Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

Mietek

Ktoś wie czy potrzebują na stanowisko operatora maszyn? Assel polecał mi kolega ale nie wiedział nic o wolnych etatach. Myślę, że na tym stanowisku można nieźle zarobić.? Mam dość duże doświadczenie.!

a
@Mietek

Nieźle zarobić, hahaha, chyba nie w Asselu..

aa
@Mietek

nie zarobisz tutaj dużo jak nie znasz ukraińskiego nawet nie przychodź, szkoda Twoich nerwów

Twitter
@Mietek

13.80zł brutto za operatora maszyn SMT.

AA
@Twitter

smiech na salo..we flexie ok 3 na reke na SMT

ja to ja
@AA

We flexie powiadasz? Przeciez tam teraz zwalniaja na potege. Setki osob zwalniaja - taki prezent na świeta :)

Zumba

Świetna firma i warto pomyśleć o pracy dla nich. Szukałem ofert dla magazyniera ale nic nie znalazłem!!

qwerty123
@Zumba

Co to za spam!? :D

tralala

Trzepią portkami, a powinni:) 13/h wkrotce:)

@tralala

i 12 w weekend oczywiście :) aby zaspokoić ich

Ł.

Assel co z wami boicie się ? ;))

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kól

To w ogóle nie doceniają ludzi, którzy już dla nich od dawna pracują @ona? A może w ogóle nie ma takich ludzi to i nie ma podwyżek. W sumie oferty o pracę pojawiają się często więc może to coś tłumaczy np. teraz też szukają chociażby kupca

Kaska33

oferuje szkolenia ? - chyba jedynie z języka ukraińskiego :D

kawa

Atmosfera jest ok,jednak jak wszedzie sa dziwni ludzie,tak samo w aselu.Pracuje duzo mlodych ludzi.Najrozniejsze przypadki,mozna zec przekroj mlodego spoleczenstwa od milych normalnych kolesi pozdrawiam smt po malo inteligentne dziewczynki az po zakladowe panie do towarzystwa jak gwiazda z tvnu

pablo

tylko z doświadczeniem szukają? W ogłoszeniu pisze, że przyuczają do zawodu, nigdy nie pracowałem w takiej firmie.

natka

Miałam przyjemnosc popracowac w tej firmie przez pare miesiecy i naprawde polecam. Czlowiek sie nie przemeczy, bo nie ma czym. ...szczegolnie na produkcji. Praca siedzaca, wiec czego mozna chciec wiecej? 8h, 2 zmiany :) Kazdy muflon powinien ogarnac co ma robic, bo wielkiej filozofii to tam nie ma. Kasa jak kasa..nigdzie od razu 3 tys nie zarobisz, Powodzenia i smialo aplikowac.!

Trol

(usunięte przez administratora) Ukraińcy pracują po 12 godzin, bo takie stawiają wymagania. Do pracy na niektórych stanowiskach nie trzeba mieć wykształcenia wystarczy myśleć... Poza tym wśród tych ludzi są wykształcone osoby. Kup sobie maść na ból (usunięte przez administratora) i żyj z 500+++ bo po co pracować.

s

Ile czasu trzeba pracować na umowę zlecenie, żeby uzyskać umowę o pracę?

Ana
@s

Cale zycie w tej firmie.

Kaska33

niektórzy ciągną zleceniówkę 10 lat , a niektórzy trochę mniej :D

jezus

100 lat i jeden dzień dłużej

Może Nowy

Byłem na rozmowie w assel a potem w kilku innych fabrykach też produkcyjnych dla porównania i stawki godzinowe mają wyższe niż gdzie indziej jak na wejście, bede próbować.

Dyzio

Tutaj można nie tyle zarobić co się dorobić... Garba. Zwlaszcza na lini na FA gdzie do lazienki trzeba biec bo normy są takie gigantyczne. Później reszta linii patrzy na cb jak najgorszego wroga bo przez twoją *upe nie osiagneli normy.

opiniotwórca

Na różnych obszarach i stanowiskach przy linii jest inna praca,tak samo zupełnie inna jest praca na maszynach.Czy jest zapierdol czy nie zależy od tego gdzie się trafi.To samo z zarobkami,na linii rzeczywiście są marne (chyba że ktoś uważa że kwota tylko trochę przekraczająca najniższą krajową jest dobrym zarobkiem),ludzie pracują na zleceniach od kilku lat,tyko nieliczni na liniach mają umowy. Na maszynach z umowami jest trochę inaczej,chociaż nie ma reguły i nie każdy ma umowę o pracę, da się zarobić większe pieniądze niż na linii.Zarobki na tych samych stanowiskach różnią się bardzo od siebie,masz tyle ile sobie wynegocjujesz,podwyżkę oferują jak idziesz z wydrukowanym wypowiedzeniem,wcześniej nie ma co marzyć.Praca całkiem przyjemna,ale tylko dlatego że jest tam bardzo dobra atmosfera,to trzeba przyznać asselowi,że ludzie integrują się tam jak nigdzie indziej.Do tej pory utrzymuje kontakty z ludźmi których tam poznałem.Awansować uczciwie się dało,ale kiedyś.Jak odchodziłem to już tylko kolesiostwo,jednak sentyment do assela pozostał ;)

buziaczki

Buziaczki całuski przytulańska dla wszystkich asselowców.

byłem na rozmowie

(usunięte przez administratora) Proponowali mi po studiach (usunięte przez administratora) na stanowisku inżyniera tylko że dopiero umowę dostać mam za 3 miesiące a teraz jakaś umowa zlecenie czy jakoś tam. To jakiś wałek. Za tyle to ja mogę być ratownikiem na plaży.

smt

(usunięte przez administratora) jestem ciekaw jakby wyglądała ta firma gdyby nagle wszyscy ogarnięci pracownicy (usunięte przez administratora) odeszli . wymagania kolosalne a wynagrodzenia bardzo cienkie, 0 szacunku i podwyżek

do INSPEKTOR

Brawa za odwagę. Oby było więcej takich ludzi! Ja pracowałem tam na szczęście nie kilka lat jak niektórzy, jednak miałem doświadczenie prawie 5letnie z poprzedniej firmy, PG ukończyłem też. (usunięte przez administratora)

pracownica firmy

skąd w was ludzie tyle jadu?? @INSPEKTOR zastanawiam się, że skoro masz wyższe wykształcenie i uważasz, że za mało zarabiasz to może startuj na inżyniera to dostaniesz więcej, a może samo wykształcenie nie wystarczy, żeby otrzymać odpowiednie stanowisko i wynagrodzenie. Żenadka! Ja nie mając wykształcenia wyższego, a silna motywację i chęć nauki - wzięłam udział w rekrutacji i teraz jestem na spoko stanowisku.

INSPEKTOR

Po awansie jako inspektor dostaje się stawkę (oczywiście przez pierwsze trzy miesiące pracujesz na starej stawce, bo być może się nie nadajesz i trzeba cię sprawdzić czy sobie poradzić, a to że obowiązki i odpowiedzialność jest jak u wykwalifikowanego pracownika to cicho!) dostaniesz (usunięte przez administratora) (wyksz. wyższe, żeby nie było) Oczywiście jeśli wcześniej m (usunięte przez administratora) to nie licz że otrzymasz stawkę j.w. BO TU SIĘ DOSTAJE (usunięte przez administratora) podwyżki. (usunięte przez administratora) To nie jest HEJTOWANIE. TAKA jest po prostu jest PRAWDA.

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.