Opinie o DrukPak Sp. z o.o. w Aleksandrów Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DrukPak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DrukPak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DrukPak Sp. z o.o. w Aleksandrów Kujawski

Operator

Jestem operatorem sklejarek od 8 lat i mam 25 zl na reke za godzine. I wydaje mi sie, ze w branży farmaceutycznej z takiej jak druk pak, operator powinien zarabiać od 30 zl netto w górę. Z mojego punktu widzenia i doświadczenia...

Iwo

Wysokość zarobków zawsze jest punktem spornym, my chcemy dużo firma jak najmniej, tak już jest.

Master

Pracowałem kilka dobrych lat jako maszynista sklejarek... Praca mało stresująca jezeli sumiennie wykonuję sie swoje obowiązki. Zarobki niestety sa nie adekwatne do zawodu. Brak podwyżek, bardzo małe premie, nie doceniany pracownik, narzucanie pracy po 12 h... Jezeli jesteś w porządku to atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna. Duzym minusem tego zakładu to niskie zarobki maszynistow. Bardzo milo wspmominam pracę w tej firmie

Hanna

@Obserwator, czy taka sytuacja występuje często? Nigdy nie wiadomo jakie są przyczyny zwolnień, przecież zdarza się, że pracownik może zachorować? Lepiej, żeby skorzystał ze zwolnienia, niż zaraził swoim przeziębieniem pozostałą część zespołu. Czy popatrzyłeś na to z tej strony? Jak oceniasz inne aspekty pracy. Czy możesz napisać coś o atmosferze w Druk-Pak?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DrukPak Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Były Pracownik

Pracowałam w dziale księgowości z Panią Kierownik kilka lat i mogę szczerze potwierdzić, że jest to odpowiednia osoba na właściwym stanowisku. To ona jest fundamentem działu i dzięki niej księgowość w DrukPaku funkcjonuje bardzo dobrze!!! Jest osobą wymagającą przede wszystkim od siebie ale także od współpracowników, którym stara się zawsze pomagać. Ceni sobie pracę z osobami kompetentnymi na zajmowanych stanowiskach, z czym ostatnio w dziale był duży problem, i tu tkwi prawdziwa przyczyna rotacji w dziale!!!!

Były Pracownik

Ja też mialam okazje pracować w dziale księgowości w drukpak i ktos tu chyba pomylił osoby. Pani kierownik pracuje i zostaje po godzinach na równi z pracownikami.(usunięte przez administratora) Jednak z całym szacunkiem dla pani kierownik nie polecam tam pracy. Gdyż jest jej bardzo dużo. Wszyscy chcą wszystko "Na już". Trzeba zostawać po godzinach.....

Xxx
@Były Pracownik

Jeśli trzeba zostawać po godzinach to pracowników musi być za mało.

Obserwator
@Xxx

Nie jest za mało pracowników. Tylko że jedni siedzą na wielotygodniowych (wątpliwych) zwolnieniach chorobowych a ci co zostają musza robić za siebie i tych nieobecnych.

Hanna

@Xxx, czy nadgodziny w firmie Druk-Pak są dodatkowo płatne? Jak często zdarzają się nadgodziny i czy w tej firmie występuję również zmiany nocne? Może wiesz coś na ten temat? To są ważne informacje dla potencjalnych kandydatów do pracy. Na pewno będą Ci wdzięczni za kilka nowych informacji w tym temacie.

Hanna

@Były Pracownik , a czy nadgodziny były obowiązkowe? Czy nie było później problemu z uzyskaniem wynagrodzenia lub odbioru dni wolnych za tę pracę? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w Druk-Pak w Aleksandrowie Kujawskim? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w tym miejscu. Może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

Xxxx

Ile można zarobić w tej firmie jako operator sztanc?

Aga

Słyszałam, ze firma ma opinię dobrego pracodawcy. Pracownicy też powinni być dla siebie mili i będzie dobrze!!!

Luiza

Bardzo bym chciała zacząć pracę w Druk-Pak i dlatego proszę o kilka informacji. Jaka jest atmosfera w firmie?

Hanna

Jak wygląda ścieżka kariery pracownika w Druk-Pak?

Pracownik 124

Czy by mógł ktoś mi powiedzieć czy raz w miesiącu jest wolna sobota i niedziela

barry

o to byłaby już naprawdę oferta warta rozważenia .

Poszukiwacz

Hmmm tak czytam opinie o zarobkach... jakieś 4 lata temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i oferowano mi 16 zl/godz plus premia.musiałem niestety odmówić .ciekawi mnie ile teraz dostałbym jako maszynista maszyn drukujacych ?

ktos_83

pracuje w pack-druk od kwietnia i nie narzekam. praca jak kazda inna. nadgodziny występują to prawda ale przynajmniej mozna sobie dorobic. jesli ktos nie chce pracowac to zawsze znajdzie sie jakis powod...

50+

Dostarczono moje cv z poleceniem, ale opinia na moje była nastepujaca, ze "jestem za stary" życze weryfikatorom i władza społki aby szukali pracy w wieku 50+, z salego serca zycze.

Tomo

Kiedyś druk-pak był liderem rynku opakowań kartonowych dla przemysłu farmaceutycznego, ale z tego co wiem w zeszłym roku firma Akomex niejako wykupiła druk-pak i nie wiem, czy aby przypadkiem teraz nie należy szukac pracy w Akomex. Wykupiono akcje firmy i to za kwotę 96 milionów złotych, czyli nie mało.

paweł

hehe, kolego, nie tylko dla Ciebie jest mało przejrzysta, bo dla mnie na chwilę obecną też. Ja to próbowałem ich ofert szukać ogólnie w internecie przez najzwyklejszą wyszukiwarkę, ale bez skutku, wiec nie wiem czy coś źle robię, czy po prostu Druk -Pak nie potrzebuje teraz nikogo do pracy do siebie i tyle

tomek

Ludziska, byłem na stronie Druk-Paku ale ona dla mnie jakaś mało przejrzysta jest. I żadnej wzmianki o ofertach pracy nie było tam więc gdzie szukacie ich ofert? gdzie warto zajrzeć? Liczę na to że ktoś jak sam znadzie to tu podrzuci, sam tak zrobie jak mi sie trawi. pozdrawiam i powodzenia w szukaniu pracy.

barry

szkoda w takim razie, że szef nie jest po stronie pracownika. Niektórzy potrafią pójść podwładnym na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o DrukPak Sp. z o.o. - Aleksandrów Kujawski

• Jak się pracuje w DrukPak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DrukPak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DrukPak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DrukPak Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 78 ocen.

DrukPak Sp. z o.o.