YES BIŻUTERIA

Szczecin

Opinie o YES BIŻUTERIA

Anonim 2012-08-31 16:49
Yes w Szczecinie to kpina właściciel niejaki pan (usunięte przez administratora). to franczezobiorca obiecuje złote góry premie od obrotów za zegarki itp z czego nie dostajesz nic albo ochłapy jakies 30-50zł zarobki miały być ok a pracujesz za 1300zł i na umowe zlecenie albo najniższą krajową jak wywalczysz po 6 miesiecznych przepychankach. Nie polecam w ciągu 7 miesięcy przewineło się tylko przez 1 z jego 2 punktów 13 dziewczyn i żadna nie została nawet 3 miesięcy. Podpisujesz papier o odpowiedzialności finansowej co w przypadku jubilera kamieni szlachetnych itp. jest nie małą kwotą a rotacja pracowników spora. Mam nadzieję że centrala YES w Poznaniu przyjrzy się tej sprawie i zabierze temu niekompetentnemu człowiekowi możliwość reprezentowanie tej firmy w Szczecinie i psucia jej wizerunku. Stali klienci nie mogą się już połapać kto tam pracuje i u kogo mają coś kupić odchodzą masowo do APARTA i KRUKA!!!! Radzę podejrzeć obroty od początku roku!!!!!!
XX 2012-08-31 16:54
YES w Szczecinie to jakaś porażka wymagania kosmiczne płace głodowe nie polecam jak chcesz popracowac 3 miesiące napsuć sobie nerwów to uderzaj śmiało. Właściciel Szczecińskich 2 punktów to pajac nie szanujący nikogo. Omijajcie szerokim łukiem.
Beatka 2012-09-03 13:34
Zgadza się na rozmowie w sprawie pracy obiecywano mi złote góry premie że ho ho a po pierwszej wypłacie okazało się innaczej jak dostaniesz 1500 to możesz sobie rwać włosy z głowy bo nawet na fryzjera cię nie stać! Wymagania kosmiczne a pracujesz rzeczywiście na umowe zlecenie szkoda czasu dziewczęta.
joko 2014-04-01 20:39
Yes na slasku...zarobki słabe. 1300 na reke i nie mysl o wiecej. Fajna praca ale nedzna wyplata.
Smiechu warte 2014-06-08 21:31
Yes podzielam zdanie osób wyzej, yes w szczecinie u franczyzobiorcy to totalna porazka, nawet nie potrafi zwolnic pracownika po ludzku. Koles który to prowadzi nie ma zadnego kregoslupa moralnego i wszystko zwala na pracownice. Obiecanki cacanki a po trzech miesiacach o ile wytrzymasz kilka dni przed ovoecywana umowa wylatujesz. Ooo a spróbuj wyrazić swoje zdanie to pozal się boze szef zachowuje sie jak trzyletnie dziecko ktoremu zabralo sie zabawki. Gluchy smiech ogarnia człowieka. Noe polecam, szkoda waszego zaangazowania i nerwow.
Zadowolona 2016-03-29 10:30
Witam
W Yes pracuję od roku, wcześniej procowałam w firmie odzieżowej i nie wyobrażam sobie powrotu do tej branży od kiedy pracuje w Yes. Bardzo dużo szkoleń, firma dba o nasz rozwój , całkiem inny kontakt z klientem. Mam zgrany zespół nie ma wyścigu szczurów oraz wyzysku pracownika w szczególności jeżeli chodzi o nadgodziny, wszystko jest rozliczane i pensja na czas.
ania01 2016-06-05 18:01
Jako pracownik salonu YES w Szczecinie, smialo moge powiadziec, że firma dba o komfort pracy, atmosfere, rozwoj pracowników i relacje w zespole. Osobiscie jestem zadowolona. Pensja ok. Nigdy nie słyszałam od nikogo w YES, żeby coś było nie tak. Jak ktoś się zastanawia nad pracą w salonie to zapraszam
Zostaw swoją opinię o YES BIŻUTERIA - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YES BIŻUTERIA