Opinie o Ap-Logic Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ap-Logic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ap-Logic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ap-Logic Sp. z o.o. w Zduńska Wola

sopel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy firma odprowadza pracownikom składki do ZUS na Fundusz Emerytur Pomostowych ? Za tzw. szkodliwe ?

Czy Ap-Logic Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pablo Nowy wpis

Witam wszystkich, jakieś opinie pracy na stanowisku C+E?

Natalia Nowy wpis

Hej, jakiej stawki można się spodziewać w Ap-Logic obecnie? :) Czytałam wpis z 2018 roku i było to wtedy 12-13 zł na rękę na początek ale podejrzewam, że pewnie uległa ona zwiększeniu w ciągu tych paru lat... więc jak jest teraz? :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Ap-Logic Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWYCH. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
Borycki

Pracownik fizyczny ma na reke 12-13zl wiec nie tak zle bo to stawka poczatkowa. Praca do ogarniecia ale presja jest. Pracowalem tam I tak jak pisalem kasa ok ale warunki itp slabe wrecz tragedia

Justyna
@Borycki

@Borycki, ciekawa jestem, na czym ten nacisk polegał. Jeździłeś po odbiór? Zastanawia mnie, jak duży tern jest do ogarnięcia.

admin

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie AP-LOGIC sp. z o.o. oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Ap-Logic Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Ap-Logic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ap-Logic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ap-Logic Sp. z o.o.
  • Łaska 77