Opinie o Mochnik Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mochnik Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mochnik Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mochnik Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Pan D

8 lat pracy,słabe zarobki jeżeli chodzi system zmianowy,zmieniłem rok temu firmę i na start 1000 zł więcej a tylko 1 zmiana i o wiele lepsza atmosfera

Mam pytanie o posadę Pracownik Produkcji. Znalazłam taką ofertę w internecie i napisali, że praca jest na 3 zmiany. I chce wiedzieć, jakie są godziny zmian? I jeszcze podali, że trzeba być gotowym na nadgodziny. Czy one są na wszystkich zmianach, nockach też, czy tylko na niektórych trzeba pracować więcej?

@Mati

No chyba faktycznie tak jest z tymi nadgodzinami. Ale jak okazuje się, że danego dnia pracownika ma zostać dłużej w pracy, to firma zapewnia jakieś posiłki? Czy jest tu jakaś dodatkowa przerwa, aby odpocząć chwilę i właśnie zjeść coś?

Enton.

A czy ktoś mi powie ,kto to jest ten CZOPEK !!! Zbiera tyle negatywnych opinii, że mi na jego miejscu ,było by wstyd pokazywać się w firmie wśród ludzi a czytać o sobie ,to już w ogóle. Jestem nowym pracownikiem i chciałbym wiedzieć ,co to za człowiek.

Uciekłem stamtąd w ch.j
@Kazuto

Dokładnie napisane .Pracowałem z nim na laminacie,jak on na ludzi gada głupoty i kalamstwa do tego przygłupiego dyrektorka,to jest masakra . Co na nich gada ,skłóca ludzi ,oczernia itd.w chodzi w d..e jednym (przy nich oczywiście) a na drugich gada farmazony ,później zmienia się zmiana ,to tym co słodził wcześniej, teraz na nich nagaduje ,przy tych oczywiście, co wcześniej im (usunięte przez administratora)obrabiał.On obrał taka taktykę zauważyłem, żeby być przez wszystkich lubianym i szanowanym.Niestety to się obróciło przeciwko niemu ,to tak nie działa i dlatego tu jest b.duzo nieprzyjemnych komentarzy na niego (chyba najwiecej ) Po prostu ,trzeba uważać na niego ,bo bardzo fałszywy człowiek jest .Ja to zawsze powtarzałem, jak tam robiłem. Zwykla wycieraczka.

Cześć, kiedyś w opiniach ktoś stwierdził, że osoba nowa dostaje na start więcej niż stali pracownicy, nie wiem jak to kiedyś wychodziło ale czy możliwe by było to do dziś w ogóle aktualne? jaka przy tym występuje atmosfera? chce się dowiedzieć jak moje wdrożenie by wyglądało

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Mochnik ma coś takiego jak Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych? Są paczki i talony czyli chyba z tego ale czy coś więcej jest i dla kogo?

Gdzie coś takiego było napisane, w aktualnym ogłoszeniu (kiedyś były 3 zmiany)? Obecnie są dwie zmiany: 8:00-14:00 i 14:00-22:00. Nadgodziny, to rzecz dodatkowa w zależności, czy istnieje taka potrzeba, dopiero wtedy zapada decyzja o tym, na której zmianie będą one potrzebne.

No a jak zapadnie decyzja, że są nadgodziny potrzebne, to czy pracownik może tu odmówić zostania po czasie i nie ma z tego powodu negatywnych konsekwencji? Czy obcinają za to premie, ale przenoszą na gorszą zmianę? Pracownik może sam zdecydować, czy chce zostać i czy jak danego dnia okazuje się, że trzeba zostać, to wtedy firma zapewnia wyżywienie?

Mati

Jeżeli się podejmujesz pracy gdziekolwiek każdy pracodawca bez twojej zgody może ci zatrzymać do 10 godzin powyżej 10 godzin musicie już pytać o zgodę ale do 10 godzin musisz być więc tutaj nie ma dyskusji żadnej jeżeli się godzi na tą rację powinieneś wiedzieć o tych prawach

@Mati

Cześć, masz rację, ale wiesz jak to czasem wychodzi w praktyce często :( Są firmy, które nie przestrzegają zasad, nie tylko jeśli chodzi o pracę po godzinach. Czyli tu jest wszystko okej? Stosują się do praw pracownika i KP? :) Polecasz się przyjąć? Chodzi mi o stanowisko magazyniera. Wyczytałem też, że jest możliwość premii. Na jakiej zasadzie jest przyznawana?

Witam ja tez jestem chętny do pracy na magazynie. Skąd pan wie o przyjęciach gdzie sie zgłosić?

I ile płacą

Cześć, wielkie dzięki za link do oferty pracy. Ja szukałem informacji czy obecnie nie rekrutują pracowników, ale musiałem przeoczyć ogłoszenie, więc ratujesz mi życie;) Wiesz może czy tylko jeden wakat jest do obsadzenia? Czy szukają wielu kandydatów? Polecasz w ogóle pracą na magazynie? Ile mniej więcej wychodzi na rękę razem z tą premią? Kierownictwo jakie ma podejście do pracowników?

@Mati

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mochnik Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
borek

Czy jest ktoś kto popracował tam dłużej niż rok? Ciągle kogoś szukają. I ponoć szef tak dba o reputację firmy, że przez detektywa odnalazł IP adres jednego z was i założył sprawę o zniesławienie. Z tego co widzę, to ten portal póki co " znosi" złe sławy i nic nie usuwa. Proszę o odpowiedź kogoś kto pracował tam dłużej niż rok. Nie pytam o zarobki tylko o atmosferę. Nie ma takiej kasy bym się miał stresować.

Enton.

@Enton.

Nie wiem dlaczego usuwają prawdę i komentarze odnośnie czopka. Jest to brygadzista z laminatów z beczki nie jaki p. M. Piesek kierownisia. Strasznie oczernia ludzi u kierownika, donosi itd. Nie jednemu już tym zaszkodził. Niestety kierownik jest ,jaki jest a jest bardzo nie kompetentną osoba na tym stanowisku i słucha tylko zawsze swojego pieska. Który może mówić co mu ślina na język przyniesie. A piesek wymyśla ,różne farmazony ,żeby mu tylko dobrze było i żeby robić kłótnie i komuś zaszkodzić. Nieudacznik by w innej pracy sobie nie poradził ,więc po trupach do celu. Byle ,żeby się utrzymać a jeszcze lepiej ,byle by komuś zaszkodzić .Taka to jest osoba.

Niewątpliwy
@Marcin

Pracuje tam i czekam tylko na moment az ten śmieć „czopek” cos bedzie krecil w kolo mojej osoby. Wybije mu wszystkie zęby i będe skakać po glowie.

Kazuto
@Niewątpliwy

Ten człowiek to życiowe ścierwo ,nawet nie wiesz ilu ludziom szkodził i szkodzi dalej. Człowiek bez godności, honoru i twarzy. Śmieć ,to najłagodniejsze słowo ,co można o nim napisać.

Zielona koszulka
@Enton.

To jest bardzo fałszywa osoba. Ćpa w soboty załatwią innym używki a potem mówi kierownik że on to ćpun a on największy. Żeby się wybielać oczernia innych. I cały czas świnie komuś podkłada taki jest czopek. A gdzie wchodzi czopek.... haha

Uciekłem stamtąd w ch.j
@Kazuto

Pan D

Emilia

Ktoś wspomniał, ze pracuje w firmie juz 15 lat. Dużo jest takich osób? :) Są jakieś premie/podwyżki za staż pracy?

Były
@Emilia

Raczej zapomnij o takich rzeczach ,wręcz przeciwnie ,nowi dostaja więcej a i tak wszyscy zostają z czasem równo goleni z premii (ci nowi co przyszli )

Joanna
@Były

Czy coś się zmieniło? Czy rozmawialiście z kierownictwem/zarządem o Waszym odczuciu nierównego traktowania? Czy są w ogóle skłonni do rozmów i Wasze zdanie się dla nich liczy?

@Były

To ile teraz świeżak ma na start? I wobec tego co piszesz ciekawa jestem jak tratowane są nowe osoby przez pozostałych współpracowników... Strach się dostać czy raczej starsi wiedzą, że to nie wina nowych odnośnie regulowania stawek?

Maciek z klanu

Nie wiem, kto pisze, ale masz całkowitą rację. Nie tak dawno zwolnił się pracownik z magazynu, dość spokojny i ogarnięty chłopak. Bardzo go wykorzystywali, rzeczywiście coś na tym dziale się dzieje nieciekawie. Popieram Ciebie i zmieniaj tą robotę jak najszybciej, bo z takimi ludźmi w ekipie nie idzie normalnie pracować. Na produkcji też nie lepiej, też już jestem na etapie szukania innej pracy bo nie ma co się ścierać.

Produkcja
@Maciek z klanu

Oj panowie krętactwo, matactwo, układy układziki, lewi ludzie, produkcja czy magazyny to zło!! Też będę uciekał ale chyba z porzuceniem, bo czapka zryta przez chamskich ludzi :(

Ktoś
@Maciek z klanu

Prawda czysta prawda, a zadał ktoś pytanie jedno proste pytanie : dlaczego się tak dzieje? Dlaczego zwalniają się osoby, które mają doświadczenie, uprawnienia, wiedzę? Zadajcie sobie to pytanie. Odpowiedź jest prosta ludzie, którzy donoszą i niszczą innych... Oraz atmosfera która tutaj panuje jeden drugiemu wrogiem, nie trzymasz się klanu/ekipy to będziesz wrogiem

januszowa

Jak ja się cieszę, że zwolniłam się 2 lata temu i mam spokój. Jak czytam komentarze o tym zakładzie to aż się włosy stają dęba :(

ZeTu

Rozwaliłeś system swoim komentem i musiałem tu specjalnie wbić, żeby przeczytać. Zwolniłem się kilkanaście dni temu z tego miejsca i nie będe się tu wyżalać i opisywać dlaczego. Firma poszła mi na rękę przy zwalnianiu się więc ja odpuszczam sobie wypisywanie swoich opinii, tym bardziej, że nawet szkoda mi na ten były etap życia, czasu. Jeżeli ktoś z byłej firmy sobie myślał, że to ja wylewam jakieś swoje żale to jest w dużym błędzie. A ty @Rudy weź się w garść i po prostu zmień pracę jak Ci nie odpowiada i źle się tam pracuje....pracy nie brakuje! PS: Jestem ciekaw kto pisze?! Zdrówka

solidarny

Chciałbym Was gorąco zachęcić do powstrzymania się od zbyt pochopnych decyzji o własnym zwolnieniu z wielu względów. Po pierwsze ekonomicznych - gdyż jest to czas kiedy budowy zwalniają i popyt na pracowników maleje i trochę trudniej znaleźć pracę. Po drugie ze względów że to żeby nie dawać satysfakcji tym nieukom z biura jak Gumie czy Pryszczowi i wreszcie reszcie donosicielskiej hołoty na czele ze Szczerbatym. Im zależy zeby się otaczać większymi nieukami niż oni sami, bo takimi łatwiej sterować. Także nie odgrażajcie się zwolnieniami, bo to nic nie da a oni kradli kradną i będą kraść i odzierać Was z godności, bo im na to pozwalacie. Zwyczajnie, bo im się należy a Wam nie. Pieniędzy nie ma na podwyżki, bo z czegoś je trzeba wziąść a zakład przyjmując wciąż najniżej wykwalifikowanych pracowników i nie mogąc się unowocześnić nigdy nie zainwestuje w całą załogę, bo niby dlaczego. Po trzecie, tylko razem i solidarnie jesteście w stanie uciąć łeb Hydrze. Macie do tego wiele narzędzi i sposobności. Nakreślijcie swoje położenie Szefowi, który z pewnością Was wysłucha. Jest także Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu na Oleskiej, który udziela bezpłatnych porad prawnych. Wystarczy tylko chcieć. Życzę całej załodze wytrwałości i szczęścia. Pozamiatajcie w końcu w swoim miejscu pracy.

Kolejny pracownik

@Marcin potwierdzam to co napisałeś w 100 % tak jest. Cała kadra kierownicza z guma na czele uwielbiają tak jak piszesz donosicieli, żeby tylko mieć pretekst do ucięcia premii! Czopek tym co robi do nie czego nie dojdzie, wręcz przeciwnie... Kolejnym słodkim i milusińskim jest kierownik logistyki, na pierwszy rzut oka ułożony, może niekoniecznie poważny człowiek, który także uwielbia różnego rodzaju donosy, faworyzowanie oraz mydlenie oczu! Nie wiem dlaczego nie poruszyłeś naszej księżniczki z magazynu, która jest w tej firmie nie do ruszenia! Nie dość że nic nie robi całymi dniami, to jeszcze przesiaduje w biurze logistyki a jeżeli jej tam nie ma to siedzi u mechaników, bądź w tej swojej norze! Siedzi zamawia jedzenie chodzi bez celu. Zwykły " normalny" pracownik, tylko z punktu widzenia nowo zatrudnionego pracownika, lecz po pewnym czasie jak już się ją bliżej pozna ( od tej złej strony) wiadomo z kim mamy do czynienia! Także radzę uważać nie tylko na czopeczka, pryszcza, gumę który zamiata wszystko pod dywan i ukrywa na moje oko wszystko przed szefem! Może tak się zbierzemy i pójdziemy do szefa komisyjnie? Radzę także uważać co się mówi przed kilkoma osobami z magazynu i mówię tutaj o zwykłych pracownikach ( nie wszystkich) ponieważ też tworzą idealna zorganizowana grupę regularnie donosząca i plotkująca wraz z naszą księżniczka, która uzyskane informacje z uśmiechem na masce przekazuje dalej. Najgorsze jest to, że nie wiadomo czy dzięki temu ma specjalne przywileje w firmie, czy nikt tego nie widzi, bądź nie chce widzieć co się tutaj dzieje? My jako pracownicy nie mamy żadnej siły przebicia samemu więc jako jeszcze pracownik tej firmy proponuję zgadać się i pójść do szefa nie samemu tylko grupa, bo jedna osobę zamiota pod dywan!!!!!!!!!!!!

Abraham
@Kolejny pracownik

Na magazynie słychać jak jest ,Kamila jaka jest ,taka jest ,to jej problem jak się zachowuje i jak wygląda. Ludzie widzą ,nie trzeba wiele pisać. O chłopakach z magazynu, nie wiem, nie wypowiem się dużo, pracują i nie wiem czy donoszą (może coś jest na rzeczy)Magazyn swoje problemy z ludźmi itd. też ma. Raczej chłopaki nie donoszą jak ten najbardziej nie lubiany, fałszywy czopek. To jest jak ktoś napisał ,piesek kierownika. (wszyscy znają tego nieroba).Temu to powinno być wstyd ale on tego wstydu nie ma, ma stanowisko i to się liczy. Szkoda tego Adama co się zwolnił. Pracowity koleś ,dobrze pracował ,bo widziałem i poszedł, bo miał tego wszystkiego już dość. Jak większość co odeszła. Tu robią ludzie, którzy są wchłonięci przez tą firmę i tak naprawdę ,żyją tymi intrygami awanturami. A grupą nic nie załatwisz, bo już były takie sytuacje, mieli iść wszyscy, w pewnych sprawach i co ? NIC !!! Poszło parę osób a miało iść więcej. Nic nie załatwili a później jak zawsze w swoim kobiecym stylu, dyrektor się mścił, zabierając oczywiście premię.(bo tylko to potrafi dobrze robić) Już robię kilka lat, to widzę jak to wszystko wygląda.

Krzywy
@Abraham

Proponuję zrobić rotację stanowiskową wśród nierobów z biura , wypad z nimi do uczciwej pracy i głupoty z intrygami im wyjdą z tych pustych głów !

Sąsiad zza filara
@Abraham

Kolego mam takie samo zdanie jak ty, też pracuje stosunkowo długo. Zastanawiam się czy nie za długo i czy nie przyszedł czas na zmianę?! Wiem o czym piszesz i pamiętam sytuację jak garstka ludzi poszła a zdeklarowanych osób było znacznie więcej. Przykre jest to jak traktują nas pracowników, widziałem wpis odnośnie nagrywania dyktafonem przez kogoś ale już tego wpisu nie ma, ja też zbieram dowody aby udać się do PIPu z tym całym (usunięte przez administratora)

XyZ
@Sąsiad zza filara

Kolego pip już nie raz był i co? I nic!!! Jeszcze dzień wcześniej powiadomili o swojej jutrzejszej wizycie! ŻENADA!

@Kolejny pracownik

Niczego się nie czepiam i nie chce mi się pisać tu ale muszę, co do donoszenia przez pracowników tego działu - NIE ZGADZAM SIĘ przynajmniej do części osób i jestem tego pewny...A przynajmniej na pewno mojego byłego współpracownika na którego zawsze mogłem liczyć i polegać (K.) ....chłopaki z magazynu wyrobów też pomocni i spoko (M. i (usunięte przez administratora) z biura też (pan M., pani M. druga pani M. ;) a całą resztę powinno się spakować z kierownikiem działu + firma przewozową do jednej paczki i wystrzelić w kosmos :( Dziękuje za "fajne i rozsądne" potraktowanie :( . Chociaż dyrektor zachował minimum godnego zachowania i miałem propozycje ale odmówiłem. PS: Bardzo fajnie mi się też pracowało z niektórymi pracownikami produkcji... Pozdro

Sprzymierzeńcy
@ZeTu

Patrząc obiektywnie ma zakres Waszych obowiązków, jakość wykonywanej przez Was pracy mówię o Tobie i o panie K. Z którym współpracowałeś, tworzyliście duet idealny, który rozumiał się bez słów! Zawsze wszystko zrobione, podane, zabezpieczone. Najbardziej w człowieka uderza to, że dyrektor główny pozwala na to, aby ludzie którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki odchodzili z zakładu, bo ciężko jest o dobrych ludzi! Nie wiem jaki był powód Twojego odejścia ale... Jeżeli pieniądze to śmieszne żeby nie dać podwyżek dla osób, które na to zasługują a Ty na pewno zasługiwałeś razem z Panem K. A jeżeli chodziło o (usunięte przez administratora) bądź inne zachowania z czystej zazdrości to gratuluję poziomu inteligencji na poziomie 10 plus osobom które przyczyniają się do zwolnień innych, żeby Karma do Was wróciła i to jak najszybciej najlepiej jako prezent świąteczny.

@ZeTu

* Dawid sory ale GOWORK uznał (usunięte przez administratora) za naruszenie w komentarzu :(

Rysiek
@Sąsiad zza filara

Ja zwolniłem się kilka lat temu . Opóźnianie faktu odejścia sprawia, że będzie jeszcze trudniej odejść. Życzę dużo odwagi .Pamiętam ten okres kiedy pracowałem tam. Ciągłe obawy , jakiś dziwny lęk. Dziś moge powiedzieć , że szkoda czasu i życia na takie zamartwianie się.Pamiętam fajnych ludzi :Panią Basię , Jacka, Wojtusia z farb i dziewczyny z tamtego działu a także innych fajnych ludzi, których spotkałem tam. Powodzenia

Klaudiusz
@Sprzymierzeńcy

Adam i Łukasz takie (usunięte przez administratora) magazynu lebry odeszli z Mochnika a po miesiącu dzwonili do kierownika i go błagali żeby ich z powrotem przyjął bo w Obi dostali najniższą krajową a trzeba robić dwa razy więcej haha!!

Klaudiusz
@ZeTu

Witam pracuje rok w tej firmie i jest super 4000zl brutto na umowie plus 25% premi jak się dostanie umowę na stałe to 30% premi jest, miła atmosfera socjal i różne dodatki. Te negatywne komentarze to myślę piszą pracownicy jak Adam 'gruba parowa' i Łukasz 'czarne oczko' którzy zostali zwolnieni za nieróbstwo. A trzeba uważać na parę osób które chodzą często do kierownika np. Przemek 'ucho kierownika alko' który zakapowal ostatnio swojego kolegę z którym razem pracują szok!

Ilona
@Klaudiusz

O matko, czytam cały wątek, wszystko o ludziach z imienia i z inicjału nazwiska. Myślę, czy ci ludzie nie mają w inflacji innych problemów, tylko atmosfera w firmie i łamanie rodo? Nareszcie wpis o zarobkach! A powiedz, 4 tys. od razu dają na start, czy po roku, jak u Ciebie było?

Spare
@Klaudiusz

Człowieku co Ty wziąłeś, że zobaczyłeś takie zarobki i taką premie .Dobrze widzę latasz ???????????? ale jak Ci juz zejdzie bomba ,to lepiej tu nie wchodź i nie czytaj tego co napisałeś.Bo zobaczysz jaki Ty jesteś TURBODEBIL.

Sru
@Ilona

Tak jak wyżej ktoś napisał, chłopak mocne cos na glowe wziął i zaburzylo mu to percepcje .Zarobki I premie z (usunięte przez administratora) wziete.Pracowałem tam ponad 10 lat i nigdy nie wziąłem 4tys na rękę i to jako brygadzista. (premie krojone praktycznie co miesiac) Ogólnie mówiąc, zakład JEDNO WIELEKI (usunięte przez administratora) a kierownik (samozwanczy dyrektor )to osoba ,która nie ma pojęcia o kierowaniu produkcją, nie mówiąc tu o podejściu do ludzi ,totalna padaka . Falsz ,zaklamanie i donoszenie jeden na drugiego ,taka atmosfera tam panuje .Poczytaj inne opinie wstecz ,to prawda sama się pojawi .

Bogdan
@Sru

Naczytałem się tego. Duże złej krwi między ludźmi. Jakieś podziały, co to nie wiadomo komu służy? Ale o pieniądzach było mało. 4 koła nie dostawałeś jako brygadzista, to ile zwykły pracownik produkcji dostaje?

@Sru

Błędne koło niedorozwoju i zacofania. Zastanawiam się kiedy Mochnik zrozumie, że w pierwszej kolejności należy zadbać o pracownika, który jest najważniejszym kontrahentem wewnątrz organizacji, w którego wyszkolenie musi zainwestować dobierając odpowiedni system płacowo premiowy. Te wszystkie brednie o równości pracownika o niedyskryminacji mają się nijak wobec ogromu nierówności jaka ma miejsce, bo jak inaczej tłumaczyć że brygadzistą zarabia grosze a biurowi z łapanki robią sobie urlop na nartach w Austrii. Samozwańczy dyrektorek, nie potrafi zarządzać i wygenerować odpowiednich obrotów, gwarantujących pracownikowi szkolenie, umożliwiającw mu sprostanie wyzwaniom współczesnego rynku pracy i turbulentnych czasów, w których pracownika z doświadczeniem będzie pracował u konkurencji. Uważam, że im wcześniej wymienicie nieudolny zarząd tym lepiej dla Was i dla szefa - Mochnika. Czego szczerze Wam wszystkim rzyczę w tym Nowym Roku. Trzymajcie się i głową do góry i proszę przestańcie już tu marudzić i wylewać żale, tylko przejdźcie do zmieniania chorego systemu od rewolucji jeśli trzeba.

Sru
@Bogdan

Trochę powyżej 3 tysi i to pracownik z wieloletnim stażem. Są też pracownicy co zarabiają dużo mniej a i tacy co więcej ( bo z ucha trykają ) tak w ogóle, to atmosfera jest tragiczna. Ja już nie pracuje tam jakiś długi czas a wtedy już była tragedia,teraz słyszę, że jest jeszcze gorzej.Dużo madrzjszych ludzi odeszło a zostali sami ludzie ,co wiecznie tylko się użalają nad sobą i nic nie robią z tym aby coś w życiu zmienić (mowa tu o pracy ) i tak gniją tam od lat ,popadajac w jeszcze większy dołek życiowy.Dobrzy starzy pracownicy odeszli a nowi nie mają pojęcia co tam się dzieje. Ps. Uważacie nie ta .urwę czopka, to najgorsza gnida zakładowa.

Zielona koszulka
@Sru

Tak zgadzam się czop to trzeba uważać a kiedyś jeszcze załatwiał mi palenie i wiecznie w soboty zjarany a potem (usunięte przez administratora) że (usunięte przez administratora) jestem haha a sam największy uwaga

@Klaudiusz

Ostrzegam o pisaniu nieprawdy! Jak ktoś dobrze kojarzy to wie kto pisze! NIE ZOSTAŁEM ZWOLNIONY TYLKO ZWOLNIŁEM SIĘ SAM - bo miałem dość pracy w tej firmie z nie którymi ludzmi!!! Parówą i oczkiem sam lub SAMA jesteś! Nie pozdrawiam kłamców!

@Klaudiusz

Po pierwsze (usunięte przez administratora) /lko kto w Obi pracuje i znów fałszywe informacje!!!! Ja do tej firmy nie wrócę za żadną stawkę i choćby nie wiem co by mi proponowali! DRUGIE OSTRZEŻENIE - już wiem kto pisze ! Rekomenduj dalej downie!

@Klaudiusz

....kwa tyle czekałem godzin na jakąś riposte i nic......No to po drugie : Wiem kto napisał i obyśmy się już nie mijali, bo bywają czasami "ciężkie warunki pogodowe i zęby można zgubić" .... No to zaczynamy od zarzutów do Adama ((usunięte przez administratora)) hehehehehhehehe Po co przedstawiasz swoje zarobki chcesz mi czy innym tutaj zaimponować czy co - no bo w Mochniku jako pracownicy to taką stawkę mają tylko (usunięte przez administratora), i już Cie za to powinni (usunięte przez administratora)...bo ja w tym OBI więcej dostałem na start i mam na to papiery! Co ty o mnie lub innych osobach przez Ciebie wymienionych wiesz?! W OBI jak się zatrudniasz są widełki i zależnie od umiejętności i uprawnień dostajesz odpowiednią stawkę....ciekawe , że moja umowa została "przejrzana" i pada twoje stwierdzenie, że mam najniższą krajową jak się człowieku na oczy nie widzieliśmy. ....Ale to najmniejszy problem, większy ten ból (usunięte przez administratora) że ktoś może po prostu się zwolnić A NIE JAK TY TO PISZESZ - zostać zwolnionym, i mieć tą firmę głęboko. Następne....telefony do kierownika, żeby mnie przyjął z powrotem to może ty wykonywałeś, bo ja na pewno nie!....jakby mnie nawet życie zmusiło - ja z takimi durniami jak np. ty, pracować nie będe i wole puszki zbierać lub w jakiejś ochronie robić niż w takiej firmie pracować gdzie atmosfera i zarobki są na najniższym poziomie. Nawet jak dodasz posty pod innym nikiem już masz problem, bo ja nie jestem idiotą i wiem kto pisze, już masz i tak lipe.... // Zrobie 2 telefony i pozbawie Cie marzeń w twojej wyimaginowanej firmie! A Ty drogi kandydacie jak to czytasz to widzisz jakie są relacje między pracownikami.......Nie dość , że dostaniesz najniższą krajową to znajdą się (usunięte przez administratora) , które będą żyć twoim życiem......ZERO ŻYCIA ZERO KASY PODWYŻEK NAGRÓD I WCZASÓW POD GRUSZĄ......siedzą i tylko tu się odgrażają i kasują komentarze zamiast przeprowadzać w firmie korzystne zmiany! BRAWO! Ja odeszłem ponad rok temu a tutaj nadal ból (usunięte przez administratora)! Nie polecam pracy w tej firmie i zwłaszcza na magazynach!

Lalunia

Cóż, praca u Mochnika już od dawna nie jest ani przyjemna, ani atrakcyjna ani dobrze płatna. Premie są ucinane pracownikom za cały miesiąc wtedy, gdy pracownik pójdzie nawet na 5 dni l4. Nie ma szans na awans, nie ma szans na podwyżkę. Nie ma szans na wakacje pod gruszą. Multisport Przecież pracownikom nie jest on potrzebny, natryrają się przy noszeniu samodzielnie szyb tak, że siłowni już nie trzeba. A jeśli trzeba, to kręgosłup w takim stanie że się nie da. Na dobrą sprawę kazdy kto tam pracuje jest pionkiem do zapieprzania i robienia hajsu na nową villę szefa. Zasady bhp nie są przestrzegane, a Pani behapowiec tylko patrzy kogo by to zagadać by znaleźć chłopa dla swojej cudownej córeczki. Najgorsze jest to, że nawet najstarsi pracownicy są kopani w (usunięte przez administratora) i brak dla nich jakiegokolwiek szacunku że względu na staż pracy ani na umiejętności, które zdobyli. A kierownicy? Ręka rękę myje. Niech każdy z Was, kto to czyta - ucieka. Jesteście na tyle wartościowymu ludźmi, że znajdziecie pracę wszędzie - i nie będziecie musieli pościerać pośladków szefowi. Tylko spróbujcie odciąć korzenie zapuszczone pośród maszyn na hali.

Starzec

Najlepszą wisieńką na torcie w tej firmie jest to, iż każdy pracownik, który pracuje pełny miesiąc do ostatniego dnia i odchodzi na emeryturę, wtedy ma uciętą premię!!!!! Wstyd, wstyd, wstyd!

Zgred
@Starzec

O to bardzo przykra sprawa. Jaką ostatnią gnidą trzeba być żeby tak zrobić. Wstyd!!!

@Starzec

Tak samo jak będą odchodzić to z niczym tam gdzie wszyscy.

@OMG

A da się zrobić tak, że po wypłaceniu premii się odejdzie co by nie ucięli?

@Karolina

Tak, da się trzeba odchodzić 6 po wypłacie i bez wypowiedzenia umowy;)

@OMG

Bez wypowiedzenia? I to zgodne z umową będzie? Bo szkoda potem mieć jakiś "gorszy wpis" od pracodawcy w papierach

Za porozumieniem stron

@OMG

Aaa ok, ok. Bo ja właśnie sądziłam, że może być z tym jakiś problem skoro podobno premii wypłacać nie chcą a ktoś tego typu trik by zastosował. Czyli w sumie to znaczy, że jakoś można się dogadać i na złość tak całkiem to nikt tu nie robi?

Jak się pracuje z ludźmi z Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Odpowiedz mi NATO

Niepewnie, nieufnie, niestabilnie, ale są wyjątki jeden na sto jeżeli trafisz na tą osobę masz szczęście. Właściwie w firmie jest tylko jedna osoba godna zaufania, pewna i stabilna. Nie czop, to nie ty. Szef od jakości. Przepraszam, może się znajdzie jeszcze ktoś, ale nie miałem okazji pracować jeszcze z nimi. Aaaa jest ktoś jeszcze. Miła Milenka i seksi!!!!!

Alicja
@Odpowiedz mi NATO

Czemu tak źle oceniasz większosć? Jest jakas szansa na poprawienie relacji z innymi?

@Odpowiedz mi NATO

Dlaczego nie ja, przecież robię wszystko co w mojej mocy ,żeby było ludziom dobrze we firmie. Podwyżki to ja załatwiłem i wiem ,że wszyscy mnie w zakładzie szanują i bardzo lubią. Źle mnie bardzo oceniasz i to niby czemu mam nie być tą osobą? Każdy ma do mnie zaufanie ,bo reprezentuję każdego pracownika bardzo dobrze . Wszystko załatwię ,bo to taki jestem ,po prostu dobry. Na laminacie też bardzo dobrze z ludźmi się dogaduję a i premią bardzo dobrze dzielę. Każdy zadowolony. I umiem zarządzać tym wszystkim bardzo dobrze. To ,że przeze mnie odeszło tylu ludzi z laminatu ,to ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Jestem porządną osobą. Kierownik jest ze mnie bardzo dumny i z moje pracy. To ,że z działu laminat odeszło najwięcej ludzi ,jak z żadnego innego działu we firmie ,to nie przeze mnie. Ja jestem lubianą i szanowana osobą i wiem to na pewno. I jak by się głosowało na godną i zaufaną i przede wszystkim porządną osobę we firmie ,to na 100% wygrałbym ja. Chodzę sobie ,po hali i z każdym dobrze mi się rozmawia. Wszyscy z uśmiechem do mnie podchodzą. Pomimo ,że jestem dwulicowy kurdupel ,tak też słyszałem, że mówią ale to ludzie zawistni, zazdrośni. Ja się nie nawet na to nie obrażam, bo jestem w porządku dla wszystkich i wiem to na pewno. Dobrze się ustawiłem i będę dalej tym kim jestem.

Agnieszka
@Michał

Opinie są różne i nie wszystkie są wiarygodne, więc na to też trzeba mieć poprawkę. A w jakiej wysokości udało się załatwić podwyżki tak zapytam z ciekawości?

@Alicja

Jedyne wyjście z tej sytuacji to wymiana całej kadry kierowniczej na nie zależną skorumpowaną i "rodzinną"! I to zmieni bardzo dużo.....nic więcej!

@ZeTu

*EDIT* "a nie" skorumpowaną i rodzinną!

@Agnieszka

No nie wiem jakoś 99% opiniI to prawda .....nie prawdziwe są o kartach multi sport i wczasach pod gruszą .....bo tego nie ma .....przynajmniej dla szaraczków! Więc nie pisz bzdur!

@ZeTu

Przyjmując, że jest dokładnie tak jak piszesz to czemu ludzie tu jeszcze wgl pracują? Może opinie są prawdziwe ale trochę na wyrost czy coś?

Hende ho
@Karolina

Bardzo dużo ludzi już odeszło i będą odchodzić nadal. Ze Tu pisze tak jak jest i ja to też potwierdzam. Robiłem tu ponad 10 lat, niedawno odszedłem. Ufff....jaka ulga. Zostają tu tylko ludzie ,typu NIEUDACZNIK ŻYCIOWY. Bo nic więcej w życiu nie może osiągnąć i nic zmienić. Ci którzy zostali ,to najwięcej od lat krzyczą ,że odchodzą, (usunięte przez administratora) na tego (usunięte przez administratora)nieudolnego prowadzącego itd. a dalej jest to samo. Nic się u nich nie zmienia .I dlatego po prostu tam są .Przyzwyczajenie życiowe ,przywiązanie do maszyny np. CEKANT,WIERTARKA. I też potwierdzam ,że ponad 90% opinii ,jest prawdziwa.

Onop
@Michał

Że tak spytam kto na laminacie Cię lubi i szanuje? Jakie podwyżki załatwiłeś jak na zebraniu się nie odzywałeś, mówiły tam 2 może 3 osoby ale nie Ty. Ty przytakujesz kierownikowi że trzeba więcej robić nic więcej,a chodzisz i między ludźmi mówisz że mało zarabiasz. Wiem że to nie Ty piszesz te brednie tylko ktoś za Ciebie,ale ten ktoś doskonale wie jakim jesteś nierobem. Załatwiasz jak już to tylko sobie a innym wmawiasz że macie tutaj i tak dobrze

Pracując w firmie Mochnik, z uwagi na doświadczenia z moim poprzednim pracodawcą doceniam: terminowość wypłat, porządek w dokumentacji prowadzonej przez Panią kadrową, bony świąteczne oraz możliwość skorzystania z karty multisport.

Pracownik 1

Śmiech na sali nic z tym komentarzem się nie zgadza . Ktoś z biura pisze ;)

Opinia

Terminowość wypłat musi być na czas do tego zobowiązują przepisy prawa ;) a kadrowa moim zdaniem nie ogarnia interesu jeżeli chce coś załatwić to musi się dowiedzieć albo zapytać kogoś po prostu masakra i tak chodzisz tam i spowrotem. To wszystko świadczy jaka jest komunikacja w biurze i podział obowiązków .

Pracownik Produkcji

A ja pracuję już tu ponad 15 lat ! A CO TO JEST KARTA MULTISPORT ???? !!!!

@Pracownik Produkcji

Pewnie kadrowa wie. Taką kartę i pewnie inne dopłaty są dla tych z biura.

Ty

Facet pokaż mi tą kartę Multisport bo robię już ponad 10 lat i co najwyżej widziałem upierdolona premie.

Doriana

Tak tak, A gdzie pracowałeś na czarno na budowie haha. Karta Multi co .?rodzima chyba pana m.

Koń Polski !!!

Do póki Srawski będzie tam odpowiadał za produkcję i ogólnie za cały zakład ,to nigdy tam nie będzie dobrze. Człowiek nie kompetentny, pilnujący tylko swojego stołka, lubiący skłócać ludzi.(człowiek skrzywdzony w dzieciństwie) Dlatego jest tam bardzo źle i ludzie są przeciwko sobie źle nastawieni. Premia z d..y wzięta i tak samo dzielona. Donoszenie i jeszcze raz donoszenie. Tak działa ten zakład a gumowej pale się to bardzo podoba. Ma też swojego pieska z laminatu ,który też jest dobry podżegacz i ludziom szkodzi. Z każdym gada i wysłuchuje co ludzie mówią a później do biura i leć z tematem do gumiaka. Uciekajcie stamtąd ,póki jest jeszcze na to czas. Mądrzejsi już to zrobili, pozostali tylko ci słabi ,co od lat gadają ,że się zwolnią, krzyczą napinają się i......to tylko tyle. Ogólnie nie polecam zakładu. Słaba atmosfera (wiadomo przez kogo)a zarobki to już w ogóle .Nawet ukraińcy uciekają. Lipa po całości. Nowym nie polecam a osły niech zostają.

@Koń Polski !!!

I co, przez tego jednego człowieka Twoim zdaniem firma jest słaba? Czy są też głębsze problemy?

Koń Polski !!!
@Marek

Chodzi mi głównie o atmosferę jaka panuje ( zarobki ,dzielenie premią ) a to drugie ,też idzie w swoją odpowiednią stronę ,jak stoi. A głębszych problemów jest multum. Poczytaj opinie i porozmawiaj z ludźmi którzy jeszcze tam pracują. To wiele Ci pewnie powiedzą .Ja już podziękowałem tej firmie jakiś czas temu i nie żałuję tej decyzji.

Koń niemiecki ????
@Koń Polski !!!

Przykre to jest, że jesteś tak słaby aby to zmienić hahaha

Czy w firmie Mochnik Sp. z o.o. sp.k. są regularne szkolenia pracownicze?

Produkcja

Jak tu pracuje były tylko szkolenia BHP. Więc ..... Najlepsze jest to pracując na produkcji nawet nie dostaniesz długopisu żeby wypisać papiery haha musisz mieć swój. Wyzysk się wypisał

Emilia
@Produkcja

Widzę, że pracujesz na produkcji... jest ciężko? płacą chociaż adekwatnie do wykonanej pracy?

Nie wiem czemu wy ludzie narzekacie na tą firmę .Zarobki tu są bardzo dobre ,przynajmniej ja mam takie, nie wiem jak inni . Premia jest i to dobra i dobrze podzielona. Ja nie mogę na to narzekać. Kierownik to wspaniały człowiek, mi z nim bardzo dobrze się współpracuje i złego słowa o nim nie powiem, jest prawie jak mój brat. Kiedy potrzebuje wolne ,to je dostaje bez problemu . Praca nie jest ciężka i często jest tak ,że się człowiek nie na robi. Można chodzić, po hali i z ludźmi na spokojnie rozmawiać o różnych rzeczach i nikt nikogo nie goni za to. Przynajmniej ja tak mam na swoim stanowisku. Można się też czasem spóźniać jakieś 20 min. i nic się nie dzieje. Każdy ma swoje miejsce parkingowe i w żadnej firmie tego nie, po to szef zrobił parking. Piszecie o donoszeniu , a kto nie donosi, też nie jestem święty. W każdej firmie tak jest. Ja tu raczej zostanę do emerytury ,oczywiście przy tym kierowniku, bo raczej szukać pracy innej nie chce ,bo mi tu bardzo dobrze jest. W innej z resztą bym sobie pewnie nie poradził. I te wasze narzekania i pisanie głupot o firmie o zabieraniu premii nie mają sensu. Już sporo tu lat robię i mam prawo napisać całą prawdę jak jest w tej firmie. A nie tylko same negatywne opinie. Aż czytać już tego nie mogę. Weźcie się do pracy ,tak jak ja to robię a kierownik was na pewno dobrze wynagrodzi.

protagonista
@Michał

Tendencyjna wypowiedź, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Komentarz napisany pod publiczkę, żeby ocieplić wizerunek niekompetentnego dyrektorka produkcji vel gumiastego rowerzysty, który jest znany z otaczania się głupszymi od niego przytakiwaczami..., którzy dobrze wiedzą, że tylko tak są w stanie egzystować. Jesteś jednym z nich. Zastanawia mnie tylko do jakiego stopnia trzeba być niegramotą lelepetą, żeby nie widzieć lub nie chcieć widzieć ogromu niesprawiedliwości i nierówności. Tak może kontestować rzeczywistość donosiciel bez ambicji, złotousty (usunięte przez administratora) zakłamanego dyrektorka. Premie były są i będą zabierane, żeby taki donosiciel jak ty pisał tu swoje wywody jak tutaj dobrze i jaki to kierownik dobry. Piszesz, że przepracowaeś wiele lat to ile rok, dwa, pięć czy dziesięć? Ludzie pracują po dziesięć i więcej i nie widzę, żeby im się tak przelewało - pracują lepiej niż Ty, a żołądki takie same. W czym jesteś od nich lepszy??? Kolejna sprawa to zarobki. Z tego co widzę pracujesz tam wystarczająco za długo i nie masz rozeznania, bo mochnik wprawdzie w ogonie płacowym nie jest, ale z drugiej strony jest wiele zakładów, w których już na starcie płacą o dwa koła więcej. Także miodu tam nie ma, za to ciężkiej pracy dwa razy więcej. Za soboty 150 od lat to czysta kpina, zważywszy na to że ludzie dojeżdżają i po kilkadziesiąt kilometrów a dopłat nie ma. To nawet Nutricja, która płaci najmniej dopłaca do paliwa kilkaset złotych. Powinno być minimum 300. Uprzedzając wszelkie zarzuty pominięcia socjalu to tak jest i żeby nie było, że jestem totalnie anty, muszę powiedzieć, że karpiowe na tle innych zakładów jest konkurencyjne zdaje się już 450 o ile się nie mylę. Tylko jak wygląda to na tle o cięć premii w ciągu roku. Wielki niesmak i rozczarowanie. Jedną ręką dają. Drugą zabierają. Przykre to. Jakby człowiek musiał się prosić o swoje ciężko wypracowane pieniądze. Rzygać się chce... Dlatego, lepiej się schowaj z tym świńskim kolorkiem :)

Junior
@protagonista

Dałeś się wkręcić jak dziecko.

protagonista
@Junior

Od razu wiedziałem, że komentarz szyty grubymi nićmi. Potencjalny przyszły pracownik mochnika czytając te rewelacje ma zakłamaną rzeczywistość, dlatego opublikowałem to sprostowanie.

Lolek
@protagonista

Haha 450 zł karpiowego my co roku mamy ok 1300 firma Mochnik to kpina

Abraham
@Lolek

A kawalerowie 10zł mniej ha ha ha...... tak kiedyś było ,może już poszła wyżej firma i tego nie robi. Rynsztok, po całości ten zakład.

Huba buba
@Michał

BuuHaha. Naprawdę aż tak się ludzie poniżają żeby dostać 100 więcej. Firma chętnie przyjmuje. przekonacie się o słabych zarobkach, słodkości niektórych pracowników....

M. Szczepan
@Michał

Nie wiem czemu ty pomiocie tak chwalisz i doceniasz. Masz lepiej od nas ludzi... którymi jesteśmy. Firma bardzo słabo kierowana przez el guma i tym podobnymi kukiełkami. To tylko świadczy o jednym ....kasa kasa kasa i kukiełki. A może kukułki...

M.Szczepański
@M. Szczepan

Ten Michał to jest ściera zwykła. Piesek gumowego na posyłki ,na słuchanie co ludzie gadają. Lata tylko po hali z ludźmi niby spoko gada ,ze on taki dobry dla wszystkich ,słucha, wyciąga, co kto mówi a później dodaje i ludziom szkodzi przed gumiastym. Już dużo ludzi się na nim poznało. Po tych samych pieniądzach są oby dwaj. Jedna klika tam jest .Robią co chcą.

niezależny

Czytam te opinie i owszem, większość to prawda. Donoszenie jest, a warunki pracy fatalne. Premie....pusty śmiech, woda...zielona z dystrybutora. Parking...zrobiony za premie pracowników, a i tak nie ma gdzie parkować. Socjal... paczki dla dzieci i bony. Jednak nie rozumiem jednego...dlaczego nikt nie pójdzie do biura i nie zapyta o regulamin funduszu socjalnego? To jest w interesie pracowników. Piszecie, ze biuro robi wycieczki itp. Skoro jest podstawa do tego to robią ale nikt z pracowników o to nie pyta. A może jest jednak dofinansowanie do wczasów tylko nikt o tym nie wie. Ruszcie (usunięte przez administratora) i zapytajcie.

Krzychu

Pracowalem tu kilka lat temu przy krawedziarce i było całkiem nieźle. Pensja bez szału ale widzę, że wtedy była inna atmosfera. Znajomy teraz pracuje i mówi, że się pozmieniało tylko na gorsze. Powiedział też, że w usługach u Pana Tomka P. Pracował albo pracuje jakiś Mateusz K. o pseudonimie hmmm (usunięte przez administratora) czy jakoś tak. Uważajcie na niego bo z tego co on słyszał to nieźle ziółko z niego (drobne włamania i kradzieże, pożyczanie pieniędzy i nie oddawanie i podobno życie z kobietą na jej koszt i udawanie, że się nie ma pieniędzy xD) zapamiętajcie go, jeśli tam dalej pracuje to ręce w kieszeni bo może kasa lub telefon zniknąć

@Krzychu

Racja u Pana Tomka pracował albo dalej pracuje Mafiuuusz. (usunięte przez administratora) Podobno jego ekipa miała mu patrzeć na ręce jak gdzieś byli u klientów, żeby niczego nie zakosił ???? a praca u Mochnika... Daje radę, nie ma tragedii

Grinch
@Krzychu

Tak zgadzam się....atmosfera jest tragiczna w relacjach pracownik z pracownikiem jak i pracownik z przełożonym ....i tak jest na wszystkich wydziałach od produkcji po magazyn!!!

@Grinch

To niedobrze bo w takiej atmosferze ciężko jest wydajnie pracować A jak pod względem finansowym? Podałbyś widełki finansowe żebym wiedział czy warto aplikować.

Neutralny

Jak to wszystko czytam to nie mogę w to uwierzyć, dlaczego ktokolwiek sobie zadaje tyle trudu żeby pisać to wszystko. PO CO? Nic to nie da, kurfa. Jesteśmy w tym systemie i to się nie zmieni po waszych komentarzach. Zakceptowac to albo walcz otwarcie idź do szefa,kierownika itp. i mów co cię kurfa boli. Pracuj albo spierlaj. KURFA. JESZCZE RAZ PO CO? Przynosi ci to ulgę. Kurfa. DAJCIE POPCORN BO BĘDZIE NIEZŁE KINO. KURFA. Lepiej pouzalajcie się między sobą. Po co tam jesteście? Zmieńcie to jak wam nie pasuje kurfa.

Dwa do przodu , trzy do tyłu.
@Neutralny

A po to jest to kolego , żeby każdy miał prawo do własnej opinii i żeby inni ewentualnie nowi kandydaci , wiedzieli co tu się dzieje , zanim podejmą pracę w tym zakładzie. Żeby się nie pakowali w to (usunięte przez administratora) A także uświadomić tym , którzy byli bici przez kolegów w podstawówce , nie mieli żadnych kolegów , to zrozumiałe i ogólnie w życiu są nieudacznikami a teraz TYLKO I WYŁĄCZNIE !!! przez swoje stanowisko jakie mają , nie szanują człowieka i mszczą się za swoja przeszłość , która ich bardzo skrzywdziła , mają traumę , którą tylko tak mogą zamazać i wyrównać , coś w stylu zadośćuczynienie ( gumowy , czopek ). Wtedy się czują MOCNI , DOWARTOŚCIOWANI. Niestety w życiu dalej są i będą(usunięte przez administratora)życiowymi , to nic nie zmieni. A pójście z problemem do szefa czy do tego trzęsącego łbem ,jak te pieski na tyle samochodu , gumowego , nic nie daje. Oni grają w swój mecz , który zawsze będą wygrywać. A uświadomienie im ,tego jakimi są ludźmi ,bez charakteru , bez godności itd. to już jest duży plus. Tu jest jedyne miejsce , w którym ludzie mogą w końcu napisać jak jest i wyrazić swoją opinie. Bez zabierania premii i mszczenia się za to przez tego śmiesznego gumowego chłoptasia.

Neutralny
@Dwa do przodu , trzy do tyłu.

W sumie masz rację, więc trzeba się wypowiedzieć o tych nie równych szansach. Ale z tego co mi wiadomo oni szefowi mówią jedno a robią co innego ukrywając przed szefem wiele spraw. Czopek, guma lub inni żeby tylko (usunięte przez administratora) nie zmoczyli. Jeżeli chodzi o zabieranie premi to prawda zabierają jednym żeby dać swoim i wszystko inne co jest tu opisane. Mi się nie chce tu pisać ale jest to prawdą co ludzie piszą.

Część 1

Witam ... W związku z naciskiem pracowników biura firmy o wyrażanie opini na jej temat (zapewne związane z raczej negatywną oceną) wyrażę teraz swoją! Na początek pragnę zaznaczyć, że 90% komentarzy ( 100% negatywnych) dotyczące firmy MOCHNIK na tym portalu jest niestety prawdziwe i jeżeli czytasz to i szukasz pracy, to ZDECYDOWANIE odradzam zatrudnienia w tej firmie nawet gdy masz ciężką sytuację życiową z nożem na gardle i potrzebujesz pracy od zaraz - a w poniższych punktach postaram się obiektywnie napisać dlaczego, odnosząc się również do osób wcześniej komentujących. Aha i jeszcze jedno, jeżeli patrzysz na ocenę firmy (akt. 2,35 gwiazdki) tak naprawdę powinno być 1,55 ocena jest sztucznie podbijana przez pracowników biura... 1. ZAROBKI,SOCJAL Jeżeli zatrudniasz się jako zwykły pracownik (pracownik hali produkcji, operator, magazynier itp. itd. ) przytakujący głową na wszystko bez negocjacji jest to najniższa krajowa z niewielkim podwyższeniem po okresie próbnym + premia uznaniowa zależnie od rozmowy od 20-30% (lecz niestety na 30% zaraz po zatrudnieniu nie licz - bo nie ważne jakbyś (usunięte przez administratora) i tak tego nie otrzymasz bo zasada w tej firmie jest prosta, JESTEś POPROSTU NOWYM PRACOWNIKIEM i nie możesz mieć! ). Premia często gęsto nie uznawana jest przez widzi mi się Dyrektora zakładu, i skorumpowanych Mistrzów Zmiany, bo ilekroć wydarzy się awaria sprzętu lub jakiś wypadek przy pracy, gdzie nie byłaśłeś winny to i tak jesteś bez możliwości wytłumaczenia sytuacji. W TYM ZAKŁADZIE OBOJĘTNIE CO SIĘ NIE WYDARZY ZAWSZE WINNY JEST PRACOWNIK A PRZEWAŻNIE TEN PRACOWITY - który dużo robi dla zakładu! Jeżeli chodzi o socjal to są to bony lub karty przedpłacone tylko na święta Bożego Narodzenia i także paczki dla dzieci do 18 lat. Nie spodziewajcie się jakiś kart sportowych, dofinansowań, wczasów pod gruszą lub darmowej opieki medycznej jak jest w większości dużych zakładów, bo w tym zakładzie fundusz nie funkcjonuje. Pieniądze z funduszu socjalnego przeznaczane są na wycieczki, imprezy i inne zachcianki kierownictwa zakładu. Kierownictwo i pracownicy biur zakładu mają również sponsorowane kawy, herbaty, słodycze, wody mineralne i wszystko na co ma zapotrzebowanie. Ty dostajesz tylko wode w butli z dystrybutora (i w zimie osoby z magazynu, pracujące na zewnątrz, dostają jakieś zupki z torebek)! Kierownictwo i osoby zarządzające ludźmi posiada swoje miejsca parkingowe przed wejściem do firmy a ty szeregowy (usunięte przez administratora)z oddalonego parkingu przez tą wyrytą i nie wyremontowaną drogę, na której zawieszenie można zgubić, BO JESTEś ZWYKŁYM PRACOWNIKIEM!!! Także jedynym i ważnym plusem jest wynagrodzenie na czas, zawsze w okolicach 6 dnia miesiąca i to tyle! 2. BHP Póki co, jakoś nadal o dziwo działa to w firmie. Została ostatnim czasem zatrudniona nowa Pani Inspektor na tym stanowisku i oczywiście zaczyna się robienie stażu w firmie, wymyślając różnorakie w większości niepotrzebne rozwiązania i pomysły. Sama Pani Inspektor ma totalny brak kultury osobistej i w chamski beszczelny sposób PRZESZKADZA W PRACY swoim upominaniem, tym nie słusznym! Pani z BHP łamie przepisy prawa pracowniczego CHODZI PO HALACH I BADA WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW ALKOMATEM O RÓŻNYCH PORACH DNIA BEZ UZASADNIONEJ PRZYCZYNY I BEZPRAWNIE - wielokrotnie osoby zwracające uwagę, że nie wolno jej tak robić, lądowały na dywaniku!!! O ZGROZO JEST NA TO PRZYZWOLENIE DYREKTORA ZAKŁADU!!! Zamiast zająć się rzeczywistymi problemami dotyczącymi sprzętu i wykonywanych prac oraz samych pomieszczeń zgłaszanych przez pracowników, to ta Pani wymyśla np. kolory koszulek, szelki jakieś pieroły itp. byle się sztucznie wykazać, że coś robi! Przyznaję, chociaż tej Pani plus za zwracanie uwagi pracownikom na brak okularów, rękawic, rękawów, kasku do czego często się nie stosują. Jednak większość pracowników jest rozsądna i doskonale zdaje sobie sprawę z jakim materiałem pracuje. Dba o wyjścia ewakuacyjne. Nie zwróciła uwagi jakie pomieszczenie szatni jest małe, a to naprawdę dość spory problem dla Nas wszystkich, tam już prawie nie ma miejsca żeby się normalnie przebrać i takich problemów jest więcej, ale przecież bo to pracownicy, to tego problemu nie ma! Jednym słowem zbędne etaty - tak jak ta babka ten mały gruby potwór z magazynu, której wiecznie coś nie pasuje i robi sobie co chce i jak chce! CDN

@Część 1

Przecież w 2021 został otwarty nowy wykostkowany parking dla nas, nie naginaj faktów..

pracownik2
@pracownik

Owszem powstał za zabranie nam premii pod przykrywką pandemii dodając "tarczę". Jak jesteś nowy szary i nie wiesz to się nie wypowiadaj!

Zostaw merytoryczną opinię o Mochnik Sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mochnik Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mochnik Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mochnik Sp. z o.o. sp.k.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

Mochnik Sp. z o.o. sp.k.