Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

nopanowie

To jak w końcu: 4 tys. brutto czy netto? Samej podstawy? Czy to już z premią? A swoją drogą - jak ktoś pisał wcześniej - co z poprzednim kierownikiem? Ktoś, coś?

antywindykator

weź się lepiej do roboty, ruszaj w teren bo targetu znów nie wyrobisz i ledwie 1500 zł wypłaty przyniesiesz do chałupy

antywindykator

zgadza się, 4 tys w koronach szwedzkich. a teraz przelicz na złotówki :)

@antywindykator

brak slow. brak logiki z twojej strony!

Pilot

minimalna wartość wynagrodzenia to 4 tyś brutto dla pracowników w pilocie - chyba dobra płaca jak dla nowego pracownika prawda???

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

inny

co się stało z poprzednim kierownikiem kontroli? długo nie zabawił na tym stanowisku. Koniec dyrektora i starach padł na tyłowłazów?

4 tys brutto koron szwedzkich to na pewno w kruku wyciągają :D

@antywindykator

"4 tys?" tak brzmialo twoje pytanie, na ktore dostales odpowiedz. juz wiadomo dlaczego zarabiasz mniej, skoro czytanie ze zrozumieniem, nie jest twoja mocna strona:-))

antywindykator

4 tys? chyba brutto. i koron szwedzkich :)

@antywindykator

jesli tyle nie wyciagasz, to jestes kiepski.

jip

Kupiłem kiedyś złoty pierścionek. Polecam

kamil

A to oni nie sprzedają birzuterii?

mtr

Kierownik i 4k na rękę? Gdyby to chodziło o jakąś małą mieścinę to bym się nie zdziwił, ale we Wrocławiu? Myślałem, że tyle to "inspektorzy terenowi" w Kruku zarabiają

@mtr

już przecież czytałeś, ileż można ci pisać - jest 4 tys. brutto. koron szwedzkich :)

@antywindykator

Na twoim miejscu, zwolniłbym się. Zdecydowana większość pracowników,zarabia o wiele więcej.

kol

pop
@wroc

czy ktoś może mi jasno określić zarobki sprzedawcy w w.kruk - ile podstawy - hm i ile na ogół się wyrabia realnie premii jaki jest system pracy bo wiem że po 12 h ale jak z weekendami - czy co drugi jest wolny czy ciągle na przemian

pop
@wroc

czy wyrabiane są premie w najmniejszym progu i jakie to są na ogół kwoty

nopaczpan

Na pracuj.pl znalazłem ogłoszenie: Kierownik Zespołu Kontrolerów Terenowych - powiedzcie mi chodzi o koordynacje pracy doradców terenowych? Kontrolerzy terenowi to negocjatorzy terenowi inaczej nazwani? Jeśli chodzi o windykację terenową to czytam same negatywne opinie... Wiecie jakie są warunki pracy na tym stanowisku? Wiecie coś o zarobkach? Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)- prawda czy zanęta?

@nopaczpan

Zarobki koło 4 tysięcy. Narzędzia pracy się zgadzają. Trzeba tylko chcieć pracować.

SK

@lizus

A widzisz znak ?

DT
@SK

nie może być i dobrze, bo to zbędne stanowisko jest

ggggg

poza nie normowanym czasem pracy mają nie normowane IQ, niestety w sensie negatywnym

hhhhh
@ggggg

Nie powinieneś być teraz w terenie i realizować target?!

ggggg

proszę, proszę jak kierownik wroc pracuje, wpisy w ciągu dnia pracy, gratulacje. a moze zamiast wpisów na forum pomocne telefony do klientów swoich pracowników? oj sorki, na pewno będą maile co do brakujących kwot i ugód do miesiecznego targetu.

hhhhh
@ggggg

Kierownicy mają nie normowany czas pracy. Tym bardziej nie będą za ciebie wykonywać telefonów do klientów! Nie dajesz rady, to się zwolnij!

tańczący z wilkami

no cóż wszyscy piszecie że pracując czy nie jakaś kasa na koncie jest ale czy sprawdzacie za każdym razem czy ta kasa wam się zgadza dwukrotnie czysto przypadkowo okazało się że coś jest nie tak i faktycznie pomyłka o kilka zł uczulam na tym punkcie bo jak widać może wkraść się jakiś chochlik

wroc

Ja nie narzekam. Służbowa skoda, średnia krajowa co miesiąc na koncie.A mam tylko wykształcenie zawodowe. Trzeba tylko pracować, a nie wylewać swoje żale na ogólnodostępnym forum!

wzl
@wroc

o fak....no to jak wyznacznikiem poziomu sukcesu we Wrocku jest podróżowanie Skodą z 2009r no to kolego/koleżanko chyba nie pracujesz w KRUK SA....tu juz dawno sie jezdzi Fordem fiesta 8 !!!!!!!!!!!!!! skodami jezdza tylko jak juz...nie wazne......

@wzl

1 wroc nie musi oznaczać wrocławia 2 napisałem, że nie narzekam a nie, że odniosłem sukces 3 octavia jest z 2015 r 4 teraz dokończ, kto jeździ skodami?

Dino

No i są jeszcze takie krowy - MU :)

Xc0?

co to emu?

blee
@Xc0?

taki struś :)

kaziu

....o tym już nie wspomnę, że niektórzy robią cel ugodowy samymi, albo prawie samymi EMU i tym sposobem załapują się jeszcze na cel regionalny, a ten, który robi ugody przynajmniej w połowie sprawami własnymi i sam, nie ma szans na to aby się załapać na cel regionalny...

Pracowałam w firmie kruk ponad rok, praca jest bardzo stresująca, na dodatek ciągłe dziwne szkolenia. Portfele są kupowane z bardzo różnych firm, często sprawy bardzo przedawnione, które ludzie spłacają bo nie mają o tym zielonego pojęcia,ugody często są wyżej oprocentowane niż wynoszą odsetki ustawowe. Wymyślają dziwne standardy rozmów i niby to ma służyć lepszemu kontaktowi z klientem ale tak na prawdę robią większą wodę z mózgu i ludziom i pracownikom. Jeżeli chodzi o zarobki to średnia pensja zwykłego pracownika to około 2300zl netto, w tym jest już wliczona premia którą się dostaje jeżeli jest zrealizowany cel. Celów jest milion! Na wysokość wpłat, ugód i na wysokości raty, a nawet na tak zwany up date czyli czas notatki jaki poświęcasz po rozmowie. Ogólnie plusem jest postępowanie firmy zgodnie z kodeksem pracy ale sama praca jak dla mnie jest okropna.

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.