Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

Jacek Placek

Nie narzekajcie, praca od poniedziałku do piątku więc nie jest źle (usunięte przez administratora) . Zresztą widać kogo ostatnio przyjęli - chłopaków którzy dopiero skończyli szkole i nigdzie nie pracowali. W ten sposób ta firma chce budować przyszłość - ja dziękuje i wysiadam, właśnie kończę dogadywać sie z inna firma i spadam stad. Dwa lata wystarczy - ciagle obiecanki i zwodzenia. (usunięte przez administratora) .

czarny

Tyle to pewnie masz za stanie na ulicy, odejmij sobie to zero to wtedy pogadamy!

Frajer

5500 funtów na początek to kto frajer @...

czarny

@Frajer - hahahha adekwatna ksywka!!! to uciekaj do angli i tak smao bedziesz pracowal za najnizsza kase bo z takim podejsciem to nic wiecej nie osiagniesz....

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Frajer

Pracowałem tam 5 lat. Ten zakład to masakra. Na każdym kroku chcieli mnie wydymać w końcu się uwolniłem. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich którzy zwiali do angli.. Brexit niebawem.

obecny

Widzę @byla, że nie dali Ci możliwości zarobienia więcej pieniedzy. Trzeba było sie za młodu uczyć i wykształcenie zdobyć to byś teraz za (usunięte przez administratora) nie musiała robić!

smt

szkoda, że tak słabo doceniają operatorów smt

operator smt
@smt

bo jak ktoś w hooya wali w robocie i myśli o malinach to nie jest doceniany... bierz się za robotę a nie narzekaj tyle

lider

Liderów to na razie wewnatrz szkola. chyba na wszytkie obszary szukaja. ja wlasnie awanowalem wewnatrz i polecam prace;)))))))))))))))))))))))))

boob
@lider

Zostałeś liderem SMt czy THt?

szukajacy

Widzialem ostatnio ogloszenie o naborze serwisantow moze ktos napisze prawde o tym stanowisku jaka penjsa czy umowa ,czy tylko zlecenie jakie zarobki proponuja

boobooo

Liderów na jakie działy szukają? Dużo chętnych? Jaka płaca?

Malkontent

Teraz to na THT już nawet zachęcają samych pracowników, żeby ci polecali nowych kandydatów w zamian za drobną gratyfikację. A rotacji nie ma się co dziwić, każdy może się dostać. Jeżeli ktoś lubi świat elektroniki lub produkcję samą w sobie, to można spróbować (zaangażowaniem i z głową na karku można trochę zwojować). Ludziom z przypadku odradzam.

marian z pcimia dolnego

tak sobie czytam te wszystkie powyższe informacje i wydaje mi się że trwa wojna na dobre (kerowniki i właściciele) i złe (pracownicy liniowi) oceny tej firmy. A ja tam nie pracowałem ale chciałbym przedstawić nieco inny punk widzenia. Pomijając sam fakt od dawien dawna pojawiania się złych opinii o tym miejscu. Assel ogłasza się i na trójmieście. I na trójmieście też można sprawdzić kiedy, jak często i na jakie stanowisko poszukiwali pracownika. (usunięte przez administratora)

student

No da się za (usunięte przez administratora) i jeszcze do urzędu pracy każą się zapisać jako bezrobotny aby koszty zmiejszyć i dodatek dostać. (usunięte przez administratora) HR zaciąga po ukraińsku. Ta co rekrutuje.

białas

Widzę, że jak się odchodzi z firmy to trzeba wylać żale na go worku. Ja już nie pracuje w Assel bo udalo mi sie otrzymac prace w moim zawodzie, w którym sie ksztalciełem, ale nie żałuję pracy w firmie, wiele sie nauczyłem i w obecnej pracy bardzo mi to pomaga. Warto nie zamykac sobie bram i nigdy nie wiadomo jak sie losy potocza. Jak ktos sie chce uczyc, doksztalcac to w Asselu sie da!

Pracownik z antresoli

Co wy chcecie praca jest super. Kasa zawsze na czas. Właściciele firmy bardzo profesjonalni i inteligentni. Firma bardzo rozwojowa ciągle nowe wyzwania. (usunięte przez administratora) Nooo pora zmienić wizerunek...

mol

@Masakra - bardzo Ci współczuje, że musiałeś aż 3LATA przepracować w tem "totalnym dnie", było pracować w biedronce na kasie, skoro tam jest tak super, ale obsmarowac ludzi na forum to jest łatwo. Pozdrawiam kierowników i brygadzistów:) aaaa i Kadry i Dyrektora:)

mol

a ja polecam, nie jestem dupowłazem i podwyżkę dostałem za cieżka pracę. @pol (usunięte przez administratora) to dostales bo sie najniższa krajowa zminia co roku i podnieśc musieli hahahah

pol

(usunięte przez administratora) Rozwój oczywiscie istnieje w tej firmie jeśli jesteś (usunięte przez administratora)bądz znajomym. Zero podwyżek a jak już to raz na 3 lata dostanie się (usunięte przez administratora) więcej. (usunięte przez administratora)

Enigma

Połowa ludzi z produkcji już czeka, aż otworzą (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

wolak

hej, z tym kierownikiem napraw to z tego co wiadomo kierownicy mają tylko jedna zmianę, w sumie, każdy ma troche inaczej z tego co obserwuje, to chyba można jakoś ustalić. A na magazynie to ciężko powiedzieć bo są dwa magazyny i w każdym inaczej wyglada praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.