Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

dluznik

czyli probujecie sciagnac pieniadze, ktore sie wam nie naleza! jak to nazwac?

PiotruśPan

Nikt raczej nie sprzedałby spraw które nie są przedawnione to chyba logiczne prawda ?

antywindykator

kruk ma zamiar kupić presco :D ciekawe po co, skoro 90% spraw w presco to roszczenia przedawnione bądź wręcz nienależne... a może chcą na złość zrobić DT? zrobią im target, zarzucą nieściągalną padliną z presco, a później powiedzą: wy kompletnie pracować nie umiecie, tacy z was terenowi, tak się na forum żalicie a w pracy prostego targetu zrobić nie potraficie :P

zółty ptak

Masz rację chciało się chcieć pracować ale faktycznie to było na Ostrowskiego potem jak zatrudnili genialne dzieci wyrzucone z innych firm nastąpiła pełna degradacja połączona z frustracją , co do wpisów przyglądam się i widzę jakie nocne mary i walkirie ma zarząd , co cóż jest to pokłosie amerykańskiegooo stylu zarządzania i postępowania , tylko ,że tu europa polska i nie da się tak

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

były DT

kilka dni temu napisałem info do Was jak się teraz ciesze że odszedłem z tej firmy.Jaką radość sprawia mi brak idioty KR i debila KO.Dodałem kilka informacja na temat obecnego socjalu w nowej firmie, zarobków itd. I co ? Zabolało takich nierobów jak Piotruś Pan i kilku innych i usunęli bo przecież "KRUK" to najlepsza firma i nigdzie nie ma tak dobrze jak na Wołowskiej. Tylko żaden z tych baranów nie pamięta że naprawdę dobrze było na Ostrowskiego kiedy FK była jak jedna wielka grupa znajomych i przyjaciół. Tego już się nie odbuduje. Szkoda.

wnioski

zgodnie z art. 151(2) par. 2 KP należy poczekać do końca okresu rozliczeniowego czasu pracy i nie występować o wolne za nadgodziny. Czekać jak z tą inicjatywą wystąpi pracodawca - wtedy zyskuje się 50 procent wolnego ,czyli np. za przepracowanych 16 godzin nadliczbowych pracodawca musi udzielić pracownikowi 24 godziny ( pracownik zyskuje 8 godzin ,czyli dodatkowo jeden dzień pracy !!!)

nadgodziny

W sytuacji, gdy z inicjatywą udzielenia czasu wolnego występuje pracodawca (zgodnie z art. 151(2) § 2 k.p.), musi go udzielić w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych. W tym przypadku trzeba więc zachować proporcję 1:1,5. Art. 151 (2) § 1. W zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze czasu wolnego od pracy. art. 151(2) § 2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy.

k.p.k.

skoro roszczenia przedawniają się po trzech latach to trzeba już składać wnioski o zwrot nadgodzin, a jak sie nie zgodzą to trzeba zrobić odpowiedni PR oczywiście czarny PR

on

ciekawi mnie z jaką ochotą kierownicy będą podpisywać zgodę na nadgodziny i kiedy bedziemy odbierać czas wolny za nadgodziny.

kp

Roszczenia z prawa pracy przedawniaja sie po trzech latach

Piotruś Kretyn

Pewnie czytają a tak swoją droga to faktycznie wypada się upomnieć o należność za trud jaki się włożyło w pracę , to w sumie na Naszych barkach firma się dorobiła, - prostuję wykorzystano Nas do niewolniczej ponadnormatywnej pracy celowo śrubując tak target aby tylko jak to zawsze Nam Pan Dyrektor ( były ) tłumaczył mogło go zrealizować 30 % stanu osobowego , a resztę jelonków ( to też Dyrektorskie określenie ) niech robi na śmieciówce , jest ok kocham tych ludzi

ytrewq

Ciekawe czy reszta rady nadzorczej też przegląda te opinie?

Krypt. BOLEK

dlaczego nikt nie mówi o czasie pracy teraz wprowadzili Nam tabelkę rozliczającą ponadnormatywne godziny pracy znaczy ,że zapłacą Nam wcześniejsze nadgodziny super !!! :):):) firma jest mega bogata bo trochę się tego nazbierało średnio każdy w terenie pracuje po 10-12 godzin już teraz nie wiem co zrobię z takim potężnym szmalem , chyba kupię sobie mieszkanie i porsche :) Nie wiem czemu narzekacie i bijecie pianę ,

Może ja ciebie zwolnię Piotrusiu 2015-09-15 09:33:00

PiotruśPan

Zawsze możesz się zwolnić :) Nikt Cie nie trzyma siłą;)

hmmm

Kim jest użytkownik PiotruśPan ? Czyży był to pan Łubudubu naszego klubu ?

PiotruśPan

Firma się rozwija i można sporo zarobić:) Miła atmosfera jak w domu :)

antywindykator

(usunięte przez administratora) członek zarządu mówi jak jest dobrze, wręcz cudownie :) 7:25 min robi się arcyciekawie, zysk rośnie co rok 50% no a wy narzekacie??? :D a tak w ogóle to życzę mu powodzenia na rynku w wielkiej brytanii :D hahaha

pytający

Jak wyglądają wasze pensje po wdrożeniu projektu "Kompas" czy tylko w IT uwalone zostały pensje ? (oczywiście nie liczę kierowników bo im podwyższyli)

raty możliwe do spłaty
@pytający

Systematycznie pensje idą w dół.Ot taka polityka.W DT zrobiono to już rok temu ok 30% i tak stopniowo zbliżamy się do najniższej krajowej.

Miły

Każdy rozgarnięty wie, kim jest Piotruś Pan. Piotrusiu, zajmij się lekturą o pingwinach i myszach poszukujących swojego serka. To wychodzi ci zdecydowanie najlepiej, podobnie jak wślizgi bez lubrykantów głową między pośladki szefostwa:)

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.