Opinie o DrukPak Sp. z o.o. w Aleksandrów Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DrukPak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DrukPak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DrukPak Sp. z o.o. w Aleksandrów Kujawski

mmm

To bierzesz na żądanie albo L4, a co myślałeś że 2 dni będziesz robił a 3 leżał na tapczanie hahah, jeszcze się nie zatrudnił a już myśli o wolnym, dobre

sadasd

Zmiana 1 : 6:00-14:00 Zmiana 2 : 14:00-22:00 Zmiana 3 : 22:00-6:00 System 4 brygadowy. 4 dni do pracy potem jeden dzień wolny i tak w kółko

r

A jaki jest system trzy czy czterobrygadowy i czy jest jakiś brygadzista na każdej zmianie? A ile zarabia taki pracownik nadzoru? brygadzista, kierownik zmiany, kierownik działu czy kierownik produkcji. W ogóle ile można zarobić w nadzorze?

r

anonim - 2013-06-07 11:04:28 Szukam informacji dla kuzyna na temat pracy w Druk-Pak nie wiem czy chce się zatrudnić czy jak w każdym razie poprosił mnie. Czy wiecie może w jakich godzinach są te zmiany? Wiecie o której się rozpoczynają i o której kończąA jaki jest system trzy czy czterobrygadowy i czy jest jakiś brygadzista na każdej zmianie? A ile zarabia taki pracownik nadzoru? brygadzista zmiany czy kierownik działu czy kierownik produkcji. W ogóle ile można zarobić w nadzorze?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DrukPak Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
mm.

Przecież masz u góry jak byk napisane wszystko to co się pytasz.

gość

No ja takich tam znam co mają po 2800 np., na sklejarkach ci młodzi mają po 2000 koła na łapke a ty może jesteś maszynistą wózka widłowego to masz te 1500 , bez urazy, ale co z ciebie za fachman jak godzisz się robić za te 1500 , w biedronce mają więcej, może czas coś zmienić a nie narzekać i płakać, pozdro

maszyniści

Który maszynista dostanie 2000???? Świątek, piatek, nadgodziny, lojalka, zagrożenie karami, naganami, albo tym że kase będziesz oddawał za to że ktoś inny spartolił robote i modlisz się żeby 1500 dostać. FIRMA MA PRACOWNIKÓW GŁĘBOKO (usunięte przez administratora) "POWARZANIU".

wyluzowany

Dostaniesz 1200 na łape , na 3 zmiany, jak na produkcje bez fachu, jak na maszyne jako maszynista to może 2000 koła wyjdziesz, robią tam naprawde dobrzy facowcy kilkanaście lat i nie wyjdą więcej jak 3000 koła na 3 zmiany, z nadgodzinami można wyść nawet 4,5 koła ale to na palcach jednej ręki można takich ludzi policzyć, to są ludzie którzy tam robią baardzo długo, atmosfera nieciekawa, wszystkiego się czepiają, można bardzo szybko wylecieć, kilka osób w tym 2 z baardzo długim stażem pracy wyleciało za bzdurne rzeczy ale nie będe o tym pisał , pozdrawiam produkcje

Jakaja

A to napisał/a zdradzona czy zdradzony? A może dostałes/aś kosza??

chyba nieżle się tam pracuje,ludzie mają i tak za mało roboty,Ten zakład to jeden wielki burdel,ciągle jakieś romanse i kurestwo się tam szerzy.Małżeństwa i związki się tam rozpadają,wyślij tam swoją kobietę do pracy a się przekonasz.Teraz na topie jest (usunięte przez administratora) ,znam gościa którego ona odpaliła dla niego,co najlepsze oboje w związkach(on nadal,ona już nie).Dziwię się tylko że kierownictwo się tym nie interesuje,nie mówiąc już o tym że np.mistrzowie też obracają panie w zamian za lepsze względy w pracy.Ten zakład jest chory,naprawdę nie polecam.

jones

Pracowałem w polfie prawie dwa lata i niestety uciekłem bo nie było wyjścia. Praca za najniższe stawki, 3 zmianowa, teraz jakieś kamerki porobili. Pracownicy najnizszego szczebla traktowani są jak nieroby i kombinatorzy. Szacun dla tych babek na pakowaniu, które pracują tam po 15 i wiecej lat. Hałas i kurz na pewno zdrowiu nie pomoże. Poza tym na awans mogą liczyc tylko znajomi kierownictwa. Pamietam jak taki starszy koles awansowal na maszyniste maszyny do skladania ulotek bo był po rodzinie ze znajomym prezia. Albo kolo, ktory studiow we wloclawku nie moze skonczyc dostaje robote w biurze... Podobno teraz absurdow jest jeszcze wiecej. Co do plusow to na pewno terminowosc wypłat, zawsze na jakies male socjalne mozna bylo liczyc no i jesli wpadlo sie na zgraną ekipę to można było znaleźć przyjaźń do konca życia ;)

Mirek

Jestes z biura parówko , a tam macie dobrze wszystkie problemy spadaja na produkcje przez wasze pomylki i nie zgodnosci ... tylko musimy na wasze wyplaty pracowac a nic nie robicie zastepca zastepcy zastepcy jest was tyle ze az 70% nie potrzebna ...

edi

szajsowata firma - nie polecam

xxx

Gdyby kazdy zajął się tym co powinien robic w pracy byłoby naprawde ok wrecz super.A nie plotki i zazdrośći lub kto ile zarabia. Każdy zarabia tyle na ile pracuje.

Mikrobi

Witam. Kochani napiszcie jak się Wam pracuje w Druk Paku.

Dołączam opinie o Druk-PAK nie stety . Doszło do tego jeszcze zastraszanie pracowników kamery sa już wstawione ,pracownik co by nie zrobił to i tak jest nazwany przez(usunięte przez administratora) brakorobem i nierobem.a wszystko temu jest winna zła organizacja brak rozmów z pracownikiem . Z pracownikiem sie nie rozmawia pracownikowi sie tylko nakazuje . Nawiązując jeszcze do zarobków wymysleli premie motywacyjne ,ale takie normy są ustalone że niestety są nie osiągalne w naszej branży . Załogę mają swietną i wykwalifikowaną niestety(usunięte przez administratora) nie chce tego zauważyć bo obstawia sie idiotami (usunięte przez administratora) ..a jest .Jest to klient który twierdzi że pracownicy to są sami złodzieje. jest to nie prawda !! ,pewnie sam kradł jak to robili ubecy .(usunięte przez administratora) takich uwielbia .w każdym dziale jest wprowadzana rywalizacja .Pozdrawiam p.Znamierowskiego też emeryta to był najlepszy szef produkcji umiał rozmawiać z pracownikiem i go szanował

kalbar he he heh

niestety wcale niejest dobrze tylko by batem nas poganiali kamerki chca instalowac a Zok jest nienormalny jakis czub kto go zatrudnil w firmie zaloga jest spoko ale mili i sympatyczni koledzy kolezanki mam nadzieje ze bedzie mozna zarobic tu wiecej bo teraz jest kicha a obiecuja zlote gory i sliwki na wierzbie kazdemu kto sie upomni o wieksza kase nieslowne kierownictwo i ogulnie jakos wrogo nastawieni na dzial produkcij choc sa male wyjatki ale male podkreslam zarobkod njnizszej do 3.5tysi na produkci ale tylko wyjatki ja mam 2.2 po ponad 10 latach pracy wtym zakladzie i niestety uwarzam ze zbyt malo pozdrawiam Jacka emeryta

brak mozliwości awansu, zła organizacja pracy,brak podwyzek

Zostaw merytoryczną opinię o DrukPak Sp. z o.o. - Aleksandrów Kujawski

• Jak się pracuje w DrukPak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DrukPak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DrukPak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DrukPak Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 78 ocen.

DrukPak Sp. z o.o.