Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo

Stryków

Opinie o Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo

bandel 2015-02-12 17:53:38
Obecnie testy bardzo podobne. Polegaja na zlozeniu kilku elementow w calosc( skrecenie 6elementow z ktorych powstaja 3), odnalezienie 3ch roznic w jakims elemencie zlacza bodajze. Jest tez napisane polecenie na podstawie ktorego peseta musimy ulozyc koraliki zgodnie z instrukcja- i to jest na czas. W job impulse.
k 2015-02-24 19:43:05
Pod względem jakości wydaje mi się bardzo dobrą firmą zwracajaca uwagę na każdy szczegół.
Byla pracownica 2015-02-25 14:57:32
Ta firma to jest jedno wielkie dziadostwo schodzi na psy. Oszukuja ludzi z wyplatami trzeba pilnowac swoich pieniedzy za dni urlopowe za soboty itd bo czesto gesto zdarza sie ze nei wyplacaja.... Ludzie kotrzy sie staraja i robia te ich smieszne normy za marne grosze co miesiac a oni zarabiaja kupe kasy to nie dostana umowy na firme tylko dostaja nygusy i ludzie co maja gleboka ta prace w d... TAM SA SAMI LUDZIE PRAWIE PO ZNAJMOSCI wiec szary czlowiek z ulic nie ma prawie szans bo wciagaja swoich...
Byla pracownica 2015-02-25 14:57:33
Byla pracownica 2015-02-25 14:58:23
adm 2015-03-11 19:57:25
Pierwsze słyszę o takich wielkich problemach z finansami. Pracuje w tej firmie ładnych parę lat i ile sobie przypominam tylko raz zauważyłem niezgodność. Co do sobót, hmmm przymusowe nie sa, ale raz na kilka trzeba by się pokazać.
Byla pracownica 2015-03-12 13:36:51
Jak nie sa?? w któras mozesz tam nie przyjsc sobote aale tak to musisz ...nie opowiadaj bajek adm. No soboty za grosze jeszcze wyplacane po 3 miesiacach a jezeli ja odbierzesz jest platna nie cale 50 zl mozna sobie to wsadzic w d...proste 3 soboty w miesiacu 150zl haha wcale sie nie oplaca przychodzic a jak masz za duzo sobot to i tak cie orznac bo podatek ci zabiora niech sobie inzynierki przychodza .... firma do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Majac tam znajomosci mozna isc beddzie wtedy umowa i wszystko i trzeba tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizac brygadzistkom zeby stac sie pupilkiem. ZLODZIEJSKA FIRMA I TYLE AMERYKANSKA AZ SMIAC SIE CHCE
Byla pracownica 2015-03-12 13:39:13
z wyplatami nie wyplacaja w terminie ale oszukuja i trzeba pilnowac czy za wszystko wyplacili itd bo oszukuja a to za urlop nie wyplaca a to za sobote itd
Byla pracownica 2015-03-12 13:40:18
a i inzynierki kase biora za akaizeny a wogole sie nie znaja na prodkucji tak ja ulepszaja ze jeszcze gorzej rsie pracuje na stanowisku po tych ich ulepszeniach
adm 2015-03-18 11:33:58
Masz dziwne przeliczenie soboty. Sobota płatna jest jak normalny dzień pracy Plus drugie tyle jeżeli jej nie odbierzesz, badz 50% o ile odbierzesz, czyli ogółem 150% dniowej.
Byla pracownica 2015-03-18 16:20:57
widzialam chyba co na pasku mam nie opowiadaj bajek bo rzniecie ludzi na ich zarobionych pieniadzach
Byla pracownica 2015-03-18 16:23:13
Pracownicy Corninga ktorzy jeszcze tam pracuja nie przychodzcie w soboty bo to i tak wam sie wogole nie oplaca szkoda waszego czasu a oni beda majatki zarabiac na was a wy nawet za ta sobote dobrze zaplacone nie bedziecie mieli
Byla pracownica 2015-03-19 13:26:26
o jakiej wy umowie mowicie ....18 miesiecy bedziecie na agencji pozniej czy miesiace na okres probny a nastepnie przyjmuja na wasze miejsce ludzi z agencji a was wywala poniewaz im sie to oplaca nie chcac sie wiazac z pracownikiem na dluzej poniewac trzeba im dawac bony na swieta itd. a jak wezma z agencji to kolo 2 lat znowu moga trzymac i tak w kolko. Ja nie chodzilam na zwolnienia normy robilam staralam sie a jeden po sylwku przyszedl podbity ...na zwolnienia chodzil tam trzeba miec dobre znajmosci no i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizac brygadzistkom albo miec warta FIRMA DNO ZALUJE ZE TAK DLUGO TAM PRACOWALAM
Byla pracownica 2015-03-19 13:28:04
o jakiej wy umowie mowicie ....18 miesiecy bedziecie na agencji pozniej czy miesiace na okres probny a nastepnie przyjmuja na wasze miejsce ludzi z agencji a was wywala poniewaz im sie to oplaca nie chcac sie wiazac z pracownikiem na dluzej poniewac trzeba im dawac bony na swieta itd. a jak wezma z agencji to kolo 2 lat znowu moga trzymac i tak w kolko. Ja nie chodzilam na zwolnienia normy robilam staralam sie a jeden po sylwku przyszedl podbity ...na zwolnienia chodzil i umowe dostal na 2 LATA SKANDAL DNOtam trzeba miec dobre znajmosci no i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizac brygadzistkom albo miec warta FIRMA DNO ZALUJE ZE TAK DLUGO TAM PRACOWALAM
Byla pracownica 2015-03-19 13:34:41
szkoda ze za robienie normy nie daja zadnej premii zlodzieje....
adm 2015-04-02 07:36:26
Za swoja prace otrzymujesz wypłatę. może potrójnie byś chciała? :-)
adm 2015-04-02 07:41:19
Idź do kogoś niech Ci to policzY lepiej Niż wypisuj takie głupoty na forum. Dlaczego takich "oszustw" nie zgłosilas do PIP?
Byla pracownica 2015-04-09 00:00:14
pisze prawde jak tam jest ..jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Byla pracownica 2015-04-09 00:02:13
wartosci corning i wogole jak w to za ludzmi nie jestescie hahaha jaka wy to dobra firma i wogole :) tylko o tymz ze ludzi zwalniacie nie mowicie a zostaja beznadziejni ale wasza sprawa. a Ty adm pewnie w biurze siedzisz i go.. wiesz jak wszyscy tam inzynierki z reszta o produkcji zero pojecia ale wymyslaja akaizeny
Byla pracownica 2015-04-09 00:04:40
ta zwracaja uwage na kazde szczegol chyba na ilosc a nie jakosc haha ludzi szkola beznadziejnie a daja im kable do polerki lub czegos innego firma schodzi na dno moze kiedys byla dobra a teraz to jest jedno wielkie gow... prawie jak wszedzie teraz w polsce.... malo sie zarabia a by chciekli nie wiadmomo co a oni kasiore trzepia
adm 2015-04-17 09:55:36
Nie jesteM z biur, ale akceptuję to co robię. Kazdy by chcial duzo zarabiac nie dajac nic z siebie. myslisz ze jak robisz norme to jestes zarabista i za to powinnas dostawac wiecej? Nie, po to zostalas zatrudniona i za to masz wyplate na ktora sie zgodzilas na samym początku. Masz coś do ludzi z biur. Skończ inżyniera i też tam usiądź, kto broni. Najprosciej jest miec pretensje do calego swiata tylko nie do siebie. W tej firmie najczęściej nie przedłużają umów A nie zwalniają, Jet to roznica. Prawo na to pozwala i pretensje trzeba mieć do ustawodawcY.
byla pracownica 2015-04-17 16:40:11
nie kwas bo mi sie juz czytac tego nie chce ciekawe czy masz studia jak tam wszyscy po znajomosci sa
Byla pracownica 2015-04-17 16:43:27
skoror jest tak swietnie to czemu ludzia nie przedluzaja umow tym ktorym powinni tylko przyjmuja na agencje bo im sie to bardziej oplaca znowu moga dwa lata trzymac bez niczego ... akceptuj dalej mozesz nawet i w nd chodzic a jak nie beda mieli roboty to cie wywala. nie przedluzaja umow czy zwalniaja jedno i to samo
adm 2015-04-17 20:10:02
Jakbyś czytała ze zrozumieniem moje wpisy to byś wiedziała że pracuje tu już kilka lat. Agencja mnie nie dotycz, ale też musiałem przez nią być zatrudniony. Wybacz, ale skąd ty możesz wiedzieć koumu powinni przedłużać umowy? Sa ludzie którzy dostają umowy, mam wrażenie że byłaś w tej drugiej grupie i wylewasz tutaj swoje żal.
qwerty 2015-06-25 17:23:37
Brak słów...przedmiotowe traktowanie pracownika, kombinowanie jak tu zabrać premie i jak tu wyruchać na nadgodzinach, praca na chwile. Ogólnie z roku na rok coraz gorzej. Jeśli ktoś szuka pracy na wakacje to polecam, a jeśli na dłużej to odradzam :)
3 letni pracownik 2015-08-13 19:00:37
Ja pracowałem na stronie H & E (montaż) przez pół roku, nie było najgorzej tylko trzeba było robić swoje. Co do sobót pracujących to muzę sie zgodzić z adm. System rozliczania nadgodzin jest trzymiesięczny i jesli pracujesz 2 soboty w styczniu to przy wypłacie w lutym otrzymujesz 2 dni dodatkowe ale płatne tylko raz, natomiast w kwietniu drugi raz dostajesz "setke" a jeśli odbierzesz to "pięćdziesiątkę". Rzadko która firma za odebrane nadgodziny płaci 150% i jesli była pracownica odebrała swoje soboty to niech się nie dziwi ze po 3 miesiącach zapłacili po 50 zł. Twraz pracuje na stronie OFC i kompletnie nie narzekam. Zarobki całkiem ok tylko system 4 bryg. Pozdrawiam
Cysiu 2016-02-08 01:54:08
Czytając opinię byłego pracownika cieszę się że po tygodniu zrezygnował em myślę że niejestem głupi i z grubsza widzę jaki jest wyzysk pracowników ponieważ za takie pieniądze żal robic w pierwszej pracy po technikum tyle zarabialem i pracę miałem owiele milsza bo mogłem normalnie iść do kibla się wysrac a tak jak to firmie corning trzeba wybić się na przerwę która trwa 10 min , a jak dostane sraczki i pojde 6 razy w ciągu całej pracy albo niezdaze się wybić na przerwę ? Co z tego że ci ku... dadzą ubranie i umowę na miesiąc a po miesiącu co srasz w portki jak roboty nie będzie by Cię nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
marudny sąsiad 2016-02-10 14:50:13
jedna z najmniej obsmarowanych firm na tym portalu. Oznacza to że chyba jest tam całkiem nieźle:)
Pytanie do biurowców - warto?
kilka lat w COC (dawiej CCS) 2016-02-28 22:56:24
Rozumiem rozżalenie osób pracujących przez agencję bo tam nie zawsze wszystko jest idealnie. Zatrudnieni na umowę z Corning raczej nie narzekają. Klimat w firmie jest OK (Ci w biurach to już w ogóle pieją z zachwytu jak tam super). Pensja adekwatna do tego co robisz i jaką wiedzę posiadasz. Możliwości awansu ma raczej każdy (mało to byłych operatorów siedzi w biurze?).
A co do starzy to słyszałem, że jest ok - sporo młodziaków zostaje zatrudnionych jak jest wolny etat.
Agent 2016-03-01 19:55:56
Jest różnica między zatrudnieniem przez WORK SERVICE, a RANDSTAD ?
nowicjusz 2016-03-02 12:24:13
Jest może ktoś zatrudniony przez WORK SERVICE ? opłaca się w ogóle być zatrudnionym przez agencję? nigdy nie byłem i się zastanawiam...
@a@a 2016-04-21 10:36:29
Firma jak firma, najgorzej jest tam z pracującymi kobietami na niektórych działach... są strasznie wredne i czekają tylko by donosić wzajemnie na siebie.. nie polecam tej firmy z powodu pracujących tam wielu osób które są pupilami brygadzistek.. chodzą tylko po zakładzie albo na palarni i opowiadają głupoty wymyślone i z palca wyciągnietę.. proszę was zróbcie coś z tym bo dobra praca to taka w której jest miła atmosfera ...
Misia 2016-04-26 11:35:03
Tak wiec cała prawda o firmie to oszuści.Brak szacunku do pracowników brak klasy .Oszukują jak moga chca udowodnić ludzią że coś robią nie tak a tak naprawde sami chcą ukryć swoje niepowodzenia z brakiem wiedzy .Po co mamy tam kilkunastu inzynierów jak nie umią poradzić sobie z problemami na produkcji i słynne powiedzenie naszej słynnej kierowniczki Katarzyny że oni nie sa od tego to wiec od czego .Wymyślają projekty które mają usprawnić nam prace a okazuje się ze nie usprawniają tylko tyle że są i pieniążki tez są bo projekt jest zajebisty a ktoś się o to nas pytał nie po co co my mamy do gadania nic reklamacj przyjdzie to bach na ulice szarego pracownika dac mu dyscyplinarke i narazie niech sie martwi my mamy problem z głowy ,jeszcze troche a góra sama będzie zapitalać zobaczymy czy nazucana norme zrobią bo musza do niej dążyć a nie osiągać bo coś bedzie nie tak.Więc trzeba sie rozglądać za nową praca bo jest tutaj syf i nic więcej ta firma nie ma klasy było dobrze z jakieś 5 lat temu nie teraz szok co sie tu dzieje teraz szkoda gadać.
pracownik 2016-05-30 15:59:32
Brygadzistki nie znaja sie na swojej pracy,nie potrafia godz przed koncem przyjsc i powiedziec czy linia idzie i ktos siada po nas czy nie,wprowadzaja zmiany utrudniajac prace,wychodza na przerwe to potrafia ich nie byc z dwie godziny,pytajac cos na temat produkcji same tez nie potrafia wyjasnic.Ciagle tylko liczy sie tam norma i wydajnosc a nie czlowiek jak ktos juz wprawi sie na jednym stanowisku przezucaja na inne pozniej znow na wczesniejsze a czasami z grupy z ktora sie zaczynalo potrafia jedna osobe oddelegowac na inna linie i innego liderea gdzie sa tylko ludzie co maja umowe z corningiem i wymagaja przychodzenia w sobote bo oni pracuja,co wiecej liderka zabrania rozmawiac i jest problem z wyjsciem na przerwe z grupa co sie z nia zaczynalo.
xxx 2016-06-01 07:39:22
Witam :)NIE POLECAM nikomu tej firmy, system motywacyjny polega na dawaniu nagan albo upomnień,jak robisz jest źle jak nie robisz tez jest zle. na początek stawka 12,50 ok, ale podwyżka dopiero może za dwa lata jak sie utrzymasz, nie mowie o inflacyjnych bo te sa co roku czyli jakieś 10groszy do reki :) socjal jest ale dla stałych pracowników, przez agencje jest dofinansowanie do posiłków. na stronie gdzie jest praca w systemie równoważnym o urlopie jak potrzeba jeden dzień można zapomnieć albo na zadanie albo zwolnieni lekarskie chyba ze załatwisz ze ktoś przyjdzie za ciebie... o nadgorliwym bhp nie wspomnę... a wracają do zatrudnienia to jest norma na wakacje potrzebują po wakacjach wywalają. ta firma juz sie skończyła jeśli chodzi o dobre warunki pracy.
SzczerzeNiePolecam 2016-08-20 11:08:37
Witam,
Pracowałem tam przez 18 miesięcy (15 miesięcy na CA i 3 miesiące na LEO). Było to co prawda 2 lata temu, ale z tego co widzę nic się nie zmieniło. Oczywiście po przepracowaniu 18 miesięcy miałem dostać umowę bezpośrednio z firmą Corning- jednak okazało się, że wolą nie podpisać umowy i dać kogoś nowego. Co do wypłat- nie było żadnych niezgodności jednakże najgorsza w tej firmie jest atmosfera. Kontakt między pracownikami jest dobry, na linii pracownik-brygadzista też nie bywało sporów, jednak najgorsi są kierownicy i audytorzy, którzy pozjadali wszystkie rozumy... Ponadto te głupie normy, których czasami nie było w stanie wyrobić oraz ciągłe kontrole i wytykanie najmniejszych błędów. Audytorzy czepiali się wszystkiego i za każde przewinienie dawali wpisy. Osobiście dostałem kilka za coś co audytor widział rzekomo z kilkadziesięciu metrów od mojego stanowiska. Straciłem tam sporo nerwów i czasu. Psychicznie potrafią wykończyć każdego- dlatego NIE POLECAM TEJ FIRMY- o ile tak to w ogóle można nazwać. JEŚLI KTOŚ SZUKA PRACY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM... Sam kiedyś myślałem, że ciężko znaleźć normalną pracę i dodatkowo dobrze płatną... Jednak się myliłem- nie jest to tak trudne, wystarczy szukać i nie iść na łatwiznę wybierając ten amerykański syf. Pozdrawiam i nie polecam x2
Reddragon 2016-08-22 22:44:10
Robota lekka za lekkie pieniadze, jak w każdej pracy na 3 frajerów którzy biegają za grosze znajdzie się ktoś normalny kto nie da sobą pomiatac, ale trzeba mieć jaja i nie bać się bo za te pieniądze to teraz robotę wszędzie można znaleźć jak ktoś jest bystry i kumaty :-) podsumowując nie ma co szaleć z radości ze się tu dostałeś :-)
Reddragon 2016-08-22 22:47:54
Nie sporubuja mnie wykończyć, zapraszam odważnych:-)
Reddragon 2016-08-23 05:11:49
No ale po co biegać, wystarczy spokojnie ale dokładnie pracować, a strach nie jest najlepszym doradca:-)
Reddragon 2016-08-23 17:10:54
Komuś zajebac piszcie, zrobię porządek tam, podajcie nazwiska
:-)
Reddragon 2016-08-23 17:11:38
Komuś zajebac piszcie, zrobię porządek tam, podajcie nazwiska
:-)
Pan M 2016-08-30 18:04:30
Pracowałem tam nie długo ale jedno co powiem to takiej organizacji pracy to w żadnym zakładzie nie widziałem 1 tak zwana teamliderka lata jak mucha z kąta w kąt a druga siedzi i nie widać aby coś robiła potrafi połowa osób siedzieć i nic nie robić i nawet do końca zmiany niby mają sprzątać więc tam coś udają że robią atmosfera w pracy bardzo napięta do tego obniżany czas na zrobienie danej rzeczy nie poprawia tego pracujesz przez agencję ale jeśli chcesz wolny dzień to oni od tego nie są chodzi mi o agencję Ramstad. Wyjazd z pracy masakra wyjeżdżający z bramki zamiast odjechać kawałek lub się odsunąć aby pasażerowie mogli wsiąść to najlepiej stają na środku aby tamować ruch potrafi się 30 min. czekać zanim się wyjedzie później jeszcze wyjazd na drogę główną też trzeba się niestety naczekać bo nie którzy przepisów nie znają wyrzucili mnie po 2 tygodniach bo od 2 dni nic nie miałem do roboty ale oczywiście roboty jest pełno
Pan M 2016-08-30 18:29:51
ola 2016-09-13 07:18:37
Też tam pracowałam, miałam umowe o pracę, byłam wzorowym pracownikiem, a któregos dnia wezwano mnie do kierowniczki i dostałam wypowiedzenie, dlaczego ?... na świadectwie pracy napisali ( to w formie paragrafu ) :względy ekonomiczne. Zrobili mi krzywdę, tak samo jak wielu innym dobrym pracownikom, ludziom zalezy na pracy. Nie myslałam , ze tego dożyję _ dzisiaj corning wywiesza na płocie ogloszenia, ze zatrudni od zaraz i darmowy dojazd.
ona2016 2016-09-14 10:34:47
Poszłam tam do pracy i jestem niezadowolona, tak jak ktos napisal praca na wakacje owszem na stałe.. jak najdalej.
Jeden dzien szkolenia gdzie nie mozna wszystkiego sie nauczyc, nawet zapamietac a na drugi dzien trzeba gonić bo NORMY sie nie wyrobi, nie ma wyrozumialosci czy ktos jest nowy czy jest stalym pracownikiem. Przez pierwszy miesiąc codziennie przychodzi audyt i kontroluje Twoją prace, strasznie stresujące. Niektórzy byli ok, ale niektórzy czekali tylko by dać zły wpis - jednym slowem masakra.. Ludzie niemili, wredni i dwulicowni oczywiście nie wszyscy, ale większość.. ale to chyba juz tak jest przy większym zbiorowisku ludzie zachowują sie jak zwierzęta.
Na pewno juz tam nigdy nie pójdę
NIE POLECAM
Bear 2016-09-14 16:32:25
W Corningu pracuję już dobrych parę lat, jestem handlarem. Z mojej perspektywy wygląda to tak:
- jeśli chcesz popracować przez krótszy okres czasu - jest ok, lecz jeśli szukasz czegoś na stałe, niekoniecznie.. pamiętajmy że firma dąży do maksymalizacji zysku jak najmniejszym kosztem (jak każda),
- w tym tygodniu po różnych działach zostali zatrudnieni ludzie z Ukrainy, zaczęły się włamania do szafek itp.
- pieniądze, od 1 października ma być podwyżka dla najgorzej zarabiających, z bardzo prostego względu co raz mniej ludzi do firmy przychodzi, jeśli pobliskie firmy otwierają się, szukają pracowników i oferują 2-3 zł / 1h więcej nie dziwię się.
- Jeśli chodzi o dojazd, będzie on dostępny dla każdego, pracownika Corninga/agencji pracy/stażystów, z tego co wiem, dyrekcja nie zdążyła podpisać wszystkich dokumentów obecnie. Od 1 listopada ma to wszystko ruszyć.. zobaczymy

Kolejna rzecz, jeśli chodzi o staże. Pieniądze bardzo mizerne, przez okres w którym jestem zatrudniony w firmie, na prawdę spora ilość się ich przewinęła, 1/4 dostaje możliwość pozostania w firmie, sporo z nich jednak ucieka, gdyż warunki finansowe później są dość słabe. Stażyści wykorzystywani są do wszystkiego i do niczego.
Polskiej strony w Internecie nie ma.

Pozdrawiam
taktowidze 2016-10-06 19:56:58
Proponuje więcej ludzi zatrudnić w biurze :) a zwolnic z produkcji wtedy na pewno będzie lepiej, gdzieś kiedyś usłyszałem ze teraz w corningu zamiast jakość jest jakoś. chwile jest dobrze bo nie ma ludzi ale i tak szukają żeby za byle co cie wywalić albo obniżyć swoje tabelki...
4r5tyu 2016-10-06 20:07:49
wiecie co mi to się jednak wydaje ze na chwile obecna w firmie nie ejst prowadzoan żadna rekrutacja no ale wiadomo ze to wszystko może się zmienić tez
Tomasz 2016-11-11 14:59:09
W systemie 4 brygadówki jak wygląda wypłata oraz socjal ? Pozdrawiam
Zdziwiony 2016-11-19 16:44:13
To co tam robisz 4 lata??
Zostaw swoją opinię o Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo