Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Zadowolony Gość

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć (głównie od kogoś z agencji pracy Eurojob), czy jeżeli otrzymałem od Eurojob świadectwo pracy, to czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na otrzymanie pracy przez tego pośrednika w przyszłości? Uprzejmie proszę o odpowiedź.

@Zadowolony Gość

Dzien dobry, Niezmiernie nam miło, że rozważa Pan powrót do pracy przez naszą agencję. Uprzejmie informujemy, że świadectwo pracy jest jednym ze standardowych dokumentów, które jest wystawiane pracownikowi po zakończeniu współpracy. Jeżeli będzie Pan w najbliższym czasie zainteresowany ponowną współpracą, prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji. Aktualne oferty pracy może Pan znaleźć na naszej stronie internetowej lub poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn). Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Niezadowolony

Odradzam. Pracowałem w eurojob na firmie Syngenta. Jeśli jesteś kobietą, masz własny samochód i mieszkanie to praca dla Ciebie,jeśli nie to od razu sobie odpuść. Ściągają ludzi gwarantując prace a tu.. Przez tydzień miałem 5 godzin pracujących. Za domek ściągają 122,22 bo więcej nie mogą a na umowie masz 99 euro. Żeby doprosić się o jakikolwiek zwrot musisz czekać 5 tygodni i nie wiadomo czy go dostaniesz. Kobiety w biurze są niekompetentne i nie potrafią niczego załatwić a jeśli już to z wielką łaską po kilku tygodniach chodzenia dzień w dzień do biura.Salarisy nie są przejrzyste i nigdy nie wiesz ile Ci potrącą z wypłaty. Kiedy masz jakiś problem i idziesz wyjaśnić sprawę, kolejnego dnia nie jesteś zagrafikowany i taka sytuacja moż trwać nawet tydzień.Jak składasz wypowiedzenie, które jest z tygodniowym wyprzedzeniem to pracy już dla Ciebie nie ma, jeśli go nie dasz i odejdziesz to przez tydzień nadal płacisz za domek. Stanowczo odradzam prace w eurojob a szczególnie młodszym osobom chcącym coś zarobić. Jeśli już to tylko stracicie. Eurojob-ani euro, ani job. Pozdrawiam.

@Niezadowolony

Dzien dobry, Dziękujemy za przesłany przez Pana komentarz. Pragniemy zaznaczyć, że każda opinia naszych obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas istotna, gdyż daje nam możliwości konstruktywnej oceny funkcjonowania naszej firmy. W odniesieniu do Pana komentarza, chcemy podkreślić, ze zawsze staramy się, aby każdy nasz pracownik był zadowolony z wykonywanej pracy, jednak ilość przepracowanych godzin w dużej mierze jest zależna od naszego klienta. Jesteśmy pewni, że nasi pracownicy Inhouse, za każdym razem starają się jak najszybciej reagować na Państwa ewentualne skargi. Zdecydowanie nie stosujemy wyżej opisanych praktyk w stosunku do osób, które zgłaszają się do nas w celu wyjaśnienia swoich wątpliwości. W najbliższym czasie rozpocznie się nowy sezon u klienta Syngenta, dlatego zapotrzebowanie u tego klienta również wzrośnie. Analizując Pana komentarz, nie jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić i ocenić, jak wyglądała Pana sytuacja – jak przedstawiał się Pański planning, warunki dotyczące dojazdu do pracy oraz inne czynniki, które mogły mieć wpływ na Pańską wypłatę. Zachęcamy wiec do bezpośredniego kontaktu z nami, w celu rozwiania Pana wątpliwości. Odnosząc się do kwot związanych z opłatami za mieszkanie, obie wspomniane przez Pana kwoty są wyszczególnione w dokumentach, które Pan otrzymał przed rozpoczęciem pracy. W regulaminie dołączonym do kontraktu, znajdzie Pan również dokładny opis i wyjaśnienie wszystkich punktów i komponentów zawartych na naszym pasku wypłat. Zawsze prosimy wszystkich kandydatów i pracowników o dokładne zapoznanie się z otrzymanymi dokumentami, aby uniknąć wszelkich nieporozumień. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Tom

Pracuję w Syncreon'ie na szczęście w innej agencji. Jeżeli ktoś z Was myśli nad tą pracą to bardzo polecam, ale wybierzcie dosłownie dowolną inną agencję. Miałem sytuację gdzie jedna osoba pracowała ze mną 3 miesiące, a przyjechała do Holandii mając kilkaset euro. Po paru miesiącach nie miała co jeść, opowiadała mi, że je obecnie coraz rzadziej i ostatnio chleb z ketchupem, że jest podrażniona przez uczucie głodu. Jak się dowiedziałem to dałem jej 20€ na jedzenie, bo naprawdę było mi jej strasznie żal. Miała naliczane nieprawdopodobne koszty, była planowana średnio 3 dni w tygodniu i problemy dosłownie ze wszystkim, a była to przemiła osoba, niepaląca, niepijąca. Inny kolega pracował bezprawnie bez numeru SOFI, ponieważ nie chcieli go zabrać, aby wyrobił. Za pierwszy miesiąc pracy po 5 dni w tygodniu otrzymał około 160€ (z uwagi na podatek), a co najlepsze to prawnie nie powinien bez tego numeru pracować dłużej niż tydzień. W mojej agencji w dniu przyjazdu ten numer został wyrobiony. O oszustwach tej agencji chyba najlepiej może świadczyć fakt, że obiecują maksymalne opłaty w wysokości bodaj 99€, a następnie ludzie płacą po 130-140€. W dodatku znam przypadek dwóch osób mieszkających w tym samym (!!) pokoju, którzy płacą inne ceny za wynajem. Natomiast praca jest OK, w normalnej agencji dostaniecie na początek 260€ w Waalwijku i 310€ w Tilburgu na konto po odciągnięciu za mieszkanie agencyjne, ubezpieczenie oraz transport (w EuroJob wypłaty są niższe o 50-60€ i mieszka się w hotelu na środku autostrady z delikatnie mówiąc szemranym towarzystwem, o innych problemach pisano poniżej). Mieszkania w innych agencjach są bardzo OK, sam mieszkam w Tilburgu, super miejsce, fajni ludzie. Swojej agencji specjalnie nie podaję, aby nie robić reklamy, ale znam osoby z każdej agencji w Syncreonie i wypłaty mamy identyczne, prócz właśnie eurojobu.

Fibi
@Tom

Nawet wiecej bo mowisz o podstawie, w Waalwijku nie zarobilem nigdy ponizej 300€ ale to dlatego ze sa dodatki do zmian. Natomiast w eurojob zarobic tam sie nie da, wszyscy klna na ta agencje, goscie pracuja w tym samym miejscu co ja, tyle samo godzin i maja 100€ mniej, no kurde brak szacunku tej firmy do ludzi.

Wkur......

Odradzam!!!!!!!!!!! Przyjechałem do pracy w Syncreon podpisałem papiery w hotelu po czym telefon za godzinę ze nie ma tam pracy!!!!!!! I zostajesz w (usunięte przez administratora) albo bierzesz od nich ofertę inna a maja tylko Ceva albo wykładanie towaru w markecie albo się pakujesz do domu

Radek
@Wkur......

Nie rozumiem, to w ramach Syncreon zaproponowali Ci inną pracę jakąś dużo gorszą, że od radzasz czy co? Pracowałem na wykładaniu towaru z tego co wiem stawka wyższa poza tym praca w stolicy, więc w czym problem?

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Pfff

Skandaliczne wyplaty, tak jak ludzie napisali, te same godziny a wyplaty inne !!! Bedziecie robic nocki za 150 procent to tego w ogole nie odczujecie przy wyplacie....szkoda pisac a moglbym sporo

Buka

Nie polecam agencji Eurojob. Pracowaliśmy z chłopakiem w Syncreonie w Tilburgu. Sama praca jak najbardziej w porządku. My akurat mieliśmy trzy zmiany, ale mimo nocek pieniądze były kiepskie. Najpierw jeszcze raczej okej, po kilku miesiącach coś zmienili z systemem i zaczęliśmy dostawać mniejsze wyplaty za te same godziny. Żeby zarobić trochę powyżej 300 € na tydzień trzeba było robić cały tydzień plus nadgodziny plus niedziela. O mieszkaniach to prawda, pobierana jest za nie stawka nawet ponad 120 € mimo, że najpierw mowa jest o 99 maksymalnie. Za transport też pobierane są opłaty. Można byłoby przymknąć na to oko, gdyby chociaż ten transport był porządnie zorganizowany, ale to co się tam odbywa to komedia. Czekanie w nocy na kierowcę, który jednocześnie o tej samej godzinie ma zawieść ludzi do Waalwijku i odebrać ludzi z Tilburga. Chyba agencja powinna zamontować w samochodach teleporty. Non stop były sytuacje, że ludzie kończyli wcześniej lub chcieli zostać na nadgodziny i potem był problem z powrotem. Nie jest to wina kierowców, bo robili co mogli, a agencja sprawy im nie ulatwiała. Niepotrzebnie planowane były też osoby z jednego działu z osobami z innego. Ludzie się nie znali, inaczej kończyli i już nie było wiadomo jak wrócić, zwłaszcza kiedy to była noc. Ogólnie dojazdy to był stres. Co do wypłat jeszcze mieliśmy czasem z chłopakiem różnice typu 10 czy 20 €. Niby jednorazowo to niewiele, ale agencja nie skorygowała nam żadnej z tych różnic. Nie potrzebuję do szczęścia niewiadomo czego, ale skoro przyjeżdża się za granicę żeby pracować to raczej oczekuje się, żeby te zarobki jakieś były. Zwłaszcza przykro jeśli pracownicy drugiej agencji zatrudniającej w tym samym miejscu dostają za te same godziny większe wypłaty. Czyli coś tu jest nie tak. Po opiniach widzę, że nic się nie zmieniło, a nawet pogorszyło. Przez Eurojob nie pracuję już od dawna, ale postanowiłam napisać tę opinię, bo akurat jestem w innej agencji i tutaj za trzy dni pracy dostaję tyle ile w Eurojobie za tydzień. To trochę dziwne. Pojawiały się wcześniej opinie, że złe rzeczy piszą napewno jacyś lenie lub tacy którzy na wszystko narzekają, ale niekoniecznie tak jest. Nie wymagam niewiadomo czego, chcę tylko żeby wypłata się zgadzała i bez stresu dojeżdżać do pracy. O dobrym kontakcie z biurem w tej agencji nawet bym nie marzyła.

Janusz

Jezus czemu na kazdy komentarz ktos nonstop zaprasza do hr@eurojob.nl? Czemu w internecie taka aktywnosc, a w real wychodzi pikus? TRZEBA PRACOWAC porządnie DZIEN W DZIEN W BIURZE!!! Masakra jakas, zamknięte KÓŁKO: doprowadzic ludzi do tego zeby tu na forumie głośne skarzyli sie, a po tym zapraszac do HR. Dziekujemy. omijac szerokim lukiem

Kamil
@Janusz

Tym bardziej, że na te maile na hr nikt nie odpisuje:D

Rsmons444

To o Eurojob wyczynia to przechodzi ludzkie pojęcie! Zarobki mniejsze niż w Polsce. Oszukują na wszystkim. Każdy ma inaczej liczone wypłaty. Za mieszkanie co tydzień inna kwota. Wypłaty śmieszne,. Zero wyjaśnień, a pracy jak na lekarstwo. Ostrzegam przed tą agencją!

@Rsmons444

Dzien dobry, W zwiazku z Panska wypowiedzia uprzejmie informujemy, ze nasza agencja jest sprawdzana minimum dwa razy w roku przez odpowiednie instytucje, takze nie mozemy byc mowy o wspomnianych oszustwach. Niezmiernie Nam przykro, ze czuje sie Pan w jakikolwiek sposob oszukany. Chcielibysmy poznac wszystki szczegoly majace wplyw na Pan odczucia w tej kwestii, w zwiazku z tym serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem za posrednictwem e-mail hr@eurojob.nl Nie wiemy niestety jakie zarobki otrzymywal Pan w Polsce, ale w przypadku zarobkow w naszej agencji, to sa one wyplacane wedlug ukladow zbiorowych pracy. Przed podjeciem pracy otrzymal Pan rowniez wszystkie niezbedne informacje dotyczace m.in. oplaty zamieszkanie. Jesli otrzymane informacje byly dla Pana niejasne, mogl Pan skontaktowac sie bezposrednio z nasza agencja. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Kamillll
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Ja np przed wyjazdem do pracy z Wasza pożal się Boże agencja dostałem informacje o koszcie mieszkania w kwocie 90€, a kwaterunek kosztował 120€:) transport na który trzeba czekać i po 3 godziny płatny jak loty czarterowe. Obsługa niemiła, niezainteresowana praca. Zawracam od Was każdego, który wpadł na chory pomysł pracy dla Was.

Mati111

Skandaliczna agencja! Radzę nie korzystać z jej pośrednictwa. Co druga osoba jest oszukana. Wypłaty różne przy tych samych godzinach i stawce. Za wynajem biorą nawet 200 euro na tydzień, słyszałem od chłopaka co miał 60 godz! Dodatków zmianowych nie doliczaja. Kto nie interweniuje ten nie ma kasy. Trzeba tu walczyć o swoje do skutku. Dużo osób wystąpiło do instytucji prawnych aby odzyskać swoje pieniądze, bo agencja uważa, że wszystko jest ok.

@Mati111

Dzien dobry, W zwiazku z Panska wypowiedzia uprzejmie informujemy, ze nasza agencja, tak jak pozostale agencje posrednictwa pracy w Holandii, podlega holenderskiemu prawu. W zwiazku z tym nasza agncja jest sprawdzana minimum dwa razy w roku przez odpowiednie do tego instytucje instytucje, takze nie mozemy byc mowy o wspomnianych oszustwach. Prosimy wiec o niegeneralizowanie w Panskich wypowiedzach, ze co druga osoba jest oszukana. Rowniez w sprawie oplaty za mieszkanie nie opisuje Pan rzekomego problemu z wlasnej perspektywy, ale na podstawie informacji od osob trzecich, W tej kwestii mozemy Pana zapewnic, ze nie moze byc mowy o oplacie za mieszkanie w wysokosci 200 euro za tydzien. Co do wyplaty dodatkow zmianowych, to sa one wyplacane na podstawie ukladu zbiorowego pracy danego klienta u ktorego pracownik swiadczy prace. Prosimy wiec o informacje, gdzie podczas pracy u jednego z naszych klientow nie otrzymal Pan naleznego Panskim zdaniem dodatku zmianowego. Swoje uwagi moze Nam Pan przekazac za porednictwem e-mail hr@eurojob.nl . Chcielibysmy zaznaczyc, ze niezmiernie Nam przykro, ze czuje sie Pan w jakikolwiek sposob oszukany.W takich sytuacjach staramy sie wyjasnic przyczyne o pomoc danemu pracownikowi, a nie jak Pan twierdzi, uwazamy ze wszysko jest ok. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Karinka2019

Najgorsza agencja w jakiej byłam w Holandii..kontakt utrudniony, na emaile odpisują wybiórczo. Wypłaty rzędu 130 euro za 32 godziny przy stawce 10,38 E. W innej agencji za te same godziny i stawce tej samej zarabia się o 60 euro więcej. Koszty wygórowane, za mieszkanie od 120 do 140 Euro w zależności od osoby i tygodnia. Wszystko wg nich się zgadza! Trudno cokolwiek wyegzekwować od nich lub wyjaśnić. Kolejne osoby rekrutuje agencja a dla aktualnych pracowników nie ma wystarczająco dużo pracy, średnio 30 godz tygodniowo. Jak ktoś chce zarabiać mniej niż w Polsce i lubi dużo przygód i stresu to Eurojob jest strzałem w dziesiątkę.

Beti
@Karinka2019

Święta prawda!!! Za dwa dni pracy otrzymałam 28 €! Ooo zgrozo, mój chłopak dostał za te same dni 100 €! Zaznaczam że pracowaliśmy na tej samej zmianie te same godziny i w te same dni. (usunięte przez administratora)

Ryan

Omijać z daleka przecież to śmiech na sali a nie agencja

@Ryan

Dzien dobry, Chcielibysmy poznac powody Panskiej opini, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail hr@eurojob.nl. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Maria2019

Nie polecam Eurojob. (usunięte przez administratora)Odciaga kosmiczne kwoty za mieszkanie, podatek itp. Każdy ma pobraną inną kwotę za mieszkanie od 99 euro do nawet 140 EUR na tydzień. Ludzie zarabiają mniej niż w PL. Przykład ; chłopak miał przepracowane 23,5 godz i otrzymał aż 49 euro wypłaty! O zgrozo! Takich przypadków jedt dużo więcej. Kontakt z koordynatorami utrudniony, nikt nie odpisuje na emaile. Pracy jak na lekarstwo w SYNCREON, loteria, komu się uda to pracuje. Przeważnie pracuje się około 20 godz tygodniowo. Szkoda przyjeżdżać, strata czasu i pieniędzy, bo więcej tu wydasz niż zarobisz. TRAGEDIA!

Onaonaona

Nie polecam. Bylam na l4 i po powrocie dostalam wypowiedzenie z pracy. Za ostatnie 8dni nie zostalo wyplacone zostaje odsylana od jednej osoby do drugiej w katrach tak sie ludzi nie traktuje.... odradzam... mam caly komplet papierow pod tym kontem bylam osobiscie w kadrach i cisza z odpowiedziami i wynagrodzeniem...

@Onaonaona

Dzien dobry, Niestety nie podala Pani wiecej szczegolow dotyczacych Pani sytuacji, dlatego abysmy mogli udzielic Pani odpowiedzi oraz pomocy zachecamy Pania do kontaktu z Nami za posrednictwem e-mail hr@eurojob.nl. Nie jest raczej mozliwym, aby zostala Pani zwolniona z powodu Pani l4. Dlatego tez aby rzeczowo udzielic Pani odpowiedzi odnosnie rozwiazania umowy oraz niewyplaconego wedlug Pani wynagrodzenia, czekamy na kontakt z Pani strony. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Xenoholy

Najgorsza Agencja w jakiej byłęm .. Mam kilka zastrzeżeń.. Pierwsze z nich zajżdzasz do Zandam niby to hotel a to stary biurowiec w którym nie można nawet okna otworzyć bo po co człówiekowi świerze powietrze... I sie czujesz jak na Wytrzeźwiałce... Praca w Marketach jest okropna ludzie to typowa cebula wymyślają jakies normy .. norma norma ale w tydzień nawet nie zapamietasz wszystkich produktów to chyba trzeba być geniuszem ... Trzecie i odstatnie byłęm u nich miesiac w lutym i od tej pory nie dostałem zadnej wyplaty od nich .. a Miala być 14... O co chodzi /??? chyb bede musiał serio sie skontatktować z zwiazkami zawodowymi...... I ludzie czytajcie co podpisujecie !!!! NORMA W HOLANDI JEST ZAKAZANA I PRAWNIE KARANA !!!!! SERDECZNIE NIE POLECAM EURO JOB ... KUPA OSZUSTÓW 1!!!! i zlodzieji !!!!!!!

@Xenoholy

Dzien dobry, W zwiazku z Pana wypowiedzia chcielibysmy w rzeczowy sposob odpowiedziec na Panska opinie. W przypadku hotelu dla Pracownikow mieszczacego sie w Zaandam zgodnie z przepisami przeciwpozarowymi okna w budynkach tego typu nie moga byc otwierane. Budynek ten posiada automatyczny system klimatyzacji, ktory reguluje przeplyw powietrza oraz tepmerature w pokojach. Prosimy zwrocic uwage, ze w wiekszosci hoteli obowiazuje zakaz otwierania okien. W kazdej pracy spotyka sie Pan z normami i zasadami, ktorych nalezy przestrzegac. Pracujac na przyklad przy sortowaniu paczek, jak i przy miesie jest Pan zobowiazany normami produkcyjnymi obowiazujacymi w danym zakladzi pracy. Przed podjeciem pracy na supermarketach oraz na introdukcji otrzymal Pan wszystkie potrzebne informacje o rodzaju wykonywanej pracy oraz o przewiadzianym w tym wypadku tempie pracy. Nie jest rowniez prawda, ze musial Pan zapamietac wszystkie produkty, poniewaz pierwszy tydzien pracy na sklepach zawsze rozpoczyna sie od pracy na jednym dziale, aby moc przyswoic sobie potrzebne informacje. Uprzejmie informujemy, ze wyplata za period 2-2019 obejmujaca tygodnie od 5 do 8 ma miejsce w dniu dzisiejszym, zgodnie z harmonogramem wyplat, ktory Pan otrzymal wraz z regulaminem. W dniu dzisiejszym wiec wynagrodzenie za period 2-2019 zostalo wyslane. Gdyby zapoznal sie Pan dokladnie z regulaminem, posiadalby Pan informacje o terminie wyplaty. Dlatego jestesmy zgodni z Pana rada dla nowych pracownikow, aby dokladnie czytali otrzymane dokumenty, aby uniknac nieporozumien w przyszlosci, jak zdarzylo sie to w Pana przypadku. Niezmiernie Nam przykro, ze ma Pan takie zdanie o naszej agencji, mimo ze naszym zdaniem jest ono niesluszne. Prosimy o zachowanie powsciagliwosci w swoich wypowiedziach, poniewaz oskarzenia o oszustwa i zlodziejstwa nie maja w tym wypadku racji bycia. Pozdrawiamy, Team Eurojob

DoZo
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

czyli kwaterujecie ludzi w smrodzie! totalna porażka! Tak sie opiekujecie swoimi pracownikami? to kto z wami teraz pojedzie? masakra! skandal!

@DoZo

Dzien ddobry, Tak jak napisalismy poprzednio, okna w omawianym budynku nie moga byc otwierane ze wzgledu na przepisy przeciwpozarowe. Budynek ten posiada jednak automatyczny system klimatyzacji, ktory reguluje przeplyw powietrza oraz temperature w pokojach, tak wiec nie ma w tym wypadku mowy o zakwaterowaniu Naszych pracownikow w pokojach bez cyrkulacji powietrza. Prosimy na przyszlosc uwaznie czytac udzielane Panu odpowiedzI, poniewaz owa informacje otrzymal juz Pan w odpowiedzi na Panski poprzedni wpis. Naszym pracownikom staramy sie zapewnic nalezyty serwis. Jesli pobyt na naszej lokacji okazal sie dla Pana uciazliwy z powodu niemozliwosci otwarcia okna, to mogl Pan poprosic o zmiane lokalizacji przez Nasz dzial domow i transportu. Moglibysmy wtedy pomoc Panu w tej kwestii. Nie zrobil Pan jednak tego w czasie swoje zatrudnienia w Naszej firmie, wiec nie moglismy udzielic Panu wspracia w tej kwestii. Ponownie prosimy o zachowanie powsciagliwosci w Panskich wypowiedziach, poniewaz powyzsze bezpodstawne oskarzenia nie maja racji bytu. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Andrzejek

Witam, czy jest tu jakaś osoba, która pracuje lub pracowała w marketach przy wykładaniu towarów ? Zależy mi na opini pracy, zakwaterowania, pierwszej wypłaty. Pozdrawiam !

@Andrzejek

Nie polecam szczerze ..... Euro Job to (usunięte przez administratora) .... Dadzą ci zakwaterowanie do Zandam w starym Biurowcu ...... bedziesz miał tydzień próbny ... nei rzrobisz 70 coli to cie (usunięte przez administratora) na skrzynki gdzie bedziesz też musial (usunięte przez administratora) .... Nie wyplacalne biuro okrada z czego moze ,.... I wrócisz ze skulonym ogonem i bez pieniedzy ...

@Andrzejek

A i jeszcze czego malo to nie dostaniesz nawet żadnego solarisu .... Ja czekam włąsnie az zwiazki zawodowe teraz sie nimi zajmą bo to jest przesada ....

Usuwaja komentarze ..

@Xenoholy

Dzien dobry, Przypominamy, ze pasek wyplaty za period 2-2019 bedzie automatycznie wyslany na Panstwa adresy mailowe w dniu jutrzejszym po godzinie 17. Te informacje powinien Pan rowniez otrzymac przed pojdeciem zatrudnienia. J

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Dzien dobry, Przypominamy, ze pasek wyplaty za period 2-2019 bedzie automatycznie wyslany na Panstwa adresy mailowe w dniu jutrzejszym po godzinie 17. Te informacje powinien Pan rowniez otrzymac przed podjeciem zatrudnienia lub w jego trakcie Jesli natomiast tak sie nie stalo lub ma Pan jeszcze jakies pytania to zapraszamy do kontaktu z Nami poprzez e-mail hr@eurojob.nl. Pozdrawiamy, Team Eurojob

@Xenoholy

Szanowny Panie, Uprzejmie informujemy, ze komentarze dodawane na stronie sa w pierwszej instacji sprawdzane przez administratora strony, poniewaz zgodnie z regulaminem strony, wulgarny jezyk oraz komentarze zawierajace niestosowne tresci nie sa dozwolone. Prosimy pamietac o tym przy Panskich wypowiedziach. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Eska

Dostałam propozycje pracy SO natural przy orchideach . Z tego co czytam wychodzi mało godzin 7-9 dziennie ? Od poniedziałku do piątku. Czyli na nadgodziny nie ma co liczyć . Filmik ,który dostałam pokazuje ,ze praca fajna. .. ale przy stawce 9,50 e. Po odliczeniu mieszkania ,ubezpieczenia ,dojazdow . Itp .. zostanie co kotek naplakal . A jeszcze jak tu czytam opinie ,ze firma okrada . Niuniu

@Eska

Dzień dobry Ilość godzin pracy jest zależna od ilości zamówień jednak zawsze proszę brać pod uwagę że trzymamy się ściśle kodeksu pracy i nie zawsze można pracować dłużej niż 8 h dziennie. Pozdrawiam serdecznie Eurojob

Magda
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Wy sie trzymacie kodeksu pracy ??!?!?! Hahahahahahahahaha ????????

Porządek
@Magda

Czyli to prawda co piszą ludzie bo NIKT BY NIE PISAŁ SOBIE TEGO OD TAK. WIĘC TAM Wjeżdżam niebawem i komentarzach Będzie pisane w końcu ktoś się (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) szefostwo tego (usunięte przez administratora)

Witam mam pytanie , Czy ktoś pracuje na magazynie w Holandii chciałbym wiedzieć jakie tam warunki są i ogólnie się dowiedzieć jak tam jest, czy warto jechać czy nie ?

@Marek

Dzien dobry, Dziekujemy za zainteresowanie nasz oferta pracy. Jesli ma Pan jakies pytania zwiazane z ofertami pracy, to zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami poprzez e-mail job@eurojob.nl . Pozdrawiamy, Team Eurojob

PeKa

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oszukują jak tylko się da. Warunki pracy beznadziejne. Mieszkania obskurne. Obiecują polskiego koordynatora a okazuje się ze koordynator nie mówi po polsku i dzwoni o każdej porze dnia i nocy z pretensjami do kogoś innego żebym przekazała temu komuś bo znam angielski. Paranoja... niby godziny te same a pieniądze coraz mniejsze. Obiecują ludziom transport do pracy oczywiście płatny a okazuje się ze pracownik nie ma jak dojechać do pracy. A do biura nie ma jak się dodzwonić. Pani B. zajmująca się mieszkaniami i transportem traktuje innych jak kretynow

@PeKa

Dzien dobry, W zwiazku z Pani wypowiedzia uprzejmie informujemy, ze nasza agencja jest sprawdzana minimum dwa razy do roku przez odpowiednie instytucje, takze nie moze byc mowy o wspomnianych przez Pania oszustwach. Niezmiernie Nam przykro, ze czuje sie Pani w jakikolwiek sposob oszukana. Chcielibysmy poznac wszystkie szczegoly majace wplyw na Pani odczucia w tej kwestii, w zwiazku z tym serdecznie zapraszamy Pania do kontaktu z naszym biurem poprzez e-mial hr@eurojob.nl . Pragniemy Pania poinformowac, ze w naszym biurze pracuja zarowno polsko jak i angielsko jezyczni koordynatorzy. Moglo sie wiec zdarzyc, ze zostala Pani poproszona o pomoc w tlumaczeniu, jesli jeden z pracownikow nie mogl sie porozumiec sie ze swoim koordynatorem. Takie sytuacje zdarzaja sie raczej sporadycznie. Jesli chodzi o transport, to jest on oferowany dla osob mieszkajacych na naszych lokacjach, a plan dotyczacy trasnportu jest ukladany na biezaco. Prosimy rowniez o wiecej szczegolow w tej sprawie oraz o warunkach mieszkaniowych z jakimi Pani sie spotkala poprzez e-mai na hr@eurojob.nl . Bedziemy wdzeczni za kontakt z Pani strony. Nasz telefon biurowy jest czynny od 8:00 do 18:00 od poniedzialku do piatku, a w weekend i poza godzinami pracy biura dzialaja numery planningowe, takze staramy sie byc w stalym kontakcie z naszymi pracownikami. Natomiast w sytuacji, gdy chcialaby Pani zlozyc skarge na pracownika naszego biura, to rowniez prosimy o kontakt poprzez e-mail hr@eurojob.nl . Pozdrawiamy, Team Eurojob

Kuba

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak wyglada praca przy nasionach w De Lier dla par ? Czy pracują razem ? Czy rozdzielają czasem ?

@Kuba

Dramat, nie polecam! Oszukują na hajs! Ten eurojob to jest porażka!

@Kuba

Nie polecam! Traktują ludzi jak...takiego coś po raz pierwszy spotkaliśmy w Holandii.

@Kuba

Dzien dobry, W De Lier sa trzy rozne dzialy, podzielone na fukncje dla kobiet i mezczyzn. Nie ma mozliwosci aby pary pracowaly na tych samych dzialach. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Kuba
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Dzień dobry, Bardziej chodziło mi o zmiany. Czy pary pracują w tych samych godzinach czy nie. Dziekuje za szybko odpowiedz.

@Kuba

Nasza agencja nie gwarantuje pracy dla par na tych samych zmianach. Zakwaterowanie jak najbardziej tak. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Moonshiner
@Tomek

Czesc mam oferte pracy jako job coach jakiees porady I cos wiecej moglby Pan opisac dziekuuje z gory...pozdrawiam

@Moonshiner

Dzien dobry, Dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta pracy. Oferta ta jest jak najbardziej aktualna i mamy nadzieje, ze Panski rekruter przekazal Panu wszystkie niezbedne szczegoly dotyczace tej oferty pracy. Pana, ktory wystawil ponizsza nieco mniej chwalebna opinie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem poprzez e-mail hr@eurojob.nl . Chcielibysmy poznac wszystkie szczegoly, ktore mialy wplyw na Panska opinie o tej ofercie pracy. Pozdrawiamy, Team Eurojob

@Moonshiner

Nie wiem co to jest za praca, Ale ja pracowałem na sklepach i powiem uciekaj... pianistka nigdy nie odbiera telefonu, nie możesz nic zapytać. Chyba unika ludzi poprostu bo nic nie wie. Jak masz problem to jedyne pisz maila, a odpowiedzi od nich i tak nie dostaniesz.

@Tomek

Dzien dobry, Niezmiernie Nam przykro, ze ma Pan takie odczucia. Staramy sie, aby Nasi pracownicy zapewniali Panstwu jak najlepszy serwis oraz potrzebna pomoc. Jest wiec malo prawodopodobne, aby nie mogl sie Pan skontaktowac z dzialem planowania przez caly okres Pana pracy. Jak zawsze w takich sytuacjach, chcielibysmy omowic kazda taka sytuacje i poznac szczegoly, ktore mialy wplyw na Panska opinie. Zapraszamy wiec do kontaktu poprzez e-mail hr@eurojob.nl . Pozdrawiamy, Team Eurojob

@Moonshiner

Dzien dobry, Dziekujemy za zainteresowanie ta oferta pracy. Praca jako jobcoach polega w glownej mierze koordynowaniu calego procesu zamowien i wysylki u danego klienta. Do glownych zadan na tym stanowisku pracy nalezy przyjmowanie i porzadkowanie zamowien z roznych lokacji, koordynowanie pracy pracownikow dzialu oraz dbanie aby poprawnie skompletowane zamowienie zostalo wyslane na czas. Szukamy osob, ktore potrafia podejmowac decyzje oraz beda umieli szybko rozwiazywac pojawiajace sie problemy. Wazne jest rowniez, aby osoba ta potrafila zmotywowac swoj zespol oraz byla zaangazowana w powierzone mu zadania. Jest to bardzo wazna fukcja, poniewaz Jobcoach jest odpowiedzialny za bezposredni kontakt pomiedzy naszymi pracownikami a liderem na danej zmianie. Jobcoach laczy w sobie prace administracyjne, zarzadzanie pracownikami oraz w razie potrzeby prace produkcyjna. Jesli bedzie Pan mial jeszcze jakies pytania to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem poprzez e-mail job@eurojob.nl Pozdrawiamy, Team Eurojob

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

To avoid doubts and questions after the salary for period 1/2019 we would like to inform you that unfortunately your hours for work at AH OEGS on Monday 31.12.2019 will not be paid out this week - otrzymalismy takiego maila. "najlepszy serwis"... szkoda gadac! najgorsze co może się przydarzyć w biznesie jest niestabilność finansowa i firma jest niestabilna poniewaz nie ma wynagrozdenia na czas! wiec mam prawo mowic to glosnie nie pozdrawiam

@Tomek

Dzien dobry, Uprzejmie informujemy, ze fragment wiadomosci e-mail, ktora Pan przytoczyl dotyczyla korekty tylko za jeden dzien pracy z tygodnia 1-2019. Dzien ten nie zostal niestety doliczony do ogolnej liczby godzin z tygodnia pierwszego, dlatego tez kilku pracownikow supermarketow otrzymalo taka wiadomosc. W tresci wiadomosci poinformowalismy rowniez tych pracownikow o planowanej korekcie, ktora bedzie miala miejsce w piatek 22-02-2019, jak rowniez wyrazilismy Nasze przeprosiny za zaistniala sytuacje. Ponizej moze Pan znalezc calosc wiadomosci wyslanej w tej kwestii. Fakt, ze otrzymali Panstwo ta informacje droga mailowa swiadczy o tym, ze staramy sie zapewnic Panstwu najlepszy serwis i na czas poinformowac o najistotniejszych sprawach mogacych miec wplyw na Panstwa wynagrodzenie. Nasza intencja tym wypadku bylo zapewnienie poprawnego przeplywu informacji miedzy pracownikiem a pracodawca. Przypadek ten jak Pan widzi nie ma wiec nic wspolnego z kondycja finansowa firmy oraz ze stabilnoscia na rynku pracy. Nasza firma dziala z powodzeniem od kilkunastu lat na holenderskim rynku pracy i takie sytuacje nie zdarzaja sie czesto. Tresc wiadomosci: "Dear all, To avoid doubts and questions after the salary for period 1/2019 we would like to inform you that unfortunately your hours for work at AH OEGS on Monday 31.12.2019 will not be paid out this week. Correction of that day will be done next week on Friday 22.02.2019. We apologize for situation and any inconvinience." Pozdrawiamy, Team Eurojob

Beste Daniel, Wij willen de drempel om contact met ons op te nemen zo laag mogelijk houden en hebben daarom een zorgvuldig samengesteld Huishoudelijk Regelement ontwikkeld in welke alle afdelingen binnen Eurojob en de contact gegevens uitgebreid benoemd worden. Alle nieuwe medewerkers ontvangen dit document. Wij nodigen alle medewerkers uit om met ons te communiceren. Onze HR support afdeling staat iedereen graag te woord deze is via HR@Eurojob.nl te bereiken.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.