Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

damian

Jak dla mnie praca w porządku. Nie mam na co narzekać.

@damian

Bardzo Cię proszę o rozwinięcie i uargumentowanie wypowiedzi. Z jakich konkretnie powodów masz takie zdanie na temat pracy w KRUK? Każdy merytoryczny komentarz napisany przez osobę posiadającą osobiste doświadczenie, może stanowić wskazówkę dla osób rozważających udział w przyszłych rekrutacjach. Póki co, ciężko byłoby im wyciągnąć z Twojej wypowiedzi sprecyzowane wnioski.

Rafał

Czy w kruku przyjmują na drugie zmiany?

Windykator1234
@Rafał

Jasne, ale we Wrocławiu.

czarek

Pracuje tutaj ponad rok, więc myslę, że zdążyłem sobie już wyrobic zdanie. Moja ocena jest pozytywna. Firma oferuje dużo, fajnie prowadzonych szkoleń. Atmosfera jest luźna, wszyscy sympatyczni. Jednym taki luz odpowiada innym nie, ja się odnajduje, ale przyznaję, ze na początku musiałem się przełamać. Pieniądze są całkiem dobre, położenie biura dla mnie średnie, bo mieszkam w zupełnie innej części miasta, ale dojazd jest ok.

Windykator1234
@czarek

Czarek, ile masz za wpis pozytywny w systemie motywacyjnym? "czarek 18.10.2018 10:15 Dobry pracodawca. Wszystko w porządku, od socjala po atmosferę".

czarek

Dobry pracodawca. Wszystko w porządku, od socjala po atmosferę

@czarek

Chciałabym dopytać o socjal w KRUK. Na jakie konkretnie dodatki można liczyć w tej firmie? Wiele osób, przy wyborze miejsca zatrudnienia, zwraca uwagę na to czy pracodawca oferuje dofinansowanie do karty sportowej lub prywatną opiekę medyczną. Jeżeli napiszesz coś więcej na ten temat, będzie to cenna informacja dla zainteresowanych osób.

Aa
@Dominika

Jest dofinansowanie do karty multisport jak i dla zainteresowanych prywatna opieka medyczna ok 40 zł miesięcznie

@Dominika

Dofinansowanie do multisporta, lux-med, kafeteria,

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

karo

Pracuję od prawie roku i bardzo mi się podoba. Jest mega spoko atmosfera, dobre wsparcie z góry, skzolenia i spoko benefity. Generalnie ja mogę polecić.

@karo

Jestem ciekawa Twojej opinii odnośnie możliwości rozwoju zawodowego w tej firmie. Piszesz, że oferowane są szkolenia. A czy jest ustalona ścieżka awansu? Wiele osób planuje swoją karierę, biorąc ten aspekt pod uwagę. Dlatego też - myślę, że - inni chętnie dowiedzą się jak wyglądałyby ich perspektywy w KRUK.

@Dominika

Są wewnętrzne rekrutacje I każdy może znaleźć coś dla siebie. Obszarów do rozwoju jest dużo. Praktykuje się współpracę A nie odgórne przywództwo. Wszyscy są równi, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

ada

Mi się bardzo dobrze pracuje. Fajne szkolenia i spoko atmosfera u mnie w dziale

mimi

Bardzo fajnie na start. Sporo szkoleń, dużo się można nauczyć, atmosfera na plus, spoko biuro.

kiki

Bardzo dobry pracodawca, spoko wsparcie z góry, fajne benefity. Ogólnie polecam

limo

Pracuję od ponad roku i jest wszystko git. Wparcie z góry jest, ludzie fajni, atmosfera super

@limo

Czy możesz napisać na jakie konkretnie wsparcie z góry może liczyć pracownik KRUK? Relacje pomiędzy kierownictwem, a osobami na niższych stanowiskach w sposób niezwykle istotny wpływają na poziom zadowolenia z pracy, a co za tym idzie, także na jej jakość. Użytkownicy forum, którzy planują udział w przyszłych rekrutacjach, chętnie poznają odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie.

liper

Dobra firma, dbają o pracownika

Dolcia

Witam ma pytanie o zarobki w firmie jeżeli chodzi windykacje, ile podstawy i premii. Dla pracownika z doświadczeniem 5-cio letnim.

RR
@Dolcia

Doradca terenowy na początek między 3500 a 4000 brutto i tyle. Premii żadnych nie ma. Staż ma wpływ na przyjęcie, ale i tak trzeba piąć się od 0 po szczeblach kariery. Wraz z awansami idzie kasa, ale to zależy od przełożonego.

nitra

Firma ogarnięta stawia na atmosferę między pracownikami. Brak sztucznych podziałów i podejścia typu Ty podwładny, ja szef. Spora pomoc merytoryczna dla nowych osób. Sama nie miałam imponującego doświadczenia zawodowego a jednak się odnalazłam w Kruku.

kamil
@nitra

No na start firma jest jak znalazł

Razec

Najlepsze lata ta firemka ma już za sobą

Czy firma wysyła maila w przypadku odrzucenia kandydata czy kontaktuje się telefonicznie ?

Dominika

@serowy mam prośbę, żebyś rozwinął swój komentarz i napisał nam więcej na temat powodów, dla których podobała Ci się praca w KRUK. Co konkretnie sprawiło, że masz taką opinię? Jeżeli napiszesz bardziej szczegółowo, będzie to bardzo cenna wskazówka dla osób, które są zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie.

serowy

Pracowałem ponad 2 lata w tej firmie i było mi bardzo dobrze. Z różnych powodów osobistych musiałem odejść z pracy i się przeprowadzić, ale gdyby nie to, pewnie dalej bym tu pracował. Ogólnie polecam.

nik

szukam inforamacji jakie sa widełki zarobków w kruku na stanowisku doradcy terenowegi i kierownika. Prosze o info

@nik

DT z najniższą podstawą którego znam to 3900 brutto , ale to zależy od kierownika .

Dt
@anonymous

Jak bedziesz wykonywał dużo połączeń telefonicznych dziennie do kolegów doradców w swoim regionie, to bedziesz mial dużo wyższą podstawę. Przynajmniej tak jest w Pile. Tam nie daje się podwyżki za wyniki pracy tylko za liczbę wykonanych połączeń. A przełożony już to zweryfikuje na podstawie bilingu.

antywindykator
@anonymous

najniższa podstawa to 3900 brutto? to chyba w lirach tureckich :)

@antywindykator

Napisałem to co wiem. Jeśli masz inną wiedzę , podziel się nią.

Dominika

@Anonim być może dobrym pomysłem byłoby skontaktowanie się bezpośrednio z działem zajmującym się rekrutacją na praktyki w firmie KRUK. Numer telefonu znajdziesz w stopce na stronie internetowej: https://pl.kruk.eu/kariera/kontakt Pojawiła się nowa oferta pracy w KRUK. Firma aktualnie rekrutuje we Wrocławiu na stanowisko Specjalista / Starszy Specjalista ds. Procesu Prawnego. Wszelkie szczegóły ogłoszenia znajdziecie pod linkiem: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=8662&db=pl Czy ktoś z Was mógłby napisać jak wyglądają warunki zatrudnienia i realia w dziale prawnym firmy? Warto składać cv?

Czy orientuje się ktoś kiedy firma rozpoczyna program praktyk absolwenckich? Ogłoszenie ciągle odświeżane, a wyznaczonego terminu rozpoczęcia nie ma

Witam czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi dotyczącej tego kiedy rozpoczyna się program praktyk absolwenckich w firmie? Ogłoszenia od dwóch miesięcy są ciągle odświeżane i nikt nadal się nie odzywa. A niestety firma nie podała daty rozpoczecia projektu.

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.