje, niestety nie przez eurojob tylko vkve, hyym moja agencja porażka, znajoma pracuje przez eurojob i nie narzeka jest okey

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Jan

prosze o opinie na team pracy supermarkety amsterdam

lukasz

Posze o opinicie supermarkety amsterdam

AntyCovebo100%

Jak wygląda sytuacja w supermarketach? ile godzin pracy tygodniowo?

Przyjechałam do pracy na supermarkety . Pracuje tylko 2 godziny na nockę (13 netto ) z czego wypłatę otrzymuje tylko za 1,5 h bo odliczają z nocnej zmiany przerwę . Pracujemy ok 6,30 h dziennie jak normalny holender 9 h bardzo duża norma na hipermarketach. jeśli nie masz zdrowia nie przyjeżdżaj. Na razie pracę mam. Jestem w lokacji gdzie nie można otworzyć okna tylko klimatyzacja. Plus zaliczka jest wypłacana na wypłatę czeka się ok 3 tygodni.

Orangutan
@Anna

Napisz za tydzień jak sprawa się potoczyła. Powodzenia!

AntyCovebo100%
@Anna

Anna mozesz podac swoj email? mam pare pytan odnosnie pracy w tych supermarketach

Cześć, zamierzamy wyjechać ze znajomymi do pracy na magazynie w firmie SYNCREON, w okolicach Amsterdamu, jakieś opinie na temat tej pracy ?

Mikaa

Witam , pracuje ktoś może jako order picker w Ingram Micro?

Angel

Praca jest - pieniazki na czas wyplacalne :) Wszystkie negatywne komenatarze to od ludzi zapewne co przyjezdzają i mysla ze beda lezec i pachniec i pieniazki same beda wplywac na konto! Pozdrawiam

Byłam,zobaczyłam

Pracowałam w So natural przy orchideach. Miało być 8 euro na rękę wychodziło 5,5 lub 6 euro na rękę. Wypłaty wahały się od 180 euro do 340 euro (taka była największa za 53 godzin pracy). Godzin nie ma zapewnionych to zależy na który dział trafisz i od zamówień. Czasami w tygodniu pracujesz przykładowo po 50 godzin a czasami po 24 godziny... Zdarzają się dni wolne od pracy tzw rezerwy. Codziennie trzeba sprawdzać planning wieczorem czy następnego dnia idziesz do pracy i na jaki dział Cię potrzebują lub czy masz wolne. Warunki mieszkaniowe znośne. Ludzie w porządku, poznałam sympatyczne osoby ale idiotów też nie brakuje. Wypłaty słabe ale na czas. Praca monotonna, stojąca, na niektórych działach baaaaardzo szybkie tempo ale to wina głupich polaków i rumunów, jeden przez drugiego się ściga. Ogólnie czasami (usunięte przez administratora) od 6 do 21 a czasami nie ma dla Ciebie pracy. Kordynatorzy spoko, choć to zależy od człowieka. Plus za darmowe napoje na kantynie. Kontakt z biurem ok. Także może zarobisz, a może nie. Są lepsze agencje, walczcie o swoje prawa i szanujcie się, nie pozwalajcie by agencje Was okradały a Holender się śmiał że pracujecie za niecałe 6 euro. Pozdrawiam

Ania.

Witam dla euro Job pracuje od 2006 r.I ogólnie nie narzekam, moja ostatnia praca to supermarkety,i dla zainteresowanych informacja,jeśli potrafisz pracować i jesteś ok dla innych ,to zawsze będziesz miał prace i godziny.Kasa zawsze się zgadzała i była na czas...wiadomo że są też minusy,ale nie wielkie.Wszystko zależy tylko od Ciebie.Bo pamiętajcie na wakacje nie jedziecie.Jesli jesteś pracowity to zawsze dasz sobie radę.Pozdrawiam.

Mateusz

Z całego serca odradzam prace w tym biurze, w szczególności supermarkety w Amsterdamie.. Pluje sobie w brodę, że dałem sie nabrać..

Aa
@Mateusz

Czyżbyś się spocił? Musiało do tego dojść.

Grzegorz

Odradzam.

12345. Hej zaoferowano mi pracę na marketach okolice Amsterdamu mozecie powiedzieć coś na ten temat. I jak wyglądają zakwaterowania . Chce dodać że nie chciałabym trafić na hotel bo hotele to katastrofa

kawaszz

chciałem wyjechać ale patrząc na te opinie to az strach a spotkałem się z podobnymi sytuacjami w Holandi

Czytam te opinie o roznych agencjach nie tylko o Eurojob i az mi sie wierzyc nie chce. Kazdy obwinia agencje bo nie ma pracy...bo sciagaja ludzi itd itd. A pomyslal ktos jak to dziala ? Syncreon czy Ceva czy DocData itd..to sa klienci agencji pracy i to oni rozdaja karty. Skladaja zamowienie na 20 osob i agencja musi te 20 osob dosyarczyc. Prawda jest taka ze kazda agencja ma swoje za uszami czy to Eurojob czy T&S i wiele wiele innych. Pracowalem przez Eurojob 2 lata. Bylem zadowolony choc zdarzały sie sytuacje ze ktos sie zakrecil w glownym biurze i solaris sie nie zgadzal ale jak sie ma glowe na karku to mozna to szybko wyjasnic i odzyskac to co sie nalezy. Jesli ktos chce pracowac za posrednictwem Eurojob zdecydowanie polecam!!!

Adrianna
@Anonim

Przy ktorym biurku pracujesz w eurojobie? Nie kpij z ludzi.

Tiki
@Adrianna

Ta przy biurku to pewnie Monika planistka

Tiki
@Adrianna

Adriana jeśli zostałaś oszukana przyloncz się do pozwu grupowego i sprawę wygramy

Adrianna
@Tiki

jakies namiary z kim sie kontaktowac?

@Anonim

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz. Dokłądamy wszelkich starań aby współpraca przebiegała bezroblemowo co czasami się nie udaje. Jednak cały czas pracujemy nad poprawą naszych usług tak aby każdy kandydat był usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiam Serdecznie Eurojob

Piotr Łabiszewski

80km od pracy, już w Holandii, dowiaduję się że pracy nie ma. Kłamcy i (usunięte przez administratora) Nie podane godziny pracy. grafik ustalany codziennie, czyli nic nie zaplanujesz Obsługa chamska i to bardzo delikatne określenie. Jeżeli masz problem, to twój problem. Polecam nie polecać i odradzać!

Eurojob
@Piotr Łabiszewski

Drogi Panie Piotrze Nie rozpoczął Pan pracy ponieważ skontaktował się Pan z nami, że nie dotrze na introdukcję - telefon 10 minut przed rozpoczęciem introdukcji niestety nie zmienia sytuacji. Przypomnę również, że w takiej sytuacji zaproponowaliśmy inną pracę - zareagował Pan agresją i groźbami karalnymi. Niestety daty rozpoczęcia pracy nie są aż tak elastyczne.

Niki
@Eurojob

i tak nie wierze ze wasze stanowisko cos zmienia....oszusci!!!!

antyeurojob
@Eurojob

do pana z eurojobu-a jak wytlumaczysz mi to ze ludzie jada na wakacje i nie maja wyplaconych urlopowych godzin i to nie tylko jedna osoba tak miala...czekanie na transport od godziny do dwoch,zmuszanie ludzi do pracy w nadgodzinach-co jest karalne i mam na to dowod w postaci sms-a,opryskliwe i wrecz bezczelne kobiety ktore przyjmuja zgloszenie o chorobie i w moment wmawiaja pracownikowi ze to blef nie choroba...moge jeszcze troche tego wymienic a jest sporo...Nie wspomne o wyplatach ktore co tydzien sa inne pomimo ze pracuja 2 osoby na tym samym stanowisku za ta sama stawke...Jestescie beznadziejna agencja i najgorsza na jaka trafilem-nie polecam najwiekszemu wrogowi

@antyeurojob

Dzień dobry Ciężko się odnieść do takich informacji jeśli nie znamy imion i nazwisk tych osób. Z kim się Państwo kontaktowali w sprawie godzin i wynagrodzenia ? Jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprawie wynagrodzeń, liczby godzin lub niewłaściwego zachowania naszych pracowników/braku kontaktu proszę o kontakt : poznan@eurojob.nl (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie Eurojob

@Niki

Dzień dobry Jeśli czuje się Pan/Pani oszukana w jakikolwiek sposób proszę o kontakt poznan@eurojob.nl kazdy ma prawo do swojej opinii oczywiście dopóki mieści się w ramach kultury osobistej. Rzucanie oskarżeń bez żadnych informacji i dania nam możliwości odniesienia się do tematu jest niestety mało pomocne dla wszsytkich zainteresowanych. Pozdrawiam Serdecznie Eurojob

Gdzie moje pieniądze

Niepolecam z całego serca !!!! Nie wypłacili mi pieniędzy i czekam tylko codziennie na obiecany od nich telefon. Musze dzwonić z innych numerów żeby wgl odebrali . 4 osoby wraz zemna maja ten sam problem z tym ze mi muszą oddać za ponad 40 godzin nie za 5. Dałam czas do piątku później zostaje tylko prawnik bo nie będę w nieskończoność czekać a pieniędzy moich nie odpuszczę ???? NIE POLECAM! !!!!!!!!!!!!!!!!!

@Gdzie moje pieniądze

Dzień dobry Jeśli w dalszym ciągu nie otrzymał Pan odpowiedzi prosze o kontakt poznan@eurojob.nl Postaramy się pomóc jak najszybciej to będzie możliwe. Jeśli prześle Pani numer kontaktowy również zadzwonimy. Pozdrawiam serdecznie Eurojob

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.