Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Ale on lubi takie małolaty właśnie, jak ładne i młode to leci na nie, uwodzi, obiecuje itp. Kaska głupia i naiwna, najpierw go wielce bronila przed wszystkimi ,teraz sie z nim spotyka, na kase leci czy co ? Niby nie blondynka a glupia jak blondi....zal patrzec na to co wyrabiaja oboje, na pewno zadne uczucia ich nie lacza, chyba tylko glupota.....

ktoś

Jeszcze raz proszę,która brygada zaczyna 1-szą zmianą po nowym roku?.

sl

Najwidoczniej w pracy pokazuje swoje prawdziwe oblicze, kim jest itd. Skoro Kaska taka zakochana to sie okaze po Nowym Roku co powie i czy zmieni zdanie na jego temat.....

poprostu wiem...
@sl

Dajcie sobie jusz na wstrzymanie o pisaniu tu na forum o tych dwoja ludzi którzy nic sobą nie prezentują,są siebie chyba warci tylko jak długo to będzie trwało ,nie ona pierwsza i nieostatnia,dziwne żeby ten łysby buc miał wobec kogoś jakieś uczucia.Latem pod zakład przyjeżdżała po niego fajna elegancka Kobieta,widać na odległość nawet przez szybę samochodu że miała klasę,a samochód terz był niebyle jaki,zabierała go z pierwszej i drugiej zmiany i ile to trwało miesiąc,może trochę dłużej,chodził wtedy taki pogodny ,uśmiechnięty nawet do ludzi się trochę otworzył,po kątach wieczorami pisał smsy i co z tego jak taka poukładana inteligentna Kobieta niemogła z nim chyba dłużej kontynuować tej znajomości.to co taka małolata może w tym człowieku zmienić???.

sbd
@sl

No to po Nowym Roku zobaczymy, może Szymon przeczyta i coś zrozumie (w co osobiście nie wierzę) albo wkurzy się i będzie się działo. Bo to, że czyta to forum jest pewne, kto go lepiej zna ten pozna jego wpisy.

sbd

Jak to możliwe, że ten sam człowiek może być z jednej strony dobry i czuły dla osoby z którą jest, a z drugiej strony poniżać ludzi, którymi kieruje??? Przecież to dwie różne osoby. Nie ogarniam tego.

zuza 27
@sbd

zm B zaczyna ranke

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ktoś

Mam pytanie czy może mnie ktoś poinformować szczeże jaki jest grafik na nowy rok bo w tej chwili jestem na zwolnieniu,wracam terz tak jak Wy i niewiem jak mam ,która zmiana zaczyna 1-wszą dniówką (na rano)?.

duya

Ludzie czy Wy swojego życia nie macie? Co Was to interesuje? Niech sie spotykaja jak chca ich sprawa. Sa dorośli,wolni przede wszystkim wiec co Wam to przeszkadza? Moze sie dogaduja? Moze sa zakochani,to co jest między Kaska a Łysym to ich sprawa. Niech sobie beda razem,niech sie spotykaja jak chca,nikomu krzywdy tym nie robia wiec o co tyle krzyku?

ktos1
@duya

Myślę, że niektórzy po prostu mają już dość "rządów" Pana Szymona, przelało się. Też uważam, że takie rzeczy to się osobiście załatwia ale jeśli może się to wiązać ze zwolnieniem to nikt sobie na to nie pozwoli. Może są zakochani? To bardzo dobrze. Człowiek zakochany łagodnieje, robi się życzliwy dla innych więc wszyscy skorzystają na tej przemianie Pana Szymona ;)

oplg

Urobil sobie Kasie pewnie dlatego zeby wierzyla,ze nie molestowal Roksany i w kazde inne jego slowo... on nie potrafi byc mily , chyba ze w zamian za seks. Stary, brzydki ja nie wiem co Kaska w nim widzi,latwa kase? Bo nie wyglada na desperatke... chociaż pewnie duzo jej naobiecywal,gruszki na wierzbie. On tak potrafi ,kawal chama wszyscy z dluzszym stazem pracy w Lg to wiedza

tule

Jeżeli Kasia jest spoko, to gorzej dla niej. Zobaczymy co powie po nowym roku. Pewnie teraz spotykają się częściej więc nie tak łatwo będzie Łysemu udawać miłego, w końcu się wysypie. Ciekawe skąd Kasia jest taka pewna, że Łysy nie molestował Roksany, na pewno nie była przy każdej ich rozmowie a to że kręci teraz z Łysym i on to zapoczątkował mówi samo za siebie.

allex

Hmm, bylem kiedys na zm B u Łysego ale jak jeszcze Darek Krzesaj tam byl. Z tego co moge sie wypowiedziec, to z Szymona jest niezly amant. Tam to dopiero sie dzieje, jak mu sie cos nie podoba to poniza, pokazuje ze jest wysoko postawiony,ze operator to nic nie warty szarak, od razu upomnienie lub nagana. Z nim normalnie nie da sie porozmawiać, chyba ze jest sie ladna, mloda brunetka to wtedy ma sie wysokie oceny,premie itd. Na zm.C wszyscy gadaja,ze Kaske rozkochal bo mloda,ladna a jemu (usunięte przez administratora) brak. Cos bzykac musi.....

nuck

Taaaak. Łysy ma bardzo szerokie plecy. Tyle spraw ma za soba np o molestowanie, chociazby tej Roksany, i co ? Guzik mu zrobili, taki to sie bronić umie... Z Kasia rozmawialam kilka razy, wydaje sie byc spoko, ale pozory myla. Sama przyznala,ze bronila Szymona w HR i zaprzeczala,ze niby molestowal Roksane. Zlego slowa o nim nie powie. A przeciez byli widziani na miescie ,z reszta jak on przechodzi i jest zmiana zmiany to go wzrokiem pozera, usmieszki itd... tak ich wzielo w Elektroniksie. Masakra, jaka trzeba byc desperatka zeby na niego poleciec?!

tule

Jak Kaśka go broni to znaczy że się wkręciła i będzie bolało... Swoją drogą Łysy musi mieć niezłą ściemę, że tak urabia te kobiety mimo swojej opini. No i musi chyba mieć szerokie plecy w Lg???

dour

Ale z Honorata to byla inna historia,ona miala męża i pewnie niezobowiazujacy seks ich łączył a z Kaśka na podobnych zasadach... tylko,ze ta wolna,mlodsza to go bardziej pociaga...a jak go broni,zlego slowa na Szymusia powiedzieć nie da... bo niby,ze dobry i mily... masakra

szukac szuka bo wiadomo cos bzykac musi a Kasia mu chyba nie wystarcza... jak sie do niego na zm B przeniesie to bida na calego. Jak mu dawac nie bedzie chciała to bedzie biedna. Łysy taki jest , krecil z Honorata tylko ,ze ta poszla po rozum do głowy,to na takich samych zasadach spotyka się z Kaśka...

lg lg lg

Najzabawniejsze jest to że Kaśka już w tej chwili nie jest jedyną "dziunią" z którą spotyka się Łysy, on cały czas szuka. Sama musi się przekonać. Najgorsze co może zrobić to przenieść się do niego na zmianę gdzie będzie od niego zależna. Wtedy to już pozamiatane.

ld

Wszyscy pisza o Kasce bo zal patrzec jak sie ugania za Łysym,z resztą on tez nie święty. I nie mowcie ze sie nie spotykaja bo sam osobiscie ich widzialem we Wroclawiu na randce,usmiechnieci,zagadani nawet nie zauważyli ze przechodzilem kolo nich. Ciekawe kiedy Żuczke zostawi dla następnej dziuni?

operator wozka

koteczku moj kochany przepraszam Cie ze nie pisze ostatnio :( pewnie sie pogniewalas na mnie za te mysli erotyczne ale bardzo mi sie podobasz a wiesz ze nie mam szans Gosiu u Ciebie :( :( :(

OPERATOR

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZY BYŁY OPERATOR CP ZM.A

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wszyscy piszą o tej Kaście jakby była jakąś gwiazdą,to przeciesz pusta dziunia to widać na odległość a o Roksanie jusz wszystkie psiapsiułki zapomiały,zostawiły ją jak na lodzie,w Elektronixsie wszyscy jej wspłczuli jak ją Szymon tam traktował,bo każdej to otwarcie mówiła i płakała jak ją tam poniżał,ale nikt niej niewsparł jak poszła do HR w tej sprawie wtedy została sama z tym problemem.

ktos3

Na każdym stanowisku, a szczególnie na takim gdzie kieruje się ludźmi, trzeba być po prostu człowiekiem. Jeżeli ktoś wykorzystuje swoją pozycję dla prywatnych celów czy też żeby się zemścić czy odegrać to nigdy na takiej zmianie nie będzie dobrze, ryba psuje się od głowy. Co do Pana Szymona może tym razem naprawdę się zakochał ;), wiek nie ma znaczenia, każdy ma do tego prawo. Wesołych Świąt dla wszystkich.

ktos2

Myślę,ze wszyscy maja racje co do Szymona. My wszyscy mowimy Kasi jaki jest Szymon,my go znamy jeszcze z TPV i wiemy jaki jest naprawdę,ze do opinii porządnego to mu daleko, Ale skoro Kasia chce sie z nim spotykac,romansowac i utrzymywac kontakt prywatny to życzę jej powodzenia, pewnie obudzi sie z reka w nocniku ale to juz bedzie za pozno. Ale ich wybor, wolni sa wiec niech robia co chca ;)

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG