Assel sp. z o.o.

Pruszcz Gdański

Opinie o Assel sp. z o.o.

wolak 2016-05-10 15:07
hej, z tym kierownikiem napraw to z tego co wiadomo kierownicy mają tylko jedna zmianę, w sumie, każdy ma troche inaczej z tego co obserwuje, to chyba można jakoś ustalić.
A na magazynie to ciężko powiedzieć bo są dwa magazyny i w każdym inaczej wyglada praca.
Enigma 2016-05-16 09:13
Połowa ludzi z produkcji już czeka, aż otworzą (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
pol 2016-05-22 20:59
(usunięte przez administratora) Rozwój oczywiscie istnieje w tej firmie jeśli jesteś ( usunięte przez administratora )bądz znajomym. Zero podwyżek a jak już to raz na 3 lata dostanie się (usunięte przez administratora) więcej. (usunięte przez administratora)
mol 2016-05-23 20:37
a ja polecam, nie jestem dupowłazem i podwyżkę dostałem za cieżka pracę. @pol (usunięte przez administratora) to dostales bo sie najniższa krajowa zminia co roku i podnieśc musieli hahahah
mol 2016-05-25 20:24
@Masakra - bardzo Ci współczuje, że musiałeś aż 3LATA przepracować w tem "totalnym dnie", było pracować w biedronce na kasie, skoro tam jest tak super, ale obsmarowac ludzi na forum to jest łatwo.
Pozdrawiam kierowników i brygadzistów:)
aaaa i Kadry i Dyrektora:)
Pracownik z antresoli 2016-05-26 15:33
Co wy chcecie praca jest super. Kasa zawsze na czas. Właściciele firmy bardzo profesjonalni i inteligentni. Firma bardzo rozwojowa ciągle nowe wyzwania.
(usunięte przez administratora) Nooo pora zmienić wizerunek...
białas 2016-05-29 16:46
Widzę, że jak się odchodzi z firmy to trzeba wylać żale na go worku.
Ja już nie pracuje w Assel bo udalo mi sie otrzymac prace w moim zawodzie, w którym sie ksztalciełem, ale nie żałuję pracy w firmie, wiele sie nauczyłem i w obecnej pracy bardzo mi to pomaga.
Warto nie zamykac sobie bram i nigdy nie wiadomo jak sie losy potocza.

Jak ktos sie chce uczyc, doksztalcac to w Asselu sie da!
student 2016-05-30 08:10
No da się za (usunięte przez administratora) i jeszcze do urzędu pracy każą się zapisać jako bezrobotny aby koszty zmiejszyć i dodatek dostać. (usunięte przez administratora) HR zaciąga po ukraińsku. Ta co rekrutuje.
marian z pcimia dolnego 2016-06-02 09:15
tak sobie czytam te wszystkie powyższe informacje i wydaje mi się że trwa wojna na dobre (kerowniki i właściciele) i złe (pracownicy liniowi) oceny tej firmy. A ja tam nie pracowałem ale chciałbym przedstawić nieco inny punk widzenia. Pomijając sam fakt od dawien dawna pojawiania się złych opinii o tym miejscu. Assel ogłasza się i na trójmieście. I na trójmieście też można sprawdzić kiedy, jak często i na jakie stanowisko poszukiwali pracownika. (usunięte przez administratora)
Malkontent 2016-06-02 18:29
Teraz to na THT już nawet zachęcają samych pracowników, żeby ci polecali nowych kandydatów w zamian za drobną gratyfikację. A rotacji nie ma się co dziwić, każdy może się dostać. Jeżeli ktoś lubi świat elektroniki lub produkcję samą w sobie, to można spróbować (zaangażowaniem i z głową na karku można trochę zwojować). Ludziom z przypadku odradzam.
boobooo 2016-06-04 21:21
Liderów na jakie działy szukają? Dużo chętnych? Jaka płaca?
szukajacy 2016-06-05 09:48
Widzialem ostatnio ogloszenie o naborze serwisantow moze ktos napisze prawde o tym stanowisku jaka penjsa czy umowa ,czy tylko zlecenie jakie zarobki proponuja
lider 2016-06-06 20:57
Liderów to na razie wewnatrz szkola. chyba na wszytkie obszary szukaja.
ja wlasnie awanowalem wewnatrz i polecam prace;)))))))))))))))))))))))))
smt 2016-06-07 01:23
szkoda, że tak słabo doceniają operatorów smt
boob 2016-06-07 15:03
Zostałeś liderem SMt czy THt?
obecny 2016-06-14 19:58
Widzę @byla, że nie dali Ci możliwości zarobienia więcej pieniedzy. Trzeba było sie za młodu uczyć i wykształcenie zdobyć to byś teraz za (usunięte przez administratora) nie musiała robić!
Frajer 2016-06-14 23:11
Pracowałem tam 5 lat. Ten zakład to masakra. Na każdym kroku chcieli mnie wydymać w końcu się uwolniłem. (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich którzy zwiali do angli.. Brexit niebawem.
czarny 2016-06-15 12:27
@Frajer - hahahha adekwatna ksywka!!! to uciekaj do angli i tak smao bedziesz pracowal za najnizsza kase bo z takim podejsciem to nic wiecej nie osiagniesz....
Frajer 2016-06-15 14:27
5500 funtów na początek to kto frajer @...
czarny 2016-06-15 15:52
Tyle to pewnie masz za stanie na ulicy, odejmij sobie to zero to wtedy pogadamy!
Jacek Placek 2016-06-15 21:22
Nie narzekajcie, praca od poniedziałku do piątku więc nie jest źle (usunięte przez administratora) . Zresztą widać kogo ostatnio przyjęli - chłopaków którzy dopiero skończyli szkole i nigdzie nie pracowali. W ten sposób ta firma chce budować przyszłość - ja dziękuje i wysiadam, właśnie kończę dogadywać sie z inna firma i spadam stad. Dwa lata wystarczy - ciagle obiecanki i zwodzenia. (usunięte przez administratora) .
INSPEKTOR 2016-06-20 17:14
Po awansie jako inspektor dostaje się stawkę (oczywiście przez pierwsze trzy miesiące pracujesz na starej stawce, bo być może się nie nadajesz i trzeba cię sprawdzić czy sobie poradzić, a to że obowiązki i odpowiedzialność jest jak u wykwalifikowanego pracownika to cicho!) dostaniesz (usunięte przez administratora) (wyksz. wyższe, żeby nie było) Oczywiście jeśli wcześniej m (usunięte przez administratora) to nie licz że otrzymasz stawkę j.w. BO TU SIĘ DOSTAJE (usunięte przez administratora) podwyżki. (usunięte przez administratora) To nie jest HEJTOWANIE. TAKA jest po prostu jest PRAWDA.
pracownica firmy 2016-06-20 20:29
skąd w was ludzie tyle jadu??
@INSPEKTOR zastanawiam się, że skoro masz wyższe wykształcenie i uważasz, że za mało zarabiasz to może startuj na inżyniera to dostaniesz więcej, a może samo wykształcenie nie wystarczy, żeby otrzymać odpowiednie stanowisko i wynagrodzenie. Żenadka!
Ja nie mając wykształcenia wyższego, a silna motywację i chęć nauki - wzięłam udział w rekrutacji i teraz jestem na spoko stanowisku.

do INSPEKTOR 2016-06-21 22:11
Brawa za odwagę. Oby było więcej takich ludzi! Ja pracowałem tam na szczęście nie kilka lat jak niektórzy, jednak miałem doświadczenie prawie 5letnie z poprzedniej firmy, PG ukończyłem też. (usunięte przez administratora)
smt 2016-06-23 00:31
(usunięte przez administratora) jestem ciekaw jakby wyglądała ta firma gdyby nagle wszyscy ogarnięci pracownicy (usunięte przez administratora) odeszli . wymagania kolosalne a wynagrodzenia bardzo cienkie, 0 szacunku i podwyżek
byłem na rozmowie 2016-06-24 15:37
(usunięte przez administratora) Proponowali mi po studiach (usunięte przez administratora) na stanowisku inżyniera tylko że dopiero umowę dostać mam za 3 miesiące a teraz jakaś umowa zlecenie czy jakoś tam. To jakiś wałek. Za tyle to ja mogę być ratownikiem na plaży.
buziaczki 2016-06-24 16:25
Buziaczki całuski przytulańska dla wszystkich asselowców.
opiniotwórca 2016-07-05 18:48
Na różnych obszarach i stanowiskach przy linii jest inna praca,tak samo zupełnie inna jest praca na maszynach.Czy jest zapierdol czy nie zależy od tego gdzie się trafi.To samo z zarobkami,na linii rzeczywiście są marne (chyba że ktoś uważa że kwota tylko trochę przekraczająca najniższą krajową jest dobrym zarobkiem),ludzie pracują na zleceniach od kilku lat,tyko nieliczni na liniach mają umowy. Na maszynach z umowami jest trochę inaczej,chociaż nie ma reguły i nie każdy ma umowę o pracę, da się zarobić większe pieniądze niż na linii.Zarobki na tych samych stanowiskach różnią się bardzo od siebie,masz tyle ile sobie wynegocjujesz,podwyżkę oferują jak idziesz z wydrukowanym wypowiedzeniem,wcześniej nie ma co marzyć.Praca całkiem przyjemna,ale tylko dlatego że jest tam bardzo dobra atmosfera,to trzeba przyznać asselowi,że ludzie integrują się tam jak nigdzie indziej.Do tej pory utrzymuje kontakty z ludźmi których tam poznałem.Awansować uczciwie się dało,ale kiedyś.Jak odchodziłem to już tylko kolesiostwo,jednak sentyment do assela pozostał ;)
Dyzio 2016-07-12 15:42
Tutaj można nie tyle zarobić co się dorobić... Garba. Zwlaszcza na lini na FA gdzie do lazienki trzeba biec bo normy są takie gigantyczne. Później reszta linii patrzy na cb jak najgorszego wroga bo przez twoją *upe nie osiagneli normy.
Może Nowy 2016-07-18 19:03
Byłem na rozmowie w assel a potem w kilku innych fabrykach też produkcyjnych dla porównania i stawki godzinowe mają wyższe niż gdzie indziej jak na wejście, bede próbować.
s 2016-07-26 11:21
Ile czasu trzeba pracować na umowę zlecenie, żeby uzyskać umowę o pracę?
Ana 2016-07-30 13:22
Cale zycie w tej firmie.
Trol 2016-08-04 07:06
(usunięte przez administratora) Ukraińcy pracują po 12 godzin, bo takie stawiają wymagania. Do pracy na niektórych stanowiskach nie trzeba mieć wykształcenia wystarczy myśleć... Poza tym wśród tych ludzi są wykształcone osoby. Kup sobie maść na ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i żyj z 500+++ bo po co pracować.
Kaska33 2016-08-21 11:10
niektórzy ciągną zleceniówkę 10 lat , a niektórzy trochę mniej :D
natka 2016-08-22 14:12
Miałam przyjemnosc popracowac w tej firmie przez pare miesiecy i naprawde polecam.
Czlowiek sie nie przemeczy, bo nie ma czym. ...szczegolnie na produkcji.
Praca siedzaca, wiec czego mozna chciec wiecej? 8h, 2 zmiany :)
Kazdy muflon powinien ogarnac co ma robic, bo wielkiej filozofii to tam nie ma.
Kasa jak kasa..nigdzie od razu 3 tys nie zarobisz,
Powodzenia i smialo aplikowac.!
pablo 2016-08-24 18:11
tylko z doświadczeniem szukają? W ogłoszeniu pisze, że przyuczają do zawodu, nigdy nie pracowałem w takiej firmie.
kawa 2016-09-08 22:06
Atmosfera jest ok,jednak jak wszedzie sa dziwni ludzie,tak samo w aselu.Pracuje duzo mlodych ludzi.Najrozniejsze przypadki,mozna zec przekroj mlodego spoleczenstwa od milych normalnych kolesi pozdrawiam smt po malo inteligentne dziewczynki az po zakladowe panie do towarzystwa jak gwiazda z tvnu
operator smt 2016-09-25 19:27
bo jak ktoś w hooya wali w robocie i myśli o malinach to nie jest doceniany... bierz się za robotę a nie narzekaj tyle
Kaska33 2016-09-29 16:50
oferuje szkolenia ? - chyba jedynie z języka ukraińskiego :D
kól 2016-10-05 08:07
To w ogóle nie doceniają ludzi, którzy już dla nich od dawna pracują @ona? A może w ogóle nie ma takich ludzi to i nie ma podwyżek. W sumie oferty o pracę pojawiają się często więc może to coś tłumaczy np. teraz też szukają chociażby kupca
jezus 2016-10-20 21:22
100 lat i jeden dzień dłużej
Ł. 2017-01-07 14:39
Assel co z wami boicie się ? ;))
tralala 2017-01-08 22:19
Trzepią portkami, a powinni:) 13/h wkrotce:)
.. 2017-01-12 00:28
i 12 w weekend oczywiście :) aby zaspokoić ich
Zumba 2017-01-21 10:41
Świetna firma i warto pomyśleć o pracy dla nich. Szukałem ofert dla magazyniera ale nic nie znalazłem!!
qwerty123 2017-02-01 22:30
Co to za spam!? :D
Mietek 2017-02-02 13:04
Ktoś wie czy potrzebują na stanowisko operatora maszyn? Assel polecał mi kolega ale nie wiedział nic o wolnych etatach. Myślę, że na tym stanowisku można nieźle zarobić.? Mam dość duże doświadczenie.!
a 2017-02-02 19:42
Nieźle zarobić, hahaha, chyba nie w Asselu..
aa 2017-02-12 23:10
nie zarobisz tutaj dużo jak nie znasz ukraińskiego nawet nie przychodź, szkoda Twoich nerwów
Zumbianka 2017-02-14 22:40
Złożyłem swoje cv do Assel-a i czekam na termin rozmowy. Namówił mnie do tego mój kumpel, który tu pracuje i bardzo zachwala firmę. Dlatego tym większe moje zdziwienie po przeczytaniu wpisów.
Zostaw swoją opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assel sp. z o.o.