Opinie o Mape-Trans w Lubasz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mape-Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mape-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mape-Trans w Lubasz

Marklu

Czy rzeczywiście nie wypłacają tam pieniędzy?? Mam iść od poniedziałku jeździć i po przeczytaniu komentarzy waham się...

Grzesiek
@Marklu

Na początek dostaniesz będą skakać koło Ciebie przez jakiś tydzień może dwa A potem się zacznie chwileczkę przypinki naczep zjazdy w soboty wyjazdy w poniedziałek Marcinem przestanie odbierać telefony sprzątaczki z biura będą dzwonić trendy nie jedź to omin tamto omin chodź same pojęcia nie mają gdzie jest jaką droga A jak będziesz odchodził to nie licz na wszystkie pieniążki tak że lepiej do ie odpuść no chyba że chcesz zmarnować sobie miesiąc bo taki jest średni okres pracy nowych kierowców

Marklu
@Grzesiek

A ty na jaki kraj miałeś jeździć?

Jaka atmosfera jest między działami w Mape-Trans?

Darek

Jeśli ktoś myśli poważnie o odzyskanie swoich niewypłaconych należność za pracę u Marcina to niech da kontakt.

Zadowolony

Wszyscy kolego szukają sensacji taka polska natura A tak rzeczywiście wszyscy jeżdżą A ten co fałszywie opisuje będzie jeździł najdłużej

Czy po rozmowie w Mape-Trans rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Byly

(usunięte przez administratora)emy że tu siedzisz 20 razy na dzień (usunięte przez administratora) szukasz sensacji czekamy na Ciebie z niecierpliwością

Kkk

Jestem zadowolony i polecam robota ok i wszystko jest tak jak powinno doradze wszystkim robisz swoje nikt się nie czepia przyszlem z innej firmy i jestem pozytywnie zaskoczony

staszek

kiedyś pracowałem u Marcina i było ok i mam zamiar wrócic

bez wypłaty

Chyba desperat pracuje na kredyty tego (usunięte przez administratora)PS udanej wspułpracy

MTP
@bez wypłaty

Chyba faktycznie bez wypłaty bo na słownik nie stać????

K pol

O widzisz kolego Pan (usunięte przez administratora)już się przekonał że w Szczucinie ludzie mają dużo do powiedzenia a mało chęci do pracy i chętnie ich się pozbył zielony port stoi transport zlikwidowali A sklepy już dawno bo Szczucin ma taką mentalność każdy pracodawca to (usunięte przez administratora)

Zadowolony

Są kolego zadowoleni i pracują a jeśli jesteś nie zadowolony pracy dziś nigdzie nie brak wielkie firmy trzymają pod płotem auta czekają na Ciebie

Byly

Szkoda kolegi bo cierpi ze złamaną nogą w tej firmie to jest trytkowanie i drutowanie auto złom mechanik haha szkoda gadać opony po placu taczac(usunięte przez administratora) na olej do aut niema a o wypłatach nie wspomnę ale Bozia za krzywdy ludzkie zaczyna karać (usunięte przez administratora)

Kiero

(usunięte przez administratora) zebrać się i do sondu pozew zbiorowy skonczyc z tym (usunięte przez administratora)

mario

może ktoś napisać jak jest rzeczywiście w mape trans warto zaczynać pracę czy dać sobie spokój prosze o konkrety

KierowcA
@mario

(usunięte przez administratora)Niech nikt nie traci czasu i nerwow tak jak ja to zrobilem.Samochod?Trudno nazwac samochodem cos co ma opony tak zajechane ze druty wystaja.Tarcze spekane,srodek nie do opowiedzenia burdel,chlew,wszystko brudne i to tak jakby przez 10lat nikt tam nie sprzatal.Klimatyzacja nie dziala zeby byl jakis zimny nawiew powietrza trzeba bylo wyciagac radio smiech na sali,polamane plastiki,tysiac kontrolek swiecacych,bledy itd.Jesli chodzi o organizacje pracy kolejne dno.Mialo byc pieknie ladnie Polska-Niemcy kolka od pn.do pt.I stale zaladunki:-))A w praktyce to napewno nie przyjedziesz wczesniej niz w sobote i to raczej pozno bo "spedycja wlasna"nie istnieje."Panie"w biurze jak Ci znajda zaladunek na gieldzie to pojedziesz a jak nie to siedzisz w kabinie 2 dni i czekasz-Zenada.Na podroz dostajesz pare groszy oczywiscie zlotowki ktore sa g...o warte w Niemczech takze jak trzeba by bylo zaplacic za parking to musisz placic ze swoich pieniedzy.Nie wiem co by bylo jakby braklo paliwa bo karty zadnej nie dostajesz jak prawie w kazdej firmie ale nie tu....Po zakonczeniu tego tygodnia hu....j pracy czekanie na pieniadze i upominanie sie.Wielce zarobiony "szef"ktory boi sie odebrac telefonu bo wedlug Niego skonczyles prace to spier.....Tak tak Panie Pecak zaplaciles mi laskawie grosze po 9dniach

Czesio

(usunięte przez administratora) Samochody złom ja trafiłem na taki zestaw ze opony do wymiany tarcze hamulcowe popękane (jeszcze nigdy takich tragicznych nie widziałem) (usunięte przez administratora) w kabinie, ani jeden pas mocujący nie był w dacie ważności, adblue samochód nie pobiera, w czasie jazdy milion komunikatów się wyświetla, a jeżeli chodzi o system tygodniowy to w praktyce nie działa.

mario
@Czesio

dzięki kolego za info

Byłykierowca
@Czesio

Potwierdzam, pp miesiącu się zwolnilem dostałem auto w takim stanie jak tu napisane Volvo, firma tragiczna przy pauzie 45 h trzeba być już w dawno w aucie żeby równo pp 45h wyjechać, często auta zostaja po Polsce a kierowca jak chce być w domu to musi sobie sam radzić. Z daleka od tej firmy dodam że kasę też ciężko odzyskać

Zadowolony???

Pracodawca to wielki biedak juz sloma z butow wystaje

MAN

Wszystkiego najlepszego dla Mapetów z okazji zbliżających się ŚBN oraz NR, trafnych decyzji i nie opluwania się życzy kierowca.

@MAN

Jesteś kierowcą zatrudnionym w firmie Mape-Trans? Jeżeli tak, to mógłbyś podzielić się z nami informacją, czy pracodawca organizował w tym roku wigilię pracowniczą dla wszystkich pracowników zatrudnionych w firmie? Zastanawia mnie, jak pracodawca podchodzi do tego typu wydarzeń, które mogą zbliżyć do siebie pracowników i poprawić atmosferę pracy.

Scania

Również wszystkiego najlepszego z okazji świąt i nowego roku w lutym wracam pozdrawiam wszystkich były draywer z Germania

Kiero

Czy się ktoś orientuje ile teraz płaci na tygodniowkach oraz na dwutygodniowkach

@Kiero

Zamierzasz starać się o pracę w firmie Mape-Trans? Z Twojej wypowiedzi mogę przypuszczać, że miałeś informację o tym, jak wcześniej wyglądały wypłaty w tej firmie, dlatego zastanawia mnie, czy rzeczywiście miałeś wcześniej kontakt z tą firmą? Może tam pracowałeś? Sprecyzuj proszę swój wpis na ten temat.

Zawiedziony

Przeciętna to jest 5500- 6000 na tygodniówce na MN, a kraj to 4000-4500 a u was jak leci ? dajcie odpowiedz bo szukam pracy serio byle nie kibel !

@Zawiedziony

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź. Pracujesz obecnie w firmie Mape-Trans? Stawki, które przedstawiłeś to stawki oferowane przez tego pracodawcę dla zatrudnionych kierowców? Sprecyzuj, proszę, swój komentarz, aby nie pozostawiał żadnych wątpliwości.

PawRos

Ogólnie porażka zdala od tej firmy szef ma na lising mercedesa brak na wypłaty taki szef ze nie stać go na mercedesa .... okradają kierowców nie wypłacają porażka !! Nie samowita rotacja ludzi jazda na starych samochodach masakryczny stan pojazdów i mechanik psełdo " tak ma być obejdziesz " samochody które nie pobierają ad bul szczerze naprawdę jakas porażka i szef " drivers , puma , daje do myślenia proszenie się o wypłaty ... zaleganie z nimi od 1,5 do 3 tygodni samochody dno firma dno .......... gdzie nie podejdziesz " ten oszust (usunięte przez administratora) dalej jeździ " a jeździ bo jeżdżą tacy jak T.S . G.K i wielu by tu wymieniać nie wspominając o Kazimierzu Słomce " Ivona ze spedycji bardzo dobrze go zna " która obecnie nie pracuje ! I mestrzyzna ma dzieci ale cóż wiadomo

MTP
@PawRos

W nowej firmie napewno masz lepiej i nie musisz jezdzic "starymi" autami i napewno nikt Ci nie powie "tak ma być objedziesz" jak naj mniej awarii Panie P. Życzę

Zostaw merytoryczną opinię o Mape-Trans - Lubasz

• Jak się pracuje w Mape-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Mape-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mape-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mape-Trans
2.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Mape-Trans