Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

Zumba

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi na czym polega praca dla kupca strategicznego? Interesuje mnie praca w firmie bo słyszałem wiele dobrego i teraz znalazłem taka ofertę. Jakie wymagania na starcie stawia firma? Jaka jest atmosfera w firmie? Z góry dziękuję

Sabaka

Elektronik serwisant ile zarobi netto w waszej firmie?

Zenek

Zastanawiam się dlaczego na forum jest tak mało wpisów? Czy jest tak dobrze i nikt nie zaprząta sobie głowy pisaniem? Szukałem ostatnio ofert pracy do Assel-a ale niestety nic nie znalazłem, może ktoś ma więcej informacji w tym temacie i mógłby się podzielić?

Zumba

Czy Assel sp. z o.o. nie ma zupełnie nowych ofert pracy?

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
fanfan

Dajcie spokój, szukajcie innej alternatywy. Ja znalazłem swoją z wykształceniem średnim zarabiam 12-20 tysięcy złotych, a w asselu miałem.... 2150. Nie dajcie się ...chać.

Romek

Henry i Zenia wy chyba jesteście z działu kadr Assela.

Zenia

Assel jest dobrą, normalną firmą, stabilna pod kątem pracowników.

Henry

Pracuję w firmie już od dawna i jestem zadowolony z pracy i z atmosfery jaka sobie stworzyliśmy. Mamy bardzo zgrany zespół ludzi. Całkiem niezłe zarobki to kolejny atut firmy. Dlaczego ludzie narzekają nie wiem?

ogniskowiex

powiem tak jak ktoś wali w hooya to ma taką stawkę jak ma ja pracując na ... jestem w stanie postawić się menadżerowi i solidnie wytłumaczyć czemu jest tak a nie po jego myśli a jeśli mało zarabiasz wez się do roboty ja mam aktualnie 2650 na czysto wiec pokaż ze masz jaja i zgłoś mobing do prezesa lub PIP

Jerzyk

Assel nie ma zupełnie nowych ofert pracy czyli ludzie pracują i nie zwalniają się z firmy. Ktos chyba mocno przesadził.

czy komentarze działu personalnego nie powinny być oznaczane na inny kolor?

Makasso

jak dla mnie nie narzekam. pracuje tu, i miałem gorsze oczekiwania niż jest. Widać że firma inwestuje i ma nowych Klientów, własnie postawili kolejną linię SMT. Jest szansa na awans moim zdaniem, bo jest wielu co awansowali z operatora wyżej. Za darmo nic nigdzie nice nie da. W wielu firmach awansować to niemożliwe... a zarobki wszędzie podobne są.....

pracownik byly

dla mnie spoko firma. na pewno żaden garaż. zdjecia na stronie przynajmniej prawdziwe. na produkcji ciezko wiadomo, ale gdzie jest latwo!? wiecie, trawa bardziej zielona zawsze jest za płotem, no nie? pracowałem w asselu, dałem się namówić na pracę gdzie indziej blizej domu i co? juz w drugiej firmie jestem po asselu, i jedna gorsza od drugiej. zwolniłem się dziś i planuje wrócić jak sie uda mimo dojazdu

Gregor

Assel sp. z o.o. ma ponad 30 lat doświadczenie w pracy na rynku międzynarodowym. Natomiast czytając wpisy odnoszę wrażenie jak byście pracowali w garażu.

cygan
@Gregor

bo tak jest. doświadczenie takie, że wiedzą jak sprowadzić ukraińców. niestety ale wszystko tylko ładnie wygląda w internecie.

@cygan

Człowieku, a zastanowiłeś się dlaczego i skąd ci Ukraińcy? Firma się rozwija, pozyskuje intensywnie klientów i nowe zlecenia, więc wzrost zatrudnienia nikogo nie powinien dziwić, a skoro nie ma chętnych do pracy wśród Polaków bo przecież zasiłki i 500+ są lepsze to zatrudnia się Ukraińców. Najlepiej pluć na wszystko wokół zamiast sie chwilę zastanowić.

pierdziel
@ja

Właśnie, więc się zastanów za nim coś napiszesz, bo niczym mądrym nie zabłysnąłeś. człowieku . . .

@pierdziel

Ehh widać, dlaczego niektórzy w życiu będą tylko narzekać na swój nędzny los...

MImi

Ile na czysto zarobi elektronik serwisant w Asselu?

Ile zarabiacie brutto i na jakich stanowiskach?

Ilona

4218 zł brutto , tak jak każdy przeciętny POLAK :D

nicker
@Ilona

Na jakim stanowisku? mówisz o standardzie za ~160 godzin miesięcznie?

aa, dlaczego słabo?

aa
@Marta

bo tutaj wykorzystają Cię

Twitter, a co powiesz na temat warunków pracy? Jak z atmosferą?

aa
@Marta

zależy. ogólnie słabo i naucz się ukraińskiego

Julian

Mam nadzieję, że na stanowisku technika utrzymania ruchu będę miał dobre zarobki? Czekam na rozmowę rekrutacyjna i okaże się . Składałem swoje cv bo słyszałem od ludzi jak chwalili sobie Assel. Jaka jest teraz atmosfera w firmie, nie chciałbym trafić na złą.

Roksa77
@Julian

Złóż CV na serwisanta. Cały dzień zajmie ci chodzenie poplotkować, picie kawy i palenie papierosów. Nie narobisz się a zarobisz - i jeszcze będziesz mógł robić nadgodziny siedząc i patrząc w monitor.

?
@Julian

jacy ludzie chwalili?

Zumbianka

Złożyłem swoje cv do Assel-a i czekam na termin rozmowy. Namówił mnie do tego mój kumpel, który tu pracuje i bardzo zachwala firmę. Dlatego tym większe moje zdziwienie po przeczytaniu wpisów.

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.