Opinie o Two times w Aalsmeer

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Two times. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Two times na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Two times w Aalsmeer

Czujne oko Nowy wpis

To jest agencją pod trzema nazwami 3times Three times oraz dwo times Nie wiem czy polecać czy nie bo niektórym może to pasować ale nam nie pasowało to że trzeba płacić za transport do pracy 4e na dzień co w tygodniu daje 20e ubez 29 hotel 105e podatek w zależności ale dajmy 70/100e stawka 11e praca na 2zmiany Zakwaterowanie jeszcze by przeszło Pani Ewa z biura początkowo była miła ale zmieniło się to szybko jak zaczęliśmy zadawać pytania odnośnie warunków właśnie chociażby dojazdów do pracy zdziwiona że tego nie wiemy chociaż nikt nam nie raczył o tym powiedzieć przez telefon i twierdzi że od 12 lat nie spotkała się z agencją, która organizuję transport do pracy bezpłatnie, zaczęła nas stawiać pod ścianą i podchodzić do sprawy psychologicznie dając nam do zrozumienia że tak naprawdę nie musimy dla nich pracować mówiąc że ma na nasze miejsce dużo chętnych osób a tylko dlatego że dopytywaliśmy o różne sprawy bo chcieliśmy wiedzieć ile wychodzi netto to nie chciała powiedzieć dokładnie poszła do komputera wydrukować solaria po 5 min przyszła i powiedziała że mają problem z systemem i pokazała Solaris inny stary z innej pracy bez kosztów dojazdów twierdząc że innego nie ma a wszystkie solarisy wysyłają na maila co piątek ???? w dodatku kordynator z lokacji jakiś odklekony mówi żebyśmy jechali pozwiedzać Holandię bo mieszkanie będzie dostępne o 18 jak się wyprawadza inni z pokoju my byliśmy tak po 13 po całej nocy jazdy, chcieliśmy zobaczyć ten pokój jak wygląda znajomy co z nami był miał mieszkać z jakimś chłopakiem który był po nocy i kordynator stwierdził że nie moze mu pokazać pokoju bo ten spi, czyli wychodzi na to że nie mógłby wchodzić do pokoju po pracy gdyby współlokator spał. Widząc że nie do końca nam to nie odpowiada że nie możemy zobaczyć poszedł do innego pokoju gdzie spał ktoś inny i powiedział że tu możemy sobie zobaczyć

Czesław Nowy wpis
@Czujne oko

Jak załatwiałeś sobie tę robotę to w umowie nic nie było o tak drogim transporcie? Czy umowę podpisałeś dopiero po przyjeździe? Bo tak jechać w ciemno nie znając kompletnie warunków to gratuluję odwagi. W końcu zostałeś tam w pracy czy zrezygnowałeś?

bartekk Nowy wpis
@Czesław

Umowę powinno się podpisywać przed wyjazdem i tam powinno wszystko być.

Witam Nowy wpis

Pracowałam przez te biuro w uithoorn w firmie znanej z przekretow Flower Direct obecnie Flower Unlimited...płatne 100%dniowkonocki ile fabryka przerobi nocki to samo zero dodatku, godziny ginęły w powietrzu dni na papierze przepracowane również mimo chipow które generują godziny i podpisywania listy obecności, do dzisiejszego dnia a moja już od roku 2017 prawie*5lat nie dostałam mimo obietnic wyrównania. Firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) wyzysk i (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu, pracować w takim gów. Salaristrooki za 6dni po 16h na nogach od rana do wieczora rzędu 140-180e Gratuluję śmiecie naprawdę Żałosnej odsłony kolejnej tego kraju lepiej(usunięte przez administratora)

Bolo

Powiedzcie jakie mieszkania zapewniają na miejscu? Może coś o zarobkach?

M
@Bolo

Też właśnie czekam na jakieś info

M

Witam jak wygląda robota tam Agencja Three Times B.V Lokacja Rotterdam Sortownia owoców i warzyw Ktoś zna ? Jakieś opinie ? Ile godzi ?

Firma Two times poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
wanad12@wp.pl

Pracowałem w tej firmie ok 4 miesiące . Firma nie zapewnia godzin i oszukuje ludzi. Szczególnie pani monika . Nie polevcam

Grażyna
@wanad12@wp.pl

Chciałabym, żebyś rozwinął swoją wypowiedź i napisał, co konkretnie masz na myśli poprzez wspomniane godziny? Warto wyjaśnić tę kwestię, ponieważ dla użytkowników zainteresowanych pracą w Two times, może okazać się ona niezrozumiała dla nich.

zibi

nie polecam firma faktycznie nie ma pracy,ma więcej ludzi niż pracy,byłem miesiąc ,dopiero wróciłem,nic nie zarobiłem ,tygodniowo po odliczeniu domku i transport ,zostaje ledwo na przeżycie.praca jest tylko na żywności na kwiatach czyli bukietach nie ma godzin, tylko może w 2 tygodnie w czasie przedświątecznym a potem lipa.jak mówisz w biurze to wzruszają ramionami,możesz w tygodniu siedzieć 2 dni ii niedzielę a płacisz za domek normalnie,.Uważajcie na firmę współpracującą z tą firmą,nazywa się UP REKRUJTMENT oni dla TWO TIMES rekrutują mają fałszywe informacje ,aby tylko nałapać ludzi ,bo nikt nie chce do nich iść bezpośrednio , bo znają tą firme, popatrzcie na wcześniejsze opinie .Nie wierzyłem ,sprawdziłem,nie polecam,chyba że chcecie stracić czas,pieniądze i nerwy to zapraszam do wyjazdu

Byly pracownik

Nie polecam!! Od czego by zaczac... po pierwsze sama praca nigdy nie wiesz kiedy skonczysz czasem 16 godzin czasem 71minut (tak bylo), nigdy nie wiesz jak duzo pracy jest o tym kiedy konczysz dowiadujesz sie na sam koniec gdy ktos krzyczy Koniec!! Nigdy nie wiesz o ktorej godzinie zaczynasz nastepnego dnia. Gdy wychodzisz z zakladu po zakonczeniu dnia przy wyjsciu wisi lista na ktorej widnieja nazwiska i godziny pracownikow. 90% Polakow w zakladzie. Ze stalymi pracownikami prawie nie da sie porozmawiac gdyz sprawiaja wrazenie jakby fakt ze sa tam dluzej od nowych pracownikow wiec nie beda znizac sie do 'naszego poziomu'(poniewaz wg nich nowy pracownik to jakis gorszy 'sort'). Praca polega na robieniu bukietow kwiatowych. Kwiaty sa przywozone z chlodni na ktorej leza tygodniami i aby nie zwiedly sa psikane jakas chemia od ktorej czlowieka wszystko swedzi, wychodza jakies czerwone plamy. czasem wydaje mi sie patrzac na tych ludzi ze ta chemia ich oglupia dlatego zachowuja sie w ten sposob. Nie dosc ze sa kamery to jeszcze ludzie chodza z krotkofalowkami i caly czas patrza na ludzi i komunikuja sie miedzy soba. Po za tym jest takie tempo ze wydaje sie jakby chcieli w 1 dzien zrobic 3 dni pracy naszym kosztem. Atmosfera bardzo zla! Krzyki, ponizanie, mobbing Nie ma ubezpieczenia. Zadnych zasad bezpieczenstwa. Rekawiczki trzeba sobie kupic, choc sa roze z kolcami ktore potrafia niezle zalatwic. Zakwaterowanie jest 50km od miejsca pracy i sa to oczywiscie kempingi 6 osob na 1 kemping. Bez internetu. 85euro tydzien. Naprawde dawno nie spotkalem sie z takim czyms, ktos powinien juz dawno zajac sie tym miejscem. Szanujmy sie rodacy i traktujmy innych tak jak bysmy sami chcieli byc traktowani

Zostaw merytoryczną opinię o Two times - Aalsmeer

• Jak się pracuje w Two times?

Zobacz opinie na temat firmy Two times tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Two times?

Two times