Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

wroc

Dostałem 4268,78 na rękę. To chyba nie jest tak źle, jak piszecie!

@wroc

brawo :) witamy kierownika czy też dyrektora dupskoliza :)

wroc
@antywindykator

Jestem zwykłym DT. To,że z KR jestem spokrewniony, nie oznacza od razu, że jestem dupowłazem czy dupskolizem

ktoś

najniższa pensja będzie wynosiła 4000 brutto

@ktoś

4 tys brutto? to chyba w koronach szwedzkich :)

Obiektywnie
@antywindykator

4000 brutto, to ok 2800 na koncie.Szału nie ma ,ale dla niektórych ,którzy się opierd.... i własnych ugód nie mieli bez EMU i korzystali z pracy innego DT któremu teren podzielono ,zabrano jego ugody bo kierownik tak zadecydował ..to i tak za dużo.Tutaj nie ma sprawiedliwości,bo pracownik który ciężko pracował ,miał jeszcze więcej pracy.Kierownicy zamiast wymagać od tych co im się nie chciało pracować ,to dokładali tym którzy pracowali ciężko.Ot cała prawda o zarządzaniu w tej firmie.Tutaj trzeba wchodzić w (usunięte przez administratora) a jak tego nie potrafisz to masz przechlapane.

kaziu

Przepraszam Was bardzo, bo czegoś tu nie rozumiem....jaka średnia z jakich ostatnich sześciu miesięcy ????????????? w naszym Regionie jest grupa osób, która zarabia i druga część, która zarabia podstawę i od czasu do czasu uda się im zrobić ugody....i teraz co ???? mają wejść zmiany, mamy pracować tyle samo godzin i obsługiwać tyle samo spraw dziennie i jeden bedzie, to robił za 5.000tys, a drugi za 2.100zl podstawy, bo nie ma spraw i nie ma na dzień dzisiejszy możliwości zarobku i wyrobienia wysokiej średniej.... proszę mi powiedzieć jakie to zmiany ??????? żadne zmiany !!!!!!!!!!!!!! bo ten co dzisiaj zarabia będzie nadal zarabiał, a ten co nie zarabia nie z własnej winy będzie nadal w tyłek kopany.

detek

No i czar prysną odnośnie podwyżek i nowego systemu wynagradzania,szanowni DyT zwróćcie uwagę na wasze cele które prawdopodobnie zaczną tak rosnąc byście ich nie zrobili a wasze pensje spadły, dlaczego? a dlatego byście mieli niższą średnia z ostatnich 6 miesięcy ,- założenia nowego systemu wynagradzania

@detek

no to juz widac....chyba ze sie jest znajomym kiero

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

antywindykator

masz chłopie rację. dla KRUKA nie ma przedawnionych :D w sądzie wychodzi co innego ale to pikuś :)

wawka

Jak to jest że w wawie kolega kolege poleca a później ciągnie go za kalesony na kr DKI,,,,, Polska myśleć , nadmieniam że szkoleniowiec z niego był mizeria

PiotruśPan

A co niby miało mnie zaboleć ? Może jeszcze ogłoszenie że sprzedasz opla tu wkleisz ?

dluznik
@PiotruśPan

sprzedaż opla, nie jest związana z firmą kruk, a tamte paragrafy tak. wykupujecie kilkunastoletnie dlugi i czekacie na naiwnosc, glupote i niewiedze innych, w dodatku Można wami morde wytrzec, ale target najwazniejszy. cyt "pal licho co mówi...grunt by ugodę podpisał "

@dluznik

w KRUKU nie ma przedawnionych długów!!!!!!!!!!!!!!! w tej firmie jest akurat peweien poziom

@ctr

Sam nie wierzysz, w to co napisałeś!

PiotruśPan

To nie jest opinia na temat pracodawcy więc wpis powinien zostać usunięty.

dluznik
@PiotruśPan

Zabolało? Boisz się mniejszego wykonania targetu? /pytania retoryczne/ Nie jest opinią o pracodawcy, ale jest ściśle z waszą pracą związany. Może sie komuś przyda:-))

ctr

pal licho co mówi...grunt by ugodę podpisał

wykasowany
@ctr

Jak postępować w przypadku, gdy wierzyciel windykuje przedawniony dług? 1. Napisz pismo informując wierzyciela, że dług jest przedawniony na mocy art. 118 k.c. i że na mocy art. 117 k.c. uchylasz się się od jego spłacania. Należy też poinformować wierzyciela, że windykacja długu na drodze sądowej spowoduje podniesienie przez Ciebie zarzutu przedawnienia długu z art. 118 k.c. Ostrzeż też wierzyciela, że może on ponieść koszty postępowania sądowego i zastępstwa procesowego (czyli koszty wynajętych przez Ciebie pełnomocników, np. adwokata). To może zniechęcić wierzyciela do dochodzenia roszczeń. BARDZO WAŻNA UWAGA! 2. Nie reaguj na pisma i telefony od firm windykacyjnych, bo niechcący możesz uznać dług. 3. Sprzedaż długu do firmy windykacyjnej nie przerywa biegu przedawnienia. Czyli jeżeli dług jest przedawniony możesz zagrać na nosie zarówno wierzycielowi pierwotnemu, jak i firmie windykacyjnej, która kupił ten dług. 4. Czekaj na sądowy nakaz zapłaty. Od dnia otrzymania nakazu masz 14 dni na wniesienie do sądu sprzeciwu od nakazu zapłaty. W sprzeciwie podnieś zarzut przedawnienia z art. 118 k.c. Sąd wtedy ustali termin rozprawy i na rozprawie podnieś ponownie ten zarzut – sąd zbada sprawę i jeżeli dług jest faktycznie przedawniony - oddali powództwo wierzyciela. Jeżeli oprócz przedawnienia wystąpiły inne prawne przesłanki do niespłacenia tego długu, np. w przypadku długów spadkowych nastąpiło przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza, co ogranicza odpowiedzialność za długi do wartości majątku spadkowego albo odrzucenie spadku, a wierzyciel mimo to windykuje cały dług, podnieś dodatkowo te zarzuty wskazując na te przesłanki zarówno w sprzeciwie od nakazu zapłaty jak i na rozprawie sądowej. 5. Jeżeli wierzyciel wszczął egzekucję długu – możesz wnieść do sądu powództwo przeciwegzekucyjne przeciw tytułowi wykonawczemu i podnieść wszystkie w/w zarzuty.

DT-nice

Witam. Pracuję jako DT juz kilka lat ale dzisiaj miałem takie to spotkanie z > KL po ZK i mówi mi że nie gada z ludzmi ze schroniska, a ja mu mówię że ja z Kruka a on mi że wie co mówi że ta firma to schronisko dla "" Psów"" ;-), no i gadaj z takim ;-)

cyngielka

A ja słyszałam ,że będzie więcej tego typu spraw zakładanych gdyż już maszyna ruszyła, i dobrze kto mieczem wojuje .....

LISTONOSZ DT

Posiadasz doświadczenie w pracy w terenie (m.in. przedstawiciel handlowy, LISTONOSZ, windykator) Witamy listonoszów w zespole DT :) hahahahahahahahahah

dt

miałem to samo nawet się nie upominałem,niech złodzieje wsadzą se w du.........

DT

Pytanie do byłych DT - czy mieliście taką sytuację, że przy odchodzeniu z firmy mieliście zatankowaną nadwyżkę? Jak firma się z Wami z tego rozliczyła? Po przedstawieniu sytuacji w kadrach oraz KR okazało się, że rozliczanie z nadwyżki w FK nigdy nie ma miejsca. Nadwyżka to nadwyżka i kropka. Jak widać firma i w tym aspekcie stosuje ciekawe praktyki.

Długoletni pracownik

Pracowałem w firmie Kruk S.A.ponad 5 lat, zostawałem wilokrotnie po godzinach 9-10 h, starałem się wykonywać moje obowiązki słuzbowe z niezwykłaą starannością, pomagałem innych w skrócie robiłem więcej niż należało do moich kompetencji. Wiele osób z firmy widziało we mnie przyszłego kierownika, ale jak przyszło co do czego została wybrana na stanowisko osoba "znajoma", która nie ma pojęcia o tej pracy, bez predyspozycji do kierowania zespołem i który nikt nie akceptuje w danym obszarze. Przykro mi z tego powodu i nie tylko mi..., no ale cóż pora zmienić pracę, bo ciężko się patrzy na osobę i na całą sytuację.... zresztę anzm inne przykłady innych osób, któe w ten sposób zostały wykończone....

KR

a tomuś sie cieszy ze znowu mu sie upiecze

jip

Na wołowskiej w centrali jest OpenSpace czyli około 100 osób na 1 piętrze bez boxów i pokoi. Straszny hałas i ludzie kręcą się/przekrzykują nonstop. Telefony dzwonią co chwile i nie idzie wytrzymać. Nie wiem kto wymyślił takie rozwiązanie ale to jest tragedia.

dt

jestem od kilku miesięcy doradcą terenowym i z tego miejsca chcę podziękować firmie za wszystko,jest super liżę dupy wszystkim kto się napatoczy,atmosfera jest przewspaniała moje ostatnie wynagrodzenie to 1670 zł.,mam zajefajnego forda,komórę i tableta,więc o co wam wszystkim chodzi

Oder

Hej. mam pytanie dotyczące pracy w centrali we wroc przy ul. Wołowskiej - jakie są warunki pracy? tzn czy siedzi się w boksach i jeśli tak to jak to wygląda. Kolejne pytanie dotyczy atmosfery - jak to tam u was wygląda? Zastanawiam się czy rekrutować się tam do was na Wołowską czy może próbować w jednej z innych korpo we wroc (HP itd). Przeczytałem tutaj wszystkie wpisy wczesniejsze, ale one dotyczą przede wszystkim pracy w terenie, a mnie intresowałaby wasza opinia o pracy w centrum przy wołowskiej. Dzięki

jestem starszym referentem w raven, cenie sobie ta prace. Szansa na awans ,pieniądze całkiem niezłe ,plus benefity jak pakiet zdrowotny i benefit Multisport . 8h pracy plus elastyczny czas pojawienia sie w niej tzn mam być od 7-9 i od tego czasu liczy sie star . Polecam

TK

ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.