Opinie o Zetem Sp. z o.o. w Świerklaniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zetem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zetem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zetem Sp. z o.o. w Świerklaniec

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zetem Sp. z o.o.?

Edek Nowy wpis

Nie zdają sobie sprawy że mają grzech śmiertelny, ludzie potępiają takich na całym bożym świecie, nawet sprzątaczka; Sodoma i Gomora

Kajetan Nowy wpis

Masakra. Odradzam. Szef, który nic nie wie, a wszystko wiedzą pracownicy. Lepiej nie ryzykować zatrudniając tą firmę.

Ona325

Nie polecam firmy jeśli chodzi o wykonanie i montaż instalacji gazowej. Firma tak wykonała swoją pracę, że zmuszeni byliśmy wołać kolejną firmę do poprawek. Nie polecam!

Zetem Nowy wpis
@Ona325

Protokół zakończenia prac został podpisany bez uwag i nie została zgłoszona żadna reklamacja.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zetem Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Erni

Nie polecam. Jeśli cenisz swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich odradzam tą firmę.

Zetem
@Erni

Zdrowie jest bardzo ważne. Noś maseczkę, dezynfekuj ręce i trzymaj dystans.

instalator

Jeżeli cenicie spokój i siebie , nie radzę podejmować jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Właściciele bez kompetencji i wiedzy w branży instalacyjnej, dziwię się poważnym firmom, które udzielają autoryzacji takim ludziom.

Zetem
@instalator

Dziękujemy za jakże merytoryczną wypowiedź. Pewnie poziom mistrzostwa "Instalatora" jest tak wysoki, że nie pozostaje nic innego jak zostać naczelnym konsultantem do spraw autoryzacji w poważnych firmach. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów na nowej ścieżce kariery. :))))

Zostaw merytoryczną opinię o Zetem Sp. z o.o. - Świerklaniec

Zetem Sp. z o.o.