Opinie o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Proszę kobiety z zmiany C a tak naprawdę grupkę kobiet o przyciszenie się. Naprawdę na przerwie każdy chce odpocząć i zapalić a nie słyszeć sztuczny śmiech kilku lasek, każdy na was narzeka!! Błagam o ogarnięcie się!

ABCD

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko stażysty, brałem udział w procesie rekrutacji poprzez program Młodzi w Łodzi. Pierwsza rozmowa odbyła się telefonicznie, trwała ona 15 minut. Standardowe pytania: o studia, o kierunek, dlaczego ta firma i to stanowisko. Do tego momentu wszystko fajnie. K Kuriozalnym momentem całej rekrutacji jest to, że czekałem na odpowiedź przez miesiąc, czy zaproszą mnie do Strykowa na rozmowę face to face z kierownikiem. Mijają trzy tygodnie i postanowiłem zadzwonić do Pani rekruterki i spytać się co z moją kandydaturą. Pani odpowiedziała, że jestem przyjętym do kolejnego etapu i mam czekać na telefon od niej. Mija kolejne półtora tygodnia i dzwonię do Pani rekruterki ponownie. Na co ona odpowiada mi, że jednak finalnie moja kandydatura nie została wzięta pod uwagę przez kierownika wybierającego osoby do kolejnego etapu. Głupio tłumacząc się tym, że decyzja była spontaniczna i dynamiczna. Na moje pytanie co wpłynęło na taki wybór, wbiło ją w fotel i stwierdziła, że kierownik tak wybrał i ona nie wie. Uczestniczyłem już w różnych rozmowach rekrutacyjnych, ale tak idiotycznego i bezczelnego podejścia do przyszłego pracownika to jeszcze nie widziałem. Cała rekrutacja trwała ponad półtora miesiąca pomijając to, że Pani rekruterka obiecywała odzew, którego nie było. Nie polecam rekrutacji w tej firmie, bo stanowczo trwa ona za długo, do tego rekruterzy są nie słowni.

CitalEnjoyer
@ABCD

Nie martw się kolego. Tutaj tak bywa. Oni nic nie muszą. Podobno kiedyś szanowali pracowników ale od 2013 tego nie zauważyłem. Załatwiłem znajomemu pracę. Rozmowa w zakładzie za dwa tygodnie dzwonią żeby przyjechać na drugą rozmowę. Te same pytania i ta sama osoba. Po miesiącu zadzwonili że są zainteresowani tylko trzeba rozmowę przeprowadzić xD Jak ich kumpel (usunięte przez administratora) to na następny tydzień już pracował. Mnie znowu olał HR. Nie raczyli mnie poinformować że źle wypełniłem papiery do ubezpieczenia i niefart chciał że złamałem nogę. Pytam się babki dlaczego mnie nie poinformowali że żel wypełniłem a ona ze nie ma obowiązku tego robić...

qwerty

tak sobie czytam te komentarze i nie wierze ze nic nie robicie z tym jak np zwolnia was bez powodu? dlaczego? a moze jednak jakis powazny powod byl? dlaczego nie zaskarzycie ich do sadu? boicie sie ze "lizod..." beda ryzykowac wiezieniem i klamac w sadzie w obronie "pracodawcy"? moze maja jakies sposoby na was? i tego sie boicie? nic nie wiem po prostu o jakichs przekretach ktore moze robia. poza tym zaskakujace ze najwazniejsi pracownicy, czyli produkcyjni daja sie tak wykorzystywac za najnizsze wyplaty. przeciez gdyby nie wy to te nieroby z "gory" musieliby sami tyrac. dlaczego nie zrobicie czegos zeby zarabiac wiecej i pozwalacie nierobom sie niewyobrazalnie bogacic waszym kosztem? jakis masowy strajk zrobic albo cos. ja jeszcze nie zaczelam zadnej pracy, jeszcze sie ucze, ale jak tak czytam sobie z ciekawosci co sie dzieje to mysle sobie ze lepiej chyba jak najszybciej zdechnac z glodu niz tyrac miedzy wami i byc uzaleznionym od czyjegos widzimisie, ze moze sie moja morda np nie spodobac i przez to wylece z pracy. do pracy chyba powinno sie isc do pracy a nie na ploty czy cos i nie powinno miec zadnego znaczego czy sie kogos lubi czy nie, poza tym nikt nie powinien sie opierdzielac no ale jak jest to mozna poczytac. mysle sobie ze nigdy pod zadnym pozorem nie bede chciala miec dzieci no bo kiedys moze trafia wlasnie do podobnego syfu... :( co jest z wami ludzie??!!!

7k
@qwerty

100% racji. Tragicznie jest to wszystko zorganizowane. Dlaczego ktoś ma aż taką władzę nad życiem innych. Jak to jest, że ktoś może kogoś od tak, bo się np twarz nie spodobała, wyrzucić z pracy i pozbawić środków do życia. Przecież to może się skończyć śmiercią z głodu (czyli może być to po prostu morderstwem), bo przecież nowej pracy może się nie udać znaleźć bo jest z tym ciężko, co też śmieszne, bez np znajomości albo nie spełnia się kosmicznych wymagań, na produkcji przecież to może pracować każdy. Jak to jest, że jeden ma na koncie miliony czy miliardy a inny umiera z głodu. Ogólnie to trzeba być nieopisaną q... żeby wyrzucić kogoś z pracy bez powodu (to że ktoś nie przypasuje czy się kogoś nie polubi nie jest powodem), mam nadzieje że kiedyś się to zemści na każdym kto zrobił komuś taką chamówę i wyrzucił kogoś z pracy bez pwoodu. Dobra, w sumie takie pisanie nie ma sensu, bo i tak nic się nie zmieni.

@qwerty

Dokładnie tak. Sama pracowałam pół roku, ewidentnie nie spodobało się liderce to że mówiłam co myślę i nie lizałam jej (usunięte przez administratora) Poprzednia Liderkę zwolnili chociaż była bardzo dobrym pracownikiem a postawili Ukrainke która wiecznie o wszystko miała problem. Przyczepiała się o najmniejszy szczegół. Nawet o koszulkę wciągnięta w spodnie :D nie polecam. Bez kitu xD

Cichociemny

Spoko tej liderki już się pozbyliśmy w końcu cala linia miała jej dość po wielu jej rozmowach z kierownikiem stwierdziła że to nie jest jej wina tylko lini bo my jej nie lubimy i przenieśli ją na zmianę A faktem jest to że na zmianie C na pakowaniu często mieliśmy z nią problemy przychodziła i wiecznie miała problem o coś a gdy byliśmy zawaleni robotą tak że nawet nie było czasu wyjść do WC to przychodziła popatrzyła i stwierdzała że przecież dajemy sobie radę poprzednia liderka była dużo lepsza od niej i to powiedział prawie każdy z wyjątkiem kilku starszych pani z przygotowania które tylko się umieją podlizywać

Były pracownik.
@Cichociemny

Doskonale pamiętam :) mnie również ciągle na ręce patrzyła. Szkoda że mnie kierownik nie wysłuchał jak powiedziałam jaka jest sytuacja. Gdyby nie ona, na pewno bym została :)

Cichociemny z innej Beczki
@Były pracownik.

Nas kierownik też nie wysłuchał haha Przerzucił ja na zmianę A żeby temat ucichł..... I co z tego że Liderka groziła Ci że jak będziesz pracował według instrukcji to zostaniesz zwolniony

@Cichociemny z innej Beczki

Nie bardzo rozumiem że kierownik nic z tym nie robi. Takie wykorzystywanie stanowiska do gorszego traktowania podwładnych jest zupełnie niedopuszczalne. Szczególnie straszenie zwolnieniem bez powodu.

Poprzedni pracownik
@Zbigniew

Mimo że pracowałem tam 5 lat temu, wszedłem poczytać komentarze :D widzę że ukraina ma jakieś lepsze przywileje to interesujące, a co do tematu zachowania liderów powiem tak, kto ma plecy ten ma władzę, to ze zmienili jej zmianę nie oznacza że ją zwolnią :), bo firma ma dodatek za ukrainę, Jak już ukraina wam wchodzi na głowę to zawsze trzeba to samo pytanie, ja jestem w twoim kraju czy ty w moim :). Zawsze ale to zawsze robi się błoga cisza :)

Angelika
@Zbigniew

W moim przypadku nic z tym nie zrobił. Starałam się bardzo żeby wszyscy byli zadowoleni, wykonywałam swoją pracę tak jak powinnam a i tak wiecznie były problemy. Do tego poniżanie przy wszystkich, docinki, głupie podteksty sprawiły że się po prostu zwolniłam. Zmarnowałam pół roku życia i nie polecam :)

piotrek

czy zLowicza sa dojazdy do Carning?

@piotrek

@piotrek

Tak jest z Łowicza dojazd z Łyszkowice i Głowna też

Pracownik Biurowy

Rozmowy kwalifikacyjne były wieloetapowe. Najpierw rozmowa przez telefon po polsku i angielsku, potem rozmowa z bezpośrednim przełożonym, następnie rozmowa telefoniczna z wyższym przełożonym w języku angielskim. Wszystko sprawnie i szybko.

Trudna była rozmowa z wyższym przełożonym po angielsku przez telefon. Trwała przeszło godzinę i była mocno męcząca.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Junior

Fajna praca. Polecam dział XMD, maszyny tnące. Praca lżejsza niż spanie

Zawiedziona,

Mam, pytanie do dyrekcji. Na jakiej podstawie prawnej nadal chodzimy w pracy w masczkach? Skoro jedyne miejsca gdzie mamy je założyć to przychodnia, szpital, apteka. Pracuje tu trochę i żadne z wyżej wymienionych miejsc Corning tego nie przypomina.

Ciekawy
@Zawiedziona,

A kto ci kaze chodzić przeciez nie trzeba juzz

Ktossss
@Ciekawy

Zobacz datę pisania postu

Agata
@Ktossss

To Ty zobacz jego datę, przecież to pierwszy kwietnia. ;) Ale to kiedy dokładnie to znieśli w takim razie, bo ja widzę dzień różnicy między tymi komentarzami i sama zgłupiałam

Ciekawy

Witam. Podpowie ktoś, jakie zarobki macie na magazynie !?

Ile można wyciagnac na reke na miesiac

@Anonim

Najniższa krajowa po 4 latach pracy.

Po podwyżce

@Walenty

Wiadomo 8,71 %,

Walenty
@Ten

A podwyzki jakies sie szykuja

Tamten
@Walenty

tak dla nowych pracowników

Iga
@Anonim

3 100 zł na rekę (z premią - musisz być obecny w pracy)

Pnp
@Iga

Chyba żart... Na początek z premią 2700. Nie rób jak i nadziei ludziom. 3100... hahaha.

Pnp
@Iga

Bo to kłamstwo.

Zawiedziona

W październiku firma Cornig chwali się wspaniałymi wynikami, dziękują, mówią jacy to są wdzięczni. Fundują pizze oraz dodatkowe 50 nim przerwy a listopadzie taki bonusik w postaci zmniejszenia Mikołaja o 50 zł. Brawo Wy Zarządzie.

Taka prawda
@Zawiedziona

Mikołaja nie daje się wedlug uznania ale wedlug tego ile funduszowi zostało pieniędzy wiec proszę nie pisać głupot bo każda zlowtka z funduszu trafia do pracownikow ale nie jest to studnia bez dna.

Ola
@Zawiedziona

Swiadczenie Mikołaj to jest dodatkowe siwadczenie od firmy ktorego wcale byc nie musi .... firma wydala na nas wiecej w trakcie roku w ramach funduszu socjalnego - kiedy prosimy o zapomogi firma na to wydaje, dlatego był mniejsy o 50 zł, bo mniej zostalo

Rdd

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku operatora linii produkcyjnej?

TeamLider Andrzej P
@Rdd

320 złotych

@TeamLider Andrzej P

Zero ci zjadło? Chociaż te 3200 to też nie powala... to na rękę jest?

Harry Bez Fujary

nie, na klate

Albina
@Rdd

Wynagrodzenie, od 1 kwietnia 21 zł brutto + premia miesięczna do 10%, dodatek nocny ok 300 zl brutto, jesli 4 brygady dodatek ok 400 zl, bezplatny tarnsport do domu autokarem, opieka medyczna w medicover za darmo, doplata do posiłkow - firma ma dwie stołówki, premia roczna srednio ok 5% z roczego wynagodzenia, bonusy na mikolaa, wczasy pod grusza itp. Wynagrodznie zawsze jest do 10go, BHP wysoki poziom. Wszyscy narzekają - każdy potrafi to robić, ale ludzie odchodza malo kiedy.

Katolicki Telefon Zaufania

Nie pozdrawiam przygłupa, który obrażał wczoraj na palarni Papieża Polaka Świętego Jana Pawła II. Nie jestem za przemocą ale do takich jak ty powinno się strzelać.

Przygłup
@Katolicki Telefon Zaufania

wiem juz kim jestes kolego, bedziesz bity

dowcipnis

przychodzi ladna dziewczyna z corning do lekarza a lekarz tez nie istnieje a robota git pracuje od miesiaca xd

@dowcipnis

Wyborny żart, 3/10. Dobrze się chociaż pracuje?

Pawel

Pracuję tu już jakiś czas i do pewnego momentu było wszystko ok ale gdy któregoś dnia zobaczyłem jakiegoś chłopaka z ciemnymi włosami średniej długości ok 183cm wzrostu całującego się z teamliderką w toalecie oczywiście nie jestem (usunięte przez administratora) i naturalnie zignorowałem to bo nie mam zamiaru wtrącać się w czyjeś sprawy osobiste, ale od tego dnia wszystko się zmieniło na początku jakieś zalotne uśmiechy ze strony liderki przychodzenie do mnie na stanowisko i pytanie czy wszystko ok czy nie chce trochę odpocząć na co mówiłęm stanowczo że nie. Do tego ten gość Mariusz czy tam inny Darek ciągle się na mnie gapi. Jutro mu chyba (usunięte przez administratora)

Tajemniczy krokodyl

Hej piękna blondynko, wiesz o tym że cię obserwuję prawda? Podobasz mi się od dłuższego czasu pracujemy na jednym dziale chyba będziesz moją następną ofiarą

Coś tam

Wypowie się ktoś może na temat liderki Aleksandry Niedzielskiej?

Oni
@Coś tam

Hmmm myślę że sporo osób mogłoby się wypowiedzieć....

Moze+
@Coś tam

A co chcesz wiedziec ??

Rdd
@Moze+

Wszystko ????

Czy Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo zapewnia kartę multisportu?

Ewe...

Hmmm za dodatkową opłatą co miesiąc jak najbardziej ????

@Ewe...

A ile trzeba dopłacać? Oni płacą połowę czy więcej?

Ewe...
@Zbigniew

Zależy od pakietu,znajoma ma ok 80zl potracsne i bez limitu wszędzie chyba chodzi.

Kaniu
@Ewe...

Potrącane jest z wypłaty 49zł a nie 80zl i to jest pełen pakiet open :)

@Kaniu

A coś oprócz multisportu jest? Jakiś luxmed chociażby

Iza

Tak

KK
@Zbigniew

Medicover, posiłki, darmowy transport dla pracujących na zmiany, mikołajowe i inne benefity z ZFŚS

Dział XMD zmiana C. Brawa dla lidera L. W. Pierwszy raz ktoś w tej firmie podjął dobrą decyzję odnośnie wybrania swojego zastępcy. Bez żadnych spisków rodzinnych, znajomych czy też lizusów. Docenim to że ma dobrego pracownika na Lini a daleko nie musi szukać:) Powodzenia A. K. Trzymam kciuki!

Upssss

Hehe hehe 'pierwszy raz ktoś w tej firmie podjął dobra decyzje'???? Albo sama A. K pisze o sobie komentarz albo jej koleżanka S. P się nudzi :))) zastępca została osoba która przez dwa lata siedziała na jednym stanowisku, nie ma autorytetu wśród innych pracowników, nie jest w ogóle komunikatywna i nie wie wogole co się dzieje na liniach i to jest podjęcie dobrej decyzji??? Hehehhe dobre mi sobie hehhe nikt z reszty pracowników nie wie czym się kierował TL L. W wybierając taka osobę bo to była chyba jedna z najgorszych osób na powierzenie jej takiego stanowiska która teraz już wogole wyżej ** niż tylek ma:))) Wszyscy mają mimo wszystko nadzieję, że L. W się wkoncu opamięta. Spójrz na to obiektywnie:)))

Ktos
@Upssss

Mam wrażenie że w ogóle nowi tł są wybierani z łapanki. Osoby które tak naprawdę powinni zajmować to stanowisko nadal siedzą na linii mimo że starali się o stanowisko tl. Wszystko idzie tylko po dobrej znajomości. A Ci którzy zostają od razu głowa do góry. Nawet przeciętnemu operatorowi cześć nie mówią bo tera wielkie szychy w firmie. Żenada. Niech ktoś wreszcie otworzy oczy na to co dzieje się na liniach a nie tylko mieć klapki na oczy założone. Siedzą na jednym stanowisku i tak naprawdę nie mają pojęcia. A wiadomo z czasem to i słonia się nauczy tańczyć

Miś kolorowy
@Upssss

Z pewnością opamięta się tak jak przy wyborze starszych... Ci co donoszą i (usunięte przez administratora) liżą dostaną starszych A Ci co cicho siedzą A dobrze wykonują pracę dostaną guzik pentelką. Czy ktoś wierzy w obiektywizm TL ? Chyba nikt kto ma dobry wzrok i myśli logicznie.

Miś kolorowy
@Ktos

Ryba psuje się od głowy .... wskazana interpretacja. Teraz na TL wybierane są gwiazdy które ledwo klicą jedno logiczne zdanie. Wyrzucają z siebie 100 słów na minutę tylko bez logiki, ładu i składu ot cały sekret TLiderstwa. Byle co byle gadać, a uważać się za władcę i pana.

@Miś kolorowy

To tak jak ja :) po co wogóle coś mądrego mówić hahaha lepiej wymagać :)

Ktoś tam
@Upssss

Siedziała dwa lata na tym samym stanowisku. Dlaczego a może dla tego że TL nie chcą szkolić na nowe stanowiska. Nie jest komunikatywna za to wcześniejszy zastępca L. W. był jak(usunięte przez administratora) Kogo z drugiej strony miał wybrać Ukrainę?? Która jest teraz w tej firmie lepiej traktowa od nas?? Widzę że teraz w tej firmie nic się innego nie liczy tylko to kto pierwszy zostanie TL. Bo myślicie że TL tak wspaniale mają nic nie robią i może zarabiają 10 tys na miesiąc. Zostają liderami i im się potem w (usunięte przez administratora) przewraca idą przez hale jak państwo i nie potrafią (usunięte przez administratora)otworzyć i powiedzieć część no przecież nie mogą bo są w fioletowej!! Fioletowy kolor władza niebieski śmiecie którzy robią normy żeby potem państwo w fioletowym nie musiało się tłumaczyć w e-mailach czy też zebraniach czemu nie ma normy!!! Powiem tak w tej firmie nikt nikomu nigdy nie dogodzi zawsze każdy będzie parzył na kogoś bo jeden ma lepiej od drugiego ale tak naprawdę każdy powinien zająć się swoim życiem przyjść do roboty (usunięte przez administratora) co swoje i wyjść i mieć w(usunięte przez administratora) co się dzieje wokół niego w ten sposób uwierz mi długo po żyjesz bo widzę że w oczka kuje że to akurat A. K. Została zastępca a nie ty. No ale może kiedyś przyjdzie na ciebie pora dobrze poliżesz tu i tam i może wskoczysz w fiolet:)

On

(usunięte przez administratora) jesteś i uważaj na siebie!!!

Oni
@On

bo jest leniwa to sobie nie radzi, ja bym chętnie jej wygarnęła to i oto, może by się czegoś nauczyła, a jak ma problem z nadwagą to niech w domu się turla, jak jej kiełbasa na stole

Pacz tam ooo
@Upssss

Widać że komuś bardzo zależało na tym stanowisku i się nie dostał pomimo skakania i lizania. Przykre jest że jeden drugiego tak nienawidzi. Tm L. wybrał tak jak większość załogi chciała- bo to my stanowimy jedność w tym całym XMD i też mamy coś do powiedzenia. Bardzo trafna decyzja, osoba wykształcona i mądra nie pyskata jak pewna O.,kruszynka, a i tak zawsze się trafi w grupie zawistna osoba której nie będzie pasować.

Snake
@Ktoś tam

Najbardziej to Ty jej zazdroscisz nie wiadomo czego hihi wielka zastępczyni TL normalnie awans roku. Jak sama przyznałas musiała lizać ???? skoro ją wybrał. Pozdro

@oni

No a jak.Na XMD z.C to są największe plotuchy ,jest paru takich już wybitnych .chodzą od jednych do drugich i podjudzają .opowiadają o życiu prywatnym innych ,kto z kim śpi ,kto ile zarabia co ma w domu a czego nie ma! Potem jest wyśmiewanie bo te ma tak a ten ma srak !! Nie zajmują się pracą tylko pieprzeniem o życiu innych!!siedzisz na linii z taką osobą ona ci w oczy ładnie patrzy ,a za 5 minut idzie do innych i (usunięte przez administratora) za twoimi plecami o tobie i twoim życiu !! To jest nic ,są tacy co liżą tyłki TL a potem chodzą i rozpowiadają o jego życiu prywatnym!! To są dopiero (usunięte przez administratora) !!!

Pan
@@oni

Tak narzekacie na współpracowników, że zamiast pracować to plotkują, a sami w trakcie zmiany wrzucacie posty na gowork. Żenada.

Zielony
@@oni

Ludzie są jacy są nie mają swojego życia to interesują się innych, a co najlepsze to nie tylko Kobiety ale i Faceci. Jest taki jeden chłopek roztropek wieśniakiem jezdzi z fryzurą ciosaną na cebule i wygięty jak sprzedawca ogórków na targowisku - szkoda że nie jest ryszawy.. . Lizus jakich mało, a że lata od jednej osoby do drugiej to wszystkie ploty sieje i zbiera. Taki muzykant jak zagra plotę tak inni tańczą i słuchają jak by był nie wiadomo kim Szkoda że swoją kobitą nie potrafi się zająć jak trzeba.

XYZ

Dział XMD zmiana C ???? Ciekawe kto wybiera tych nowych TL,bo to co się odwala w tej firmie to już przechodzi ludzkie pojęcie ???? Jak osoba beż żadnej wiedzy,kompetencji i jakiegokolwiek autorytetu zostaje nowym TL ??? Przecież to się w głowie nie mieści!!!! Nie sądzicie ze to trochę dziwne ze wszyscy zastępcy TL L.W zostają później TL ??? Przypadek ?? Nie sądzę ???? Chyba największym przykładem tej ustawki jest wybór tej nowej 'TL' Śmiech na sali ????

HAHAHA
@Pacz tam ooo

Osoba wykształcona ? Bo ma zdana mature ??? No studiów to ona nie ma skończonych nawet hahahhahha więc jaka ta osoba jest wysztalcona ?

A co to wogule dział XMD? Bo dużo ludzi narzeka na to ...

@Anonim

Bardzo fajny dzial a jak sie komus nie chce pracacowac to narzeka .Najlepsza jest zmiana C

Ten
@Nico

Ha ha właśnie najgorsza ,same plotuchy,nygusy i lizo (usunięte przez administratora) ..!! Taka jest ta zmiana ..ludzie tam w (usunięte przez administratora) wchodzą TL bardzo to widać przy ocenach i nominacjach ...TL wybiera sobie na zastępcę donosiciela a zarazem nygusa który nic nie potrafi !! Plotuchy ach uszy bolą !! Taka jest zmiana C xmd

@Ten

Jak ci tak nie odpowiada zmian C to ja zmien moze ma imnyvh nie ma lizusow ani donosicieli

Von graf

Dzień dobry Znalazłem się na tej stronie ponieważ szukam stabilnej pracy , a wiem że ma powstać nowa fabryka w Mszczonowie , do której zamierzam aplikować.

Witold Pyrkosz

jak cos dziabne przed robota to sie nie zorientuja ? od dluzszego czasu podoba mi sie taka jedna ale na trzezwo nie mam odwagi zagadac :( w szatni widzialem ostatnio butelke po raciborskim, wiec chyba mozna, jak myslicie ??

Pomocny
@Witold Pyrkosz

Raczej głupi pomysł nie ryzykowałbym. Dam Ci jednak dobrą radę. Jest taki człowiek w firmie który jest specjalistą od zdobywania kobiecych serc i doskonale je rozumie. Kobiety wzdychają na jego widok. Napewno podzieli się swoim doświadczeniem, udzieli Ci kilku cennych rad i doda odwagi. Zapytaj o TYGRYSA . Napewno ktoś będzie kojarzył i się jakoś skumacie :) Pozdrawiam

Amanda Woods
@Pomocny

Szczerze mówiąc nie polecam. Może w Twoim przypadku byłoby inaczej aczkolwiek ja bardzo się przejechałam. Rok z życia miałam wyjęty przez miłość z corninga. Dałabym sobie uciąć rękę dla kogoś kto nie byłby w stanie przeskoczyć dla mnie nawet kałuży ale i tak życzę powodzenia. Tylko nie chlej bo będzie lipa :p

Zostaw merytoryczną opinię o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 189 ocen.
  • 1 E
    95-010 Stryków

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.