Opinie o RYBHAND S.J. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RYBHAND S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYBHAND S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYBHAND S.J. w Polska

Ile spraw nie widzą takich co mogliby zaoszczedzic ale widocznie mają kasę

pracownicy

WSZYSCY WIEMY O KOGO CHODZI O KIEROWNICZKĘ B , RZECZYWIŚCIE MA EMERYTURĘ A JESZCZE PRZYSZŁA DO PRACY. SEZON JESZCZE TAK DOBRZE SIĘ NIE ROZPOCZĄŁ A KIEROWNIKÓW W FIRMIE DUŻO. LEPIEJ DAĆ PRACE TYM KIEROWNIKOM CO PRACUJĄ, JEŻELI MA SIĘ EMERYTURĘ TO JAKIŚ DOCHÓD JEST. JEDNO CO NAS NIEPOKOI TO ,ŻE NIKT Z SZEFOSTWA NA TO NIE ZWRACA UWAGI, ALBO UDAJĄ ,ŻE TEJ SYTUACJI NIE WIDZĄ.

My

No tak ma emeryture a przyszła. Zawsze niby na sezon a tu sezonu brak a aby przez nią zamęt. Zawsze myśli że robi najlepiej a jej czas już tu minął. Są inni. Czas zająć się wnukami. Ale jak ktos jest łapczywy

ktoś

Ale są też takie osoby które kochaja tu pracować . Mimo ze mają emeryture to przyszła. Co z tego że ktoś na tym ucierpi pewnie odejściem z pracy ale co z tego byle ta osoba miała prace. Wiecie o kim mowa o kims kto nie jest zwykłym pracownikiem produkcyjnym. Ta osoba ma rodzine ma wnuki i swoje pieniądze a może tak być że przez tą osobe inna może nie mieć swoich pieniędzy jeśli przestanie pracować . Ale to chyba nie ważne dla niej byle ona miała. Zresztą wszyscy wiedzą jak jest.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Sympatyk prawdy

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o pracodawcy Firmie Rybhand. Rybhand posiada w Sianożętach Hotel od siedmiu boleści o nazwie Dominikana, w którym zatrudnia pracowników oraz nieletnich pracowników traktując ich jak śmieci. Pracują bez dnia wolnego po 15 godzin dziennie. Dzisiaj jesteś kelnerem, jutro sprzątasz kible a następnego dnia sprzedawcą w super smażalni oraz sklepie. Panu Trzcielińskiemu wydaje się, że jest Bogiem na ziemi więc trwając w tym swoim chorobliwym przekonaniu dopuszcza się procederu mobingowania pracowników w szczególności kobiet, a mianowicie krzyczy wymachując rękoma nie zważając na gości hotelowych. Potrafi nawet ubliżać gościom korzystającym z wypoczynku. Nie przebiera w słowach również wobec dostawców i usługodawców. W tym sezonie jednego dnia ganiał wokół Hotelu gościa hotelowego a dnia kolejnego dostawcę, który dostarczył towar zgodnie z zamówieniem. I co nie prawda trzy dni po zajściu goście hotelowi mówili o tym zdarzeniu spotykając się na posiłkach w jadalni. Wynagrodzenia mimo ewidencjonowania czasu pracy są wypłacane zgodnie z wytycznymi Pana Trzcielińskiego, z reguły pobory są niższe niż stawki godzinowe zawarte w umowach, które są zawierane po wykonaniu pracy przed wypłatami wynagrodzeń. Dostawcom również nie płacą mimo wezwań do zapłaty. To tylko wycinek z działalności Rybhandu i TS Rezydent. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie co to za pracodawca. Omijajcie szerokim łukiem te firmy jeśli nie chcecie mieć problemów z odzyskaniem należnego wynagrodzenia. Nie dajcie się zwieść obiecankom. Jest tyle pracy w turystyce, że nie trzeba wspierać nieuczciwego pracodawcy jakim jest Rybhand i TS Rezydent.

F.
@Sympatyk prawdy

W jednym się z Panem zgodzę-przy pożegnaniu z firmą byli pracownicy mają problem z wypłatami...

K :)

P. Edyto-jako były pracownik zadam Pani jedno pytanie :"Pani zdaniem dlaczego w Rybhandzie jest taka duża rotacja pracowników..?" Ze swojego doświadczenia powiem że praca jak praca-nie jest żle. Ale od strony finansowej...Jeśli komuś nie przeszkadza praca za najniższą krajową-będzie zadowolony...

Edyta

RYBHAND S.J. poszukuje bardzo dużą liczbę osób do pracy: http://rybhand.com.pl/pl/praca/. Czy ktoś powie czy warto aplikować? Są jacyś pracownicy z tych stanowisk? Dajcie znać osobom zainteresowanym pracą.

nick

Witam Pani MARIO nikt nie chce psuć renomy Waszego ośrodka ale proszę otworzyć oczy...........to tylko tyle co chciałem napisać,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Maria Trzcielińska

Przykro mi, że osoby które współpracowały wcześniej z Panem Gabrielem, wypisują i psują renomę naszemu hotelowi. Wg mnie Pan Gabriel wypełnia wszelkie swoje obowiązki należycie. Dodam tylko, że nie tylko on, ale i cała załoga pracuje nad tym by nasi goście wyjechali zadowoleni i wrócili do nas ponownie. Wobec tego, że jestem tutaj przez cały ten sezon letni i codziennie rozmawiam z klientami, nie mogę powiedzieć że coś jest nie tak. Wszyscy goście są bardzo zadowoleni. Chcą już rezerwować na przyszły rok. Hotel Dominikana ma wśród swoich gości weteranów, którzy niezmiennie od 10 lat wybierają nasze lokum, o czym to może świadczyć? Wiadomo... nie każdemu można dogodzić, toteż rozmawiamy z gośćmi hotelowymi i staramy się poprawić co tylko możemy. Głównym naszym założeniem jest, by klient był w pełni usatysfakcjonowany i co ważne poczuł się jak w gronie rodziny. Wiadomo, że za pogodę już nie odpowiadamy, a to ważny aspekt, dlatego od przyszłego roku na gości czekać już będzie basen zakryty jak również sale z zabiegami. Wszystkich Państwa, którzy czytają te komentarze... Proszę się nie zrażać! Zapraszam do nas... a przekonacie się, że naprawdę warto!

Zadowolony klient

Witam. Obserwuję Hotel Dominikana od dłuższego czasu gdyż jestem stałym gościem. Pod wodzą obecnego managera usługa hotelarska zmienia się w dobrym kierunku. W obiekcie czysto, łazienki zaopatrzone w środki czystości, codziennie rano Panie pokojowe sprzątają hole. Wokół obiektu zmiany widoczne gołym okiem, parking samochodowy oczyszczony ze zbędnej roślinności, jedzonko smaczne i urozmaicone i co tu więcej wymagać byle pogoda dopisywała. A jeżeli chodzi o Pana managera to właściwy człowiek na właściwym stanowisku, interesuje się funkcjonowaniem obiektu, rozmawia z gośćmi hotelowymi, miły , kontaktowy człowiek. Oby tak trzymać. W przyszłym roku na pewno skorzystam z gościnności hotelu Dominikana. Pozdrawiam cały personel Dominikany.

Gość2

Witam. Jestem w szoku jak można pisać takie rzeczy o osobie której się wcale nie zna. Byłam z rodziną w tym ośrodku dwa razy w tym roku. Raz w czerwcu i drugi raz w sierpniu. Zmiany są ogromne i zauważalne. Wybór na bufecie zmienił się nie do poznania. Jest co zjeść dla każdego. Jeśli chodzi o obiady to też są zmiany. Zupy pyszne drugie dania również.... No ale cóż nie każdemu się dogodzi. Podobało mi się to że nowa załoga która była w sierpniu opiekowała się nami i innymi gośćmi mam tu na myśli to że Pani z kuchni wychodziła do gości z zapytaniem czy wszystko w porządku i czy państwu smakowało nie tylko do naszego stolika. Jedyny minus to fakt dziewczyny troszkę nie dawały rady z porządkiem na bufecie mowa o kelnerkach ale wszystko jest do dopracowania. Po wizycie w sierpniu i tylu pozytywnych zmianach prawdopodobnie wrócimy w przyszłym roku. Dla nowego Pana menagera niech Pan się nie przejmuje tymi negatywnymi opiniami bo zmiany są super. Pozdrawiam i do zobaczenia

nick

Witam to nie jest na miejscu żeby ktoś posądzał osobę jak ten pan Gabryjel , jest ten Pan w błędzie i to nie na miejscu. Co do tego Pana to niech się zastanowi co pisze. Widocznie ma coś na sumieniu, jeżeli tak się tłumaczy. Jak się mówi ,że winni się tłumaczą.

S
@nick

Powiedzenie z którym się nie zgadzam.... ;) Gdyby na Ciebie wylewali wiadra pomyj to siedziałbyś cicho...?

Gabriel Donajski
@nick

Jeśli jestem w błędzie to osoba, która mnie szkaluje niech się ujawni a nie wypisuje bezkarnie co jej się podoba. Moja wypowiedź to nie próba obrony przed zarzutami lecz stwierdzenie faktu postępowania pseudo restauratora co jest potwierdzone stosownymi dokumentami. Jak będzie taka konieczność to są świadkowie opisywanej przeze mnie sytuacji.

nick

haha chyba wiem o ktorym synku mowa.......G!

ABC

Co do firmy to racja dzieje się źle. Dobrze że już też tam nie pracuję. Jak szef był na firmie, to chociaż jeden z jego synków udawał że pracuje.....................................................................a jak nie ma szefa to wiadomo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale tak jest i tak będzie.............................................

Myślę, że gdyby te informacje na temat pana G. nie były pisane incognito, to reakcja mogłaby być inna. Jeśli są tu tacy "życzliwi", to niech zadzwonią pod numer na stronie i porozmawiają z kim trzeba. Ja byłem tam na wakacjach pierwszy raz, gdyby nie kiepska pogoda, byłoby super.

XYZ

A wracając do opinii o pracy w tej firmie... Słyszę co się teraz z Rybhandem dzieje-jeszcze niedawno tam pracowałem-znajomi zostali ;) I ciężko mi w uwierzyć-zrozumieć że szef nie tylko nie dba o swoją firmę ale i o pracowników dzięki którym(w jakimś stopniu) zawdzięcza to co ma teraz... Polacy nie chcą pracować, nawet pracownicy z Ukrainy też...O czymś to świadczy ale szefa to nie interesuje-a szkoda bo jak będzie tak dalej to firma długo nie pociągnie-tym bardziej ze sezon się niedługo zacznie-szczególnie na oddziałach.. Co do samej pracy-nie ma co narzekać-wszędzie trzeba pracować,raz jest gorzej raz lepiej :) Ale tutaj nie zawsze jest docenione ze człowiek się stara..Co tu ukrywać-mało kiedy jest docenione przez co większość nowych pracowników odchodzi bardzo szybko...A starzy..Nie wiem-czy to sentyment czy strach przed nowym i dalej w tym siedzą...Chociaż ja akurat zaliczałem się do tych z dłuższym stażem i nie żałuję ze odszedłem. Jak można utworzyć zgrany zespól pracowników jak ciągle są nowi?A zgrany zespół to podstawa :) Wiem że p. Trzcieliński niekiedy to czyta i moja prośba do Pana: "niech Pan dba o pracowników" :) Rada dla przyszłych pracowników-czytajcie co podpisujecie :) Pozdrawiam wszystkich :)

Wczasowicz

Dzień dobry Państwu, przebywając u Was w Ośrodku Dominikana w Sianożętach po raz pierwszy jestem w szoku mało powiedziane.......Ktoś ze znajomych polecił mi to miejsce, zachwalał, przebywał tam w czerwcu, opisywał ze dobra kuchnia, super kucharze a ja będąc niedawno jestem w szoku. Poczytałem jeszcze opinie i zastanawiam się czemu Państwo nic z tym nie robicie. Obiady to jedna wielka porażka , śniadania i kolacje ciągle to samo, jak zostały ryby smażone z obiadu to podane zostały na kolację i to na zimno, nikt tego nie ruszył. Mając taki obiekt , powinna być zatrzymana ciągle ta sama załoga. Widocznie ten Pan menadżer co tak o nim piszą wolał swoją mieć załogę,żeby nikt mu na ręce nie patrzył co się wyprawia na kuchni i terenie stołówki. Nie polecam już nikomu waszego ośrodka, płacąc takie pieniądze to jakiś żart. Proszę przemyśleć to w jakim kierunku dążycie, to jak jest w Waszym ośrodku, jakie jedzenie , bałagan na stołówce to pójdzie dalej .

HOTELARZ

Po skontaktowaniu się z innym ośrodkami nad morzem w okolicach USTRONIA MORSKIEGO ten Pan G nadal jeszcze je zatrudniony w Państwa ośrodku, wynika z tego , że jesteście bardzo naiwni........................Widocznie nie czytacie opinii...............................................

@HOTELARZ

Dobre... Ciekawe odkąd to tak się interesujecie konkurencją i jeszcze jej dobrze życzycie-radzicie... Myślałem ze nie o to chodzi w biznesie.. ;)

życzliwy

To wszystko prawda co piszą o tym(usunięte przez administratora)Zdziwieni jesteśmy tym ,że taką osobę zatrudniła taka firma jak Rybhand. Szefostwo tej firmy to chyba nie czyta tych opinii. Zastanówcie się nad dalszą współpracą z tym (usunięte przez administratora). Przecież to wszystko idzie w świat, a jako prosperująca firma i ośrodek nad morzem zależy Wam na dobrej opinii, każdy to czyta ...........................Zastanówcie się nad tym wszystkim.......

menadżer

To chyba jakieś żarty ,że ktoś zatrudnia jeszcze tego Pana Gabryjela i to na stanowisko menadżera. Widocznie poszukał pracy przez dobrą gadkę, jak wszędzie to robił, obstawia swoich ludzi, nie chce zatrudniać innych. Nie ma się co dziwić jego ludzie doprowadzają do marnotrawstwa jedzenia. Widocznie Państwo jesteście tacy naiwni, że zatrudniacie taką osobę , która jest spalona już w naszych okolicach nad morzem. Lepiej dla Państwa jak popytacie w okolicach na temat tego PANA G.

Zostaw merytoryczną opinię o RYBHAND S.J. - Polska

• Jak się pracuje w RYBHAND S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy RYBHAND S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RYBHAND S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RYBHAND S.J.?

Kandydaci do pracy w RYBHAND S.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RYBHAND S.J.