Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

Paulina

Jest to najlepsza firma w Pruszczu. serdecznie polecam każdemu!

Kułaczek
@Paulina

@Przemysław 08.05.2019 12:53 Z punktu widzenia zarządu to owszem. Oszczędności na ZUSie, dzielone umowy (o prace/zlecenie) żeby nie płacić nadgodzin, przerzucanie pracownika między firmami, żeby nie dawać umowy na czas nieokreślony. Najlepsze zostawiłem na końcu. Znalezienie przedstawiciela załogi (zarządu?) rzekomo wybranego przez pracowników, który w ich imieniu zrzeka się funduszu socjalnego. Co dają w zamian? Dopłata parę złotych do multisporta i jakieś 200zł do okularów.

@Kułaczek

Oo i przed jednym z audytów zebranie z pracownikami i kazanie im nauczyć się odpowiedzi na pytania, które pracownikom mogłby być zadane

Miser
@Paulina

No ba

Po erze dekoderów jest lepiej jak na moje zobaczymy co dalej

damian

ludziska, nie ma co narzekac

Matej

Do póki firma jest zarządzana przez "Czarnego" oraz "Kierownika Produkcji" nie ma szans na to by firma stanela na nogi. Bo to pod ich wodza bardzo wielu ludzi się zwolnilo albo zostało zwolnionych, bo ktoś był nie wygodny, lub z innych banalnych powodów. Nie umieją się zabezpieczyć za wczasu, gdy klient ucieka, kończy się biznes, oraz trwa walka o pozyskanie kogokolwiek.. W biznesie wszyscy grzeją dalej stolki, na produkcji cięcia na każdym szczeblu. Nie POLECAM !

Lechu
@Matej

Firma akurat ma się dobrze, jest w dobrym stanie:) Wiem od środka bo kumpel pracuje w części biznesowej i poleca, hehe. Startowalem nawet do Assel, ale to bylo kilka lat temu, i wyjechałem do Warszawki finalnie. Od niego słyszę same dobre opinie, a info raczej potwierdzone

Matej
@Lechu

@Lechu Powiem Ci krótko, masz kiepskie źródło i mało wiesz coś się działo, dzieje. tym bardziej że bazujesz tylko na kimś kto rzekomo tam pracuje ????

Exbiznesowy
@Lechu

Na Tytaniku orkiestra też grała do końca...

@Exbiznesowy

Exbiznesowy, a gdzie Ty niby w biznesie byłeś? bo na pewno nie w Asselu....

dekoder58
@Lechu

Jak Ci kumpel poleca to się zatrudnij. I wtedy komentuj te bzdury które wypisujesz.

Sama prawda
@ja

Byłaś. ...tylko w Proelco. Tu się zgodzę, organizacja chcąc uniknąć podatków, umów na czas nieokreślony, nadgodzin dodatkowo płatnych, kosztów związanych ze zwolnieniami grupowymi itp zatrudniała mnie w różnych swoich pokrętnych spółkach, ale w Asselu też pracowałam.

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Adrian

Jak każda firma ma plusy i minusy. Ścieżka rozwoju pracownika jest zrobiona fajnie, można się dużo nauczyć. Polecam

n
@Adrian

a jaka tam jest niby ścieżka rozwoju?

Exworker
@Adrian

Jakie plusy? Proszę uzasadnić. Raczej ścieżka samorozwoju. Żadnych szkoleń, poza obowiązkowymi wewnętrznymi. Obowiązków narzuconych jest taka ilość, że jedyne czego się można nauczyć to spychologii. Skoro taka godna polecenia firma, to dlaczego sukcesywnie z miesiąca na miesiąc uszczupla się wykwalifikowana kadra?

Fasolaa

Nie wiem skad to narzekanie ludzi. Firma się zmienia to normalne Klienci odchodza i przychodza. Ale istnieje 30 lat, placi zawsze na czas, nigdy nie bylam (usunięte przez administratora)- a wiele moich kolezanek bylo u swoich firm. Caly czas dziala, mimo wielu zmian i sie rozwija. Pracuje w produkcji juz duzo lat i nie ma powodu do takiego krytykowania wszystkiego. Jedni lepsi drudzy gorsi jak w kazdej firmie. Ja polecam

K
@Fasolaa

Nieładnie podszywac się pod kogoś

K
@Fasolaa

Nieładnie podszywać się pod kogoś

Cora

Popieram

revia

Nie mogę powiedzieć że Assel jest zły. Są mankamenty są problemy ale są plusy. Wszystko zależy od tego na czym komu zależy. Były zwolnienia bo odszedł klient ale to się zdarza w każdej firmie. Fakt faktem zarobki w porównaniu do innych firm są gorsze - to jest duży minus. Uważam że system wynagrodzeń w Assel powinien ulec zmianie. Kolejną rzeczą która powinna ulec zmianie to likwidacja podziału na produkcja i ci wyżej. Np impreza karnawałowa dla produkcji kontra impreza dla biur i kierownictwa. Czy nie można tego połączyć? Myślę że wizerunkowo firma by zyskała i opinie pracowników poszły by do góry gdyby zrobić jedną łączącą ludzi impreze. Ogromny plus to atmosfera pracy - ludzie tam pracujący, liderzy, inżynierowie i kierownicy. Jest szacunek, pomoc, zrozumienie. Nikt nie stoi i nie drze mordy by robić szybciej, więcej. Nie raz ludzie odchodzący z Assel płakali żegnając się bo żal im było współpracowników. To jest nijaki "fenomen"Assela że atmosfera wśród ludzi z produkcji jest bardzo dobra. Na forum z reguły swoje żale wylewają flustraci, zwolnieni i niezadowoleni z natury osoby. Czy te opinie oddają rzeczywistość? Nie spróbujesz nie dowiesz się. Ile ludzi tyle opinii. Moja jest taka że Assel nie zasługuje na niektóre opinie które przeczytałam niżej.

@revia

Pensje powinny być zdecydowanie większe . Na każdym kroku słyszymy, że firma bardzo dobrze radzi sobie finansowo a podwyżek od dłuższego czasu nie ma.

magiel
@.

zobaczymy jak bedzie. ale mysle, ze bedzie dobrze. bo tmosfera faktycznie jest fajna i lubie tu prcowac

Ludka

Jest spoko

Olcia

Nie ma na no narzekać! Jest ok.

XXX

Assel - firma bez perspektyw, bez szansy na rozwój osobisty. Nie oferuje nic ciekawego jeżeli chodzi o benefity do umowy. Unika podpisywania umów na czas nieokreślony, zawsze kończy się na zmianie spółki. Zarobki bardzo niskie, w ogóle nie adekwatne do posiadanych umiejętności czy wykształcenia. Ostatnie miesiące to bardzo dużo zwolnień, bardzo okrojona produkcja. Kiedyś firma prosperująca na 3 zmiany, dziś ledwo starcza na jedną. Jest dopiero maj a większość ludzi ma już wybraną większą część urlopu - z przymusu. Mówienie, że firma się rozwija i stoi dobrze jest zwykłym tuszowaniem rzeczywistości. Rzeczywistość niestety jest zupełnie inna - tonący statek (bardzo spodobało mi się porównanie poniżej do Titanica :) ). Pozdrawiam, odradzam i nie polecam! :)

xxy
@XXX

Jeżeli firma jest tak beznadziejna jak twierdzisz, to co tam jeszcze robisz???

Leszek
@XXX

No tylko pytanie skąd ta teoria :) Owszem, jest zmiana, było dużo zwolnień. Każda firma przeżywa różne cykle. Skala na pewnio jest inna, ale teorie o tonacym okrecie, bankrutctwach I inne traktuje ze śmiechem na ustach. Jak we Flexie zwalniali 1000 osób też słyszałem różne teorie o upadku. A firma stoi i działa dalej. Kassel też będzie, na pewno w mniejszej skali. Ale czy to od razu źle?

Jaśka
@XXX

Zgadzam się z tą opinią w 100 procentach.

xxxx
@XXX

(usunięte przez administratora) Brak możliwości rozwoju, brak możliwości awansu pomimo odpowiednich kwalifikacji, premie za wyniki których nikt nigdy nie widział, brak świadczeń socjalnych. Jeśli robisz swoje a się z tym nie obnosisz to wychodzisz na osobę która nic nie robi bo bardziej jest doceniany ten kto mało robi a duuuużo mówi o tym jak „mocno" się napracował ;) Atmosfera w pracy? Pozostawię bez komentarza… Podsumowując odradzam i nie polecam :)

Żółtodziub

Właśnie jestem wolny. Moja przygoda z tą firmą dobiegła końca. Wow co za ulga mimi iż nie mam narazie pracy to pisze to z ulgą. Nie polecam, nie życzę i współczuje wszystkim któży tam zostali. Nie któży mówią że poza tą firmą już tylko lepiej. Dzięki ale nie ja jestem wolny odtego czegoś ....

ania
@Żółtodziub

Jak można napisać "nie któży" ?!

Nickczemnick

Dalej taka bieda w tej firmie ??

@Nickczemnick

Mega bieda. :) Z dnia na dzień co raz gorzej , atmosfera wśród pracowników spada gwałtowanie.

Rennie33
@.

Wkrotce poleca kolejne wypowiedzenia. (usunięte przez administratora)

Kaya

Moja przygoda z ta firma konczy sie. Z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej. Odchodza ludzie z produkcji , jak rowniez inzynierowie , liderzy itd. Czas swietnosci tej firmy powoli konczy sie. Atmosfera w tej chwili na dziale , ktorym pracuje jest katastrofalna (usunięte przez administratora)Trzeba miec naprawde silna psychike , zeby tam wytrzymac. Nie mowiac o zarobkach - zenada. Normy i tak wysokie sa jeszcze podwyzszane. Zajechac czlowieka, to jest chyba ich dewiza. Niestety ludzie tam nie sa dobrze traktowani. Uciekaja juz nawet Ukraincy.Zero poszanowania czlowieka.(usunięte przez administratora) Ja na szczescie rozstaje sie z ta firma. Osobiscie nikomu nie polecam!!!

@Kaya

Na jakim dziale pracowałaś?

watyk21
@Kaya

nie zgadzam się z tym że normy są wysokie, że chcą zajechać człowieka albo że nie szanuje się człowieka.Na jakim dziale pracowalaś? Fakt faktem że zarobki są śmieszne nie adekwatne do zajmowanego stanowiska. Fakt że pracy zamówień mało... ale kiedyś nastąpi odbicie.

@watyk21

Chcialam zapytac , jakie nastapi odbicie.? Ostatnio zwolnili kilkanascie osob i na tym jeszcze nie koniec. Marne prognozy dla tej firmy.

@Kaya

Nie będzie żadnego odbicia. Nie mówiąc o zwolnieniach pracowników z linii, zaczęli teraz degradować managerów. Porażka totalna.

yetui55
@.

Kogo zdegradowano. Słyszałem, że wczoraj poszły kolejne wypowiedzenia. Chyba na prawdę koniec Assela.

@yetui55

Podejrzewam , ze z czasem wszystkich zdegraduja.

@yetui55

Powoli pewnie beda pozbywac sie wszystkich. Niektorzy liderzy sa zbyt pewni siebie i sadza , ze ich to nie dotyczy. Dziwie sie ludziom , ktorzy jeszcze tam pracuja i chyba czekaja na cud. Widocznie dla nich na Asselu swiat sie konczy. A cudu nie bedzie.

PanMądry

O jakich liderach mowa? :D

yeta55
@PanMądry

Sami odchodzą. Zaraz nikogo z doświadczonych liderów nie będzie bo już szukają innej pracy. BTW ilu zostało liderów w Assel - tyle co nic.

Dlaczego liderzy z smt zwalniać się chcą?

Petarda
@.

No nie ma roboty na SMT i na montaż ręczny wysyłają albo na testy więc lepiej odejść

Najbardziej boli w tej firmie, że człowiek stara się ze wszystkich sił a traktowany jest jak śmieć.

Smutne czasy nastały tutaj, coraz mniej pracy, kasa w miejscu stoi od lat a obowiązków przybywa. Coraz więcej i szybciej trzeba robić. Nie polecam i odradzam pracy tutaj.(usunięte przez administratora)

teraz zatrudniane są nowe osoby czy tylko zwalniane są?

assell

assel jest super

Pracownik assel

Witam moja opinia nie bedzie pozytywna a wiec pracuje tam niecały rok i w firmie duzy przemiał pracownikow jakzwolnienia i ukraina ktora sie wozi jak by byla u siebie zwolnienia redukcje itp jak. Wszedzie normy z kosmosu ale wykonalne lecz nie adekwatne do wynagrodzenia ... l jeszcze plus to atmosfera bo jak.paczke stworzysz sobie zgrana to jest ok ale nie mozna sie wychylac za mocno bo cie (usunięte przez administratora)nie majac nic w zamian tak ze jade do uk tam pracowac przy elektronice przynajmiej cos zarobie

Bebe

Assel + firma się rozwija , wewnątrz robi się bardziej światowo szczególnie inżynierowie/menagerzy mogą czuć się komfortowo - dużo pracowników z Ukrainy zamiast Polaków ale to wynik niskich stawek , Niskie zarobki , największa żenada to parking dla pracowników gdzie trzeba się wbijać a jak nie ma miejsca to parkuj gdzieś w Pruszczu , socjal prawie zero

nik24
@Bebe

Parking jets maly, ale dobrze ze wogole jest. Pracowałem w firmie gdzie musiałem placic 150zl miesiecznie za parking, a w innej firmie to w wogole nie bylo. Jest troche minusow w firmie, zwlaszcza ciagle zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.