Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo

Stryków

Opinie o Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo

@a@a 2016-04-21 10:36
Firma jak firma, najgorzej jest tam z pracującymi kobietami na niektórych działach... są strasznie wredne i czekają tylko by donosić wzajemnie na siebie.. nie polecam tej firmy z powodu pracujących tam wielu osób które są pupilami brygadzistek.. chodzą tylko po zakładzie albo na palarni i opowiadają głupoty wymyślone i z palca wyciągnietę.. proszę was zróbcie coś z tym bo dobra praca to taka w której jest miła atmosfera ...
Misia 2016-04-26 11:35
Tak wiec cała prawda o firmie to oszuści.Brak szacunku do pracowników brak klasy .Oszukują jak moga chca udowodnić ludzią że coś robią nie tak a tak naprawde sami chcą ukryć swoje niepowodzenia z brakiem wiedzy .Po co mamy tam kilkunastu inzynierów jak nie umią poradzić sobie z problemami na produkcji i słynne powiedzenie naszej słynnej kierowniczki Katarzyny że oni nie sa od tego to wiec od czego .Wymyślają projekty które mają usprawnić nam prace a okazuje się ze nie usprawniają tylko tyle że są i pieniążki tez są bo projekt jest zajebisty a ktoś się o to nas pytał nie po co co my mamy do gadania nic reklamacj przyjdzie to bach na ulice szarego pracownika dac mu dyscyplinarke i narazie niech sie martwi my mamy problem z głowy ,jeszcze troche a góra sama będzie zapitalać zobaczymy czy nazucana norme zrobią bo musza do niej dążyć a nie osiągać bo coś bedzie nie tak.Więc trzeba sie rozglądać za nową praca bo jest tutaj syf i nic więcej ta firma nie ma klasy było dobrze z jakieś 5 lat temu nie teraz szok co sie tu dzieje teraz szkoda gadać.
pracownik 2016-05-30 15:59
Brygadzistki nie znaja sie na swojej pracy,nie potrafia godz przed koncem przyjsc i powiedziec czy linia idzie i ktos siada po nas czy nie,wprowadzaja zmiany utrudniajac prace,wychodza na przerwe to potrafia ich nie byc z dwie godziny,pytajac cos na temat produkcji same tez nie potrafia wyjasnic.Ciagle tylko liczy sie tam norma i wydajnosc a nie czlowiek jak ktos juz wprawi sie na jednym stanowisku przezucaja na inne pozniej znow na wczesniejsze a czasami z grupy z ktora sie zaczynalo potrafia jedna osobe oddelegowac na inna linie i innego liderea gdzie sa tylko ludzie co maja umowe z corningiem i wymagaja przychodzenia w sobote bo oni pracuja,co wiecej liderka zabrania rozmawiac i jest problem z wyjsciem na przerwe z grupa co sie z nia zaczynalo.
xxx 2016-06-01 07:39
Witam :)NIE POLECAM nikomu tej firmy, system motywacyjny polega na dawaniu nagan albo upomnień,jak robisz jest źle jak nie robisz tez jest zle. na początek stawka 12,50 ok, ale podwyżka dopiero może za dwa lata jak sie utrzymasz, nie mowie o inflacyjnych bo te sa co roku czyli jakieś 10groszy do reki :) socjal jest ale dla stałych pracowników, przez agencje jest dofinansowanie do posiłków. na stronie gdzie jest praca w systemie równoważnym o urlopie jak potrzeba jeden dzień można zapomnieć albo na zadanie albo zwolnieni lekarskie chyba ze załatwisz ze ktoś przyjdzie za ciebie... o nadgorliwym bhp nie wspomnę... a wracają do zatrudnienia to jest norma na wakacje potrzebują po wakacjach wywalają. ta firma juz sie skończyła jeśli chodzi o dobre warunki pracy.
SzczerzeNiePolecam 2016-08-20 11:08
Witam,
Pracowałem tam przez 18 miesięcy (15 miesięcy na CA i 3 miesiące na LEO). Było to co prawda 2 lata temu, ale z tego co widzę nic się nie zmieniło. Oczywiście po przepracowaniu 18 miesięcy miałem dostać umowę bezpośrednio z firmą Corning- jednak okazało się, że wolą nie podpisać umowy i dać kogoś nowego. Co do wypłat- nie było żadnych niezgodności jednakże najgorsza w tej firmie jest atmosfera. Kontakt między pracownikami jest dobry, na linii pracownik-brygadzista też nie bywało sporów, jednak najgorsi są kierownicy i audytorzy, którzy pozjadali wszystkie rozumy... Ponadto te głupie normy, których czasami nie było w stanie wyrobić oraz ciągłe kontrole i wytykanie najmniejszych błędów. Audytorzy czepiali się wszystkiego i za każde przewinienie dawali wpisy. Osobiście dostałem kilka za coś co audytor widział rzekomo z kilkadziesięciu metrów od mojego stanowiska. Straciłem tam sporo nerwów i czasu. Psychicznie potrafią wykończyć każdego- dlatego NIE POLECAM TEJ FIRMY- o ile tak to w ogóle można nazwać. JEŚLI KTOŚ SZUKA PRACY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM... Sam kiedyś myślałem, że ciężko znaleźć normalną pracę i dodatkowo dobrze płatną... Jednak się myliłem- nie jest to tak trudne, wystarczy szukać i nie iść na łatwiznę wybierając ten amerykański syf. Pozdrawiam i nie polecam x2
Reddragon 2016-08-22 22:44
Robota lekka za lekkie pieniadze, jak w każdej pracy na 3 frajerów którzy biegają za grosze znajdzie się ktoś normalny kto nie da sobą pomiatac, ale trzeba mieć jaja i nie bać się bo za te pieniądze to teraz robotę wszędzie można znaleźć jak ktoś jest bystry i kumaty :-) podsumowując nie ma co szaleć z radości ze się tu dostałeś :-)
Reddragon 2016-08-22 22:47
Nie sporubuja mnie wykończyć, zapraszam odważnych:-)
Reddragon 2016-08-23 05:11
No ale po co biegać, wystarczy spokojnie ale dokładnie pracować, a strach nie jest najlepszym doradca:-)
Reddragon 2016-08-23 17:10
Komuś zajebac piszcie, zrobię porządek tam, podajcie nazwiska
:-)
Reddragon 2016-08-23 17:11
Komuś zajebac piszcie, zrobię porządek tam, podajcie nazwiska
:-)
Pan M 2016-08-30 18:04
Pracowałem tam nie długo ale jedno co powiem to takiej organizacji pracy to w żadnym zakładzie nie widziałem 1 tak zwana teamliderka lata jak mucha z kąta w kąt a druga siedzi i nie widać aby coś robiła potrafi połowa osób siedzieć i nic nie robić i nawet do końca zmiany niby mają sprzątać więc tam coś udają że robią atmosfera w pracy bardzo napięta do tego obniżany czas na zrobienie danej rzeczy nie poprawia tego pracujesz przez agencję ale jeśli chcesz wolny dzień to oni od tego nie są chodzi mi o agencję Ramstad. Wyjazd z pracy masakra wyjeżdżający z bramki zamiast odjechać kawałek lub się odsunąć aby pasażerowie mogli wsiąść to najlepiej stają na środku aby tamować ruch potrafi się 30 min. czekać zanim się wyjedzie później jeszcze wyjazd na drogę główną też trzeba się niestety naczekać bo nie którzy przepisów nie znają wyrzucili mnie po 2 tygodniach bo od 2 dni nic nie miałem do roboty ale oczywiście roboty jest pełno
Pan M 2016-08-30 18:29
ola 2016-09-13 07:18
Też tam pracowałam, miałam umowe o pracę, byłam wzorowym pracownikiem, a któregos dnia wezwano mnie do kierowniczki i dostałam wypowiedzenie, dlaczego ?... na świadectwie pracy napisali ( to w formie paragrafu ) :względy ekonomiczne. Zrobili mi krzywdę, tak samo jak wielu innym dobrym pracownikom, ludziom zalezy na pracy. Nie myslałam , ze tego dożyję _ dzisiaj corning wywiesza na płocie ogloszenia, ze zatrudni od zaraz i darmowy dojazd.
ona2016 2016-09-14 10:34
Poszłam tam do pracy i jestem niezadowolona, tak jak ktos napisal praca na wakacje owszem na stałe.. jak najdalej.
Jeden dzien szkolenia gdzie nie mozna wszystkiego sie nauczyc, nawet zapamietac a na drugi dzien trzeba gonić bo NORMY sie nie wyrobi, nie ma wyrozumialosci czy ktos jest nowy czy jest stalym pracownikiem. Przez pierwszy miesiąc codziennie przychodzi audyt i kontroluje Twoją prace, strasznie stresujące. Niektórzy byli ok, ale niektórzy czekali tylko by dać zły wpis - jednym slowem masakra.. Ludzie niemili, wredni i dwulicowni oczywiście nie wszyscy, ale większość.. ale to chyba juz tak jest przy większym zbiorowisku ludzie zachowują sie jak zwierzęta.
Na pewno juz tam nigdy nie pójdę
NIE POLECAM
Bear 2016-09-14 16:32
W Corningu pracuję już dobrych parę lat, jestem handlarem. Z mojej perspektywy wygląda to tak:
- jeśli chcesz popracować przez krótszy okres czasu - jest ok, lecz jeśli szukasz czegoś na stałe, niekoniecznie.. pamiętajmy że firma dąży do maksymalizacji zysku jak najmniejszym kosztem (jak każda),
- w tym tygodniu po różnych działach zostali zatrudnieni ludzie z Ukrainy, zaczęły się włamania do szafek itp.
- pieniądze, od 1 października ma być podwyżka dla najgorzej zarabiających, z bardzo prostego względu co raz mniej ludzi do firmy przychodzi, jeśli pobliskie firmy otwierają się, szukają pracowników i oferują 2-3 zł / 1h więcej nie dziwię się.
- Jeśli chodzi o dojazd, będzie on dostępny dla każdego, pracownika Corninga/agencji pracy/stażystów, z tego co wiem, dyrekcja nie zdążyła podpisać wszystkich dokumentów obecnie. Od 1 listopada ma to wszystko ruszyć.. zobaczymy

Kolejna rzecz, jeśli chodzi o staże. Pieniądze bardzo mizerne, przez okres w którym jestem zatrudniony w firmie, na prawdę spora ilość się ich przewinęła, 1/4 dostaje możliwość pozostania w firmie, sporo z nich jednak ucieka, gdyż warunki finansowe później są dość słabe. Stażyści wykorzystywani są do wszystkiego i do niczego.
Polskiej strony w Internecie nie ma.

Pozdrawiam
taktowidze 2016-10-06 19:56
Proponuje więcej ludzi zatrudnić w biurze :) a zwolnic z produkcji wtedy na pewno będzie lepiej, gdzieś kiedyś usłyszałem ze teraz w corningu zamiast jakość jest jakoś. chwile jest dobrze bo nie ma ludzi ale i tak szukają żeby za byle co cie wywalić albo obniżyć swoje tabelki...
4r5tyu 2016-10-06 20:07
wiecie co mi to się jednak wydaje ze na chwile obecna w firmie nie ejst prowadzoan żadna rekrutacja no ale wiadomo ze to wszystko może się zmienić tez
Tomasz 2016-11-11 14:59
W systemie 4 brygadówki jak wygląda wypłata oraz socjal ? Pozdrawiam
Zdziwiony 2016-11-19 16:44
To co tam robisz 4 lata??
wesolo 2016-12-27 19:15
przez jaka agencje lepiej być zatrudnionym?
ktos 2017-01-03 10:13
Witam :) co mogę powiedzieć o firmie corning... jeden wielki bałagan, zero jakiego kol wiek myślenia z strony kierowniczej, jak ma byc dobrze i maja miec dobrych ludzi jak dla nich licza sie tylko tabelki i wykresy... zatrudniają ludzi z łapanki którzy nie maja pojęcia o podstawach posługiwania sie narzędziami a zwalniają bądź zniechęcająca pracowników z doświadczeniem i o wiele większymi chęciami do pracy. w sumie oszczędności, przyjdzie nowy będzie robił masę błędów ale co z tego zapłacą mu dużo mniej niz staremu :) kierownictwo OFC ''K i F'' jest porostu śmieszne i samo sie ośmiesza jak i w niektórych przypadkach samo sobie zaprzecza. po za tym praca jak praca jak trafi sie na dobra zmianę to można pracować, sam pracuje juz kilka lat i zeby nie ludzie z zmiany i TL to już dawno bym odszedł a no i zarobki :) nowi moga tylko po mazyc o takich stawkach jak maja starzy pracownicy.
zal 2017-01-07 15:13
Ciekawe naczyń polega program zatrudniania niepełnosprawnych .Z tego,co mi eiadomon,nie ma dla nich taryfy ulgowej.Takie samo tempo i normy,jak dla w pełni zdrowych.Smutne....
pajdoss 2017-01-24 19:56
witam mysle o przyjęciu w systemie czterobrygadowym czy może ktoś naswietlic mi jak tam jest naprawdę jakie zarobki sa dla poczatkujacego czy można normalnie pracować czy po jakims czasie mowia dowidzenia
Adam 2017-01-30 15:13
Nie polecam iść tam do pracy ...Atmosfera w tym magazynie jest po prostu tragiczna ludzie bardzo wścibscy prócz pań na recepcji ... zatrudnienie przez Agencję a nie bezpośrednio przez magazyn.....Wytrzymałem tam dwa dni w za małych spodniach oraz obskurnych butach.Już pierwszego dnia na magazynie kazano mi zapierd** szybko mimo że nie wiedziałem co jak robić.Liderki na dziale XMD bardzo nie miłe wredne krowy które tylko czekają aby kogoś przyłapać na takim czymś jak odebranie telefonu od mamy lub sprawdzenie godziny na telefonie co w poprzednim magazynie w którym pracowałem było dopuszczalne ;).przerwa 20min i jak się spóznisz to masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od Liderek ludzie cieszą się że mają 20min przerwy jak mieli 15min dla mnie jest to coś nie do pomyślenia tak krótka przerwa kiedy u konkurencji jest 30min ( @ ) nie dość tego żeby zrobić badania trzeba jechać do Łodzi do jednej z najgorszych przychodni gdzie trzeba spędzić cały dzień i wyczekiwać na wyniki .W skrócie powiem tak jeżeli ktoś chce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i być traktowanym jak zwykły robol niech tam idzie lub jeżeli ma znajomości jednak dla normalnych ludzi którzy siebie szanują polecam poszukać czegoś innego ;)
Ewa 2017-01-30 15:29
Zgadzam sie z Toba. Pracowalam tam jakis czas temu i po dwóch tygodniach zrezygnowalam jeszcze za jaden dzien nie dostalam wynagrodzenia. Totalna porazka , brak szancunku liderki tam i liderzy awansowali chyba tym za podpie******* a audytach nie wspomne... totalne dno. Żadnej normalnej osoby nie spotkałam jakby wszyscy walczyli o przetrwanie, dzicz normalnie dzicz....
Zmarnowany dzien na badaniach z tym również sie zgodze, szkoda czasu.... Kazdy inny lepszy magazyn, inni ludzie... Ludzie są najgorsi nie widzą ze ktoś się uczy czegoś nie wie...
Pani na spotkaniu BHP bardzo mila, wyrozumiala.. Tak potrzebujemy takich ludzi jak Pani, a jak mialam cos doniesc to juz wredna, pozory, nie polecam... kołchoz
MariolaStrykow 2017-01-30 15:36
Pracowałam, tam 4 dni i nie wrócę tam wynagrodzenie może nie najgorsze ale ATMOSFERA na magazynie i LIDERKI które są podłe mówią wszystko.... sprawdzenie godziny na telefonie lub zadzwonienie w ważnej sprawie do najbliższej osoby skutkuje naganną śmiechu warte po prostu ubrania to porażka rozumiem buty ale spodnie i Tiszerty to porażka chciałam wymienić spodnie na inne bo miałam za duże to Liderka mi nie pozwoliła ciekawe czy sama by w takich chodziła [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jedna RYGOR JESZCZE RAZ RYGOR I WYZYSK ... NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ chyba że na parę dni
max 2017-02-02 15:03
CORNING = WYZYSK I RYGOR ;) jednym słowem
ofc 2017-02-09 19:34
wszyscy mówicie o stronie montażowej a ja powiem o stronie produkcyjnej i określam to strone jako " Falafel z dwoma jajami wymieszane w kociołku " tak to widzę, syf i lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczególnie jedna zmiana. jak jesteś normalnym człowiekiem i masz jakiś wybór to nie wybieraj firmy corning.
Tęcza 2017-03-29 20:39
Już miałam tam, iść do pracy ale, pani która prowadzi rozmowę rekrutacyjną jest śmieszna! Opowiada takie, głupoty że pożal Boże! Nie polecam nikomu! A ponadto młody człowiek przyjechał kupę km a ona kazała mu przyjechać za miesiąc! Żenada! Bo powiedziała że brakuje szatni męskiej a to nie prawda! Trzeba na własny koszt przyjechać w piątek! Na ósmą rano! Tylko czym ludzie mają wrócić do domu?
Nila 2017-03-30 10:40
Dobrze że, nie poszłam tam, do pracy! Żenujące jest to że Pani od rekrutacji kłamie jak, z nut! Trzeba rozwiązać trudne zadnia matematyczne które są dla studentów! A jeszcze jedno nie obierają telefonów jak się do nich dzwoni brak szacunku! I mówią innym by przekonywali ludzi do pracy! Masakra!
johny 2017-04-05 21:45
Jeśli te zadania sa według Ciebie na poziomie studiów to może lepiej ze nie będziesz pracownikiem firmy :)
Jula 2017-04-11 19:53
Dla mnie w tej firmie jest chaos. Ledwie wyszkolą człowieka na jednym stanowisku a już przepędzają na drugie i tak w kółko. Jak można tak pracować skoro jest się cały czas zielonym i nie wprawionym. Ciekawe jak długo będą nas trzymać, bo o tej firmie różnie mówią. Jeden się utrzyma a reszta?
MM 2017-04-12 20:48
Zwolnili mnie z Corninga bo mi się zrobiło uczulenie od rękawiczki nitrylowej! Kupiłbym sobie na własny koszt inne. Ciekawe jak was potraktują jak się zaczniecie sypać a lepiej już nie będzie. Niedostateczny za traktowanie ludzi a wszyscy się o tym dowiedzą.
MM 2017-04-13 13:00
To się dało obejść ale nie było dobrej woli. I tak na razie nie wrócę do corninga o ile nie jestem na czarnej liście osób nie do zatrudniania, bo podobno taka jest :) Nieraz po prostu warto problem rozwiązać o ile nie jesteśmy zwykłymi mrówkami w koncernie. Pewnie tak! Jesteśmy!!! Ja bym to inaczej rozegrał jak i wiele rzeczy w tej firmie. Co niektórzy nie dają sobie nic powiedzieć a czasem warto posłuchać bo na tym się dużo traci pieniędzy też wg mnie. A za dobre rady...milion daje się ale w innym świecie. To nie ten kraj w globalnej gospodarce.
MM 2017-04-13 15:11
I jeszcze jedno. Koncern Corninga z Polski wyprowadzi. To jest oczywiste, bo jest tu za drogo. Chyba, że gospodarka uległa by jakiejś transformacji np. globalne załamanie ale wtedy i tak spadłyby zamówienia. Fabryka została ulokowana w Bieda Mieście w latach kryzysu, kiedy to zdesperowanych dobrych pracowników mieli za 800 pln brutto. Teraz już nie ma racji bytu. Nie analizuje słupków ale pewnie już tak jest. Założę się, że to są ostatnie podrygi, bo gdyby było inaczej takich jak ta byłoby tu pełno. A jakoś nie widać. I tak już nie ma chętnych ludzi a prosić się nie będą. Przecież to nie jest cieciownia dla dziodków. Przelokują fabrykę do jakiejś Bandżurii, gdzie dopiero co wykarczowali las, zatrudnią ludzi za miskę batatów a ścieki spuszczą do oceanu. I to jest cały Corning (czytaj koncern). Chyba już się uzewnętrzniłem.
No name 2017-04-14 12:41
Smutne to wszystko!!! Szkoda że tak się zepsuł​o!
ziutek 2017-04-14 17:08
MM nasz racje że szukają oszczędności :( ale produkcja siedzi i w mexyku i styrykowie i chinach , czemu nie przenieśli wszystkiego do chin czy bendzugali albo innegio tajwanu ?? skoro koszty tańsze ? czemu nie na ukraine ? bo putek ostrzy na nią kiełki ? biarołuś ciężki temat , czechy ?? euro mają, drogo :( może ?? turcja albo syrjia :D tak w syrji gruzy za darmo :D Brawo ty za kom :D
Mario 2017-05-11 13:16
Nie jest zle za 6 dni dostałem 655 zl
Wolę Nie 2017-05-11 21:48
Ogłoszeń z tego Corninga od cholery.Niech lepiej zaczną traktować ludzi godnie a nie tylko szukać nowych jak w Sonoco tu jest.
Zigi 2017-05-12 15:42
Nie dziwię się, że niektóre z tych kobitek pracują tu po kilka czy kilkanaście lat. Są takie uległe i pokorne. Dla nich praca w Corningu to życie, bo wiedzą, że gdzieś indziej to dostaną pracę na miesiąc albo na zawołanie będą chodzić. Raz brygadzistka mi dała do zrozumienia, że i tak mnie zwolnią, jak się odezwałem i to w dobrej wierze. My to jesteśmy jak jest górka zleceń a potem wypad jak obrobią produkcję. Zostaną te wszystkie wdowy i rozwódki, co by bez Corninga nawet dzieci nie wyżywiły, a my to chyba pod śmietnik o ile Biedronka łańcucha nie założy, żeby nie grzebać.
Nowy na PnP 2017-05-24 19:00
Ja już nie rozumiem tej firmy. Jakość przede wszystkim więc dlaczego ta brygadzistka Sylwia przymyka oko na prace wbrew procedurom żeby było tylko dużo! Podobno była audytorką to tym bardziej powinno się robić tak jak trzeba a nie taką fuszerkę odstawiać na linii że potem tyle złych. Apeksów i wyłamań od groma. Nie wiem kto tu w ogóle jest kierownikiem i co tu robi że tak jest i po co te procedury skoro mówią że głupie i mamy wedle rozumu swojego pracować bo będzie za mało albo linia stanie i brygadzistka dostanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
joloXD 2017-05-26 01:53
jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przerwa trwa 20 min ja jak zrobie norme latam sobie na szluga kiedy chce do wc też ide jak mi się chce ogólnie jak ktoś jest nierobem i si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jak pewnie robiłeś to ty to traci bo go wyjeba ale jak robisz swoje to jest git ludzie zajebiści team leaderzy też git więc skończ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] downie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nygusie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
M. 2017-06-05 16:37
Witam. Byłam pracownicą działu CAB. Na początku pięknie , ładnie. Do czasu......KIEDY to liderka słowami "żę tu pracuję tylko debile" skreśliła u mnie wszystko. Jak nie wchodzisz liderce w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to Cię wywalą, jak nie jesteś pupilkiem jak niektóre również. Jak jestes za dobry również Cie wywalą bo czują konkurencję nosem. poczułam się pokrzywdzona słysząc " tak będzie lepiej" bo co bo sie postawiłam i nie dałam po sobie jeździc? BO TAKIEGO TRAKTOWANIA NIE ZNIESIE NIKT.nie można tak traktować ludzi, to że pracujemy na produkcji to nie znaczy ,żę człowiek jest zerem prawda? Mam nadzieję, żę znajdzie ktoś kto skończy te głupie rządy liderek, które same nic nie umieją a mądrują się jakby stanowiska na pamięc znały! Prosząc o pomoc usłysząłam , że ja tego stanowiska nie mam więc nie pomogę,.... CHĘTNIE SPODKAM SIE Z OSOBAMI KTÓRE MIAŁY PODOBNIE. SKONCZYMY TO RAZ NA ZAWSZE I ZRÓBMY COS DLA TYCH CO BOJĄ SIĘ ODEZWAĆ A MIMO WSZYSTKO PRACUJĄ.Nie polecam tej firmy, może i zarobki były dobre ale ATMOSFERA I TRAKTOWANIE PRACOWNIKA NAGANNE!
moze przyszly pracownik 2017-06-07 15:30
Chce aplikować o prace na magazynie. Mam uprawnienia ust,doświadczenie na wysokim składzie, pracowałem z maszynami produkcyjnymi. Na jaka ofertę moge liczyć? Na olx jest ogłoszenie, ze 2900 do 3200 na umowie. Pytanie moje brzmi tak: Jak wyglądają nadgodziny i premia? Bede wdzięczny za odpowiedz
G 2017-06-07 16:25
Na produkcji preferuje się niezbyt mądrych i tak jest wszędzie. Ty też byś nie chciała żeby u Ciebie sprzątała osoba np. po doktoracie. Jeszcze Ukraińcom się wybacza, że znają trzy języki, bo to Ukrainiec, ale Polak na robotniczym stanowisku, nawet jak wielu przewyższa, musi zgiąć kark, zacisnąć zęby i udawać głupiego. Niestety. A dobrej pracy nie ma albo jest okupowana od hm dziesięcioleci, więc każdy idzie tam, gdzie przyjmują i da się coś zarobić. W Corningu jest naprawdę jak w Sonoco. Ja też się bardzo rozczarowałam ale robię swoje i tyle.
G 2017-06-07 16:33
A jeśli chcesz się postawić Corningowi to daj sobie spokój. To jest koncern a my robole. Brygadzistki też pewnie dostają po pupie, więc muszą się pewnie po wyżywać na ludziach.Też uważam, że są głupawe ale co. Na ich miejscu też bym nie chciała się użerać z pracownikiem szeregowym.
czarna wdowa 2017-06-09 10:40
Najwidoczniej nie ogarniasz się ślimaku......
aplikant 2017-06-12 12:26
To jak jest z tym magazynem i wózkami?
X 2017-06-12 19:13
Dowiedz się w u pracodawcy to Ci wszystko powie. Powinien
pracownik wakacyjny 2017-06-22 20:15
Na którym dziale najlepiej pracować? Czy jest dział, na którym nie siedzi się na linii? Czy ktoś się orientuje, czy jest dział, na którym normy nie są wygórowane?
Zostaw swoją opinię o Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo