Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

Aaa

Witam czy jest tu jakaś osoba która może mi udzielić odpowiedzi na pytanie kiedy w firmie zaczyna się program praktyk absolwenckich? Firma cały czas dodaje ogłoszenia i tak na prawdę trwa to już ponad dwa miesiące. Poszukują ludzi na praktyki/staże ale nie ma niestety informacji kiedy ten program tak na prawdę rusza

Nigdy nie piszę opinii, pracowałam tam na tyle by stwierdzić: 1. zależy gdzie trafisz - Kierownik 2. jak znasz pracę w innych firmach i wiesz, że jest dużo zmian to się dostosujesz 3. Firma ma naprawdę bardzo fajne świadczenia ZFŚS 4. Są wspaniali ludzie, którzy szczerze Ci pomogą 5. Są ludzie, którzy Cię wykorzystają Jeśli chodzi o zarobki to na stanowiskach Doraca - jest ok, reszta to tragedia. Jeśli widzisz ciągle te same ogłoszenia na te same stanowisko to wskazówka - nie aplikuj. Jeśli dostaniesz dużo zadań na "słowo: a na email wręcz odwrotnie - wiej bo w niedzielę od rana będziesz się stresował/a, że idziesz do pracy. Zaznaczam, że to już niestety korporacja.

icek

Bardzo porządny pracodawca. Nie mam na co narzekać.

nik
@icek

czy możesz zdradzić na jakie zarobki można tam liczyć? chociaż widełki zarobków kierownika i doradcy terenowego?

Dominika

@skowron a jakie według Ciebie cechy powinna posiadać osoba, która ma szanse odnaleźć się w pracy dla KRUK? Myślę, że niektórzy kandydaci chcieliby spróbować, ale nie są pewni czy się nadają. W związku z tym, jeśli przybliżyłbyś realia, z którymi zetknęliby się, wykonując swoje obowiązki, byłaby to dla nich cenna wskazówka.

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

skowron

Jeśli ktoś chce się sprawdzić w branży, to bardzo dobre miejsce na start. Mają fajne wsparcie, dobra opiekę ze strony przełożonych i masę szkoleń. Na pewno nie każdy się odnajdzie, bo branża mocno specyficzna i często stresująca, ale firma jako taka super.

pik

Pracuję od roku ponad i nie mam na co narzekać w zasadzie.

Dominika

@baro a na czym polega to wsparcie, które KRUK oferuje swoim pracownikom? Myślę, że osoby, które planują wysłać tam swoje cv na pewno chętnie się dowiedzą. Być może pomoże to podjąć decyzję o podjęciu tam zatrudnienia. @aki bardzo proszę, rozwiń swój komentarz. Co konkretnie sprawia, że uważasz KRUK za jedną z lepszych firm? Każdy merytoryczny komentarz jest dla nas bardzo cenny.

iwka

Praca w Kruku to była moja pierwsza dorosła praca po studiach i sporo się nauczyłam. Także na start polecam.

aki

Jedna z lepszych firm w branży, w jakiej pracowałem.

baro

Od kilku lat pracuję w kruku i jak dla mnie praca jest dobra. Branża nie jest łatwa, ale firma daje fajne wsparcie i atmosfera jest mega spoko.

Doradcy terenowi

Zasady uczciwości, szacunku i tolerancji są dla nas bezwzględnie obowiązujące, Stawiamy na długotrwałą współpracę i stabilność zatrudnienia, Tworzymy przyjazną atmosferę w pracy, w kreatywnym i profesjonalnym zespole. Ale ten wpis Panie dyrektorze chyba Piły nie dotyczy ???

maser

Pracuję od kilku miesięcy i wrażenia pozytywne.

arek

Praca w tej branży łatwa nie jest i jest faktycznie dużo pracy, ale atmosfera jest bardzo w porządku i zarobki na spoko.

kera
@arek

Kto Ci płaci za te bzdury ? Z daleka zalatuje centralą ...

aaa
@kera

To, że ktoś ma inną opinię, to na pewno opłacony, no jasne... Ja już co prawda od kilku miesięcy jestem w innej firmie, ale wspominam kruka dobrze i nie ciężko mi uwierzyć, że ludziom się w firmie podoba, tak samo jak rozumiem, że nie każdemu "klimat" firmy odpowiada.

antywindykator
@kera

dlaczego bzdury? jeśli dla niego wynagrodzenie w kwocie minimalna krajowa+300 zł jest spoko - to przecież prawdę napisał :)

arek
@antywindykator

Zarabiam sporo więcej niż minimalna.

ar

Jak się pracuje na najniższym stanowisku to może masz taką pensję, ale uwierz, że są ludzie, którzy są specjalistami w swojej pracy i są dobrze wynagradzani.

No name

Rekrutacja w porządku biuro i ludzie tworzą bardzo pozytywną atmosferę. Niestety obiecali oddzwonić bez względu na wynik rekrutacji. Nie oddzwonili szkoda bo cierpi wizerunek firmy i trąci brakiem profesjonalizmu.

nolo

Moim zdaniem firma jest ok. Jasne, że pracy jest sporo, są rzeczy, które jednym pasują, innym nie, ale ogólnie oceniam pozytywnie.

Kolega z branży

Może gdyby ta Doradczyni terenowa z Piły miała psa, to by pracowała dalej, ale, że ma dziecko została pozbawiona pracy.

antywindykator
@Kolega z branży

to sobie pójdzie do innej, lepszej pracy. z korzyścią dla jej portfela, zdrowia i samopoczucia :)

Dominika

@:-) na forum niedozwolone jest podawanie nazwisk pracowników firmy. Jest to zabronione przez regulamin w związku z ochroną danych osobowych. Wpisy, które zawierają takie informacje mogą byś usunięte przez administratora forum. W razie wątpliwości, zachęcam do zapoznania się z zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin @aaaa bardzo proszę o nieobrażanie współrozmówców.

Angelika

Najlepsza!!!! Firma w kraju.Poszli mi na reke przy bardzo duzym I przeterminowanym dlugu!!!nie bójcie sie z nimi kontaktu!! Sa profesjonalni I maja ludzkie podejscie.Polecam!!!!

:-)

A co z Mudą ?????? Zwalnia się za nic dobrych, starych pracowników, którzy robią wynik i przynoszą zysk dla firmy, a zatrudnia w to miejsce nowych, na których efekty pracy będzie trzeba poczekać. Bo ktoś na kierowniczym stanowisku zachowuje się jak rozkapryszona dziewczynka, której odebrano lalkę. I nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć.

taki jeden

jak sami siebie jako pracownicy nie szanujecie, to nie dziwcie się braku szacunku ze strony dyrektora i kierowników. Oni mają was gdzieś, pokazuje to ostatni rok i działania kadry kierowniczej. A co robią niektórzy z Nas? ile by ugód i kwot nie kazali to robicie jak te woły, utyskujecie na kierowników gdzieś w skrytości ale powiedzieć na forum zespołu to już nie ma odważnych. a kierownicy śmieją się z Was w kułak, mają gdzieś wasze problemy, patrzą jedynie na swój interes. życzę więc dalszej tyrki i kosmicznych targetów w zespole totalnej obłudy

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.