logo KAESER KOMPRESSOREN

KAESER KOMPRESSOREN

Opinie o KAESER KOMPRESSOREN

anonim 2011-02-10 10:39:31
a jak ma inzynier serwisu? bo maja pare ofert na to stanowisko?
zofia12345 2014-11-20 08:21:12
Podobno dobra firma ale nic więcej nie wiem...
Can 2015-02-13 15:21:40
Pracowałem pare lat. Szkolenia na najwyzszym poziomie. Wypłata bardzo przyzwoita. Niemiecki porządek. (usunięte przez administratora)Troszkę klanów jak wszędzie, ale jak robisz swoje i nie pyskujesz masz komfort. Sam sprzęt dobry, nie trzeba się wstydzić towaru. Paru chłopaków z serwisu poszło na swoje, (usunięte przez administratora)ale jak umiesz sobie radzić z "dumą" to żyje się wygodnie.
zainteresowany 2015-09-30 12:17:34
Czy mógłbyś przybliżyć bardziej kwestie pytań technicznych padających na rozmowie? Czego dotyczą? jakieś przykłady?
I jak jest w kwestii wynagrodzenia: negocjowane indywidualnie, czy na dane stanowisko mają odgórnie ustalony budżet.. Każdy na danym stanowisku zarabia tyle samo?
zettttttt 2016-03-28 23:16:29
Rozmowa na przedstawiciela składa się z dwóch etapów jeden w miejscu zamieszkania jak przejdziesz druga cześć w warszawce. Ogólnie pytania średnio wymagające mocnego skupienia, p. Artur i tak chcesz usłyszeć coś konkretnego żadna inna odpowiedz się nie liczy coś w stylu wywołania do odpowiedzi w podstawówce. Firma mocccnnnooo rodzinna począwszy od kadry głównej zarządzającej kończąc na najniższych szeregowych pracownikach. Szkolenia rzeczywiście na najwyższym poziomie kasa też ale fałszywa kadra zarządzająca, klepią cie po plecach a na nastepnym dzień dostajesz @ że od dziś nie pracujesz :) Jak to w korporacji bywa licza sie tylko wyniki nie wazne jaki masz rejon itp jezeli jestes nowym przedstawicielem masz rok na wykonanie planu jezeli nie nie licz na łód szcześcia :) polecisz po roku z małym kawałkiem :) a i pamietaj jezeli jestes nowy na pierwszej wigilii musisz poudawac dzwiek sprezarki zeby bylo weselej :) milej roboty
taki tam 2016-03-30 18:40:49
Widzę, że kolega zettttttt w ostatnim czasie się rozstał z fimą. podejrzewam, że północ polski. Sprawa jest prosta jak robisz swoje to jest ok. Specjalista ds. rozliczeń - same dziewczyny tam siedzą i co najważniejsze wszystkie po uczelniach technicznych. Zadania jakie na tym stanowisku są to przygotowywanie ofert serwisowych dla klientów, rozliczanie protokołów serwisowych, wystawianie faktur. jedna osoba ma 4 chłopaków z serwisu do obsługii. Wszystko zależy na jaki rejon się trafi. Najgorszy to południe polski bo bardzo dużo urządzeń i bardzo duża ilość ofert do wykonywania. Jeden plus to inżynierowie serwisu z południa fajne chłopaki są. znają się na swojej robocie i zawsze pomagają osobie która ich obsługuje. Co do oferty na stanowisko elektromechanika to możesz być nawet po technikum ale żebyś cokolwiek wiedział i miał tzw. zmysł techniczny. Uwierz mi nieraz człowiek prosto po studiach nie ma takiego pojęcia do pracy jak osoba po technikum. Zarobki są ok. wypłata zawsze na czas, wszystkie składki opłacone, dodatkowo firma opłaca ubezpieczenie w jednej z firm ubezpieczeniowych. Szkolenia w serwisie okresowe co pół roku oraz wstępne trwające 3 miesiące. Na 3 miesiące praktycznie w siedzibie firmy może jesteś 2 tygodnie jak jeździsz z chłopakami z Warszawy, masz szkolenie bhp, iso, umowa o pracę i inne dokumenty do załatwienia a potem w polskę do chłopaków i na koniec do warszawy podpisać umowę na 2 lata spakować samochód, narzędzia, części na tzw. magazyn żelazny, uprawienia SEP jak nie masz to też robisz w ostatnim tygodniu pracy, potem szkolenie f-gaz na freony i do boju na swój rejon pracy.
z południa 2016-03-31 16:12:49
Południe bardzo dziękuje
z południa 2016-03-31 16:14:53
A która część południa
zachód 2016-03-31 16:19:53
A zachód pominięty...
rotatu 2016-07-04 16:50:49
A co ze stanowiskiem ds rozliczeń? Tylko dziewczyny po studiach technicznych biora? Pojawiło sie na pracuj.pl.
ee 2016-07-04 17:19:41
@rotatu jest nadal ta oferta w Warszawie wymagane jest miedzy innymi wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane),wysokie umiejętności komunikacyjne
Zostaw swoją opinię o KAESER KOMPRESSOREN - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAESER KOMPRESSOREN