Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

bezfalszu

Pracuje od 3 miesiecy w synkreonie. Stawka spoko, godzin nie brakuje. Domek tez znosny, spalem w duzo gorszych. Ogolnie jak ktos chce pracowac to zarobi a jak ktos przyjechal tylko narzekac i pic to wiadomo, ze nie zarobi. Ja odkladam na mieszkanie w Polsce i wracam do kraju. W Lublinie nigdy nie zarobilbym na wklad na meiszkanie.

@bezfalszu

trollu tak tak nie zarobiłbyś nigdy tych 5 tys złotych na miesiąc :)

Robert

Pracuje w Syncreonie juz 3 miesiace i jade na urlop do Polski. Wiadomo, praca nie zawsze jest idealna, czasami treba sporo nadgodzin zrobic ale w koncu za nie placa to nie jest zle. Kazdy chcialby pieniadze za darmo teraz dostawac i jeszcze nie wiadomo jakie stanowiska. Chcecie pracowac to zarobicie a jak nie to nie, proste.

@Robert

TROLL - ludzie to bzdury nie bierzcie na serio i poczytajcie komentarze.

Mihau

haha Zandaam to tragedia nie polecam, byłem zwiedziłem chyba gorszych warunków nigdzie nie da się doświadczyć +1000000 komarów :)

Max

Moja opinia dotyczy zakwaterowania "w hotelu" oferowanego przez EuroJob w miejscowości Nuland Rijksweg 16 pod miastem s'Hergogenbosch, za które każdy z lokatorów płaci tygodniowo jedną z najwyższych stawek w Holandii czyli 122 euro. Jak wiadomo, mieszkania służbowe to mieszkania służbowe - przewija się przez nie duża ilość osób, często bardzo luźno podchodzących do kwestii utrzymania czystości po sobie. Wszystko zależy od ludzi. Nie mniej jednak Nuland to 50 osobowy hotel, a raczej taki hostel bez recepcji. Małe dwuosobowe pokoje, z internetem, lodówką, 2 łóżkami, 2 szafkami (nie szafami), 2 taboretami. Takie minimum aby wrzucić ubrania do torby, wsunąć pod łóżko i przeżyć powiedzmy 3 miesiące pracy tymczasowej. Więcej nie ma co się spodziewać. Wspólna kuchnia, jeden ogrzewany prysznic z toaletą + nieogrzewana łazienka z 6 prysznicami - czyli kontener dostawiony do budynku przerobionego z dawnej firmy, nieogrzewana pralnia. Jednak moją uwagę w tych skromnych warunkach zwraca pewien fakt, a mianowicie BRAK ZACHOWANIA JAKIEGOKOLWIEK MINIMUM SANITARNEGO PRZEZ ORGANIZATORA NOCLEGÓW czyli Euro Job. Co to znaczy? Rzucający się w oczy brud we wszystkich pomieszczeniach wspólnych i porozwieszane kartki z informacją, że każdy mieszkaniec ma dbać o czystość we własnym zakresie bo sprzątaczka tu sprząta tylko CZASAMI co w oryginale brzmi "Uprzejmie prosimy, aby mimo faktu, że pomieszczenia te (pomieszczenia wspólne) są czasem sprzątane przez sprzątaczkę, każdy pozostawiał po sobie porządek". CZASEM SPRZĄTANE PRZEZ SPRZĄTACZKĘ - CZYLI KIEDY? Sądząc po ilości ogólnodostępnych wiszących pajęczyn, chodzących tu pająków, zdechłych much, komarów, zaschniętego brudu na podłogach, smrodu z łazienek, pleśni na sufitach, łuszczącej się farby itd... można mniemać, że sprzątaczka owa jest albo dostępna na 2 godziny raz na kwartał albo po prostu niewidoma. Powiedzcie jak można nie sprzątać miejsca, w którym mieszka non stop 50 osób? Nie powiesić nawet kostki w WC aby nie śmierdziało? Na stronie Euro Job widnieje jednak informacja, że firma oferuje bardzo dobre zakwaterowanie. Czy nie słyszeliście nigdy o czymś takim jak bakterie, grzyby, wirusy, choroby przenoszone poprzez wspólne używanie niezdezynfekowanych powierzchni? Chyba nie... Policzmy przychód brutto z zakwaterowania pracowników i zapytajmy Euro Job jaki byłby koszt regularnego sprzątania i czy naprawdę ich na to nie stać??? 50 osób x 122 eur/osoba = 6100 eur / tydz. 6100 eur / tydz. x 4 tygodnie = 24 400 eur / miesiąc Czyli na miesiąc ponad 100.000zł przychodu Czy w kosztach miesięcznych budynku generującego przychód ok. 24.400 eur nie można uwzględnić sprzątania obiektu przez jedną osobę zarabiającą minimalną krajową i zakupu 8 kostek do WC? Poza tym Nuland to podszyte wiatrem okna w pokojach, dziurawe drzwi na zewnątrz, włączający się w środku nocy alarm przeciwpożarowy, ścianki z kartonu przez które słychać wszystkie rozmowy... Jeśli jedni ludzie wracają z drugiej zmiany o godzinie 1.00 w nocy, a inni wstają na pierwszą zmianę już o 4.00 rano to powodzenia - do spania zostają wówczas 2 godziny! Nie mniej jednak przy meldowaniu się otrzymuje się do podpisania kartkę

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Pracuje w Eurojobie juz pare tygodni, lepiej niz w wiekszosci firm gdzie pracowala. Najwieksza trudnosc to dosyc szczegolowy proces rekrutacyjny ale jednoczesnie dzieki temu nie pracuje z jakimis cpunami. ogolnie sobie chwale, ale wiadomo, kasa moglaby byc lepsza nieco.

Bzdury

Ludzie nie sluchajcie tych wszystkich co tutaj zale wylewaja. Jak ktos chce pracowac to bedize pracowal i zarobi calkiem niezle, szczegolnie na tle szklarni. Pracuje na magazynie i sobie cenie. stala temperatura, co tydzien euro na konto a ze pracowac trzeba? A gdzie daj apieniadze za darmo? Pracujesz to masz, nie to nie. Proste.

Taktak
@Bzdury

stała temperatura 3 stopnie - to najważniejsze. bo jakby temperatura wahała się z 3 do 7 to paanie nie daj Boże co to za robota by była XD ale brednie nie wiem kto pisze te komentarze

Kosmaty

Czy może ktoś powiedzieć jakie zarobki miesięczne są na wykładaniu towarów w supermarketach na nockach ?

Mikolaj
@Kosmaty

hej, mozna zarobic sporo, nawet ponad 2k na lape euro. Jak znasz angielski i nie przeszkadzaja Ci nocki to na pewno warto sie starac. Ja sobie chwale a pracowalem w wielu gownoagencjach. Nie wiem jak inne ich oferty ale supermarkety sa narpawde spoko

tylkolech
@Kosmaty

jest okolo 2000 euro na reke bo na nockach wychodzi sporo. Mecza tylko czasami te noce bo to i nawet 6 dni w tygodniu. ale kasa sie zgadza i zawsze na czas to spoko

Hahaha
@Kosmaty

już Ci mówię, jeśli po tygodniu Cię nie wywalą jak 95% ludzi (bo sprowadzają co pon kilkanaście ludzi by złapać kasę za wyrobienie bsn i za sprowadzenie do kraju) to o ile będą Cię planować tak byś miał powiedzmy etat (szansa też nie duza) jeśli zapierniczasz jak dziki osioł na nockach, jesteś kierowcą (nie polecam jazdy wszędzie fotoradary, odcinkowe pomiary, milion zjaranych rowerzystów, większość pracowała na mandaty z kierowców, + problemy z parkowaniem, musisz pamiętać o parkomatach bo mandat) no to jeśli już pracujesz w takich warunkach 6 dni w tygodniu a i czasem 7 to tygodniowo masz te 350E. Ale mówię spore ryzyko bo większość leci więc lepiej mieć spokojną pracę na picku za te 330-340 i 5 dni w tygodniu. I pewną pracę. Koordynatorzy to śmiech na sali, biuro też w niczym nie pomoże :)

Felicjan41

Czy ktos pracowal przez agencje Eurojob ?mam oferte na produkcje nasiona w De Lier prosze o rade pilne .

Olek
@Felicjan41

Jak dla mnie jest mega spoko, pracuje w weekendy wiec mam ciagle dodatki godzinowe, koordynatorzy tez spoko

@Olek

Czy mógłbyś mi powiedzieć jak to wyglada dla par? Czy pracują razem czy rozdzielają czasem ?

olek
@Kuba

Z tego co widzę zależy ktroy dzial, jedni razem jedni osobno.

@olek

Z tego co pytałem wyżej wynika ze nie ma opcji pracy razem bo osobna pracują kobiety osobno mężczyźni, ale kwestia jak to wyglada zmianowo czy te same godziny czy przykładowo ja na pierwsza zmianę a dziewczyna na druga.

@Kuba

Dzien dobry, Tak, moze sie rowniez zdarzyc, ze beda Panstwo pracowac na rozne zmiany. Na dziale dystrybucji, gdzie przewaznie pracuja sami Panownie sa zazwyczaj zmiany popoludniowe. Panie z reguly pracuja na poranne zmiany na innych dzialach. Pozdrawiamy, Team Eurojob

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Dzień dobry, Z tego co mi wiadomo ja mam pracować w transporcie a dziewczyna przy sądzeniu czy jakoś tak. I mamy mieć te same godziny kwestia tego tylko ze ja będę na weekendach pracował częściej niż dziewczyna. Jakoś tak, ale to wszystko i tak wyjdzie na miejscu mam nadzieje ze się uda pracować w tych samych godzinach.

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Dzien dobry, U tego kllienta jest kilka dzialow i czesto sie zdarza, ze kazdy dzial zaczyna prace na inna godzine. Jeden dzial moze zaczynac na 6:00 rano, a kolejny dopiero na 7:00 itp. Z naszego doswiadczenia wiemy, ze nie bedzie duzej szansy pracowac tylko i wylacznie na ta same godzine lub zmiane. Prosimy wiec, zwrocic na to uwage, aby uniknac niepotrzebnych nieporozumien, gdy juz Panstwo rozpoczna u Nas prace. Z gory dziekujemy rowniez za zainteresowanie nasza oferta pracy. Pozdrawiamy, Team Eurojob

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Nie przeszkadzała by nam to ze któreś zaczynało by godzinę wcześniej czy później, bardziej chodzi mi o to żeby nie było takiej sytuacji ze cały tydzień się będziemy mijać bo ja będę na popołudnie szedł a dziewczyna na rano.

@Kuba

Dzien dobry, Niestety jesli chodzi o ta oferta pracy, to nie ma gwaranacji, ze beda Panstwo pracowali caly czas na takie same zmiany. W tym wypadku nie mozemy nic obiecac. Jest jednak mozliwe, ze w przypadku Panstwa sie to uda. Jeszcze raz dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta pracy. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Aaa
@Felicjan41

Pracuję od paru tygodni w De Lier i jestem zadowolona. Koordynatorki są w porządku, dostałam wypłatę tak jak należy, godziny dobre i inne pracownice ok. Nie wiem jak mieszkania pracownicze bo mieszkam na prywatnym więc w tym temacie się nie wypowiadam.

markus
@Aaa

to ile tej wypłaty dostałaś

????

Witam jakiś kontakt do job Bemiddeling B.V w noordwijk

Piozwi45711@wp.pl
@????

Pozdrawiam ????

SzczeraPrawda
@Felicjan41

Nie jedź. Uciekaj jak najdalej od tej firmy. W lokacjach nie otwierają się nawet okna.

@SzczeraPrawda

Dzien dobry, Dziękujemy za przesłaną opinie. Odpowiedz zwrotna od naszych pracowników jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość. W odniesieniu do Pana/Pani komentarza, zachęcamy do kontaktu z nami, gdyż nie możemy dokładnie wywnioskować, na której lokalizacji zaistniał dany problem. Pragniemy również poinformować, ze nasze mieszkania spełniają wszelkie narzucone odgórnie normy i przepisy. Zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi, faktycznie w niektórych budynkach nie jest możliwe otwarcie okien, ale w takich przypadkach budynek jest zaopatrzony w klimatyzację w każdym pokoju. Zawsze tez staramy się utrzymywać odpowiednie warunki mieszkaniowe, aby nasi pracownicy mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. W razie jakichkolwiek problemów, nasz dział domów i transportu, nieustannie staje na wysokości zadania, aby niwelować wszelkie zgłoszone niedogodności. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Stachurski
@SzczeraPrawda

Nie wiem gdzie trafiles albo trafilas ale ja tam nie narzekam na kwatere. willa to nie jest ale jak cos jest nie tak to zawsze mozna zglosic to komus, lol.(usunięte przez administratora)

Aaa
@markus

wyplata byla dobra, srednio kolo 250 euro jak pracuje sie pelny etat.

Elektryk
@Aaa

Ja (usunięte przez administratora) Nie dziwne że potem Holendrzy się z nas śmieją przecież tyle w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu tygodniowo można zarobić. Nie polecam tej firmy ludzie są agencje pracy które opłacają ci wszystko mieszkanie ubezpieczeńie itp

Hahaha
@Aaa

to jest dobra wypłata? Jak chyba nic się sobą nie oferuje i siedzi się w hulandii w nie swoim mieszkaniu z nie swoimi ludzmi, bez rodziny, bez perspektyw byle (usunięte przez administratora) przewalić tą śmieszną kasę jak spora część matołków tu pracujących... I to na całym etacie hahah to na order pickerze w firmach jak Adecco itp prze 32-33h tyg zawsze ponad 300 jest.

Ojojoj

o proszę jeszcze kasujecie komentarze :) ja już się postaram, żeby wszystko wyszło na światło dzienne. Opiszemy wszystko razem ze świadkami, nasza sprawa trafi do Inspekcji Pracy oraz do organizacji FairWork. Nie wiem dokładnie jak jest ze Związkami, ale tam już nas pokierują. Pozdrawiaam :)

Romek

Zeczelem wspolprace z Eurojob jakies 3 tygodnie temu. Za tydzien dostane pierwsza wyplate bo wynagrodzenie meisieczne na supermarketach. Ogolnie pracuje na nocki gdzie mam ponad 17eurbrutto a na dniowce kolo 12 z hakiem. Jest to lepiej niz na magazynach, ale nie kazdemu odpowiada praca w nocy. Mi nie przeszkadza, bo w Rzeszowie pracowalem jako stroz nocny przez jakis czas to dla mnie spoko. Troche dlugi proces rekrutacji jak dla mnie ale robota sama w sobie spokojna. Trzeba tylko niezle angielski znac.

Ojojoj
@Romek

prosty przykład trolla by wybielić eurojoba. Niby czemu nie napiszesz, że jest tylko 3h nocy płaconej po 17brutto, w dzień jest 11 z hakiem nie 12 z hakiem, oraz te 11 to z dodatkiem już... więc przeciętna mocno kwota. Dodatkowo za mieszkanie wychodzi 120 E a nie 99 jak to mówi biuro i połowa komentarzy też tak twierdzi. Hah

Szkoda czasu

Cała prawda

Nie polecam, negatywne komentarze to nie "bzdety" jak to biuro odpowiada z stworzonych przez siebie kont prawdopodobnie. Pracowałem miesiąc - tyle wytrzymałem. 98% ludzi zwalniają po tygodniu / półtora. Biuro rżnie z ludzi kasę za sprowadzenie do ich holandii i wyrabianie bsn jest to kasa rzędu 500/1000E nie pamiętam dokładnie ile za które :) więc, albo zapier.. jak dziki osioł, albo wkręcą Ci, że nie wyrobiłeś normy jak wszystkim i papa. Biuro porażka, odpisują po 2 tygodniach, albo w ogóle xDD mają 3 czy 4 emaile jak miałem jakąś sprawę pisałem już na wszystkie - zazwyczaj 0 odpowiedzi lub po 2 tyg gdzie już było po sprawie. Większość moich znajomych czuje się oszukana i będziemy próbowali coś z tym zrobić. Kolejna sprawa Hotel w Zaandam - powybijane szyby, miliony komarów na korytarzach co równa się tym, że nie uśniecie zbyt szybko :) na ścianach setki czarnych śladów po komarach (na początku myślałem, że kogoś pod nimi rozstrzeliwano) łazienki tragedia na korytarzu wspólne kabinki 1m x1m gdzie po 3 min prysznica wylewa się na korytarz. Okna w pokojach się nie otwierają. Powodzenia w wysuszeniu ubrań. Nam schły 3 dni i śmierdziały stęchlizną... Biuro napisze, że działa jakiś wywiew czy wentylator :D do pracy często po 50/60km. W biurze nikt nic nie wie dosłownie NIKT. Za tą wspomnianą rezydencję pobierają więcej niż maksymalne 99E :) ok 120. Nie polecam szczególnie krętacza z biura pana G. Krętacz i mąciwoda, nie szanuje ludzi - klientów sklepu, nazywając ich ku*wami bo przyszli na zakupy?? Nie szanuje również reszty wpół pracowników obgadując ich prywatne życia / wygląd a nawet stan zdrowia. Jak ktoś chory to - niech spier*ala do Polski się leczyć. A sam nie wstaje do pracy bo za dużo alkoholu ;p Nie polecam i na pewno zaraz po wypłacie (zobaczymy ile się będzie nie zgadzało a mam nadzieję) zgłaszam sprawę w odpowiednie miejsce. Czas z tym zrobić porządek bo jest to paskudny mobbing - wielu świadków. Odpowiednie kontrole miejsc zamieszkania przydadzą się. Ah i kwestia godzin - biuro gwarantuje 0 godzin xD więc raz komuś nie podpasujecie a biuro patrzy na opinie team liderów i na ich wyliczenia ile mieliście coli/h i lecicie. Te liczenie coli na h jest tylko po to by było na kogo (świeżaka) zwalić ew opóźnienia sklepu. Więc stąd mało kto zostaje na dłużej na tydzień. Ze mną zaczynało ok 10 osób zostałem po miesiącu sam. Przypadek? Tak na pewno... Zdarzały się przypadki, że ktoś nie mógł iść do pracy (z powiedzmy elity pracowników) i biuro dzwoni w nocy o 1-2 do pracowników w dzień wolny weekend czy pójdziesz do pracy na powiedzmy 2:30-3. Nie? To już masz jak z bańki 3 dni wolne specjalnie i nie zarabiasz. Więc jeśli się nie podlizujesz to masz mało h. Oj mógłbym tak pisać godzinami czego doświadczyłem podczas pracy we wspaniałym eurojobie :)

@Cała prawda

Dzien dobry, Dziekujemy za wystawienie opinii. Jest Nam niezmiernie przykro czytajac takie wypowiedzi. W zwiazku z przedstawiona przez Pana sytuacja prosimy o pilny kontakt z naszym biurem poprzez e-mail hr@eurojob.nl lub telefonicznie pod numerem telefonu 0235633088. Opisane przez Pana sytuacje nie moga pozostac niewyjasnione, w zwiazku z czym chcielibysmy sprawdzic co dokladnie sie wydarzylo aby uniknac podobnych problemow w przyszlosci. Czekamy na kontakt z Pana strony. Pozdrawiamy, Team Eurojob

Jadzka

Pracuje przy kwiatach, nie jest zle. Kasa na czas, nikt nade mna nie stoi i nie pogania. Spokojnie pracuje osbie z kolezanka i jest spoko. Praca caly rok a kasa co tydzien. Ogolnie to polecam innym jak lubi sie kwiaty.

cala
@Jadzka

Czy mogłabys coś więcej napisać np czy sa godziny jakie zarobki jakie mieszkania i ile za nie płacisz.

Szymon

Witam. Czy pracował lub pracuje ktoś jako pracownik supermarketu w Amsterdamie przez tą agencję? Oferta wygląda ciekawie zwłaszcza stawka za pracę na nocną zmianę. Jeżeli ktoś ma informację na temat tej oferty oraz biura proszę o odpowiedź.

Milena

Polecam prace w de ljer. jak lubicie kwiaty to polecam. pracuje juz 8 miesiecy i bylam na urlopie w polsce w miedzyczasie. wystarczy sie dogadac z koordynatorem i wszystko bedzie dobrze

Rozczarowany

Najgorsza agencja pracy !!!! Kasa nie wypłacana na czas, zero kontaktu z koordynatorami już się wypisałem z tego bagna

first

Jak dla mnie normalna agencja, wszystko na czas, wypłacane szystkie dodatki :)

Miska

wyjechalam do pracy przy kwiatach i w sumie jest ok. Kasa co tydzien, zarobki podobne do innych miejsc ale nie pracuje na szklarni tylko na hali w normalnej temperaturze co jest spoko. sciagnelam swoja kuzynke tez tutaj i firma dala nam wspolny pokoj co bylo dla nas wazne. pracujemy jeszcze do swiat i wracamy do kraju. moze wrocimy w okolicach marca.

Kwiaty
@Miska

Cześć, a gdzie dokładnie na tych kwiatach robisz? Ile godzin tygodniowo można wyciągnąć?

Michal

Pracuje w firmie Syncreon. Wymagania byly spore, ale dzieki temu pracuje z fajnymi ludzmi. Czasami jest sporo nadgodzin i wracam zmeczony na mieszkanie, ale tygodniowa dobra pensja mi to wynagradza :) Pracuje co prawda dopiero 3 tygodnie, godzin nie brakuje i ogolnie moze byc. Najwazniejsze, ze praca pod dachem bo zima idzie.

Marcin.

Kurczę, czytam wszystkie opinie i jestem przerażony. Ostatnio postanowiłem dać wypowiedzenie pracy w Polsce. Mam dosyć dobra posadę kierownika zmiany, jednak wypłata to śmiech na sali... 2700 zł.. Z sobotami. Mam dosyć spore doświadczenie, praca w Anglii kilka lat na magazynie, masę uprawnień i język angielski na poziomie B1 o profilu biznesowym. Wracając do tematu postanowiłem wyjechać. Chciałbym zapewnić rodzinie lepsze życie. Odłożyć na wkład do kredytu na mieszkanie czy po prostu odłożyć na partycypację. Ale to co czytam na temat praktycznie każdej agencji te Holandii jest straszne. Aż czasem nie chce si3 w to wierzyć, że każda agencja jest zła i są problemy.. chce wyjechać z myślą aby jak.najwoecej pracować. Bez różnicy czy to.magazyn czy inna fizyczna praca. Wyslalem już cv do.roznych agencji w Holandii i każda odzywała się z propozycją. Moje pytanie czy naprawdę aż tak to.wyglada jak lata temu w Anglii z tymi agencjami ?? Myślałem z3 ten temat już jest za nami... martwię się teraz że popełniłem duży błąd dając wypowiedzenie i tym że postanowil3m wyjechać do Holandii...

Ten typ
@Marcin.

Stary ja pracuje dla nich i wszystko jest ok pracowałem w wielu agencjach i ta jest dobra nie czytaj tych bzdet no to piszą słabo psychicznie ludzie co się bajek nasluchali o Holandii a zeczywistosc ich zabiła co prawda moja kobieta miała przygodę z rejruterka z pl ale to jakaś nie douczona wiesniara była więc nie mogę wymagać za dużo średnia zarobków 250 €bez soboty z nią koło 350 praca w miłej admosferze nikt nas nie goni.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.