MARCWOOD

Opole

Opinie o MARCWOOD

Anna 2013-09-30 10:55:13
Ostatnio nadziałam sie na firmę stolarską, która wykonała dla mnie ławę, z jakiegoś lichego materiału i do tego czekałam na nią ponad 2 m-ce. Stwierdziłam, że od teraz będę kupować jedynie w sklepach. Jednak po namowach koleżanki skorzystałam z usług Marcwood i jestem mile zaskoczona. Komodę dostałam na czas, pieknie wykonaną, z dobrej jakości drewna. To firma godna polecenia!
Renia 2013-10-25 13:20:36
To profesjonaliści w każdym calu, wykonali piękne i solidne meble do mojej kuchni, są bardzo pojemne i funkcjonalne, jestem bardzo z nich zadowolona, gorąco polecam ich usługi.
Lila 2013-11-05 13:36:49
Świetna firma, z ogromna precyzją i zaangażowaniem wykonali moje meble kuchenne, faktycznie nic dla nich nie jest niemożliwe, to profesjonaliści w każdym calu, znakomici fachowcy, polecam.
ccc 2016-04-27 09:05:41
No dobra meble meblami a jak tam u nich z pracą bo o tym nikt nie pisze a jednak z tego co mi się wydaje to portal z opiniami pracowników. Podzielcie się z kolegą po fachu jakimiś szczegółami z codziennej pracy, pomoże mi to w podjęciu decyzji o zmianie miejsca zatrudnienia
Zostaw swoją opinię o MARCWOOD - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARCWOOD