Opinie o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ATEM – Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATEM – Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Ajeao

Dobry wieczór jak wygląda praca jako technik utrzymania sieci w tej firmie? Jaka atmosfera w pracy oraz jakie zarobki na początek i poźniej?

Paulina

16 stycznia odbyła się prelekcja w Olsztynie na temat „Wpływu informatyzacji placówek medycznych na efektywność finansową i poziom ryzyk” przy stanowisku AXIANS. Czy ktoś z Was uczestniczył w takim przedsięwzięciu?

Alik

Firma spoko i tylko ludzie czasami sami nie wiedza czego chcą!! Zarobki są całkiem niezłe, tylko jak się trafi w pracy taki nieszczęśliwy człowiek to szkoda mówić!!

niko
@Alik

ciekawe czy dalej mowisz o pracy w ATEM opole...wydaje mi sie ze chyba ktos tu zaczal kolorowac bo chyba duuzo sie opini pojawilo negatywnych...z doswiadczenia moge je potwierdzic...

Monter opole

Jako pracownik jestem bardzo zadowolony z pracy. Jestem monterem utrzymania sieci, wypłata na czas, za nadgodziny płatne są i premie uznaniowe. Wiadomo można nie robić nadgodzin to wtedy tez słaba premia. Ja jestem zadowolony z warunków zarobkowych. Umowa o pracę, karta multisport. Szkoda tylko ze ludzie jakoś tak mało zgrani.

Dyspozytor

Chłód bije od kierowników już na samym wejściu. Atmosfera,sposob zwracania sie do potencjalnego pracownika, cała rozmowa rekrutacyjna na poziomie całkiem średnim. Proponowane zbyt niskie zarobki do ilości wykonywanych obowiązków.

- proszę opowiedzieć o sobie - dlaczego pracowała Pani tu i tu - czego nauczyła się Pani na dotychczasowych stanowiskach - dlaczego przyszła Pani na rozmowę akurat do nas Pytań było sporo, nie wszystkie pamiętam, ale z każdej mojej odpowiedzi kierownik tworzyl nowe pytanie jej dotyczące.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
kubek

Proszę o opinie n/t pracy i zarobków koordynatora inwestycji w axians/ATEM

Szkolenia?, są ale tylko te co wymaga TPSA(Orange),są szkolenia online, głupie i nie zawsze mają coś wspólnego z tym co w tej firmie wykonujesz. Jak sam się nie dowiesz o co chodzi,to nie licz na szkolenie bo na to nie ma czasu no i nie zdasz egzaminów a TPSA. Szkolenie to możesz zapisać, że jesteś chętny w samoocenie co rocznej i na tym koniec.

nie ma żadnych szkoleń. Nie ma na nie czasu (podpis, bat i do roboty)

Wac

Firma niepoważnie podchodząca do zlecanych jej usług. Generalna zasada jest by było tanio i byle jak. Pracownicy niewiele zarabiają, ale też nikt od nich nie wymaga umiejętności. Gdyby Graniou Atem nie było tak dużą firmą to z taką jakością usług już dawno byłaby zamknięta. No ale działa, dostaje kolejne zlecenia bo jest po prostu tania. Nie polecam osobom mającym ambicje by robić dobrze swoją robotę i przy okazji się czegoś nauczyć. Niby nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy potrzebne do biura, a kilka razy w roku są imprezy i wyjazdy integracyjne.

atem

(usunięte przez administratora) Trzeba w końcu zmienić podejście tych wyzyskujących firm . Pozdrowienia z innej strefy i takiego samego syfu jak u Was .

ojciec3

Wiem doskonale jak sie pracowało,po wypadku w pracy wywalono mnie na zbity pysk i mam nadzieję że ci co mi podziekowali sami wylądują w rynsztoku.Panowie technicy serdecznie pozdrawiam i nie dajcie sie kierownictwu,zaś całemu kierownictwu powiem tak....kiedyś korytko sie skończy i kazdy z was do mnie dołaczy w PUP-ie....haha...wtedy ja sie bede śmiał

gościu
@ojciec3

Ty ojciec nie jesteś z Opola?

zawiedziona

Powiem tylko tyle...wykorzystają i zwolnią.Także jeżeli ktoś wiąże z tą firmą dłuższe plany to radze się nie wiązać emocjonalnie bo nie znasz dnia ani godziny. Nie mam pojęcia czym kieruje się zarząd zwalniając ludzi pracowitych...A Wiem!!! znajomościami ;) także polecam włażenie w... kierownikom ,ludzie z własnym zdaniem nie mają racji bytu w tej firmie. Pozdrawiam

@zawiedziona

Dokładnie tak robią. Ja wiem czym się tak kierują. Szukają "Jeleni na lato" aby ktoś odwalił za nich najgorszą robotę. A najgorzej traktują tam kobiety. Kumpela też tam pracowała i potraktowali ją dokładnie tak samo jak ciebie. Przyszła do pracy w poniedziałek i o godz. 15:00 wezwali ją do pokoju i kazali jej w tym samym dniu zostawić wszystko tzn. laptopa i komórkę, i na drugi dzień nie przychodzić jej do pracy. Dali jej wypowiedzenie z dwu tygodniowym wyprzedzeniem i tak się znalazła z dnia na dzień na ulicy. Skończyło się zadanie wyeksploatowali ją i powiedzieli jej do widzenia. Powodu zwolnienia nie podali. Kumpela była osobą bardzo pracowitą i byliśmy bardzo zżytym zespołem, ale jak się później dowiedziałem oraz jak to zauważyłem z własnych obserwacji, to wszystkie kobiety tak traktują. Wnioski wysunąłem stąd gdyż w moim zespole to nie była jedyna kobieta, która została przyjęta a potem zwolniona. Do zespołu na 4 facetów przyjmują jedną kobietę do najgorszej roboty. Jak już ona swoje zrobi to dostaje kopa. I tak za każdym razem było.

Taki_tam_leszczu

A ja jeszcze dodam, że ryba psuje się od głowy... Od kiedy zmienił się "Zarządzający" firma pikuje w dół... Owszem wypłata jest na czas ale co z tego skoro nie znasz dnia ani godziny... Ponadto od kilku lat pełna stagnacja i brak pomysłów na rozwój i zarządzanie... Nie polecam tym którzy chcą zakotwiczyć na dłużej :(

CieszęSięŻeJużTamNiepracuję

Praca ponad normy godzinowe - wyzysk człowieka. Jak już cię wyeksploatują to dostajesz kopa w cztery litery. Nie płacą za nadgodziny. Mają ludzi w głębokim poważaniu. Do pracy przyjmowani są ludzie nie wyspecjalizowani po kierunku telekomunikacyjnym (za najniższą krajową). Dobrze jest taką osobę przyjąć do biura projektowego na asystenta projektanta nie znającą się na światłowodach, centralach telefonicznych, na miedziakach itd. Niepojęte jest to, że takie osoby projektują linie telekomunikacyjne bez znajomości podstaw telekomunikacji. Po co przyjmować osoby wykształcone w dziedzinie telekomunikacji, które chcą zarobić normalne pieniądze jak można przyjąć "niedouka" za jałmużnę !!!! A o kierownikach to się nie będę wypowiadać bo jeden od drugiego to mądrzejszy i sadzą takie farmazony, że tylko boki zrywać ze śmiechu. Nauczyli się gadki od swojego GURU (mam na myśli SEKTA) i na pamięć recytują te swoje wyuczone teksty wyniesione z sekty, z których nic nie wynika. Sorki, wynika tylko jedno "haruj, haruj, a my ci złote góry tylko obiecamy i tak g_wno dostaniesz". I całe szczęście, że tam już nie pracuje bo przez tych idiot_w w dziekance bym wylądował.

czujnik
@CieszęSięŻeJużTamNiepracuję

my o ATEMIE ale Ty chyba o ORANGE piszesz. albo w ogóle nie wiesz o czym piszesz

@czujnik

Wiem doskonale o jakiej firmie piszę i to na 1000% jest ATEM !!! Niestety to jest prawda Panie/Pani czujnik niestety to był ATEM POLSKA!

nie zadowolony

@nie zadowolony

Jeśli byś przeczytał moje wcześniejsze posty to byś zauważył, że dokładnie o tym samym pisałem !!! Nie zamierzam tam pracować bo wykorzystują tam ludzi, a potem ich wyrzucają. Czytając moje wcześniejsze posty to byś zauważył, że dokładnie to samo napisałem, a nie powtarzał moje słowa !!!

@nie zadowolony

Sorki, że pozwalam sobie wkleić twoją treść poniżej ---------------------------------- nie zadowolony - 2014-10-30 20:12:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [CieszęSięŻeJużTamNiepracuję - 2014-10-22 22:30:15]: Chcesz to spróbuj szczęścia w ATEM-ie jedno jest pewne wypłata jest zawsze na czas tyle tylko, że taka jak na angażu. Dużo pracy, zero zapłaty za nadgodziny i na koniec dostaniesz bez skrupułów kopa w dupe. Tak to jest z ATEM-em, jedno jest pocieszające, że tak samo wylatują kierownicy, albo sami się zwalniają ze strachu. Po za tym pracownicy szeregowi są bardzo sympatyczni,a kierownicy wręcz odwrotnie. ---------------------------------- POZWOLĘ SOBIE ZACYTOWAĆ TWOJE OSTATNIE ZDANIE: "Po za tym pracownicy szeregowi są bardzo sympatyczni,a kierownicy wręcz odwrotnie." SZCZEGÓLNIE UWAŻAJ NA TYCH PRACOWNIKÓW SZEREGOWYCH BARDZO SYMPATYCZNYCH BO MOŻESZ SIĘ PRZEJECHAĆ, CI TZW. SYMPATYCZNI MOGĄ RZUCAĆ CI KŁODY POD NOGI I ZROBIĆ Z CIEBIE KOZŁA OFIARNEGO !!!

JaTeżJużTamNiePracuję:)
@CieszęSięŻeJużTamNiepracuję

Jeśli ktoś ma wątpliwości, to chcę je rozwiać. Kolega ma absolutną rację, całkowity wyzysk, praca do 20, zarobki słabe, wypłaty za nadgodziny brak (w końcu większość ma przecież zadaniowy czas pracy i to jego problem, że się nie wyrabia, poza tym trzeba się wykazać) z resztą to samo mówią osobom, które teoretycznie pracują do 16-tej...O projektantach to też prawda, zatrudniani głównie studenci na zlecenie, za śmieszne pieniądze, bez pojęcia o branży. Na pocieszenie powiem tylko, że pensję wypłacają na czas i co kwartał premię -tylko nie licz na kokosy:)no i jeszcze są wyjazdy firmowe do hoteli 4 i 5 gwiazdkowych, przynajmniej 2x w roku, gdzie kierownicy i cała "góra" stroszy swoje piórka, ale hołotę też zabierają, aby mogła się pobawić, poznać resztę zespołu i zobaczyć jak "nasza" firma prężnie się rozwija... -kolejna bzdura! Tych absurdów można wyliczać w nieskończoność... Prawda jest taka, że wiele ludzi godzi się na to wszystko, by w ogóle mieć robotę...

mitolotto

pracuję w firmie i nie narzekam. zawsze też znajdzie się jakaś dodatkowa robota żeby dorobić, nadgodziny, instalacje. a po szczegóły współpracy to najlepiej udać się osobiście do firmy i porozmawiać.

czujnik
@mitolotto

coś czuje tu styl pisania zastępcy kierownika w OPOLU:)

Widocznie nikt nie chce zdradzic ile mniej wiecej zarabia...Czy ktos byl ostatnio na rozmowie ... Moze cos powie na temat rozmowy Pozdr

Mam pytanie jakie zarobki są na stanowiskach koordynatora w Atemie??

mitolotto

Nie trzeba. Wiadomo, często zdarza się, że kierownictwo dzwoni żeby przyjść na nadgodziny ale do Ciebie należy decyzja czy chcesz przyjść czy nie.

mitolotto

Robić wszędzie trzeba. Ale wypłata zawsze jest o czasie, nadgodziny płacone. Co do zasad BHP - każdy sobie rzepkę skrobie. Sami siebie zapytajcie ile razy wchodziliście na słup w uprzęży i w kasku.

monter

Już podobno kilka osób się zwolniło

monter

Najlepiej, żeby nikt nie chodził do domu, tylko ciągle pracował.

Zostaw merytoryczną opinię o ATEM – Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATEM – Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATEM – Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATEM – Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATEM – Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łużycka 2
    81-537 Gdynia