Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Assel sp. z o.o.?

nick

jak jesteś po podstawówce to Idź jak nie to daj se spokój

HR
@nick

Były pracowniku. Myślę , że wiele twoich koleżanek i kolegów mogła poczuć się urażona tą opinią. My jako firma doceniamy kompetencje, a nie wyłącznie wykształcenie. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia ASSEL

nika22

Jacy są kierownicy i liderzy?

as
@nika22

jak dla mnie teraz jest dobrze

assel
@nika22

Nasza kadra zarządzająca to osoby z długoletnim doświadczeniem oraz stażem w naszej firmie. W większości wyłonieni w rekrutacjach wewnętrznych dzięki temu procesy, którymi zarządzają znają od podstaw.

assel
@nika22

Nasza kadra zarządzająca to osoby z długoletnim doświadczeniem oraz stażem w naszej firmie. W większości wyłonieni w rekrutacjach wewnętrznych dzięki temu procesy , którymi zarządzają znają od podstaw.

Ja47

Przydało by się zrobić jakieś ankiety dot liderów. Wyszło by jak są odbierani.

pracujący

a ja uważam wprost przeciwnie. Mało, który by ogarnął taki duży obszar. Pewnie pisze to jakaś Pani, której nie podoba się, że karze jej pracować :)

Katia

Przykro to czytać

kinop

prawda

@assel

Wyłonieni w konkursie donoszenia i kopania dołków pod innymi. To by się zgadzało.

OnaTeskniaca

Ogólnie firma ok. Jednak powinny zacząć lecieć głowy bo zamówień jak na lekarstwo. Nowych produktów brak. Większość odchodzi. No i dyrektor prezes lub ktokolwiek powinien wziąć się za produkcje bo tam to jest rozpusta. Kawa za kawa. Normy na cały dzień do 12 zrobione potem każdy robi co chce. Lider tego nie widzi o kierowniku nie wspomnę. Pomimo że byłam stricte z produkcji to wiem co dzieje się tak dzieje. Marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Zanim to ktoś usunie to niech się zastanowi czy warto płacić ludziom za obijanie. Pozdrawiam Assela

Krzysztof

Dobry pracodawca i dobra firma a jeśli komuś to mało może szukać szczęścia w innej. Dla mnie to świetne miejsce, polecam.

Tyija
@Krzysztof

Patrzcie jak koledzy z ENG się nauczyli pucować... Tylko po co?

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy w Assel sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Bonów nie ma ale jest paczuszka .

ciekawwwski

jak sytuacja aktualnie w assselu?

messi
@ciekawwwski

zero zwolnien

Ola

Bardzo pozytywnie wspominam rozmowę kwalifikacyjną

Niunia

Wczoraj byl black thuersday, a dzis nastapi black friday .Wiadomo o co chodzi☺

@Niunia

wiadomo, że jakaś lekcja z angielskiego by się tu przydała bua ha ha ha

Niunia
@ja

Jak wiadomo , zdanie zaczynamy od duzej litery Panie ( Pani) mądralo.

Gad
@Niunia

TA Firma to lipka, zysk i wykorzystanie, duża rotacja można sie nauczyć ukraińskiego

Mała
@Niunia

Nie z "dużej" a "wielkiej" :) Dziewczęta bez kłótni! Assel jest solidną firmą, która docenia uczciwych pracowników. Ukraińcy to tacy ludzie jak my - uczciwi i pracowici.

japa
@Gad

ukraniskiego to chyba juz wszedzie nie dlugo w tym kraju...duzo w asselu ich?

@japa

Teraz prawie nikogo

operator
@pracownik

słyszałem ze ma być wiecej, prawda?

@operator

no podobno, więc chyba jednak "Titanic" nie zatonie tak jak to wróżyli co niektórzy:)

Izabela
@pracujący

na jakie wynagrodzenie można tam liczyć? Jak z atmosferą między pracownikami? Dogadują się między sobą bez problemu?

pracujacy
@Izabela

atmosfera spoko Polak i ukrainiec się dogadają przy wodce :P

Zofia

@onar Rozumiem, że poza miejscem pracy takie sytuacje mogą mieć tylko miejsce. Powiesz, czy w Assel jest możliwość pracy na część etatu?

strzal
@Zofia

z tego co wiem to tak

kato

chyba dosc dobrze jestt

Gosc

Jakie sa godziny pracy na produkcji?

pasiu
@Gosc

6-14 standardowo

ona
@pasiu

W biurach jest elastyczny czas pracy

Asselowy

Firma naprawdę sie pozytywnie zmienila jak czarnego nie ma poszli po rozum wszyscy

cris

prawda

Wariat
@Asselowy

Święta prawda. Bez czarnego Ola atmosfera od razu lepsza.

Xyz
@Asselowy

A ten czarny to właściciel firmy czy kto?

Dariusz
@Asselowy

Możesz bliżej opisać co zmieniło się na lepsze w firmie?

@Xyz

Nie, czarny był posłanikiem co czasami czuł się jak właściciel, ale to śmieszne było jakk ludzi traktował jak g* bo takie polecenie dostal

Qwerty
@Dariusz

Nic, tylko co niektórzy myślą że są teraz ważniejsi.

asselowiec
@Dariusz

nowy szef produkcji pakiety medyczne lepsza atmosfera i mniej haosu. pracuje sie duzo lepiej jak dla mnie i sa nowe projekty

@asselowiec

(usunięte przez administratora): ani pakiet medyczny ani nowe projekty nigdy od czarnego nie zależały

Jajaja
@Dariusz

Jedno jest nie zmienne- dużo gadania o niczym, wszędzie tylko spotkania i ględzenie...i nic się nie zmienia...

doro

Watpie czy dostał, raczej czy po prostu taki był...

Aplikant

Czy ktoś coś może powiedzieć o stanowisku KAM w tej firmie? Ogłoszenie wygląda ładnie ale słyszałem ciężkie opinie i komentarze niżej też nie wyglądają ciekawie.

asasow
@Aplikant

Każdy ma swoje opinie ale mnie firma nigdy nie (usunięte przez administratora) idź na rozmowę i sam wyrób sobie opinie

Siwy

JEszcze po czarnym powinny hr się zmienić bo nic nie robią

@Siwy

a ja uważam, że skoro nie ma pełnej obsady a mimo to, wszystko hula i wypłaty są na czas to chyba coś jednak robią. I w końcu jest miła obsługa:)

euzebio

Trudno się nie zgodzić

Jakie są warunki zatrudnienia w Assel sp. z o.o.?

Qwerty

Kombinowane umowy bo zlecenie dotyczy nie tylko ludzi na produkcji ale część pomieszczeń ma klimatyzację bo nie wiadomo o co pytasz

kombu
@Qwerty

Klima jest wszędzie:)

Power

Polecam

starypracownik

Zamówienia rosną assel idzie do przodu A I pakiet medyczny jest!

Izabela
@starypracownik

Dobrze słyszeć, że firma Assel sp. z o.o. się rozwija. Możesz powiedzieć nieco więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia? Czy poza wprowadzeniem pakietu medycznego firma wprowadziła jakieś nowe benefity dla pracowników?

staryalejary
@Izabela

Pakiet medyczny i Multisport I jakieś inne też Ale mnie intereju pakiet medyczny i jestem zadowlony ;)

joannaturowska@onet.pl

professional company

Pracownik tht

Czy to prawda że w zamian za milczenie pracownik dostał samochód. ?

@Pracownik tht

Co za bzdura

klark
@Pracownik tht

ktos ma wyobraznie z kosmosu usmialem sie

@klark

faktycznie dobre :)

Kapitan Kilon

Okręt jeszcze nie zatona? Ciekawe ile ludzi teraz pracuje po upadku dekoderow

dronek
@Kapitan Kilon

plynie i zmienia sie na dobre jak dla mnie

NieLEN

jesli praca polega na tym zeby lezec i pachniec a do tego zarabiac o chyba nie na stanowisku produkcyjnym, tylko chyba jakos inaczej sie taka praca nazywa nie jest to praca dla osob uzaleznionych od fejsbuka i instagrama

Nie polecam firmy Assel. (usunięte przez administratora)bez żadnych sensownych wyjaśnień po prostu wyrzucono mnie z pracy, choć na początku mówiono mi, że mam na spokojnie 3 miesiące na wdrożenie się. Zapytani o powód takiej decyzji, ,,Pani kierownik" najpierw powiedziała, że nie czuła mojego zaangażowania, że nie pytałam wystarczająco często o rzeczy, których nie wiem. Kiedy powiedziałam jej, że to nie prawda, że pytałam codziennie o różne rzeczy, wtedy jej argumentem było to, że nie o wszystko trzeba było pytać tylko logicznie myśleć. Taka była odpowiedź na moje ogromne zdziwienie. Obiecywali szkolenia od podstaw, a tak na prawde takich szkoleń w ciągu miesiąca miałam 2 i trwały po 1 godzinie. Bardzo niesprawiedliwi ludzie, oczekują wiele nie dając nic od siebie. (usunięte przez administratora) Chciałam się uczyć i szkolić a chyba za to zostałam wyrzucona.

pracownik firmy

Niestety jak ktoś zostaje zwolniony to wylewa pomyje, a może warto się zastanowić nad sobą a nie obsmarowywać firmę na forum. tak jest najłatwiej. Życzę powodzenia z takim podejsciem ......

Gosc
@pracownik firmy

Podejscie to ja mialam bardzo pozytywne. Chcialam sie uczyc i pracowac w firmie. Byloby to zrozumiala np. Po 3 miesiacach, czyli po okresie probnym, nie sprawdzilam sie - ok. Ale po miesiacu? Rozumiem, gdybym cos 'odwalila' czy nie przyszla do pracy albo sie do niej spozniala. Ale w sytuacji, kiedy nawet nie dostalam zadnego sensownego argumentu dlaczego zostalam zwolniona? Ps. To nie pomyje. To fakt, ktory tu opisalam. 100 procent prawdy. Pozdrawiam

@pracownik firmy

Poprzednia wiadomość sie nie dodala lub zostanie dodana z opoznieniem, tak czy siak napisze jeszcze raz i troche ją rozszerze, zeby pracownik assela dobrze mnie zrozumial. Moze zacznę od tego, że pomyje a konstruktywna krytyka to dwie rożne rzeczy. Tym bardziej, że sytuacja, którą opisałam na prawdę miała miejce, nie napisałam żadnych kłamstw. Kolejna sprawa - odnosnie tego, ze moze warto zastanowic sie nad soba. Slusznie. Tak tez zrobilam. Pierwszego dnia obwinialam siebie. Lecz z dnia na dzien, im wiecej o tym myslalam, zdalam sobie sprawe, ze nawet jesli faktycznie cos byloby ze mna nie tak, firmie nie podobaloby sie jakies moje zachowanie, nie wiem, cokolwkek, to najpierw wypadaloby porozmawiac ze mna na ten temat. Powiedziec co jest nie w porzadku a ja probowalabym to poprawic. A jak bylo? Tak, ze podstawiono mi papiery pod nos. Nie dano mi nawet chwili na zastanowienie sie nad tym, po prostu oswiadczyli, ze to koniec naszej wspolpracy. Dodatkowo, zdalam sobie sprawe, ze chyba nie w taki sposob powinno wygladac zwalnianie pracownika. Bez szacunku, podstawienie papierow pod nos, bez zadnych argumentow, bez zadnych wczesiejszych rozmow. Podpisz papiery, oddaj rzeczy i dowiedzenia. I to doslownie. Kolejna sprawa, skoro mialam 3 miesiace probne, dlaczego wystarczyl im miesiac? Ani ja nie poznalam dobrze firmy ani oni mnie. Rozumiem, spoznialabym sie czy nie przychodzilabym do pracy, nie wykonywalabym obowiazkow. Ale nic takiego nie mialo miejsca, dlatego czuje sie potraktowana bardzo niesprawiedliwie. Za zyczenie mi powodzenia dziekuje, wszystko wskazuje na to, ze wszystko sie bardzo dobrze ulozy. Mimo wszystko, pozdrawiam :)

@Anonim

Niestety to klasyczna metoda tej firmy, spokojnie znajdzież menadżera któremu słoma nie wystaje z butów.

nick
@:)

znajdzieŻ??? litości....

Mirka

lenie zawsze marudzą...

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.