Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Pqa

Siema pracuje moze jeszcze Pawel Olejnik ,albo Piotr Flis ? Dżoana ? Vel. Maruda ????To moja stara zaloga z dzialu jakosci pqa w czasach kiedy pracowaly pelna para wszystkie linki produkcyjne☺ stare dzieje ,ale mile wspomnienia. Naszym przelozonym byl Robert Zagórowicz - wymagający ale bardzo fajny czlowiek zawsze usmiechniety . Kobiety z sqa ktore zawsze nam dogryzaly ze nic nie robimy ???? wojna z chamberem o wozek i wiele innych ciekawych wspomnien ,ktore na dlugo zostana w pamieci ☺ Maly Jasiek z reperingu , TASK na pierwszych zmianach , Pani Ula,Agata b-grade tetnil zyciem .Pozdrawiam stara brygade .

Taka ja
@Pqa

Tak to były czasy ... Pewnie nikt z starej załogi nie pracuje ????. Pozdrawiam była pracownica z zmiany B. B-grade????

Ada

Czy orientuje się ktoś na jakie zarobki może liczyć Technik Jakości?? Mam na myśli LG electronics.

Robert

Byłem dziś na rozmowie i te negatywne komentarze to jakieś bzdury. Wszystko przebiegło w kulturalnej atmosferze, osoby z recepcji bardzo miłe, Pani Sylwia z HR i Pan Kierownik z produkcji również sympatyczni. Warunki zaproponowane jasno i czytelnie, omówiona zwięźle praca i jej warunki. Naprawdę nie można mieć nic do zarzucenia. Na każde moje pytanie uzyskałem rzeczową i merytoryczną odpowiedź. Ludzie w autobusie również wyglądali na sympatycznych i życzliwych.

Marti
@Robert

No widzisz jak Ci się udało... Ale są osoby, które rzeczywiście zostały gorzej potraktowane. Firma jak każda inna firma ma swoje wady i zalety. Szukają pracowników co mają dwie ręce, a jednak nie wszystkich przyjmują. Widocznie nie spełnia ich wymogów wyższe wykształcenie, długoletnie doświadczenie

Marti
@Robert

Tak i od kiedy rozpoczynasz pracę bo am wmawiali że 25.07 jest ostatnim dniem kiedy mogę przyjąć do pracy ze względu na rozliczenie, później jest to już sierpień a kolegę przyjęli 30.07

@Marti

Nie rozpoczynam, ponieważ nie przyjąłem pracy na takich warunkach finansowych.

@Marti

Oczywiście mowa o LG DISPLAY.

Pracowni

Ludzie. Dajcie spokój. Uciekajcie jak najdalej, omijajcie szerokim łukiem.

@Pracowni

Dlaczego? Skąd taka opinia?

Franek
@Pracowni

Pewnie każą 8h pracować Skandal!

@Franek

Oczywiście, 8 h. Na 5 stanowiskach. Plus soboty. A jak jestes taki ciekawy, hak jest - zapraszam. Moze zejdzie troche obowiazkow z tej garstki ludzi co tu zostali. Zobaczymy ile wytrzymasz. 2 dni, tydzien ? Jak wiekszosc nowych osob, ktore przychodzą.

Zresztą, naprawde nie macie zadnych znajomych co tu pracuja ? Nie ma co wierzyc slepo w te ulotki o pracy. Za 2000 naprawde nie warto sie zajezdzac. Zreszta nabor od zeszlego roku miesiaca maja chyba swiadczy o czyms. Wiekszosc ludzi pracuje tu bo musi. Ale i te czasy juz powolutku sie kończą.

Leon

A może ci, którzy zostali już z góry zakładają, że now pracownik wytrzyma 2 dni i tak go traktują? Najniższa krajowa to 2100 brutto + premia, dodatek ustawowy za nocki, nadgodziny. Więc jak można zarabiać 2000 ? Chyba, że mowa o zarobkach netto to nie jest taka tragedia w pierwszych miesiącach pracy. Ja nie wiem jak jest w tej firmie, ale myślę, że jak zwykle komentujący przesadzają.

@Leon

Oczywiscie, na reke. Z dodatkami. Nadgodziny sa rzadko. Tu sa zmiany grafika. A jezeli nie pracowales lub nie pracujesz to mozemy sobie najwyzej pogadac. Jezeli 8 lat to początki, to niech bedzie jak mowisz. A wiec zapraszamy do wspolpracy. Mam nadzieje, ze sie spotkamy i pogadamy o wrazeniach. Tych na poczatku i tych po kilku latach. Moze.

Leon

Ok, ale kto każe Ci tam pracować jeśli warunki zatrudnienia są złe? Dziś nie ma bezrobocia a wręcz przeciwnie zakłady poszukują osób z wieloletnim doświadczeniem. Nie mogę zrozumieć co trzyma Cię w tej pracy jeśli narzekasz. Być może się spotkamy i omówimy wrażenia, bo mam zamiar zatrudnić się w tym zakładzie. Jeśli warunki nie będą mi odpowiadać to oczywiście zmienię pracę. Ich oferta przyciąga mnie darmowym transportem ( nie muszę wydawać na paliwo). Pozdrawiam

Leon

8h+ soboty a nie ma nadgodzin? Nie rozumiem.

Ex robol
@Leon

Co tu rozumieć, sobota do odbioru, trzymiesięczny okres rozliczeniowy i jak wytrwasz to Ci wypłacą te nadgodziny. A jeśli praca przy produkcji to codziennie nadgodziny - praca do 17:15 , 17:30 czasami w piątek do 15. I tutaj ten cudowny darmowy transport bardzo się przydaje bo mawe jeśli przełożony się zgodzi żebyś wyszedł wcześniej to i tak nie będziesz miał czym wrócić. Idź sprawdź sam jakie są warunki, ale nie denerwuj się że nikt nie chce cie szkolić i współpracować bo kadra tak często się zmienia że nikt nie ma na to poprostu już siły.

Jacek
@Ex robol

Nadgodziny zawsze i wyłącznie wypłacane co miesiąc. nie ma odbierania dni wolnych normalnie wypłają za nadgodziny teraz się to tylko zmieniło ze okres rozliczeniowy nadgodzin od 15 do 15. czyli za nadgodziny w styczniu płacą w marcu aby uniknąć pomyłek

Jacek
@Ex robol

Druga sprawa transport? zawsze jest taryfa gdy są nadgodziny od groma taryf jeździ dla lg. na nocki z mojego kierunku jest mało osób a więc codziennie mam taryfe pod dom.

Kika
@Ex robol

W LG DISPLAY ktoś pracuje co dzień do 17:15??? Wy chyba nawet nie odróżniacie LG DISPLAY od LG ELECTRONICS.

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
RAMBO GIGUŚ

witam zostałem zwolniony Dyscyplinarnie z art 52 za nieobecność i dnia 19 czerwca zapraszają mnie na rozmowę czy LG CHEM ENERGI PRZYJMIE MNIE Z POWROTEM CZY NIE FATYGOWAĆ SIĘ NA ROZMOWĘ A CI CO REKRUTUJĄ MÓWIĄ ZE MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ROZMOWĘ A NA ŚWIADECTWIE MAM "DYSCYPLINARKA :Z WYŻEJ WYMIENIONEGO ART. 52

Agnieszka

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie LG w Biskupicach, oferta ta dotyczyła pracy na produkcji. Czy ktoś z Was może powiedzieć coś w temacie warunków pracy na takowym stanowisku u tego pracodawcy? A jak mają się kwestie dotyczące przerw? Zachęcam Was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu szalenie przydatne dla innych!

Agnieszka

Wiadomo coś o nowych rekrutacjach w firmie LG? A może ktoś z was posiada informacje o aktualnych warunkach pracy w tej firmie? Zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje w tym wątku będą tu przydatne dla innych!

ManiekManiutek

Byłem dziś na rozmowie o pracę wszystko elegancko a te czekanie w zimnym to jakaś bzdura ja czekałem w pomieszczeniu ogrzewanym obok ochrony rozmowie szybko sprawnie i na temat polecam :)

Xx
@ManiekManiutek

Na jaki idziesz dzial ?

ManiekManiutek
@Xx

Cp

@ManiekManiutek

Jaka stawkę ci zaproponowali?

Agnieszka

@Oceniacz, Twój komentarz jest bardzo krótki, dlatego zachęcam Cię do podzielenia się z nami bardziej merytorycznym wpisem, Twoje informacje dotyczące pracy w firmie LG będą tu bardzo cenne dla innych! @Leon, widzę, iż byłeś zainteresowany pracą w firmie LG, czy od czasu Twojego wpisu poczyniłeś kroki rekrutacyjne do tego pracodawcy? Jeśli tak, napisz jak przebiegłą Twoja rozmowa kwalifikacyjna i czy otrzymałeś zatrudnienie w tej firmie? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi!

Oceniacz

Ta firma to bardzo dobry pracodawca i jeśli komuś tak bardzo źle niech zmieni pracę.

Mirosław

Witam. Widziałem ofertę pracy na stanowisko operatora produkcji. Bardzo proszę o informację na temat atmosfery w pracy, zarobków i jaki jest zakres obowiązków osoby na tym stanowisku.

SŁYSZAŁEM ŻE TE KOREAŃSKIE CIOTY ROBIĄ PATROLE .LUDZIE MIEJCIE SZACUNEK DLA SIEBIE ,NIE RÓBCIE Z SIEBIE PODDANYCH BO NA CHWILĘ OBECNĄ TAK TO WYGLĄDA .DOSTAJĄ ULGI I DOFINANSOWANIA W POTĘŻNYCH SUMACH OD PAŃSTWA POLSKIEGO I MAJĄ NAS DALEJ W (usunięte przez administratora) . TO SĄ CHAMY .

Xxx

Witam, Czy ktos orientuje sie jak wyglada praca na dziale jakosci? Czy sa sympatyczni i wyrozumiali ludzie na jakosci?

Agnieszka

@Dawid, dlaczego tak uważasz? Co sprawiło, że masz taką opinię? @Stanisław. przypominam, że należy dodawać komentarze zgodne z regulaminem forum. Nie należy zamieszczać w swoich wpisach danych osobowych innych osób, ponieważ są prawnie chronione. Również nie należy używać, słów które są wulgarne. Zapoznaj się z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane przez admina. @Artur, powyższy wpis odnośnie nie wpisywania danych osobowych dotyczy również Ciebie. Może ktoś coś wie o aktualnych ofertach pracy? Jeśli tak to wpisujcie.

...

Ta firma to jakiś żart. Zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Pomyślałem, że jeśli to pierwsza poważna praca po studiach to warto spróbować mimo złych opinii. Poszedłem na rozmowę, ale niestety wszystkie negatywne komentarze z forum się sprawdziły. Najpierw przetrzymali mnie w zimnym pomieszczeniu przez kilkanaście minut. Potem poszliśmy na rozmowę do innego budynku. LG miało swoich 3 przedstawicieli. Jedna Pani z HR, dwie osoby z działu technicznego. Pytania z HR jakie często padają na takich rozmowach. Co robiłem na studiach, czym się interesuję, dlaczego ta praca, gdzie widzę siebie za 5 lat. Takie bzdety. Ale o ile do tych pytań Pani z HR była przygotowana to Panowie z działów technicznych już nie. Jeden z nich - przewodniczący zadawał tak abstrakcyjne pytania techniczne, że nie wiedziałem jak na nie odpowiedzieć. Były nieprecyzyjne i widać było, że wymyślał je na poczekaniu, bo kiedy go na tym złapałem i mówiłem, że nie jest tak jak mówi to kazał mi wymyślić sobie, że jest tak jak on jednak mówi - tak czysto hipotetycznie. Rozmowa tragiczna. Zadania z sterowania tak samo niesprecyzowanie. Na początku Pan prowadzący mówił o jednym, a potem się zapierał, że mówił inaczej. Już po rozmowie widziałem, że ta firma to ściema. Po spotkaniu obiecali oczywiście, że się odezwą bez względu na decyzję o przyjęciu czy nie, ale oczywiście minął miesiąc i nadal się nie odezwali. Kolejne kłamstwo. Dla potwierdzenia, że jest tak jak mówiłem, a nie tak, że ze mną jest coś nie tak jest fakt, że przyjęli mnie do pracy do ich konkurencji. Bez głupkowatych pytań, niesprecyzowanych zadań. W mojej nowej firmie jest pełen profesjonalizm. Aaa no właśnie i pracownicy działów technicznych to w 60% ludzie z LG :D Nikt tutaj nie narzeka, bo i warunki finansowe świetne w porównaniu do pracy w LG Display. Ja nie polecam.

@...

Jakiś rok temu byłem w podobnej sytuacji.Wszystko tak jak opisujesz tylko los chciał inaczej.Teraz pracuje w budżetówce w utrzymaniu ruchu i chce mi się przychodzić do pracy.Tylko to zależy też od nas samych czy wierzymy w siecie...

..........................

akurat tak jest w prawie każdej firmie 70 ludzi nie kompetentnych bo powiedzmy se szczerze nie trzeba kończyć studji żeby wpisywać w tabelki excela albo żeby zaksięgować wypłaty wszystko robi za nas program prawie nie trzeba myśleć więcej mózgu używa się na produkcji

Stanisław

A co tam po pożarze na paku dawny Heesung czy ten pan menadzer szymczak dalej pracuje ,bo słyszałem że instalacje elektryczną kazał gasić wodą z hydrantów idiota jakich mało kto go tam przyjoł do pracy w Heesungu się na nim poznali i go odstawili na bok na koniec działalności to się załapał do LG-CHEM ENERGY .tylko nikt nie wie że w Chocianowie go (usunięte przez administratora) bo rozpierdolił pół zakładu (usunięte przez administratora) transformatory w powietrze .Tak samo było w HS tylko dyrektorzy byli ekonomistami i sie nie znali na sprawach technicznych .Spytajcie się go kto jest właścicielem firmy IES z siedzibą w Mokronosie Dolnym który wykonuje prace podwykonawcze dla firmy GUT BUDOWNICTWO .Która to firma adoptuje pomieszczenia po byłym HS

Dawid

LG to bardzo dobry pracodawca. Można aplikować?

Dziadek Mróz

jakie zarobki?

Ciekawy

Jak wygląda praca operatora maszyn w lg chem w biskupicach może ktoś coś podpowiedziec

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG