Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak

Gdynia

Opinie o Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak

anonim 2011-03-15 06:41:04
To ciekawe czemu jest taka rotacja?, każdy się trzęsie przed szefami.
anonim 2011-04-04 05:34:34
anonim - 2011-03-15 06:41:04

To ciekawe czemu jest taka rotacja?, każdy się trzęsie przed szefami.

Potwierdzam, wystarczy zobaczyć że się cały czas ogłaszają.
anonim 2011-05-02 13:13:53
Dajcie sobie spokój z ta firmą. Nie ma sensu pracować w takim środowisku i za takie pieniądze. Jakim ? .... Nie chce się nawet pisać. Popatrzcie ile jest ogłoszeń o pracę w przeciągu ostatniego roku.
XXX 2012-01-31 18:53:15
ŁUKASZ - 2010-11-28 11:02:22

Cześć, chcę polecić wszystkim przedsiębiorstwo Dekret Biuro Rachunkowe (usunięte przez administratora). Praca w tejże firmie jest nawet przyjazna, interesujący pracownicy bywają a również kierownicy. Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i nie zmieniłbym jej wcale. Dla ludzi którzy zastanawiają się nad robotą w Dekret Biuro Rachunkowe (usunięte przez administratora)k chciałbym napisać że warto spróbować, nie jest łatwo się tutaj dostać ale warunki bywają fantastyczne! Polecam.
A kim Ty jesteś? Bo od wielu lat nie ma nikogo o takim imieniu. I nie było również takiego analfabety. Poza tym niestety prawdą są raczej te kolejne opinie. Bardzo niskie wynagrodzenie przy bardzo dużym nakładzie pracy (bardzo, bardzo dużym). Standardem jest praca w soboty (odpłatna ale też obowiązkowa) oraz niedziele. Nadgodziny również, jeżeli nie zostajesz - jest kręcenie nosem i powody to uprzykrzania życia. Jednak zawsze można zmienić pracę, co też uczyniłam. I zde
cennik 2016-04-21 20:59:50
legolas, dekret wybija się wsród konkurencji, bo to nie tylko branża finansowa. Oferują pełen zakres usług księgowych, krajowych wewnątrzwspólnotowych oraz poza unijnych. Odczyty tarczek tachografów oraz kart magnetycznych.
Zostaw swoją opinię o Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak