Opinie o YES BIŻUTERIA w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie YES BIŻUTERIA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie YES BIŻUTERIA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YES BIŻUTERIA w Szczecin

Anonim Nowy wpis

Aktualnie w Szczecinie i Policach jest ok. 5 salonów, z czego tylko jeden jest we władaniu 'sił mrocznego'. Zarobki są rzeczywiście na teraźniejsze standardy dość niskie- najniższa krajowa. Ale pozostałe salony mają cudowne właścicielki. A i pracownice mają bardzo kompetentne, przemiłe i bardzo pomocne.

Żubr Nowy wpis

Nie polecam działu marketingu - hipokryzja i słabe kompetencje, liczy się kariera po trupach. Pracownicy i wykonawcy zewnętrzni po znajomościach. Ot tak się biorą bez ogłoszeń. Na dodatek z żadnymi umiejętnościami. Dlatego w Polsce jest jak jest.

Paweł Nowy wpis

No dobra, trzeba się zaangażować w prace ale czy jest ono nagradzane a pracownik jakoś motywowany? Mam na myśli premie. Jakbym się przyjął to prócz podstawy dostanę dodatkową kasę?

Ewa Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca ale rzeczywiście jest to firma wymagająca od pracownika zaangażowania

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie YES BIŻUTERIA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Beatka

Zgadza się na rozmowie w sprawie pracy obiecywano mi złote góry premie że ho ho a po pierwszej wypłacie okazało się innaczej jak dostaniesz 1500 to możesz sobie rwać włosy z głowy bo nawet na fryzjera cię nie stać! Wymagania kosmiczne a pracujesz rzeczywiście na umowe zlecenie szkoda czasu dziewczęta.

Ola
@Beatka

Potwierdzam , wypłaty nędzne a wymagania wygórowane.

Julia

praca przyjemna, wypłaty na czas

@Julia

Jak wygląda sytuacja z wypłatami?

Grażyna

Podpowiedzcie czy warto starać sie o pracę? Jakie wymagania stawiają?

ania01

Jako pracownik salonu YES w Szczecinie, smialo moge powiadziec, że firma dba o komfort pracy, atmosfere, rozwoj pracowników i relacje w zespole. Osobiscie jestem zadowolona. Pensja ok. Nigdy nie słyszałam od nikogo w YES, żeby coś było nie tak. Jak ktoś się zastanawia nad pracą w salonie to zapraszam

Zadowolona

Witam W Yes pracuję od roku, wcześniej procowałam w firmie odzieżowej i nie wyobrażam sobie powrotu do tej branży od kiedy pracuje w Yes. Bardzo dużo szkoleń, firma dba o nasz rozwój , całkiem inny kontakt z klientem. Mam zgrany zespół nie ma wyścigu szczurów oraz wyzysku pracownika w szczególności jeżeli chodzi o nadgodziny, wszystko jest rozliczane i pensja na czas.

Smiechu warte

Yes podzielam zdanie osób wyzej, yes w szczecinie u franczyzobiorcy to totalna porazka, nawet nie potrafi zwolnic pracownika po ludzku. Koles który to prowadzi nie ma zadnego kregoslupa moralnego i wszystko zwala na pracownice. Obiecanki cacanki a po trzech miesiacach o ile wytrzymasz kilka dni przed ovoecywana umowa wylatujesz. Ooo a spróbuj wyrazić swoje zdanie to pozal się boze szef zachowuje sie jak trzyletnie dziecko ktoremu zabralo sie zabawki. Gluchy smiech ogarnia człowieka. Noe polecam, szkoda waszego zaangazowania i nerwow.

joko

Yes na slasku...zarobki słabe. 1300 na reke i nie mysl o wiecej. Fajna praca ale nedzna wyplata.

XX

YES w Szczecinie to jakaś porażka wymagania kosmiczne płace głodowe nie polecam jak chcesz popracowac 3 miesiące napsuć sobie nerwów to uderzaj śmiało. Właściciel Szczecińskich 2 punktów to pajac nie szanujący nikogo. Omijajcie szerokim łukiem.

Yes w Szczecinie to kpina właściciel niejaki pan (usunięte przez administratora). to franczezobiorca obiecuje złote góry premie od obrotów za zegarki itp z czego nie dostajesz nic albo ochłapy jakies 30-50zł zarobki miały być ok a pracujesz za 1300zł i na umowe zlecenie albo najniższą krajową jak wywalczysz po 6 miesiecznych przepychankach. Nie polecam w ciągu 7 miesięcy przewineło się tylko przez 1 z jego 2 punktów 13 dziewczyn i żadna nie została nawet 3 miesięcy. Podpisujesz papier o odpowiedzialności finansowej co w przypadku jubilera kamieni szlachetnych itp. jest nie małą kwotą a rotacja pracowników spora. Mam nadzieję że centrala YES w Poznaniu przyjrzy się tej sprawie i zabierze temu niekompetentnemu człowiekowi możliwość reprezentowanie tej firmy w Szczecinie i psucia jej wizerunku. Stali klienci nie mogą się już połapać kto tam pracuje i u kogo mają coś kupić odchodzą masowo do APARTA i KRUKA!!!! Radzę podejrzeć obroty od początku roku!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o YES BIŻUTERIA - Szczecin

• Jak się pracuje w YES BIŻUTERIA?

Zobacz opinie na temat firmy YES BIŻUTERIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YES BIŻUTERIA?

YES BIŻUTERIA