Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

kris

Mógłby ktoś napisać jak w tej firmie się pracuje?. Jest dużo przyjęć i nie wiem czy jest efekt rotacji pracowników czy są zwolnienia? czy jest to ciężka praca?

Jasiu

Witam. Jak wygląda praca jako technik utrzymania ruchu i jaki jest system zmianowy na tym stanowisku ? Warto iść?

Gryzoń
@Jasiu

Ciekawe pytanie. Mi krzyknęli 4,5tys. netto + jakieś dodatki, karta multisport, obiady itp. System pracy podobno 12h, tylko nie wyjaśnili czy w tej czterozmianówce pracują 12h/24h/12h/48h, czy 12h na7/24 jak w wielu innych zakładach produkcyjnych. Jeżeli już byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej sam z miłą chęcią bym się dowiedział co i jak. Klepnij w razie co maila na adres: distraught12345@onet.pl i powiedz jak było na rozmowie. Mail założony specjalnie, aby mieć konto na Z i na pewno nie jestem rzadnym podpierdalaczem z LG. ;-) Pozdro.

@Gryzoń

Aplikowałeś do pracy na tym stanowisku jako osoba ze sporym doświadczeniem zawodowym? Ciekawi mnie, czy początkowe warunki płacowe uzależnione są od tego, jakie dotychczasowe doświadczenie mieliśmy.

niepracujacy
@Gryzoń

Myślę dopiero o zatrudnieniu tam, Jeszcze nie byłam na rozmowie. Najlepiej jakby się wypowiedział ktoś kto tam pracuje lub pracował.

Hej i co z tą chemią ?Czy to prawda że śmierdzi i szkodzi na drogi oddechowe?

Radca prawny

Witam Jeżeli system jest 4x12 w miesiącu daje 192h mniej więcej czyli pracując normalnie już jest 24 h więcej czy te godziny są liczone inaczej czy za nocki jest 50% jak soboty 50%? I czy za niedziele święta jest 100%?

Robin
@Radca prawny

100% wszystko

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Katarzyna

Czy orjetuje się ktoś czy są dojazdy z Brzegu

Dojazd
@Katarzyna

Dojazdy sa z każdej strony swiata———————>LG Nie zastanawiaj się tylko wsiadaj

Bylamtu

Widzę że opinie która zamieściłam na tej stronie została skasowana ! Dlaczego? Żeby nikt się nie dowiedział jakie warunki i narażenie życia grozi w tej firmie LG CHEM. Truja ludzi acetonem, metanolem i innymi substancjami chemicznymi. Ludzie leja to jak wodę. Używają różnych rozpuszczalników do czyszczenia wszystkiego co się da cała Hala śmierdzi opary chemii unoszą się w powietrzu którego tak naprawdę brakuje na hali jest zaledwie 15-16% tlenu.!! Uciekajcie póki czas!

Zbigniew
@Bylamtu

Twoja opinia musiała być niezgodna z regulaminem forum i dlatego ją usunięto Tutaj masz link do regulaminu https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy Możesz potwierdzić w jakiś sposób Twoją opinię, co do warunków pracy w Lg Chem?

Wiktoria

Witajcie :) Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną jako operator produkcji. Chciałabym zapytać, czy może wśród Was, bądź osób, które tam pracują, są studenci zaoczni? Wiem, że system pracy to 4 dni pracujące i 4 dni wolnego, i zastanawiam się, czy dałoby radę jakoś to pogodzić. Pozdrawiam :)

Agnieszka

Witam, chciałam zapytać jak wygląda pakiet socjalny na początku zatrudnienia w firmie LG oraz czy jest darmowy dojazd z Wrocławia ????

@Agnieszka

Zadałaś bardzo trafne pytanie! Ja także się nad tym zastanawiałam i postanowiłam poszukać tych informacji w sieci. Udało mi się dowiedzieć, że LG oferuje m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie. Nie wiem natomiast nic o propos dopłat do dojazdów. A o jakim stanowisku właściwie mówimy?

Luke
@Agnieszka

Dojazd jest darmowy z Wrocławia, ale także z wszystkich kierunków. Zakład pokrywa całe koszty. Dofinansowanie do obiadów, multi sport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie. Premie uznaniowe, i możliwość nadgodzin. Umowa od razu na 2 lata, później czas nieokreślony. Obecnie kierownictwo się zmieniło kilka miesięcy temu i zaczęło się wszystko stabilizować. Dyrektor to specjalista, jest bardzo mądry.

Agnieszka
@Luke

Super, dziękuję za informację. Czy pakiet socjalny jest przyznawany po okresie próbnym czy od pierwszych dni pracy? Posiada ktoś informacje czy sa organizowane fakultatywne lekcje języka angielskiego?

@Luke

Super, że zechciałeś uzupełnić te informacje. Trzeba od razu powiedzieć, iż LG oferuje już bardzo atrakcyjne benefity. A orientujesz się może, czy są tam zatrudniane osoby bez imponującego doświadczenia w takiej branży?

Nowy123

Witam, jakie są pytania na rozmowie na stanowisko technik utrzymania ruchu. Jak tam zarobki i jak maszyny?

Szymon
@Nowy123

Fajnie, że o to zapytałeś. Również chętnie dowiem się, jak wygląda proces kwalifikacyjny do pracy w firmie LG. Do Twoich pytań chciałbym dodać jeszcze pytanie, z ilu etapów składa się cały proces? Również, proszę o odpowiedź w tym wątku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Por

Mam pytanie czy są autobusy z Legnicy do LG tak czytam opinie to chyba już nie ma.

Damian
@Por

Niestety nie wiem, czy firma zapewnia służbowy transport z miasta o które pytasz, ale na pewno udzielą Ci takiej odpowiedzi w kadrach. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w LG, czy dopiero zacząłeś pracę? Napisz proszę więcej szczegółów. Każda informacja będzie istotna.

@Por

Iza

Bardzo dobrze, że odpowiedziałeś na pytanie zadane przez @Por. Być może dzięki temu pomogłeś mu w podjęciu ostatecznej decyzji, czy aplikować do LG. Skoro już zechciałeś dołączyć się do bieżącej dyskusji, to zachęcam Cię serdecznie do opisania nam pozostałych aspektów, które wiążą się z tamtejszymi warunkami pracy. Jak przedstawia się na przykład kwestia umowy? Czy pracownik od razu podpisuję umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Iza

Pierwsza umowa na 2 lata.Co do warunków,to @Por musi sam się przekonać.System pracy to 4-ro brygadówka.Dwa dni na rano,dwa dni nocek i cztery dni wolnego.Zmiana 12 h.System ten większość sobie chwali,chociaż zarząd powoli wprowadza system 4-ro brygadowy,ośmio godzinny,który jest porażką i większość tzw. "starych" pracowników nie chce go,wiec będą ludzie uciekać z lg.Ja tak zrobię na pewno :)

Iza

Jasne, najlepiej byłoby, jakby @Por sam się przekonał, ale zawsze warto już wcześniej mieć jakieś pojęcie, czego należałoby się spodziewać. Korzystając z okazji (i Twojej wiedzy na temat pracy w LG), chcę Cię zapytać, czy firma zapewnia wszystkim swoim pracownikom dostęp do nieograniczonej, a co ważniejsze, bezpłatnej opieki medycznej? To niewątpliwie istotna kwestia i liczę na Twoja konstruktywną odpowiedź.

KIM

Witam, LG Display się skończył, może to i dobrze bo za dużo było tu już wykorzystywania ludzi. Tylko dlaczego zrobili to w taki sposób? A mianowicie ludzie ,którzy nie zgodzili się przejść do LG Chem dostali trzy miesięczne wypowiedzenia i wszystko byłoby OK gdyby nie zabrano im na miesiąc przed końcem wypowiedzenia umów dojazdów do pracy i stwierdzenie " albo podpiszecie wypowiedzenie za porozumieniem stron do 10 kwietnia albo resztę waszej umowy będziecie musieli sobie sami dojeżdżać " . A jak wiadomo jest wiele osób do jezdnych, którym najzwyczajniej nie będzie się to opłacało. Displey mógł to zrobić z twarzą i albo zapewnić transport do końca umów albo dać ludziom na ten okres, w którym nie zapewnia dojazdów wypowiedzenia bez świadczenia pracy do końca umów( jak już kiedyś tak zrobił), ale nie- postanowili ludziom jeszcze na koniec dopiec. A proponowane stawki po przejściu z LG Displey do LG chem były znacznie niższe niż te które dostawały osoby nowo zatrudnione w LG Chem. OT polityka firmy.

Pracownik Lg
@KIM

Nie tylko miesiąc przed końcem umowy tylko nawet dwa bo nie wszyscy mają wypowiedzenie do końca kwietnia są też tacy co mają wypowiedzenia do końca maja .Ludzie którzy przechodzą do chemu są przez prezesa pożegnani .Prezes dziękuję im za pracę, ci co nie przechodzą nawet słowa dziękuję nie usłyszeli i nie usłyszą .Ludzie przed emerytura pod ochroną niby nie mają o co się martwić bo im prawdopodobnie będzie transport zapewniony więc jak widać kolejna dyskryminacja i selekcja ludzi .Przez 12 lat transport był nam zapewniany nawet taryfy po nas wysyłali jak byliśmy im potrzebni teraz słowo zapewniamy zastępują udostępniamy a to nie to samo ......Teraz radźcie sobie sami już was nie potrzebujemy .Robili zebrania jak nas potrzebowali prosili byśmy przyszli do pracy teraz , gdy już nie jesteśmy im potrzebni nawet nie mają nam ochoty osobiście przekazac informacji ,która w nas uderza ,nie robią zebrań bo i po co .Zmuszają do podjęcia decyzji dając nam wybór z których żadna opcja nie jest dla pracownika dobra albo dojazd własny albo porozumienie stron z prośbą pracownika o skrucony okres wypowiedzemia ( tylko że nikt z nas o to nie chce prosić ).12 lat ludzie ciężko pracowali a teraz takie podziękowanie na koniec ....szok .Wizerunek firmy LG wielkiej korporacji raczej schodzi na psy traktując w taki sposób swych pracowników .UWAGA :Przyszli pracownicy firmy LG CHEM zapewniające sobie w umowach zapis mówiący o zapewnionym transporcie .PAMIETAJCIE za kilka lat wy możecie być w podobnej sytuacji .WIEKSZOSC z nas uważa że ta sprawa powinna trafić na pierwsze strony gazet ,że media powinni ostrzec innych pracowników podejmujących pracę z niby zapewnionym transportem.Na początku wszyscy obie uja gruszki na wierzbie a później okazuje się ,że to tylko obiecanki cacanki po to by pozyskać pracownika .Wszystko to co było dobre w tej firmie to co chcieliśmy zapamiętać i czasem powspominać zniszczono takim zachowaniem i raczej dobrego zdania na temat korporacji LG nikt z nas nie powie .

soli
@Pracownik Lg

Pracowałem też kilka ładnych lat ,zostałem zwolniony w pierwszej turze i jakoś mi was wcale nie jest żal .Już wtedy mogliście zacząć działać a nie jeździć na nadgodziny taryfami .Polacy to naród tępy,wredny i głupi ,zawsze budzi się z ręką w nocniku pełnym (usunięte przez administratora),a najgorsze jest to że większość na kierowniczych stanowiskach to polskie pustaki bez rozumu .I na koniec dodam że żal mi was że dostaliście tylko trzymiesięczne odprawy a należało się dużo dużo więcej .

mis
@Pracownik Lg

toyota w Wałbrzychu też wyzysk , ale tam ludzie idioci

Tyryry

Witam Ile się zarabia na kontrola jakości? Jakie są zmiany?

Krzysztof
@Tyryry

Jesteś zainteresowany praca na ty stanowisku? Niestety nie znam dokładnych warunków wynagrodzenia, ale kolega o nicku pracownik biura wypowiadał się na temat wysokości zarobków. Aktualnie jest poszukiwana osoba na stanowisko technik jakości, więc może zainteresuje Cię ta oferta. Pracodawca zapewnia szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe i pakiet socjalny. Okres próbny trwa dwa lata. Koniecznie daj znać jeżeli zdecydujesz się aplikować.

Tyryry
@Krzysztof

Jestem zdecydowana aplikować na to stanowisko

@Tyryry

To znakomicie, że ostatecznie zdecydowałaś się aplikować do LG! To firma o dużej już renomie, a więc, jeśli udałoby Ci się do niej dostać, na pewno nauczysz się wieli nowych rzeczy. Wysłałaś już zatem swoje CV? Koniecznie informuj nas na bieżąco o rozwoju sytuacji. Powodzenia.

wdzieczny12

Czy byłby ktoś tak miły i opowiedział mi nieco o specyfice/warunkach pracy w obszarze LQC?

Będę_wdzięczny

Aplikuje na stanowisku inżyniera jakości w LG chem. Czy jest ktoś w stanie opowiedzieć mi o specyfice pracy na tym stanowisku ? Z wstępnych informacji osoba na tym stanowisku musi przepracować nadgodziny , bardzo rzadko się zdarza aby osoba zatrudniona na stanowisku inżynierskim musiała to robić

Edyta
@Będę_wdzięczny

Chciałabym wiedzieć, na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski? Często wśród pracodawców nadgodziny są dodatkowo nagradzane. W postaci podwyżki czy różnego rodzaju benefitów. Często szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje są również inwestycją w pracownika.

@Będę_wdzięczny

Jestem pracownikiem biura LG Chem Poland Engineering Plastics . Średnia wieku bardzo niska. Duza rotacja pracowników, nie maja czym zatrzymać osób doświadczonych. Zazwyczaj kto przychodzi zostaje 1-3 lata i odchodzi do lepiej płatnej pracy. Chaos, zmieniający się zarząd co 4 lata. Obiecują duzo, podwyżki, awanse nowe możliwości i najlepsze szkolenia (niby w ofercie tak ich duzo i takie rozwojowe). Jak nie wyszarpiesz i nie wybłagasz to nie dostaniesz chociaż i mimo tego możesz nie dostać. Atmosfera wśród ludzi wątpliwa. Ze względu na duzo osób zaraz po studiach, taki tez jest poziom wśród ludzi, kłótnie, spiskowania, zero profesjonalizmu. A najlepsze było jak Prezes powiedział ze osoba która ma 34 lata jest za stara do pracy w LG :P. Szkoda czasu na takiego pracodawce... Duzo ciekawszych ofert w innych lokalizacjach, gdzie cenia ludzi i nie ma atmosfery (usunięte przez administratora) i poniżania przez Koreańczyków. Juz nie wspomnę o dysproporcji w zarobkach miedzy osobami z Europy a Koreańczykami (również lokalnymi zatrudnionymi na umowę o prace).. Aktualne wynagrodzenia dla wszystkich (inżynier, administracja etc zarabiają tak samo) Junior Spec --> od 2200 na rękę, ( trzeba rok pracować aby dostać awans na specjalistę) Specjalista --> 2500 na rękę ( trzeba rok - dwa pracować żeby dostać awans na starszego specjalistę) Sr Specialist --> 4000 zl na rękę (trzeba 3 -4 lata na tym stanowisku pracować zęby dostać awans na zastępce Managera, a tak to dostaje się co rok podwyżkę inflacyjna czyli 300 PLN brutto) Assistant Manager czyli niby zastępca --> od 4900 na rękę ( No i tutaj kończy się możliwość awansu ponieważ żeby awansować musi się zwolnic wakat na managera....)..

Super pracownik
@Będę_wdzięczny

Zatrudnił się Pan już. Chciałbym po15 lipca br. rozpocząć pracę ww firmie w dziale kontroli jakości. Jeśli już Pan pracuje proszę napisać jakie sa wymagania dla techników jakości czy to to samo ogólnie coraz dawny inspektor jakości????? Proszę powiedzieć ile brutto zarabia technik jakości ???

Jest u Was nowy brygadzista mistrz?

Jerzy
@Zainteresowany

Ile zarabia sie na wstępie bie piszcie ze 2 tys plus dodatek bo tyle to ludzie na lilii zarabiają

@Jerzy

Tomasz

Czy mógłby ktoś mi pomóc I rozwiać moje wątpliwości. W LG chem wciąż szukają inżynierów jakości w różnych obszarach , inżynierów procesu itp. Moje pytanie brzmi : Czy faktycznie jest takie zapotrzebowanie ? Czy firma prowadzi po prostu badanie rynku lub nikt nie chce tam pracować ? A może mają zbyt wysokie wymagania odnośnie tych stanowisk?

Krzysztof
@Tomasz

Poszukiwania nowego pracownika są procesem skomplikowanym i często długotrwałym. Pracodawca wymaga określonych kwalifikacji i doświadczenia na danym stanowisku, więc nie każdy kandydat przechodzi weryfikację pozytywnie. Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem złóż CV i spróbuj swoich sił, a później napisz o swoich doświadczeniach.

Jola

Hej. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda kwestia zarobków? Jak sa nadgodziny płatne? Dodatki, bony, premia? Mogę prosić więcej szczegółów? Dziękuję

Edyta
@Jola

Cieszy fakt, że wykazujesz chęć zatrudnienia się w LG. Powinnaś jednak uzupełnić swoją poprzednią wypowiedź o to, jakie stanowisko właściwie Cię interesuje. Firma LG w chwili obecnej poszukuje wielu kandydatów na naprawdę rozmaite stanowiska. Ich ogłoszenia widnieją na znanym portalu z ofertami pracy. No więc, o jaką profesję Ci chodzi?

Czy są jacyś nowi mistrzowie? Brygadzisci ile można dostać na wstęp?

Krzysiu
@Marek

Brygadzista na start 2800 podstawy plus 500zl dodatku,ale myślę, że można negocjować stawki indywidualnie. Jest duży niedobór pracowników

lGdISPLAYfan

Ostatni bastion polskich operatorów(Display)padł.Przykre...

Sławomir
@lGdISPLAYfan

O czym piszesz? Mam rozumieć, że w firmie LG został zamknięty któryś z działów? Rzeczywiście jest to informacja potwierdzona? W internecie nie ma żadnych informacji na ten temat, dlatego zachęcam Cię, abyś uargumentował swoją wypowiedź. Każdy z czytelników rozważających zatrudnienie w tej firmie na pewno chciałby, abyś precyzyjnie opisał to, co napisałeś.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG