Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

ktos1

Jak rozwalą zmianę B to przecież Szymon też nie będzie miał pracy.

gość

I się zaczęło. Pan Szymon wystawia oceny roczne gdzie zawsze były w marcu. Z tego co się dowiedziałam na 95% rozwalą naszą zmianę B.

Tech

Jak na takie stanowisko ? Display daje na start jakieś marne 2 900 - 3 000 zł w zależności od tego czy jesteś po studiach. W Electronic dają już o 500 zł więcej. Umowa o pracę, ale na czas określony oczywiście. Display jest chyba najgorszą firmą dla techników, jaką widziałem. We Wro stawki są większe i umowy normalne.

gosc

Czy wiadomo coś o trzynastkach? Ponoć solidarność była na rozmowie w tej sprawie nie wiecie czy coś wywalczyli ?

dsdsds
@gosc

dowiedzieli sie ze nie bedzie 13, boja sie ze kwartalne poucinaja

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nikt

Jesteś ciekawa sama sprawdż,mało ich chodzi po świecie.

Zocha

Czy to prawda, że koreańcy mają małe fiutki?

to juz niedlugo...

Ludzka nienawisc/zawiść nie zna granic :)Na szczescie 70% pato-forumowiczow skonczy z łopatą w ręku :p

Bo inne firmy przynoszą zyski mają produkcję a jak u nas jest z produkcją??? Jak ktoś tu kiedyś napisał mamy prezesa ekonomistę i tnie koszta wszędzie gdzie się da,a co jeszcze tego nie widać,dziwne?

A cóż to za koteczek? umów się z nią na mieście a nie tu się ślinisz daremnie,a może pomyliłeś portal z jakimś Pudelkiem.

N

Jak zwał tak zwał różnica niewielka.

zmiana A

Na obiedzie czwartkowym mówiono że trzynastki nie będzie i podwyżek też to logiczne że za tym będą szły tez zwolnienia niedługo marzec to zobaczymy co się będzie działo.

Bolo

I co z tymi 13-nastkami?

zmiana c

A kogo zwolnili ? Nic o tym nie wiem

ja piernicze ale teksty wiocha to jest forum zakładowe a tu się smarują równo wstyd ludzie z zewnątrz też tu wchodzą,ale cie nosi gościu,uspokój serce.

ptacownica

Pisze się że a nie rze debilko pusta! Ciekawe czy byś była taka cwana jakbys miała to Honi powiedzieć w oczy! Po drugie za łóżko robilas u Honi w domu że tak wszystko wiesz o jej prywatnym życiu?! Pewnie swoje masz nie ciekawe i jesteś wstretna grubą i pomarszczona świnia! A Honoracie zazdrością wyglądu i figurki! Mógł by cie Szymon zwolnić haha analfabetko nie może pisze się osobno bo ti też widzę że masz problemy pfffff pobzawodowce pewnie haha

operator

Bo to prości ludzie co się dziwisz klasa robotnicza oni żyją z dnia na dzień i cieszą się że jeszcze ich nie zwolniono bo jeszcze nie ich omen nadszedł mają jakieś tam umowy na stałe i się pysznią,teraz ta gwardia marcowa zacznie się niedługo sypać a tak siedzą jeszcze i cisną tu głupie głupoty co niby gdzieś dosłyszą lub dopatrzą żyją cudzym życiem ,a przykre jest to że grupa tych obiboków co w większości siedziała na salce lub na niuskach odprawę jeszcze dostali a to boli nas starych pracowników ci w marcu co w większości odejdą z długoletnim stażem niedostaną nic tylko świadectwo.

żaden

zastanawia mnie fakt że nikt na tym portalu nie piszę prawdy o zwolnieniach ,trzynastkach ,ogólnie o sprawach pracowniczych ,a każdy chce wywlec coś ze swojego lub cudzego życia?

Marcin L. zm. C

Hahahah to mnie gościu rozbawił xD Muszę Ci powiedzieć, że fajnie gdybym się spotykał z jakąś dziewczyną, hehe. Co do dziecka, też bardzo bym chciał mieć swoje choćby w drodze, ale niestety na chwilę obecną stan cywilny wolny/kawaler bez dziewczyny xD. I nie, nie nie umawiamy się z nikim po pracy, a o tej Kaśce co mówicie to napewno nie wiem kto to, hahaha... Nie no dobre, naprawdę, hahaha. You make my day xD

pracownica

ty ssię od Honi odbimbaj. Zajmij się swoją rodzina pewnie patologiczna skoro masz czas obrabiać komuś du PE!!! Nie znasz jej i gadasz glupoty! Popracuj nad ortografia jak już coś piszesz tempa strzalo zazdrosna!

xyz
@pracownica

żałosna jesteś lepiej byś się w tej sprawie tu nie wypowiadała nie ośmieszaj się sprawdź też swoją pisownie NIE PATOLOGIO.

Tech

Boisko i korty tenisowe, z których nigdy nie skorzystasz. Ogród to będziesz sobie mijał codziennie idąc do pracy. Daj sobie spokój z LG. Większość techników ucieka stamtąd do Amazona, chyba, że nie masz doświadczenia to ok, na rok, dwa. Na Tabach też nie trzeba mieć doswiadczenia, pracuje tam dużo młodych techników. Z resztą i tak Ci się raczej nie przyda...

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG