Assel sp. z o.o.

Pruszcz Gdański

Opinie o Assel sp. z o.o.

Frajer 2016-06-14 23:11
Pracowałem tam 5 lat. Ten zakład to masakra. Na każdym kroku chcieli mnie wydymać w końcu się uwolniłem. (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich którzy zwiali do angli.. Brexit niebawem.
czarny 2016-06-15 12:27
@Frajer - hahahha adekwatna ksywka!!! to uciekaj do angli i tak smao bedziesz pracowal za najnizsza kase bo z takim podejsciem to nic wiecej nie osiagniesz....
Frajer 2016-06-15 14:27
5500 funtów na początek to kto frajer @...
czarny 2016-06-15 15:52
Tyle to pewnie masz za stanie na ulicy, odejmij sobie to zero to wtedy pogadamy!
Jacek Placek 2016-06-15 21:22
Nie narzekajcie, praca od poniedziałku do piątku więc nie jest źle (usunięte przez administratora) . Zresztą widać kogo ostatnio przyjęli - chłopaków którzy dopiero skończyli szkole i nigdzie nie pracowali. W ten sposób ta firma chce budować przyszłość - ja dziękuje i wysiadam, właśnie kończę dogadywać sie z inna firma i spadam stad. Dwa lata wystarczy - ciagle obiecanki i zwodzenia. (usunięte przez administratora) .
INSPEKTOR 2016-06-20 17:14
Po awansie jako inspektor dostaje się stawkę (oczywiście przez pierwsze trzy miesiące pracujesz na starej stawce, bo być może się nie nadajesz i trzeba cię sprawdzić czy sobie poradzić, a to że obowiązki i odpowiedzialność jest jak u wykwalifikowanego pracownika to cicho!) dostaniesz (usunięte przez administratora) (wyksz. wyższe, żeby nie było) Oczywiście jeśli wcześniej m (usunięte przez administratora) to nie licz że otrzymasz stawkę j.w. BO TU SIĘ DOSTAJE (usunięte przez administratora) podwyżki. (usunięte przez administratora) To nie jest HEJTOWANIE. TAKA jest po prostu jest PRAWDA.
pracownica firmy 2016-06-20 20:29
skąd w was ludzie tyle jadu??
@INSPEKTOR zastanawiam się, że skoro masz wyższe wykształcenie i uważasz, że za mało zarabiasz to może startuj na inżyniera to dostaniesz więcej, a może samo wykształcenie nie wystarczy, żeby otrzymać odpowiednie stanowisko i wynagrodzenie. Żenadka!
Ja nie mając wykształcenia wyższego, a silna motywację i chęć nauki - wzięłam udział w rekrutacji i teraz jestem na spoko stanowisku.

do INSPEKTOR 2016-06-21 22:11
Brawa za odwagę. Oby było więcej takich ludzi! Ja pracowałem tam na szczęście nie kilka lat jak niektórzy, jednak miałem doświadczenie prawie 5letnie z poprzedniej firmy, PG ukończyłem też. (usunięte przez administratora)
smt 2016-06-23 00:31
(usunięte przez administratora) jestem ciekaw jakby wyglądała ta firma gdyby nagle wszyscy ogarnięci pracownicy (usunięte przez administratora) odeszli . wymagania kolosalne a wynagrodzenia bardzo cienkie, 0 szacunku i podwyżek
byłem na rozmowie 2016-06-24 15:37
(usunięte przez administratora) Proponowali mi po studiach (usunięte przez administratora) na stanowisku inżyniera tylko że dopiero umowę dostać mam za 3 miesiące a teraz jakaś umowa zlecenie czy jakoś tam. To jakiś wałek. Za tyle to ja mogę być ratownikiem na plaży.
buziaczki 2016-06-24 16:25
Buziaczki całuski przytulańska dla wszystkich asselowców.
opiniotwórca 2016-07-05 18:48
Na różnych obszarach i stanowiskach przy linii jest inna praca,tak samo zupełnie inna jest praca na maszynach.Czy jest zapierdol czy nie zależy od tego gdzie się trafi.To samo z zarobkami,na linii rzeczywiście są marne (chyba że ktoś uważa że kwota tylko trochę przekraczająca najniższą krajową jest dobrym zarobkiem),ludzie pracują na zleceniach od kilku lat,tyko nieliczni na liniach mają umowy. Na maszynach z umowami jest trochę inaczej,chociaż nie ma reguły i nie każdy ma umowę o pracę, da się zarobić większe pieniądze niż na linii.Zarobki na tych samych stanowiskach różnią się bardzo od siebie,masz tyle ile sobie wynegocjujesz,podwyżkę oferują jak idziesz z wydrukowanym wypowiedzeniem,wcześniej nie ma co marzyć.Praca całkiem przyjemna,ale tylko dlatego że jest tam bardzo dobra atmosfera,to trzeba przyznać asselowi,że ludzie integrują się tam jak nigdzie indziej.Do tej pory utrzymuje kontakty z ludźmi których tam poznałem.Awansować uczciwie się dało,ale kiedyś.Jak odchodziłem to już tylko kolesiostwo,jednak sentyment do assela pozostał ;)
Dyzio 2016-07-12 15:42
Tutaj można nie tyle zarobić co się dorobić... Garba. Zwlaszcza na lini na FA gdzie do lazienki trzeba biec bo normy są takie gigantyczne. Później reszta linii patrzy na cb jak najgorszego wroga bo przez twoją *upe nie osiagneli normy.
Może Nowy 2016-07-18 19:03
Byłem na rozmowie w assel a potem w kilku innych fabrykach też produkcyjnych dla porównania i stawki godzinowe mają wyższe niż gdzie indziej jak na wejście, bede próbować.
s 2016-07-26 11:21
Ile czasu trzeba pracować na umowę zlecenie, żeby uzyskać umowę o pracę?
Ana 2016-07-30 13:22
Cale zycie w tej firmie.
Trol 2016-08-04 07:06
(usunięte przez administratora) Ukraińcy pracują po 12 godzin, bo takie stawiają wymagania. Do pracy na niektórych stanowiskach nie trzeba mieć wykształcenia wystarczy myśleć... Poza tym wśród tych ludzi są wykształcone osoby. Kup sobie maść na ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i żyj z 500+++ bo po co pracować.
Kaska33 2016-08-21 11:10
niektórzy ciągną zleceniówkę 10 lat , a niektórzy trochę mniej :D
natka 2016-08-22 14:12
Miałam przyjemnosc popracowac w tej firmie przez pare miesiecy i naprawde polecam.
Czlowiek sie nie przemeczy, bo nie ma czym. ...szczegolnie na produkcji.
Praca siedzaca, wiec czego mozna chciec wiecej? 8h, 2 zmiany :)
Kazdy muflon powinien ogarnac co ma robic, bo wielkiej filozofii to tam nie ma.
Kasa jak kasa..nigdzie od razu 3 tys nie zarobisz,
Powodzenia i smialo aplikowac.!
pablo 2016-08-24 18:11
tylko z doświadczeniem szukają? W ogłoszeniu pisze, że przyuczają do zawodu, nigdy nie pracowałem w takiej firmie.
kawa 2016-09-08 22:06
Atmosfera jest ok,jednak jak wszedzie sa dziwni ludzie,tak samo w aselu.Pracuje duzo mlodych ludzi.Najrozniejsze przypadki,mozna zec przekroj mlodego spoleczenstwa od milych normalnych kolesi pozdrawiam smt po malo inteligentne dziewczynki az po zakladowe panie do towarzystwa jak gwiazda z tvnu
operator smt 2016-09-25 19:27
bo jak ktoś w hooya wali w robocie i myśli o malinach to nie jest doceniany... bierz się za robotę a nie narzekaj tyle
Kaska33 2016-09-29 16:50
oferuje szkolenia ? - chyba jedynie z języka ukraińskiego :D
kól 2016-10-05 08:07
To w ogóle nie doceniają ludzi, którzy już dla nich od dawna pracują @ona? A może w ogóle nie ma takich ludzi to i nie ma podwyżek. W sumie oferty o pracę pojawiają się często więc może to coś tłumaczy np. teraz też szukają chociażby kupca
jezus 2016-10-20 21:22
100 lat i jeden dzień dłużej
Ł. 2017-01-07 14:39
Assel co z wami boicie się ? ;))
tralala 2017-01-08 22:19
Trzepią portkami, a powinni:) 13/h wkrotce:)
.. 2017-01-12 00:28
i 12 w weekend oczywiście :) aby zaspokoić ich
Zumba 2017-01-21 10:41
Świetna firma i warto pomyśleć o pracy dla nich. Szukałem ofert dla magazyniera ale nic nie znalazłem!!
qwerty123 2017-02-01 22:30
Co to za spam!? :D
Mietek 2017-02-02 13:04
Ktoś wie czy potrzebują na stanowisko operatora maszyn? Assel polecał mi kolega ale nie wiedział nic o wolnych etatach. Myślę, że na tym stanowisku można nieźle zarobić.? Mam dość duże doświadczenie.!
a 2017-02-02 19:42
Nieźle zarobić, hahaha, chyba nie w Asselu..
aa 2017-02-12 23:10
nie zarobisz tutaj dużo jak nie znasz ukraińskiego nawet nie przychodź, szkoda Twoich nerwów
Zumbianka 2017-02-14 22:40
Złożyłem swoje cv do Assel-a i czekam na termin rozmowy. Namówił mnie do tego mój kumpel, który tu pracuje i bardzo zachwala firmę. Dlatego tym większe moje zdziwienie po przeczytaniu wpisów.
Twitter 2017-02-22 15:56
13.80zł brutto za operatora maszyn SMT.
Julian 2017-02-24 10:17
Mam nadzieję, że na stanowisku technika utrzymania ruchu będę miał dobre zarobki? Czekam na rozmowę rekrutacyjna i okaże się . Składałem swoje cv bo słyszałem od ludzi jak chwalili sobie Assel. Jaka jest teraz atmosfera w firmie, nie chciałbym trafić na złą.
Marta 2017-03-01 15:18
Twitter, a co powiesz na temat warunków pracy? Jak z atmosferą?
aa 2017-03-01 21:56
zależy. ogólnie słabo i naucz się ukraińskiego
Roksa77 2017-03-05 08:52
Złóż CV na serwisanta. Cały dzień zajmie ci chodzenie poplotkować, picie kawy i palenie papierosów. Nie narobisz się a zarobisz - i jeszcze będziesz mógł robić nadgodziny siedząc i patrząc w monitor.
? 2017-03-06 18:39
jacy ludzie chwalili?
Marta 2017-03-08 14:56
aa, dlaczego słabo?
aa 2017-03-10 01:37
bo tutaj wykorzystają Cię
Pracownik 2017-03-13 17:26
Ile zarabiacie brutto i na jakich stanowiskach?
MImi 2017-03-14 02:50
Ile na czysto zarobi elektronik serwisant w Asselu?
Ilona 2017-03-14 21:53
4218 zł brutto , tak jak każdy przeciętny POLAK :D
nicker 2017-03-17 18:15
Na jakim stanowisku? mówisz o standardzie za ~160 godzin miesięcznie?
Gregor 2017-03-21 12:39
Assel sp. z o.o. ma ponad 30 lat doświadczenie w pracy na rynku międzynarodowym. Natomiast czytając wpisy odnoszę wrażenie jak byście pracowali w garażu.
cygan 2017-03-21 21:17
bo tak jest. doświadczenie takie, że wiedzą jak sprowadzić ukraińców.
niestety ale wszystko tylko ładnie wygląda w internecie.
pracownik byly 2017-03-22 21:17
dla mnie spoko firma. na pewno żaden garaż. zdjecia na stronie przynajmniej prawdziwe. na produkcji ciezko wiadomo, ale gdzie jest latwo!?

wiecie, trawa bardziej zielona zawsze jest za płotem, no nie? pracowałem w asselu, dałem się namówić na pracę gdzie indziej blizej domu i co?

juz w drugiej firmie jestem po asselu, i jedna gorsza od drugiej.
zwolniłem się dziś i planuje wrócić jak sie uda mimo dojazdu

Makasso 2017-03-24 08:19
jak dla mnie nie narzekam. pracuje tu, i miałem gorsze oczekiwania niż jest. Widać że firma inwestuje i ma nowych Klientów, własnie postawili kolejną linię SMT. Jest szansa na awans moim zdaniem, bo jest wielu co awansowali z operatora wyżej. Za darmo nic nigdzie nice nie da. W wielu firmach awansować to niemożliwe...

a zarobki wszędzie podobne są.....

Zostaw swoją opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assel sp. z o.o.