Opinie o Mochnik Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mochnik Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mochnik Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mochnik Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Ha,ha,ha.... firma ma nowe etaty , flagowanie prawdziwych komentarzy. No chyba że to ten firmowy dwulicowy czopek o twarzy świnki morskiej robi ,wszystko w czasie pracy , bo ma na to zawsze czas.

Karamba
@Marcin

Oni mają na wszystko czas tylko nie uczciwą pracę. W kulki lecą wszyscy ale przodownikiem tego zajęcia jest kierownik logistyki, brakuje tylko drinka z palemką, leżaczka, japonek i reklamówki z biedronki ????????

Czopuś 2
@Marcin

Firma podwyżek nie chce dawać a tutaj proszę : nowy etat starszy flagujący opinii zapomniał dodać strzelający z ucha!!

Madzialenka

Dlaczego usuwacie posty, które przedstawiają samą prawdę? Widać dziubaski, że pięknie tuszujecie wszystko co jest najprawdziwszą prawdą! Nawet nikt z Was nie potrafi przyznać się do tego co wyrabiacie? Nie macie za grosz taktu, honoru, godności, nie potraficie wyjść z twarzą!!!!!!!!!

El Chapo. ????????????

Ja także nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) i donoszeni to jest normalność na każdej ze zmian. Praca ciężka, warunki syfiaste, głośno i w lecie okropny upał, pieniądze nie warte tej pracy (chyba, że lubisz donosić i w zadek wchodzi, to może się zlitują i ci 5% więcej premii dadzą).To się w życiu jakoś ustawisz ha,ha.....Ogólne wykańczanie człowieka i fizycznie i nerwowo. Nie wspomnę tu, o różnej i dobrze mieszanej premii uznaniowej, którą daje ten śmieszny guma. Ci mądrzejsi odchodzą, bo męczyć się nie chcą. A większość co odeszła, nigdy by nie wróciła do tej firmy.(wracają tylko nieudacznicy życiowi).To już wiadomo, co jest cięte. Też się cieszę, że odszedłem. Poczułem wielką ulgę i polecam tym, którzy tylko gadają i TYLKO gadają, że odejdą a nic się dalej z tym nie dzieje (i tak już jest od lat),żeby pomyśleli nad sobą, czy tak ma wyglądać Wasze życie ??? Męcząc się w jakiejś (usunięte przez administratora)firmie, która tylko rujnuje Wasze zdrowie. Ci którzy tylko gadają, gadają, gadają w koło to samo, że odchodzą, będą zmieniać pracę, tylko po to, żeby ktoś usłyszał i do gumowego doniósł a oni się wystraszą ,że stracą pracownika :-) nic nie osiągną. Robicie tylko w koło siebie WIELKI SZUM, na który już nawet nikt nie patrzy. Ludzie, trochę powagi !!! Nie bądźcie naiwni jak pijane dziecko we mgle !!! To nic nie zmieni. Oni Was mają gdzieś i nawet za Wami nie zapłaczą, bo tu się nie szanuje pracownika. Przyjdą nowi, więcej dostaną, może będą robić, może nie (kogo to obchodzi).Firma dalej będzie istnieć z Wami lub bez Was. A Wy zostaniecie, tak jak staliście (usunięte przez administratora), parę lat w tył, tylko z nowymi nerwami z tymi samymi problemami, z większą ilością obowiązków i z wiecznym użalaniem się nad sobą. Dalej będziecie (usunięte przez administratora)i przez tych majstrów, TAK TO BĘDZIE I TAK TO ZOSTANIE !!! jak nic nie zmienicie w tym kierunku. Co do emerytury chcecie tam robić ??? (szybciej Was tam wykończą).Jesteście tak słabi, że nie dacie rady w innej pracy ??? Czy te pieniądze śmieszne Was tam trzymają ??? Pracy jest sporo, jak nie trafisz w tą ,to w innej Ci wyjdzie (zawsze jest jakieś wyjście). Zobaczycie, że w innych zakładach nie ma aż takiego, (usunięte przez administratora) i donosicielstwa i złego traktowania pracownika. Nie zawieszajcie się tylko na tym zakładzie, bo to nie będzie szło w dobrym kierunku. Każdy ma prawo zmienić zakład jak mu źle. Wielu podjęło taka zmianę i co ? Żyją do dzisiaj i mają się b. dobrze (nie żałują na pewno ,tego ruchu)Tam już lepiej nie będzie. Było kiedyś (10 lat temu), teraz to jest jakaś kpina, co robią z ludźmi i jak ich traktują itd. Zacznijcie myśleć a nie żyjecie tylko tą firmą, bo Wam życie ratuje czy co? TO JEST WASZE DALSZE ŻYCIE ,TO JEST WASZE ZDROWIE,SZANUJCIE SIĘ !!! SZKODA NERWÓW,ŻYCIE MACIE TYLKO JEDNE. ZMIENCIE TO !!! OTWÓRZCIE W KOŃCU OCZY !!! Piszę to z własnej autopsji, bo przepracowałem tam ponad 10 lat. Więc, mogę śmiało to opisać. Pozdrawiam i życzę tym, co chcą zrobić jakiś krok w tym kierunku ,żeby im się udało. A uda się ,bo nie może być inaczej .Powodzenia i głowa do góry .✌️✌️✌️ ???????????? Walczcie o to !!!

Krzywy

Widzę że kogoś zabolało odnośnie dyktafonu? Dlaczego prawda w oczy kole szanownych państwa, którzy z ucha strzelają bo do niczego nie potrafią dojść ciężka pracą? Właśnie kierownicy zważajcie na słowa odnośnie zastraszania, ucięcia premii itp. Sami na siebie ukręcicie bata

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mochnik Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
John Doe

Nie polecam pracy na magazynie w tej firmie bo to wielkie nie porozumienie.

Pracowni 111

Praca ma swoje plusy i minusy jak wszędzie. Ja skupiam się na plusach bo wtedy idzie łatwiej wstać do pracy. Mogę robić nadgodziny. Co jakiś czas wiąźć udział w szkoleniach. Fajne są te automaty z jedzeniem.

Ktoś
@Pracowni 111

@Pracowni111 właśnie : nadgodziny! Chłopie powinieneś tak zarabiać żeby nadgodzin nie robić na nowe autko szefa ????

paweł

w tej pracy da się zarobić 3 tys na rękę na produkcjii? bo zastanawiam czy tam nie pójść

Bob
@paweł

Da się zrobić tylko musisz robić nadgodziny i soboty. I zależy co będziesz robić. Firma w miarę ok tylko jak wszędzie zawsze jest ale... Nie da się wszystkim dogodzić.

Lolek
@Bob

W miarę ok, buha ha, ha , ha......co w niej jest w miarę ok. To ,że dziwnie dzieli premie ten śmieszny kierowniczek? czy ,że normalni uciekają z tej firmy, bo słabo od lat z zarobkami.

niewchodzic

Link do strony pornograficznej, która może wyrządzić szkody na urządzeniach z internetem. Nie związana z opinią o firmie Mochnik. Najlepiej nie wchodzić.

Pan Tau

Dobrze napisałeś w punkt. Wszystko się zgadza w 100%.Kasa mała ,zero socjala dla pracownika, do wszystkiego się czepiają ,premie małe itd. Też już szukam innej pracy (usunięte przez administratora)

Ex employee

Szczera prawda, ale nie wspomniałeś o tym dziwacznym dyrektorku, co w ogóle nie ma pojęcia o byciu na tym stanowisku (tragiczny chłop) Jak ktoś w rozmowie jest mądrzejszy od niego (a większość pracowników jest) i normalnie z nim rozmawia, zwykłe argumenty ,których on nie łapie (to zaczyna wtedy tą swoją głową rzucać w dół o górę, nie umie się skupić),wiadomo dlaczego ,to wtedy zaczyna się zabieranie premii. Takie jego mszczenie się ,bo ktoś go zaskoczył intelektem ,którego jemu brakuje. Poza tym, zarobki tragiczne ,dlatego ludzie się zwalniają a Ci co zostają ,maja po kilka maszyn na głowę. Starzy pracownicy mało zarabiają i też odchodzą. Nie polecam tej firmy. Jest dużo pracy w Opolu, gdzie na wejściu masz więcej niż tu ,po 7-10 latach pracy. Starzy pracownicy, niektórzy pokazali mi paski,(śmiech)Mało podwyżek, premie małe 20 -25% max, (usunięte przez administratora) donosiciele 30%-35%,więc można stamtąd wiać. Po dwóch latach ,też zamierzam odejść z tego bagna. Oby nie trafić nic gorszego. Ale to chyba się nie trafi.

Część 1
@Ex employee

Punkt relacje pracownicze i kierownictwo w firmie już niebawem xD

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mochnik Sp. z o.o. sp.k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Miki

Sami odchodzą. Moim zdaniem jest to spowodowane tym, że praca jest ciężka i nie płacą wystarczająco za wykonaną pracę i też starsi stażem pracownicy zwalają bardzo dużo obowiązków i nie szanują człowieka są chamscy i bezczelni w stosunku do nich. Zakazują tylko a sami robią to co zakazują innym i oczywiście nie doceniają pracownika, tylko swoich nagradzają. Jeśli nie należysz do klanów które powstały w firmie prędzej czy później nie wytrzymasz i odejdziesz sam. Chyba ktoś ma taki system żeby wykańczać pracowników i zatrudniać nowych a klany zostaną i dalej będą wykorzystywać nowych. Brak słów. A nikt z tymi cwaniakami nie robi porządku. I najważniejsze brak rozwoju czy awansów stoisz w miejscu.

zdziwiony

Kto wybiera przedstawiciela załogi czyż nie załoga?

Osoba
@zdziwiony

W Michniku jest jakiś przedstawiciel załogi?

Zwykły
@Osoba

Tak jest ,najbardziej nielubiana osoba firmy. Wszyscy nazywają go CZOPEK !!! Jest wybrany na przedstawiciela firmy ale nic nigdy nikomu żadnej sprawy nie załatwił ,bo jak przychodzi co do czego to ucieka od odpowiedzialności. Jaka były podwyżki ,to jeszcze twierdził ,że pracownikom się nie należą. Tylko chodzi po hali i czuje się, jakby to była jego firma. Szkoda gadać.

Tytus
@Osoba

Nie ma przedstawiciela załogi. Nie było wyborów. To ,że kogoś się tak nazywa nie znaczy że nim jest. Wszystkie dokumenty podpisane przez niego nie mają mocy prawnej.

Batman
@Zwykły

HAHAHA CZOPEK!!! Rozumiem, że takie ma przeznaczenie. Jeszcze jest tu ominięty fakt, że ten karzeł robi sabotaże i kłamie na osoby których nie lubi ( czyli wszystkich) nie jest to konfrontowane przed kierownikiem czy szefem to co kłamie na innych, żeby tylko mieli gorzej i nigdy się nie przyznaje do winy zwalając to na innych. Detektor oczywiście go kryje bo idąc do niego i zgłaszając mu niekompetencję i nie wykonywanie lub zapominanie obowiązków które do niego należą zamiata to pod dywan a tobie premie zabierze. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze jak jest taka niesprawiedliwość. Sam nic nie robi i nikt go nie rozlicza z tego. Długo można pisać o jego krętactwach ale nic się nie zmieni jeżeli szefowi to pasuje. CZOPEK HAHAHA

Pracownik z pieca
@Batman

Ten kurdupel jeszcze tam robi??? Jak pracowałem na piecu kilka lat w tył ,to myśmy go tak nazwali. I wszystkim się to spodobało. Bo idealnie dopasowane. Łaził tylko do kierownika i szefa ,że to on zrobił ,on znalazł pomysł ,on wymyślił itd. Oczywiście wszystko za plecami zwykłych pracowników. A dla niego pochwały. A sabotażysta ,to fakt jest i to duży. Strasznie za plecami ludziom szkodzi. Widzę ,że to się nie zmieniło.

Anonimowo

Ciężko o spójną, jednostronną ocenę zakładu pracy. *Przede wszystkim kuleją relacje i komunikacja miedzy tzn. biurem, a produkcją. Osoby, które są tak naprawdę rękami całego zakładu w większości czują się dyskryminowani i gorzej traktowani. * Wspomnianą wcześniej dyskryminację doskonale ukazuje fakt, iż miejsca parkingowe najbliżej firmy są tylko i wyłącznie dla pracowników biura co intuicyjnie może świadczyć o wadze pracowników z danego działu. W tym wypadku racjonalne byłoby rozdysponowanie miejsc parkingowych najbliżej firmy, dla pracowników przyjeżdżających do firmy najwcześniej - w końcu niektórzy wstają przed 5 by dojechać do pracy. *Wynagrodzenie za prace w systemie trzyzmianowym, który odciska piętno na osobach, która pracują w tym układzie przez lata np. poprzez rozregulowanie naturalnego cyklu dobowego co ma daleko idące konsekwencje nie jest odpowiednio tzn. sowicie wynagradzane - JEDNAK NIKT NA TO NIE ZWRACA UWAGI, A SZCZEGÓLNIE OSOBY PRZYCHODZĄCE DO PRACY ŁASKAWIE NA 8:00 ;) *brak w pełni efektywnego systemu płac względem efektywności, można powiedzieć, że panuje powszechna równość/socjalizm jednak jest to bardzo krzywdzące dla ambitnych i pracowitych osób(mowa oczywiście o premiach uznaniowych.) *pracownika warto docenić, nawet i poklepać po ramieniu - nakładana presja, stres i goniące terminy dają o sobie znać przekładając się na gorszą efektywność psychiczną oraz fizyczną. Natomiast wszechobecny jest soczysty opiernicz za pomyłkę czy błąd - jednak każdy się w końcu myli(kwestia zaniedbań pracowników to temat za zupełnie inną rozmowę) *Kolejnym ważnym aspektem wartym poruszenia jest fakt, iż nie ma profesjonalnych szkoleń(lub jest ich znikoma ilość) pracowników, które podnosiłby kwalifikacje, co przekłada się bezpośrednio na „użyteczność” danej osoby. *W opiniach przewija się również kwestia możliwości dorobienia w sobotę. Oczywiście jest to wspaniała okazja by zarobić dodatkowe pieniądze, jednak za stałą kwotę 150zł od lat? wartość realna pieniądza z roku na rok maleje w związku z czym ludziom płaci się coraz to mniej za sobotę spędzoną w pracy co więcej ceny artykułów spożywczych nieubłaganie pną się do góry - oczywiście obecność w pracy nie jest obligatoryjna jednak należy na to również zwrócić uwagę. *często arbitralne i zbyt późno publikowane terminy odrabiania dni w soboty - w końcu poza pracą ludzie mają ŻYCIE i OBOWIĄZKI(jednak istnieje tu pewne pole do negocjacji) *Co do zdolności kooperacyjnych Pana Dyrektora opinie są podzielone jednak nie można go tutaj stawiać tylko i wyłącznie w ciemnych barwach, w końcu też jest człowiekiem, a bycie 24h pod telefonem i podejmowanie natychmiastowych decyzji jest uciążliwe. *w kwestii inwestycji jest to oczywiście sprawa właściciela jednak warto zwracać uwagę w tym wypadku na daleki horyzont inwestycyjny np. kupując maszyny - półśrodki mimo, iż swoje zadanie spełniają nie są NA PEWNO rozpatrywane w dalekiej perspektywie, a raczej jako rozwiązanie tymczasowe, które nastręczają jedynie dodatkowych problemów, gdyż mają stosunkowo wysoki procent awaryjności, ale oczywiście można przeprowadzać co kilka miesiecy/tygodni kapitalny remont . Nie skupiając się tylko i wyłącznie na minusach można powiedzieć też dobre rzeczy o zakładzie pracy. *Przede wszystkim wypłaty w terminie *Nieustannie poprawiająca się sytuacja w związku BHP *nieliczne niemniej jednak istniejące osoby kompetentne w firmie Podsumowując, przyczyną większości sporów w firmie jest powodowanych poprzez niezdrowe relacje i nie mam tu na myśli stosunku BIURO-PRODUKCJA, a całokształt - pamiętając o tym, że kij ma dwa końce, dodatkowo panująca dezinformacja i nierespektowanie wiedzy operatorów o wieloletnim stażu, zaniedbanie szkoleń na temat rozwóju kompetencji społecznych i zarządczych przełożonych *nieodpowiednie planowanie produkcji - w tej kwestii można by wiele powiedzieć, na pewno jest tutaj wiele zmiennych do ustalenia jednak czasem warto zapisywać sobie czyjeś uwagi i brać je do serca oczywiście dawane w zamyśle zwiększenia efektywności pracy - czasem warto zapytać w myśl koncepcji kaizen :) Przed pracownikami sporo pracy pod względem rozwoju kompetencji społecznych, jednak jest to nieuniknione. Siłą rzeczy zakład tworzy małą społeczność, w której trzeba planować, zarządzać, kontrolować i dbać o pracowników - bez nastawienia na rozwiązywanie problemów cudów się nie zdziała

Czy pracodawca Mochnik Sp. z o.o. sp.k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź

Nie ma szkoleń podnoszących kompetencje. Od tego są awanse. A o szansach na awans już gdzieś ktoś na tym forum się wypowiedział.

Łysy

Czy są jakieś plusy w tej firmie czy lepiej sobie odpuścić pracę? Jaka jest atmosfera między pracownikami?

Tytan
@Łysy

Atmosfera jest tragiczna, zarobki to samo. Lepiej odpuść sobie tę firmę i idź gdzie indziej. Z resztą ludzie sami odchodzą i brakuje ludzi. Więc ,odpowiedz sobie sam czy warto .

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Beznadziejna a szczególnie Pana Dawidka który dostał zakład odrazu bo jest synkiem szefa . W biurze patrzą na Ciebie krzywo, chyba po to jest biuro a nie odrazu problemy bo przychodzisz i coś chcesz od firmy. Dla nich najlepszy jesteś jak się nie upominasz i robisz za 2600 brutto . ;) Przychodzisz do księgowej a księgowa kieruje do innych osób lub szefa i cała firma wszystko już wszytko oczekujesz . Totalne (usunięte przez administratora)

Kierownik to jakaś porażka. Nie umie rozmawiać z ludzmi i stosuje mobbing pracą jak ktoś mu popadnie, żeby się zwolnił.

Niewolnik

Pracuje stosunkowo niedługo, ale mogę śmiało powiedzieć, że kierownik napewno nie ma powołania na to stanowisko a idąc z problemem do niego to ma Cię w(usunięte przez administratora) A mówił mi, że to poważna firma(nie sądzę). Idąc do tej firmy jako zwykły pracownik zostaniesz tylko i wyłącznie.............. Ocenzurowane. Donosisz to nic nie robisz, odwracasz uwagę od siebie i skupiają się na osobie która została "zgłoszona". Szef o niczym nie ma pojęcia co się dzieje w firmie a osoby żądzące się kryją nawzajem bo mają w tym interes. Najlepiej donośić do szefa bo kierownik zamiata problemy pod dywan, zamiast je rozwiązywać. A i jeszcze jedno w ogóle nie doceniają pracownika z długim stażem. Szkoda czasu chyba że lubisz pić lub ćpać na nockach to firma dla Ciebie, tu Ci nikt nic nie powie. Znieczulica, brak empatii po prostu jak na 1 maja w Opolu :)

Tytan
@Niewolnik

To prawda ,kierownik to jedno wielkie nieporozumienie. W ogóle nie ma żadnych przeszkoleń, pracy nie potrafi ułożyć tak jak to kierownicy w innych zakładach robią z ludźmi nie umie rozmawiać ,tylko trzęsie tym łbem na tej wyłysiałej już głowie, że mało mu okularki nie spadną. Tego człowieka nie powinno być na tym stanowisku. Niszczy tylko tą firmę ale ostro za wszelką cenę trzyma się swojego stołka. Jak tylko rozmowa poważna ,to od razu do szefa trzeba iść, bo z nim jest dziecinna rozmowa. Zbywa każdego ,co go zagada mądrze i z jakimś problemem przychodzi ,z którym on oczywiście sobie nie poradzi. Poza tym zarobki bardzo słabe. Dobrze ,że już zakończyłem tam karierę ,bo jest tam coraz to gorzej.

Sylwia

@Pracownik 1 a to co, w biurze osoby mają jakoś lepiej niż inni?

Rozczarowana

Omijajcie tą firmę dużym łukiem. Ona z siłą wodospadu równa do najniższej krajowej w kwesti wynagrodzeń. Praca jest ciężka (usunięte przez administratora). Nie warto fatygi dla tych skąpców.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Osoba

Angielski?Wszechobowiązująca" łacina" raczej...????

Jakie wartości są cenione w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Odpowiedź

Wartoś jest tylko jedna. Euro. Zarabiać kasę dla szefa za co i tak nie jesteś doceniony. Jeżeli będziesz pracować za darmo to będziesz wartością i cenioną osobą. Powodzenia!

Barts

Firmy zgarnęły pomoc z tarczy a pracownik dostał mniejszą kasę . Mam nadzieję, że Policja się zajmie tymi firmami .W Polsce nauczeni są pracodawcy tylko wykorzystywać pracowników i narzekają ze nie mają pracowników . Taki Dawidek popracował by jeden dzień na piecu przy szkle albo na montażach to po jednym dniu by się zwolnił . Nikt nie widzi jak to wyglada od strony pracownika .

Brzoza
@Barts

Uważam, że narzekanie nic nie da. Jeżeli wam źle w tej firmie polecam zmianę pracy ofert jest dużo równych lub nawet lepszych. Ja już znalazłam i życzę powodzenia też innym. Nie miejcie nadzieji, że będzie lepiej ja za długo czasu straciłam na to i inne obietnice. Życzę powodzenia każdemu kto zmienia pracę i wytrwałości. Nie dajcie się wykorzystać!

Zostaw merytoryczną opinię o Mochnik Sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mochnik Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mochnik Sp. z o.o. sp.k.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

Mochnik Sp. z o.o. sp.k.