Opinie o Zandbergen w Holandii w Haarlem

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zandbergen w Holandii. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zandbergen w Holandii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zandbergen w Holandii w Haarlem

Kirk

Nie POLECAM, ODRADZAM, SMRÓD, I UWAGA PRZEZ 8 H PRACY JEDNA PRZERWA I TYLKO W KANTYNIE MOŻESZ SIĘ NAPIĆ WODY. SZOK!!! 8GODZIN BEZ JAKIEGOKOLWIEK NAPOJU, NIE MOŻNA WYJŚĆ DO UBIKACJI, KOSZMAR NIE ROBOTA!!!

@Adam-h2

Ale w razie czego jak z bhp sytuacja tam wygląda? ogólnie wentylacja jakaś jest i tak dalej? a te pauzy są płatne? I czy rok temu tez były dwie?

Widziałem ofertę pracy przy pakowaniu mięsa na produkcji. W ofercie wpisali, że język obcy nie jest wymagany. Wypowiecie się w tym temacie? Rzeczywiście bez języka sobie poradzę jako pracownik?

Chłopaczek Nowy wpis

Pracy w Woundberg też nie polecam. Każdy tu dołki pod każdym kopie, obojętnie na jaki dział traficie. Liczba godzin duża, ale stawka nie zachwyca. Jak macie co innego na oku to lepiej wybrać to co innego

Kirk

Adam-h2
@Kirk

Jest to nie prawda co piszeszpo co ludzi wprowadzasz w błąd poza tym pracujesz przy mięsie więc fiołkami tam nie pachnie pracując 8 godz masz 2 pauzy po 30 min

@Adam-h2

Co wchodzi w socjal Zandbergen w Holandii?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zandbergen w Holandii, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Picie wody tylko w kantynie? Czy właśnie tam smakuje ona najlepiej? I czy te oferty wyjazdowe są jeszcze aktualne? chłopak dopiero na swój pierwszy raz się będzie decydował i pomagam mu jak mogę. Tu widzę ze od roku nic już się nie pojawia, wiec nie wiem czy praca jest dostępna i czy jest sens w ogóle sprawdzać?

Boy

Dobra rada trzymajcie sie z dala od Reniera pseudo szefa schoonmak odradzamy gebokst prace w tym zakladzie ,Renier lubi chlopakow .Nastepna osoba ktora warto omija to jest smiechu warty Antonio .omijajcie z daleka Renier lubi smierdziec wlasnym potem

Robert
@Boy

Ale frustracja widzę... Co cię tam spotkało że tu wylewasz żale?

Filippo
@Robert

A co Robert chcesz pomuc ?juz jest zalozony pozew przeciwko Renierowi on nie jest kompetentna osoba do pracy w tym zespole A sam sie dowie niebawem o swojej sytuacji jak wyleci na zbity ryj on sie naadje do czyszczenia kibli

Rafał
@Filippo

Nie za mocne te słowa? Co masz do szefa że dajesz aż taki negatyw? Nie mogłeś tego wyjaśnić bezpośrednio tylko od razu idziesz do sądu?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zandbergen w Holandii?

Roki

Napewno nie ten zaklad należy do oceny zerowej pod każdym względem

Oli

Ostrzegam przed praca w zakladzie danish crouwn boczki Haarlem uwagq na pracownikow kantyny A w szczegolnosci Marzeny i Agnieszki

Joy

Nie polecam pracy w tym zakladzie A w szczegolnosci uwaga na ekipe z kantyny A. I M na te panie ....

Misio

Oczywiscie ze tak. Hobij lub otto. Ewentualnie nocki przezjakies inne posrednictwo.

Joy

Osobiscie nie polecam pracy w tym zakladzie ......

Asi

Ogolnie odradzam prace w tej firmir szczegolnie ka dziale sprzatajacym uwazajcie na kolesia Reniera falszywa (usunięte przez administratora) i na cale towarzystwo na kantynie ,A w szczegolnosci pania Marzenke i reszta

Roy

Czy ktos sie moze wypowiedziec na temat Reniera ktory pracuje w tej firmie gosc pomidor nie ogar Total. Chetnie poszukuje osob kto mial z nim kontakt

Igi

Witam, czy jest jeszcze sens starać się o pracę na boczkach? Mam na myśli to, czy dalej pracują tam słynni liniowi którzy robią z ludzi (usunięte przez administratora) bo sami mają tak niska samoocenę, że próbują to usprawiedliwiać poniżaniem innych?

@Igi

Nie polecam pracy w tym zakladzie A tymbardziej na dziale schoonmaker

Oli

Witam serdecznie czy ktos pracowal na dziale sprzatajacym na boczkach?prosze o opinie

Piotrek
@Oli

Siema ja pracowalem w 2014r nie jest zle jak masz dobra ekipe to idzie szybko.

Rafał
@Oli

Ja pracuje obecnie. Jest ok

Oli

Witam czy ktos moze pracowal lub pracuje na dziale sprzątającym?dostałem ofertę pracy ale ponoć słyszałem że kierownictwo tego działu jest ..... Proszę o odpowiedź z góry dziekujr

Roki

Czy ktos pracowal na boczkach przy sprzataniu ?mycie maszyn kantyny itp ?prosze o opinie

Roki

Czy ktos pracowal na boczkach na sprzataniu?prosze o opinie .............

Janusz
@Roki

Sprzątaniu ale czego ?

@Janusz

Mycie maszyn...dzial sprzatajacy

Mirek

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji pandemii są szanse na wyjazd do pracy?

Irosen
@Mirek

Pracy jest od groma bo ludzie jedza i jedza..

Michałek
@Irosen

Dokładnie bardzo są głodni

Halina

Nikt nie odpowiedział na pytanie, które zostało zadane ponad miesiąc temu. Wiele osób chcących podjąć się współpracy z firmą zapewne ma podobne wątpliwości. Jak obecnie wygląda praca w czasach koronawirusa? Czy wyjazdy są możliwe i bezproblemowe? Napiszcie proszę, to bardzo ważne.

Czy ktoś pracuje obecnie w firmie Jan Zandbergen , lub zna pracowników z produkcji , szukam jednej osoby ale znam tylko jego imię

ka il
@Adam

ja pracuje obecnie

HavAnna

Pracowałam na "boczkach" kilka miesięcy, jeszcze przez agencję e&a, praca dla dziewczyn niezła, godziny sa i zarobki spoko w sezonie od 300 do 350 e dało się wyciągnąć, więcej pracy jest dla mężczyzn, zalęzy od stanowiska można sobie stać i kleić naklejki cały dzień lub latać na "wieży" gdzie jest robota dla 2 osób! ja mieszkałam na domku, jeździliśmy samochodem, za co od 2016 roku liczyli sobie 15e /tyg ale większość miała rowery warunki mieszkalne całkiem przyzwoite, gorzej z współlokatorami ale to loteria na kogo się trafi jak wszędzie, pozdrawiam tylko "środkowym palcem" całą familię górskich z którą dane mi było się meczyć kilka tygodni.

Krzysztof Marek Piotr
@HavAnna

ahhhh ci górscy, wszędzie zyskują sławę :)

Suzzanne06
@HavAnna

Witam potrzebuje numeru telefonu do pracy przy Boczkach Haarlem najlepiej polski koordynator . Pozdrawiam

Deutscher
@HavAnna

Witam, wiem że moze późna odpowiedź ale dalej nie mogę przestać kisnąć z tego co napisałaś/eś o tych wieżach:D:D:D:D:D:D byłem tam 2 razy: w 2014 oraz 2015, z dość długą przerwą pomiędzy wypadami:) także w 2014 roku na każdej z tych ,,wież,, pracowała 1 osoba, ale w 2015 roku CZŁOWIEK LEGENDA- liniowy nazwiskiem na D. pokazał że BOLAG ROBAK może na 2 na raz (usunięte przez administratora) chciał się w ten sposób wcisnąć w (usunięte przez administratora) turasom żeby fasta dostać bo jego żona/dziewczyna była w ciąży XDDDDDDDDDDDDD Pamiętam że już praca na 1 wieży jak był kiepski liniowy była dość ciężka- a pracowałem tam sporo (oczywiście zandbergenowscy zapierdalacze napiszą że (usunięte przez administratora) gadam), ale rok później praca na 2 wieżach na raz to był czysty śmiech:) oczywiście przysporzyło to POTĘŻNEJ FIRMIE ok. 100 euro dziennie oszczędności na pracowniku- który wg mnie był żyłowany tam do granic:) dla mnie praca ,,za granicą,, to już były etap w życiu, ale często lubię sprawdzić czy coś się nie zmieniło- taki odruch:) powodzenia wszystkim i nie dawajcie się ruchać firmom pośredniczącym, najlepiej wynająć na własny rachunek choćby pokój, wtedy masz pewność że jeśli dane biuro Ci nie spasuje pod względem pracy czy zarobków zmieniasz po prostu pracę nie zostając z dnia na dzień na lodzie i bez mieszkania:)

PikPok
@Krzysztof Marek Piotr

A co z familia górskich?

Zostaw merytoryczną opinię o Zandbergen w Holandii - Haarlem

• Jak się pracuje w Zandbergen w Holandii?

Zobacz opinie na temat firmy Zandbergen w Holandii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zandbergen w Holandii?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zandbergen w Holandii