Opinie o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WaveNet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WaveNet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WaveNet Sp. z o.o. w Pruszków

kolega z Tychów

Pamiętam tamtą wigilie... Jako jedyny odebrałem telefon i holowałem was na A4 (pomimo ryzyka mandatu) i odstawiłem na dworzec. Tak też miałem przekazane by zrobić. Samochodu oddać nie mogłem, bo przez święta ja pracowałem, gdy inni mogli już siedzieć w domu. Dałbym prywatny, gdyby wtedy było mnie stać na posiadanie auta. Tak więc dzięki za opinie, kolego K.

JFK

(usunięte przez administratora)nie pracuje! On jest zatrudniony tylko!

candidate

aha, ja jak jest tam z delegacjami? Pytała się czy jestem gotów do ewentualnych wyjazdów w delegacje - jaki jest standart na hotele, kwota, limit, czy płacone są diety ustawowe?

gruby

pracowalem tam i kase sie zarobi ponad (usunięte przez administratora) jak pracujesz dobrze a jak ktos sie (usunięte przez administratora) to sa efekty a taka trojke co tam robi to sie usowa nie wiem na co czekacie jeszcze wy na nich pracojecie zapamietajcie wy i jeszcze(usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie WaveNet Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

dalej chodzicie i nie wiecie za czym skad oni was wyszukali zalosne to jest ja nie wiem gdzie wy robiliscie do tej pory tak o waszej 3 mowie

ol 3 finlandia

ludzie jestescie zalosni. 1 ma studia zrobione i kim jest (usunięte przez administratora) .2 pyra to samo. nikt na was nie bedzie robil nic nie potraficie nastepny dzien ciagnie kabel a 3 dni go poprawia co ty tu szukasz .zastanowcie sie czy ludzie beda na was robic

i

to forum o pracodawcy, prawda? Po co to pranie brudów prywatnych. Mam styczność z chłopakami z w-n, owszem - narzekają, ale to że pracują na takich warunkach to ich sprawa, jeśli się nie podoba to wio! Poziom jaki w-n reprezentuje faktycznie jest coraz słabszy, bo jest olbrzymia rotacja kadr, to akurat wina zasad u pracodawcy. Czy są(usunięte przez administratora) czy nie to ich wewnętrzna sprawa, skoro się na to godzicie to trzymajcie gęby, ważne że macie pieniądze w ręce, czy nie tak? (usunięte przez administratora) upublicznianie tego, choć nie widziałem tego bo nawet ich nie znam, to trochę mało profesjonalne. Co mogę powiedzieć na koniec - chłopaki z budowy są wporzo, konie kraść z wieloma z nich, nie dajcie się wiec!

blebleble

a co wy macie do piekarzy???piekny zawod.

kier.

co wy chcecie od tej firmy,przecież praca jest pieniądze z lekkim opóźnieniem ale są.W kraju są gorsze firmy-bardziej z ludzmi walą w(usunięte przez administratora).Powtarzam raz jeszcze jak ktoś ma jaja to niech się zwolni a nie wypisuje głupoty i dalej pracuje. Pozdrowieni dla chłopaków z OL3.

adolf

to prawda

kierownik

ludzie co za głupoty piszecie,firma jak każda,kasa przyzwoita a warunki pracy jak na normalnej budowie.Narzędzia kupują jakie tylko chcesz nie brakuje niczego.Ci co negatywnie opisują tą firmę (nie wszyscy) to pseudo elektrycy raczej piekarze o robocie zielonego pojęcia, już nie pracują myśleli że będą chodzić jak kurw.. po Bombaju a kasę by chcieli nie wiadomo jaką.Niech każdy otworzy swoją prywatkę i przyjmie tych co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zobaczymy jak długo pociągnie.A jak się komuś nie podoba to niech szuka innej roboty za dwa klocki w kraju i nie psuje nerwów pozostałym.

ciekawy

w jakich latach pracowałeś?

treyt

Może być tylko negatyw. Niczego konkretnego się w tej firmie nie dowiesz, a to co Ci powiedzą i tak minie się później z prawdą. Wypłaty spóźnione, pieniądze(usunięte przez administratora) ub szukających przygody nie kasy.

www

Dokładnie potwierdzam obiecują wiele ale nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

l

ja bylem w czerwcu na rozmowie i w sumie to samo mi powiedzieli

ja bylem w maju na rozmowie rekrutacyjnej , , ale na czerwiec sie nie zalapalem byc moze na lipiec lub sierpien

k

był ktoś może na rozmowie u nich ? w sprawie wyjazdu do finlandi ?

obiecuja juz wyjazdy od maja ale jada chyba znajomi ,malo kto sie wypowiada na ich temat a przynajmniej o pracy u nich teraz maja kontrakt w filandii , ale czy oni tacy slowni wyjazdy maja byc w lipcu lub sierpniu.

linek

atmosfera jest ok, zarobki średnie, trza ponegocjować, ale da się, cięcia kosztów się zdarzają - typu nie jedź autostradą, weź swój samochód za dopłatą firmy, śpij w tanim hotelu itp. Ale jak jesteś dobry to cię docenią. Tabor jest natomiast fatalny - przerobione angielskie daewoo. Kierownictwo wyrozumiałe i ok, laski w biurze fajne. Pracowałem tam 2 lata i miło wspominam - zaznaczam, że są lepsze firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o WaveNet Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w WaveNet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WaveNet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WaveNet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WaveNet Sp. z o.o.