Opinie o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ATEM – Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Paulina

@Mycha, dziękuję za komentarz, mimo że informacje nie są "z pierwszej ręki", to na pewno okażą się przydatne dla wielu osób. Czy ktoś z jeszcze może potwierdzić to, o czym pisze @Mycha? Jak oceniacie wysokość wynagrodzenia? Czy uważacie, że warto rozpocząć karierę zawodową w Atem?

Technik Zabrze

Panowie i Panie, jeden z Naszych dyspozytorow potrzebuje pomocy, każda złotówka się liczy. http://pomagam.pl/uratujmyAndrzeja

Paulina

@anonymous, możesz wyrazić się bardziej precyzyjnie? Nie wiem, jaki wpis masz na myśli. Przypominam też, że opinie, które się tu pojawiają, powinny dotyczyć pracodawcy, warunków pracy. Nie jest to miejsce na prywatne dyskusje, lecz miejsce, gdzie osoby poszukujące pracy znajdą pomoc.

Opinie o Atem Polska SP Z O O

Paulina

@Igor, czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko? Od Twojego wpisu minęło już sporo czasu, czy wysyłałeś już swoje CV? Może udało Ci się podjąć pracę? Daj znać! @Wiadomości DD, tego typu komentarze nie powinny się pojawiać na forum! Obrażanie innych osób jest zakazane, zapoznaj się koniecznie z regulaminem serwisu.

@Paulina

a według ciebie ten wpis nie obraża osób

Dyspozytor

Chłód bije od kierowników już na samym wejściu. Atmosfera,sposob zwracania sie do potencjalnego pracownika, cała rozmowa rekrutacyjna na poziomie całkiem średnim. Proponowane zbyt niskie zarobki do ilości wykonywanych obowiązków.

- proszę opowiedzieć o sobie - dlaczego pracowała Pani tu i tu - czego nauczyła się Pani na dotychczasowych stanowiskach - dlaczego przyszła Pani na rozmowę akurat do nas Pytań było sporo, nie wszystkie pamiętam, ale z każdej mojej odpowiedzi kierownik tworzyl nowe pytanie jej dotyczące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wiadomości DD

Pozdrowienia dla pracowników z Zabrza!! Większość Was to chłopcy bez jaj, bez perspektyw .. resztka T.P., której nikt nie chciał wziąść nawet do łopaty.... taka jest smutna rzeczywistość, bez Pauliny i Marcina nie daliby sobie rady.... dobrze, że w tym Zabrzu mają schody i poręcz, do której dziennie mogą technicy ponarzekać;-) a może Wam tam trzeba postawić modlitewnik?

Jak by nie oni to ta firma by padła Ha Ha Ha

@Wiadomości DD

a gdzie twoje jaja ? w wazelinie się utopiły ?

wazeliniarz

@Wiadomości DD

to są następne osoby po słynnym panu Wi....sk.i którymi powimma zająć się pewna instytucja drodzy wazeliniarze

Rrr

Praca w Atem to wyzysk przez pracodawcę i poniżenie pracowników przez przełożonych

Bezrobotny
@Rrr

Możesz napisać coś więcej , jakie miasto?. Zastanawiam się czy nie złożyć CV .Interesuje mnie Zabrze.

@Rrr

Dokładnie tak.Choć pracodawca udaje że tego nie widzi bo jego interesuje kasa.

Agent

Jestem zadowolony z pracy w ATEM i nie zgadzam się z tymi wpisami. Może ktoś tych ludzi wspiera i tak piszą?

@Agent

Podobnie można pomyśleć o twoim wpisie

Murgrabia wśród kablorzy

Fałko po numerze kocham Cię szczerze Fałko po dycie kocham Cię skrycie

Igor

nocnypuchacz

Hey, Czy może się ktoś wypowiedzieć nt. oddziały bydgoskiego, gdyż cały czas szukają na asystenta projektanta?

Paulina

@ATEMWAWA, dziękuję za odpowiedź. A czy możesz napisać coś na temat czasu pracy jaki obowiązuje w firmie Atem Polska? Czy jest to system 8 godzinny? Czy może zależy to od tego jak szybko kończycie pracę nad projektami? Jeżeli możesz to napisz też coś na temat ewentualnych przerw w ciągu dnia.

Kolezanka_pana_Dukata

Cześć, witam wszystkim. Chciałabym wtrącić trzy grosze na temat tej firmy a konkretnie o oddziale w Warszawie. Szukam pracy dla siebie ( stąd też tu trafiłem) a mój dobry przyjaciel pracuje tam na umowę/zlecenie (lub wystawia im fakturę bo ma swoją działalność). Opowiada mi różne dziwne historie jak tylko mam sposobność spotkać się i pogadać, czasami jestem świadkiem jego rozmów telefonicznych z ludźmi z tej firmy. W sumie sama chciałam wysłać tam swoje CV ale po tym co mi opowiada to raczej nie chcę, nie na moje nerwy to. Może ktoś z Was, po przeczytaniu tego zastanowi się dwa razy lub sprawdzi dokładniej tego pracodawce (znajomy znajomego itd). - Odział w Warszawie składa się z garstki osób przed którymi przełożony stawia jakieś cele sprzedażowe brane z sufitu. - Człowiek który kieruje tą filią wykazuje rażące braki podstawowej wiedzy na temat prowadzenia tego oddziału, zarządzania zasobami ludzkimi, rozwiązywania problemów z którymi zwracają się jego podwładni, nie rozumie co się do niego mówi podczas technicznego opisu problemu, również dobrze mógłby być kierownikiem ekipy grabarzy - to samo podejście. - ludzie pracujący na etacie w biurze (można podobno policzyć ich na palcach jednej ręki) biegają zestresowani ponieważ są zostawieni sami sobie - ludzie którzy pracują w terenie ( podobno uruchamiają jakieś anteny dla operatorów gsm) pracują non-stop (cały tydzień, wracają do domów tylko na noc, znajomy mówi że był na jakiś dwóch takich wyjazdach - jako ciekawostka- mówi że ma dosyć bo przesiedzieli w jakimś pomieszczeniu 16h bez jedzenia bo podobno komuś zależało na uruchomieniu tych urządzeń) - na etat nie masz co liczyć - tylko umowa zlecenie lub inna podobna forma - jest wąska grupa ludzi która głośno udaje że coś robi a tak naprawdę to poza robieniem hałasu, szumu i braniem pensji nic nie potrafią - w zespole niby są mili ludzie ale widać podobno po nich zestresowanie i zmęczenie - podobno ludzie którzy pracują w terenie są mniej kulturalni z powodu podwyższonego tempa i zwiększonej presji ( tak słyszałam) - podobno social OK ( ale chyba tylko dla etatu, tego dokładnie nie wiem niestety) - auta mają pulowe, bez problemu zgłaszasz wyjazd i bierze autko - trafi się na jakiś czas ciekawy projekt do realizacji, np: ftth dla różnych podmiotów, energetykę mają też ciekawą (farmy wiatrowe, fotowoltanika) - przelewy za FV na czas - rozmowa o prace podobno bardzo kolorowa ( przysłowiowe "gruszki na wierzbie") - są też wyjazdy firmowe które podobno przypominają spotkania Komitetu i propagandę odniesionego sukcesu - pomocy od przełożonych ( a niby jest ich kilku) nie uświadczysz ( chyba że jakieś suche, ogólne zdanie które nie wnosi zbyt wiele) Może zdobędę się na wysłanie CV i umówię się na rozmowę. Zobaczymy jak będzie i dam znać.

Młody
@Kolezanka_pana_Dukata

Witam, Czy może do dzisiaj coś się zmieniło w tym oddziale? Macie może jakąś wiedzę na ten temat? Planuję złożyć swoje CV i nie wiem jak do tego naprawdę podejść. Czytając powyższy opis to mam duże obawy.

ATEMWAWA
@Młody

Niewiele się zmieniło. Co prawda zdążył się już zmienić kierownik, ale ten nowy jest jeszcze bardziej skąpy niż poprzednik. Na projektantów zatrudnia się studentów na umowy zlecenie i każe projektować "aby było", ci studenci często nie mają fachowej wiedzy nt. tego czym się zajmują. Wszystko tylko po to, aby było jak najtaniej.

Paulina

@Bezrobotny @Bez pracy, na jakie stanowisko rozważasz złożenie aplikacji do Atem Polska SP Z O O? Czy może podjąłeś już decyzję i to zrobiłeś? Twoja opinia odnośnie do procesu rekrutacyjnego będzie interesująca dla osób, które podobnie jak Ty w przyszłości wezmą udział w rekrutacji organizowanej przez Atem Polska SP Z O O.

Bez pracy

Witam, Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w oddziale w Gdyni. Jest obecnie ogłoszenie na koordynatora ds. oferowania i zastanawiam się nad złożeniem dokumentów aplikacyjnych. Jak jest atmosfera, jaki jest czas pracy oraz jakie jest wynagrodzenie i umowa. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Paulina

@T., jak możesz opisać, odnosząc się do swojego doświadczenia, Atem Polska SP Z O O jako pracodawcę? Co powiesz o panującej atmosferze w miejscu pracy?

@Paulina

Tak na przyszłość to polecam dogłębne zaznajomienie się ze znacznie poważniejszą literaturą o mobbingu - piszę tu o książkach i publikacjach naukowych, zamiast posiłkowanie się bzdurami, które są napisane w wikipedii.

Paulina

@J. wspomniałeś w swoim poście o mobbingu. Skutkiem stosowania mobbingu są poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie lub wyeliminowanie z zespołu pracowników. Czy takie traktowanie miało miejsce w Twoim przypadku? Czy nakładane były na Ciebie obowiązki nie związane ze stanowiskiem, na które zostałeś zatrudniony?

@Paulina

Do Pauliny: Poniżanie -tak (wyzywanie od (usunięte przez administratora) i idiotów), ośmieszanie - nie, izolowanie - tak (traktowanie, jak powietrze) - takie było traktowanie mojej osoby. Do tego nakładanie obowiązków nie związanych z moim stanowiskiem. Poza tym od początku roku wypłacano mi wynagrodzenie tylko za 7 godzin pracy, a nie za 8 tak jak miałem wpisane w umowie (aneksu nie otrzymałem do umowy i go nie podpisywałem. Poza tym pracowanie po godzinach i brak otrzymanego wynagrodzenia za pracę po godzinach. Moim zdaniem to się do sądu nadaje.

T.
@J.

J.w ktorej strefie pracowaleś?Czyżby Śląsk?

@T.

W stolicy.

Młody

Witam, Prośba o info, czy może do dzisiaj coś się zmieniło w oddziale Warszawa? Macie może jakąś wiedzę na ten temat? Planuję złożyć swoje CV i nie wiem jak do tego naprawdę podejść. Czytając poniższą opinię to mam duże obawy.

anom
@Młody

A przecież oni nikogo tam nie potrzebują :-) chyba że jesteś studentem i zgodzisz się robić za 2000 zł, tej firmie zależy tylko na tym aby było jak najtaniej, reszta jest nieistotna

MIGEL
@Młody

Musisz wiedzieć że w Warszawie są jakby dwa oddziały jeden zajmuje się wyłącznie inwestycjami a drugi utrzymaniem i instalacjami. w telekomunikacji już słabe sa ceny więc trudno szukać wodotrysków. Teraz po zmianach w Atemie w ogóle nie wiadomo co chcą robić, chyba bąki zbijać. Nie polecam.

@Młody

Nie składaj do tej firmy swoich aplikacji. Krótko mówiąc w tej firmie: mobbing, wyzysk, praca po godzinach, brak wynagrodzenia za pracę po godzinach, praca na 3 etatach za 2500 netto na umowie zlecenie, głupoty wygadywane do szefostwa, za najważniejszą osobę w firmie uważa się "nieomylna" sekretarka.

Alik

Jeśli nawet coś źle idzie w jednej placówce to nie znaczy, że cała firma jest słaba! Może warto popracować nad poprawą miejsca naszej pracy. Narzekaniem na forum nic nie zmienimy.

Alik

Czy oferta pracy dla dyspozytora jest aktualna? Może ktoś podzielić się informacjami o tym stanowisku? Lubię wiedzieć o firmie jak najwięcej zanim złoże cv.

Paulina

@Ajeao, zastanawiasz się nad aplikowaniem? Kto może powiedzieć więcej na temat powyższego stanowiska? Dla zainteresowanych również zatrudnieniem w Atem Polska SP Z O O - na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://axians.pl/pl/industry/kariera/

Ajeao
@Paulina

Tak. Zaaplikowałem. Pracuję od kwietnia. Praca jak praca trzeba przyswoić sporo wiedzy, ale za takie pieniędzy to, aż za dużo. Za dużo procedur od Orange. Wypłata 1750zl na rękę. 170h w miesiącu w tym 2 weekendy. Pieniądze na czas. Niestety z kim sie nie rozmawia w tej firmie to każdy mysli o zmianie pracy, sporo starych pracownikow ucieka. Staż ponad 10-15 lat i dostają na rękę o 2200 zł. Kpina. Ja mam juz załatwiona prace na światłowodach, gdzie zaproponowali mi na początek 2400 na rękę, wiec moje dni w Atemie są policzone. Pozdrawiam całą ekipę DUS Śląsk.

Zostaw merytoryczną opinię o ATEM – Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATEM – Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATEM – Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łużycka 2
    81-537 Gdynia