Opinie o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Maryna

Najgorszy dział XMD zmiana A, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)

Walenty
@Maryna

Zawsze mozesz zmienic zmiane zapraszamy na zmiane C super liderzy i zespół

Agata
@Walenty

Tak po prostu można sobie zmieniać i problemów nie robią? Chyba, że trzeba coś konkretnego zrobić, bo wątpię żeby każdy miał taką dowolność

Hej. Powiedzcie mi jak wygląda praca na jakimś dziale co robi się kabel? Są jakieś przezbrojenia maszyn też tam i wynagrodzenie zależy podobno od rodzaju maszyny na jakiej się jest. Powiecie coś więcej na ten temat?

Jaaa

Tak będą zwolnienia niema przyszłości w tym zakładzie ,lepiej szukać nowej pracy

Bolek

Czy to prawda, że bedą zwolnienia pracowników?

Pracownik Biurowy

Rozmowy kwalifikacyjne były wieloetapowe. Najpierw rozmowa przez telefon po polsku i angielsku, potem rozmowa z bezpośrednim przełożonym, następnie rozmowa telefoniczna z wyższym przełożonym w języku angielskim. Wszystko sprawnie i szybko.

Trudna była rozmowa z wyższym przełożonym po angielsku przez telefon. Trwała przeszło godzinę i była mocno męcząca.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
nowy

witam jaka trasa i o ktorej godzinie jezdzi autobus pracowniczy z Widzewa

@nowy

Z nicarnianej 5:15 12:57 i 20:57

Jak w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Na stanowiskach produkcyjnych awans jest możliwy gdy wychodzi rekrutacja na dane stanowisko (handler, audytor, team leader). Natomiast na stanowiska biurowe mozna dostac się zaczynając od stażu bądź również biorąc udział w rekrutacji. Wystarczy dobrze się zaprezentować i jest szansa.

Zbigniew
@Piotr

Często te nowe rekrutacje są? Mówię o produkcyjnych stanowiskach

@Zbigniew

Nie bardzo????

Sit

Nikomu nie polecam tam iść to prawdziwy bulder nikt nie szanuje ludzi zwalniają ludzi za byle (usunięte przez administratora) odradzam tam iść komu kolwiek

Pozdrawiam zmiane A XMD

Agata

A coś więcej napiszesz o tej zmianie? Lider okej? Ja ciekawa jestem, czy można wybierać na której zmianie się pracuje, jak się wcześniej człowiek dowie, na której warto ;)

Nico
@Agata

Powiedz na szkoleniu BHP ze chcesz na ta a nie inna zmianę i piwinnas się dostać na ta co chcesz

Miś

Zgadzam się z opinią, donosicieli jest mnóstwo ale najważniejszą rolę graja ci co sa przy TL. Niektórzy aż w pas się kłaniają żeby mieć korzyść i być posłusznym.... O wschodzie który ma jak paczek w masełku, podczas gdy obywatele (usunięte przez administratora) tego mają....

Mikołaj
@Miś

Co to TL? Z którą opinią właściwie się zgadzasz, bo nie widzę, żebyś odpowiedział na jakiś post? Już widzę, że atmosfera jest słaba niestety.

Jacek

Kiedy starzy pracownicy z doświadczeniem będą zarabiali tyle samo lub więcej niż ci nowi co przyuczają się do pracy 2 miesiące i nadal nie potrafią dobrze maszyn obsługiwać?

Mati
@Jacek

Trochę to świadczy o starych pracownikach jak dają się w uja robić xDD z resztą to jest Corning i samo to przez siebie przemawia że tam pracują jelenie za grosze xDD jak cokolwiek w życiu potrafisz to znajdziesz pracę za dobre pieniądze bez upominania się o nie w kadrach ale widocznie jesteś łamaga

Joey

Lata temu miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie zanim powstała dodatkowa hala i ta naprzeciw. Czytając opinie i ludzi tam pracujących z otoczenia widzę że nic się nie zmieniło a nawet pogorszyło. Znajoma była zatrudniona przez agencje na umowę o pracę. Podczas wypowiedzenia z agencją kazali kontaktować sie z liderką. Liderka odmawia złożenia wypowiedzenia ( nie wiem jakim prawem jakiś szeregowy praciwnik odmawia złożenia wypowiedzenia no ale sprawa zawędruje do PIP za bezpodstawne przetrzymywanie pracownika :) ). Będzie jeszcze gadka z agencją i zobaczymy co oni powiedzą na ten temat a bardzo mnie ciekawi czy będą łgać i szukać jelenia xD Może ciągnie swój do swego? Agencja też nie najlepsze opinie a mowa o HSS.

pudzian

witam, na ktory dzial najlepiej trafic?

365 dni
@pudzian

Też chciałabym wiedzieć. Rozważam samozatrudnienie tutaj.

Tylko moje zdanie
@pudzian

Moim zdaniem XMD najlepsze, bylam prawie na wszystkich, ale polecam zmiane C, reszta zmian to jakby kija w du*ie miała

Nico
@Tylko moje zdanie

Masz racje zmiana C najlepsza

Krystyna
@Tylko moje zdanie

Opowiesz coś więcej o tym dziale? :) Czemu jest najlepiej?

Hhhj

Najlepiej na żaden

Czy wie ktoś może czy Corning planuje coś zrobić z temperatura panującą na starej hali? Pracuje juz kilka lat i co lato to samo Wymagaja norm zapierdzielania a na hali nie ma czym oddychać nie da się pracować w tych warunkach Juz nie wspomnę ze wychodzimy z pracy i w autobusie mamy 40 stopni bo tam też klimy nie działają jak jest lato, jedynie w chłodne dni nagle się odpalają

Koleżanka
@.

Za mało wypadków jest ......

@Koleżanka

Wypadki wypadkami, ale czy temperatura jest w ogóle zgodna z normami BhP? Są w ogóle jakieś normy dla temperatury?

@Marzena

Maksymalna wysokość temperatury w pomieszczeniach pracy została wyznaczona tylko w przypadku pracowników młodocianych. Jeżeli zatrudniasz takie osoby, to temperatura nie może przekraczać 30°C. W pozostałych przypadkach prawo pracy nie określa maksymalnej dopuszczalnej temperatury. Zakłada się jednak, że w przypadku pracy biurowej to 30°C, a robotnicy fizyczni nie powinni pracować w pomieszczeniach o temperaturze powyżej 28°C. Przepisy BHP regulują natomiast obowiązek zagwarantowania pracownikom zimnych napojów, gdy temperatura w pomieszczeniu przekracza 28°C. Nieodpłatne napoje chłodzące przysługują też pracownikom wykonującym swoje obowiązki na zewnątrz w temperaturze powyżej 25°C.

Elżbieta
@.

A gdzie w Strykowie widziałeś klimatyzacje na magazynie? Chyba wszędzie jest gorąco, czy tam u was czy w Pieńkach na innych magazynach?

@Elżbieta

Na nowej hali w Corningu jest klimatyzacja i bardzo dobrze działa ....ale niestety na starej nie ma ????tam ludzie się topią

Niko

Wiecie moze cos o jakis podwyzkach bo jesli podniesli normy wydajnosciowe to powinno to sie to przelizyc tez na podwyzkach wynagrodzenia .

Walenty
@Niko

W tym zakladzie to tylko podwyzka ale pracy niedlugo nowi pracownicy beda zarabiac wiecej niz ktos kto pracuje kilka lat.Zaklad stawia na praciwnikow z ukrainy bo Polacy za te nedzne pieniadze nie chca pracowac przy takich cenach to powinnismy miec pensje netto chociaz 4000 zl

@Walenty

A czemu ci starsi pracownicy mają mniej zarabiać niż nowi? Za staż pracy to też chyba się należy jakaś podwyżka, no nie? Można tu na taką liczyć?

@Marzena

Niestety staży pracownicy nie mają płaconego stażowego i dużo jest takich osób co zarabiają tyle samo co nowy pracownik który przychodzi z ulicy ..tak podwyżka jest ale norm !! Ciągle są one podwyższane a jak się nie wyrabiasz to ciągle stoi nad tobą TL i cię pogania a czasami nawet i podnosił głos ....w tej firmie liczy się tylko Ukraina ,Polacy są traktowani jak zło konieczne ..każdy może to już potwierdzić że Ukraina ma większe uważanie niż Polacy ...np ..zrobisz coś nie zgodnie z instrukcją ,masz wpisa przez audyt .ale jeśli Ukrainiec tak zrobi nie ma wpisa jest tylko pouczenie ....tak właśnie tu jest .

Miro

To idzcie na Leo to nie bedziecie miec takich problemow

dominik

Twoja wypowiedź roznosi w pył moje zainteresowanie tą pracą. Spotkałem się już z opisywanym zjawiskiem i wiem o czym mowa. Dzięki .

Jajco
@Niko

Róbcie dalej powyzej 100% normy,to napewno wam nie podnoszą .Glupi ten naród oj głupiutki

Helena

to jak się nie wyrobi normy to są jakieś poważniejsze konsekwencje?

monter

Witam może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w Corninu dzialł- Tubowanie jak wygląda praca czy dla kobiet czy dla mężczyzn i jaką płacą? Dzięki ????

Dzery
@monter

Lepiej niż xmd

Praca dramat. Ludzie tez dramat nie wszyscy ale tragedia. Konfidenci I (usunięte przez administratora) Spełnianie chorych ambicji TL beż względu na wszystko zapierdzielanie do samego końca. Polakom pot po (usunięte przez administratora) cieknie a ukraincy sielanka. Dramat firma beż przyszłości

Mmm

Jak wygląda wynagrodzenie dla nowo zatrudnionej osoby?

Dominik

Praca przyjemna i ludzie kochani, uwielbiam tu pracować i dostawać pieniążki za moją dobrze wykonaną pracę, TL także bardzo kompetentny i zaangażowany w pracę zespołu, nie ma na co narzekać, tylko pracować i piąć się po szczeblach kariery! Kocham Corning!

@Dominik

O, czyli sa jakieś możliwości rozwoju i awansu? Organizują wam szkolenia podnoszące kompetencje?

Sama praca w Corningu jest dość łatwa i lekka, natomiast atmosfera polegająca na rywalizacji normami między zmianami jest chora. Podnoszenie sobie norm przez własną głupotę niestety, często naginając regulamin pracy. Najmniej pozytywnym aspektem jest jednak brak możliwości rozwoju dla młodych osób. Liderzy przynajmniej niektórzy, nie chcą dać szans rozwoju takim osobom, wolą ich trzymać u siebie np jako zastępca Lidera. Rozmowy rekrutacyjne, na których osoba zapewniana jest że dostanie się na to stanowisko często niestety kończą się odmową z różnych przyczyn, a finalnie stanowisko obejmuje osoba "po znajomości". Takim sposobem braku dawania szans młodym, osoby odchodzą i zostają jedynie starsze osoby chcące dopracować do emerytury.

Makabron

Jeżeli ktoś chce zaplusowac takiej jednej z audytu to polecam przynieść kilogram surowego mięsa mielonego żeby biedulka miała co jeść na przerwie

Zostaw merytoryczną opinię o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 189 ocen.
  • 1 E
    95-010 Stryków

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.