Opinie o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ATEM – Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

polski raj

na opolu tylko gonitwa a dobrego słowa monter nie usłyszy lepiej go karać i kierownictwo chciałoby żeby robić najlepiej 24na dobe a do domu na przepustki na 8godz,najlepiej żeby jeszcze za darmo monter to nie człowiek nie ma rodziny i odpoczynek sie nie należy za marne pieniądze za tą robote którą sie robi przy takiej ilości pracowników na sieci a już o BHP nie wspomne.....

monter

Coraz gorzej. Coraz więcej obowiązków, a kasy coraz mniej.

fox

Co tam z nowym rokiem ??

były

Nie pracuje już w firmie od 3 lat.W miedzy czasie TP zmieniła nie tylko prezesa ale też nazwę na Orange.Zaostrzyła się konkurencja na rynku telekomunikacyjnym.Napiszcie koledzy jak teraz wygląda praca w firmie i współpraca z Orange.Pozdrawiam wszystkich pracowników ATEM.

Dyspozytor

Chłód bije od kierowników już na samym wejściu. Atmosfera,sposob zwracania sie do potencjalnego pracownika, cała rozmowa rekrutacyjna na poziomie całkiem średnim. Proponowane zbyt niskie zarobki do ilości wykonywanych obowiązków.

- proszę opowiedzieć o sobie - dlaczego pracowała Pani tu i tu - czego nauczyła się Pani na dotychczasowych stanowiskach - dlaczego przyszła Pani na rozmowę akurat do nas Pytań było sporo, nie wszystkie pamiętam, ale z każdej mojej odpowiedzi kierownik tworzyl nowe pytanie jej dotyczące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
luk

elwis - 2012-12-21 15:50:19 życza wom ludkowie wesołych świątKoledzy mam firme i widze co te firmy RELACOM.ATEM.TEXTEL i inne tego typu co mają umowe z tpsa czy kopiesz ma gł.metra czy na centymetr to i tak masz 4 zł gdie normalność oni zabierają nam 50% procent z roboty mają płacone za projekty za zajętość pasa a my mósimy kupić sprzęt za minimum.300tyś na początku zeszłego rku za przełączenie szfy 2400 było około 15 tys jesienią było 3tys a młodzi kierownicy zaczynają budowy domui

Technik Grupa A

Ostatnio na Opolu klimat jest do (usunięte przez administratora). Nie ma z kim gadać. Roboty nie da się przerobić i wieczna gonitwa od rana do nocy od poniedziałku do niedzieli.Dobre czasy się skończyły...czas poszukać lepszej roboty.

były monter

Nowy? Co sie pozmienialo ? Pracowalem kiedys na Opolu i to na szczescie czas przeszly. Kto tam teraz rzadzi ?

wszechmogący

Witam jakiś czas temu usłyszałem mądre słowa i pozwulcie , że zacytuje " Puki pracodawca udaje, że mi płaci to ja udaje , że przcuje" Zarobki, marne, zero motywacji i ciągłe proszenie sie o swoje. Potrzebują coś od Ciebie obiecują cuda, a jak ty coś potrzebujesz, np wolne to załatw zastępstwo, i sie prośo zmiane w grafiku.

ktoś

firma bez szans na rozwój... tyle w temacie

olo

Wiadomo wiadomo 1850 zeta brutto.

pracuś

Jack - 2012-04-24 15:30:03 do pracusia 1800 złotych BRUTTO!, na rękę to trochę więcej niż 1200 złotych. faktycznie spora kwota, trzeba mieć chyba mentalność pana feudalnego by coś takiego nazwać przyzwoitym zarobkiem...Nie napisałem ,że to jest przyzwoity zarobek.Ale jak na okres próbny ? Nie wiadomo co będzie po okresie próbnym????????????

pracuś

1800 złotych za siedzenie w ciepłym pomieszczeniu i dysponowanie monterami to nie jest źle.Solą tej firmy są monterzy ,którzy bez względu na pogodę ,porę dnia ,święta ,niedzielę zmieniają kable na słupach i w kanalizacjach .

Jack

(usunięte przez administratora) Kto tu powinien się wstydzić??, ja?, czy ktoś [Atem] kto oferuję pracę za 1800 złotych brutto??. Jakie wystawia sobie świadectwo firma która mając do zaoferowania pracę wycenia ją za 1800 zł brutto??? WSTYD, WSTYD powiem za kolesiem (usunięte przez administratora) :-)

Jack

Faktycznie, mieli rację 10 lat temu w TP SA jak to obiecywano szeregowemu pracownikowi jak to dobrze będzie mu jak przejdzie pod firmę zewnętrzną. (usunięte przez administratora) A od 16 kwietnia nie ma już nawet nazwy TP SA, tylko jakiś Orange!!!

ehbjgteuybgt
@Jack

To co obiecali w 2003 roku jak nas na siłę przenosili z TP do Atem to były po trzykroć kłamstwa. Pensja biedna i kierownik o którym dobrze wszyscy wiemy jak po okresie "parasolowym" zaczął wywalać ludzi na bruk i ich znieważał a później figurował jako lider na starej stronie Atemu.

Jack

w Opolu chcą przyjąć dyspozytora za 1800 złotych brutto!!! czy tutaj kogoś (usunięte przez administratora) ??? takie pieniądze to ja zarabiałem na rękę i to 10 lat temu w TP SA

aa

co o jest za autko takie czerwone z drabunka na da (usunięte przez administratora) ? I ma logo partnera tp? Rejestracje z wawy?

leon

Mam dosyć tego wszystkego się zwalniam!!

cóś

Jest takie staropolskie przysłowie,\"kazał pan i zrobił sam\". Jeżeli logistyka w wykonaniu dyspozytora zawodzi to gdzieś jest ćóś i trza łostawić biurko i wyjść w teren jako monter a montera posadzić za biurkiem.

tp teltech

Praca jest podobna do tej jaką wykonujecie na rejonach aczkolwiek jest inny system organizacji pracy niewątpliwie rzutujący na całokształt wykonywanych obowiązków.Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że jest to firma z grupy TP. Co również ma związek z pracą na rzecz TP SA . Inne standardy i inne kierownictwo.

Zostaw merytoryczną opinię o ATEM – Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATEM – Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATEM – Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łużycka 2
    81-537 Gdynia