Opinie o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Łódź

Junior Proces Officer

Zaraz stuknie pół roku, pół roku a ja ląduje w 3 zespole, i to nie dlatego, że jestem lewy tylko dlatego, że firma przechodzi jakąś tam transformacje. 3raz uczę się czegoś nowego, to czego nauczyłem się do tej pory może sobie włożyć... Liderzy porażka, bez pewności siebie, faworyzują członków zespołu ze Skandynawii tylko dlatego, że tamci chociaż lenie mogą więcej załatwić od nich. Szkoda bo zapowiadało się spoko, niestety pokazałem, że mogę zrobić dużo w 8 godz i wrzucono mnie w najbardziej wyżyłowany standard timem proces jakikolwiek widziałem, na szczęście miarasię przegięła notice period już leży na stole, na starcie powiedziałem, że nie będę uczył nowych, lider wariuje.

G

I ja to szanuję.

siemanara
@Junior Proces Officer

Brzmisz jak dziecko, które dostało rzeczywistością między oczy. Czego się spodziewałeś? 11k brutto, slużbowego auta, podróży biznesowych, lunchy, pogaduszek przy latte? Czyżby pokolenie netflixa wchodziło na rynek pracy?

Junior Process Officer
@siemanara

Nie jak dziecko tylko ponad 30 letnia osoba, która szuka stabilnej pracy, gdzie zdobędzie jakiekolwiek doświadczenie przydatne gdziekolwiek a nie klepanie zadań na śpiocha gdzie w razie ucieczki firmy do Azji nie wiadomo co wpisać w CV w doświadczeniu.

workim
@Junior Proces Officer

Bo z liderami nigdy nie wie sie, o nie wie sie. Normalka! Liderami często zostają osoby którzy mieli plecy ale to nie znaczy że potrafią zająć się zespołem czy zarządzać.

OO

Czy orientuje się ktoś jaka jest podstawowa stawka na stanowisku junior process officera? Chodzi mi o zespoły onboardingu. Czy każdy na tym stanowisku ma to samo czy jest to zależne również od wykształcenia i wcześniejszego doświadczenia?

working
@OO

3200? brutto, nie znam dokładnie. Wydaje mi się że zależy to bardziej od stanowiska na które cię przyjmą. nie polecam onboardingu

Mimi

Ile można zarobić na stanowisku Junior Process Officer with Scandinavian language?

working
@Mimi

Dużo więcej niż na zwykłym JPO, nie znam konkretnych kwot

PreczZcwaniaczkami

Jak zaczynasz pracę to punkty na MyBenefit wskakują po przepracowanym miesiącu, ale jak kończysz to za ostatni przepracowany miesiąc punktów brak :DDDDD Oni są the beściakami pod każdym względem. Ludzie ,omijajcie to miejsce z daleka, macie niżej inne opinie. To korpo to żenada za nędzna pensję!!

NoBenefit
@PreczZcwaniaczkami

Jakiś czas temu zakończyłem pracę w nordyckiej 'kulturze' pracy i odszedłem z Nordea. Przez okres zatrudnienia uskładała się spora liczba punków MyBenefit, jednak nikt mnie nie poinformował o terminie, w którym utracę dostęp do platformy, więc nie zdążyłem ich wykorzystać. Moje przeoczenie, jednak pracodawca mógłby być bardziej transparentny. Być może ta informacja była wcześniej gdzieś podana, nie wiem, nie przypominam sobie. Miał ktoś podobną sytuację z utraconymi pkt MyBenefit?

Mybenefit
@NoBenefit

Musisz napisać do HR. Za punkty płaci się co miesiąc zaliczkę na podatek dlatego albo wypłaca Ci punkty albo zwrócą podatek.

ABW
@PreczZcwaniaczkami

Czy jest więcej osób, które miały problemy z odzyskaniem punktów z MyBenefit przez Nordea? Jak wyglądało w waszym przypadku? Czy punkty tracą wszyscy?

MB
@ABW

Ktoś może próbował odzyskać środki z mybenefit po utracie dostępu do platformy i może opisać jak to przebiegło? Jest jakaś szansa na ich odzyskanie czy nie ma co się fatygować?

Rekrutacja przebiegła całkiem przyjemnie. Na to stanowisko nie trzeba jakichś szczególnych umiejętności twardych, więc tym nie trzeba się przejmować. Padło parę pytań po angielsku, ale nic trudnego, więc jak ktoś się boi, że nie zna specjalistycznego słownictwa to luz, nie będzie potrzebne. Niestety na wynik rekrutacji czekałem bardzo długo, ponad miesiąc.

Nie pamiętam już dokładnie, ale jakieś dosyć ogólne, o umiejętności, chęć do pracy na danym stanowisku itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ZA

Widzę sporo negatywnych opinii na temat firmy. Nasz związek zawodowy "Związkowa Alternatywa" chętnie nawiąże kontakt z pracownikami Nordei i udzieli im wsparcia. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym biuro@za.org.pl. Jesteśmy jedną z niewielu centrali związkowych zajmujących się problemami korporacji z branży outsourcingu/shared-service.

nordeowiec
@ZA

Co macie w swoim arsenale? Co możecie zrobić?

@nordeowiec

Przede wszystkim możemy pomóc w założeniu związku zawodowego pracowników Nordei, co jest przydatne przy negocjowaniu pensji czy ochronie przed zwolnieniem. Jeśli chodzi o potencjalne przypadki nadużyć ze strony pracodawcy, to możemy pomagać również osobom indywidualnie, bez konieczności założeniu związku w zakładzie pracy - konkretnie możemy pomagać w przygotowaniu pozwu i negocjowaniu ugody z firmą, składać zawiadomienia do organów państwowych i nagłaśniać nadużycia w mediach (a dojścia do paru konkretnych mediów mamy).

workooo
@ZA

z tego co wiem, są związki zawodowe w nordei

@workooo

Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

Tralalala
@workooo

Są związki zawodowe, które nigdy niczego nie zaopiniują i z którymi nikt się nie liczy. Nie mają realnego wpływu na nic, ani na kwestie związane ze zwolnieniem lub nie przedłużeniem umowy, ani na wynagrodzenia. Zresztą związek zawodowy, aby mieć realną siłę powinien być ruchem masowym, a w korporacjach takich jak nordea nie ma na to szans.

@Tralalala

Dlatego spróbujemy razem stworzyć związek zawodowy, który posiadałby realną siłę :)

Gabix

Były w tym roku jakieś podwyżki inflacyjne? Chyba coś mnie ominęło

XYZ
@Gabix

Będą, max. 4,5% wynagrodzenia zasadniczego brutto

@Gabix

Nie ma czegoś takiego jak 'podwyżka inflacyjna' w firmie prywatnej. Niby dlaczego firma ma podwyższać ci pensje dlatego ze inflacja wzrosła? To nie jest wina Nordei ze inflacja rośnie. Inflacja rośnie przez podaż pieniądza i związane z nią programy socjalne. Zwiększ produktywność, zacznij zakładać więcej accountow miesięcznie, zrób automatyzacje procesów która przełoży się na większą wydajność, zaoszczędź FTEs a wtedy dostaniesz podwyżkę. A jak ci źle to zmień pracę na budżetówkę,. Tam masz podwyżki "inflacyjne"

Smutne

Zgadza się firma nie musi dawać nic, to jej wola. I również zgadza się, że wystarczy robić 110% targetu i pisać makra/batche czy inne automaty a dostanie się więcej niż reszta. Tylko czy warto? Jako JPO moje batche zaoszczędziły firmie ładnych parę tys € co dostałem w zamian? 5% więcej podwyżki niż reszta Juniorów, teraz żałuję za 100zl więcej do wypłaty oddaje firmie każdego dnia 2/3 godz z moich improvementów, a było siedzieć cicho i kończyć te 2/3 wcześniej pracę.

Gabix

Ktoś tu chyba jest niedoinformowany, bo w zeszłym roku podwyżka inflacyjna była, także twój ból tyłka schowaj sobie właśnie w....

nick
@XYZ

nie max. 4.5% to jest wartość sugerowana (kwota na team). Od Twojego leader zależy czy dostaniesz 4.5% czy 10% czy 1%.

TYC

Spokojnie klakierku,nie unoś się ;)

@nick

1% to splunięcie w twarz, jeżeli lider tyle by mi zaproponował nie podpisałbym aneksu. Prawda jest, że Nordea nie daje podwyżek tylko wyrównuje stawkę względem krajowej stawki minimalnej. A te 500 zł brutto więcej od minimalnej jako JPO w Łodzi to bardzo mało, zwłaszcza że obraca się naprawdę dużymi pieniedzmi.

@Smutne

Jak ci zle to sie zwolnij. Jest pełno chetnych do pracy w Nordei, to firma o europejskiej renomie.

smutne
@Noczanka

Europejskiej renomie? Haha tyle lat tu zaglądam jeszcze takiego czegoś nie czytałem :D

@smutne

To firma obecna na rynkach skandynawskich od wielu lat, ale co ty mozesz o tym wiedziec. Zacznij moze od wikipedii. W pandemii mamy wiecej aplikantów niz przed albowiem rzad pozamykał wiele miejsc pracy i bezrobocie mocno obecnie wzrosło. Swiadczy to o dobrej reputacji firmy.

KorpoHejter
@smutne

Nie zwracaj nawet uwagi na wypowiedzi pani Noczanki - albo (usunięte przez administratora) albo kolejny akt desperacji ze strony HR. Albo lizodup,któremu się powiodło na krzywdzie innych. Ignorancja to najlepsza broń ;)

@KorpoHejter

Prawda boli? Brak argumentów?

Dzi
@Noczanka

Nie żartuj, N nie ma dobrej reputacji, ma tragicznie złą reputację.

@Noczanka

Jest więcej aplikantów bo ludzie muszą gdzieś pracować? Bo na mieście chodzi opinia że biorą każdego z podstawową znajomością angielskiego który się zgodzi za 3 tys brutto? Jeszcze teraz wszystko robotyzuja a klepacze dostają same skomplikowane wyjątki których nie zrobił robot a nie da się tego zaprogramować do tego po obniżonych standard time bo przecież robot robi to w 3 min to ty zdążysz w 3.5

Aga
@Smutne

"1% to splunięcie w twarz" Jestes smieszny, pracujemy z mezem w niemczech tez biuro i tu NIE MA PODWYZEK, wiec powinienes sie cieszyc ze masz !! a nie typowy polak narzekacz, jak ci sie nie podoba to zmien prace !

@Aga

Szefowa mogę tak :) splunąć Ci ?

Janek

Praca tylko na początek kariery zawodowej i tylko w przypadku braku jakiejkolwiek lepszej innej. Od samego początku pranie mózgu w stylu typowym dla większości korpo (jaki jesteś fajny i jak miło, że z nami jesteś), a im dalej w las, tym większa monotonia i rutyna. Wiedza i umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości absolutnie nieprzydatne w przypadku zdecydowanej większości stanowisk procesowych. Klepanie procesów "na małpę", często nawet bez pomyślunku, co się właściwie robi. Jak to jeden znajomy z zespołu określił, to jest prostu fabryka, tylko zamiast maszyny jest klawiatura komputera. Wychylanie się we wszelkich kwestiach niewskazane, nawet w sytuacji, jeśli proces od lat wykonywany jest źle, a znajdzie się duży błąd. Prawda jest taka, że absolwenci beznadziejnych kierunków typu socjologia, filozofia czy wszelkiej maści filologie gdzieś pracować muszą. I to właśnie jest takie miejsce. Jako były pracownik poczułem ogromną ulgę, gdy zwolniłem się stamtąd po kilku latach. I dopiero zobaczyłem, że przez te lata mogłem znacznie bardziej rozwinąć skrzydła gdzie indziej.

Kuba

Witam, Wysłałem CV po raz 3 z 2 różnych kont jednakże żadna z moich aplikacji nie została nawet otwarta. Czy ktoś miał podobnie czy tylko ja mam pecha? Aplikowałem na specjalistę Norweskim .

zrobilem-improvementa-w-q3
@Kuba

czekamy jak na powietrze na nowych ludzi z jezykami nawet z samym angielskim a aplikanci sa zdani na humorki hr, ludzi z norweskim powinni po stopach calowac, wiekszosc ludzi ledwo angielski zna

Kuba
@zrobilem-improvementa-w-q3

Dziękuję za informację, mam nadzieję że się odezwą jak najszybciej.

Ciepłolubny

Słuchajcie, czy gdzieś można a sprawdzić gdzie który dział ma siedzibę? Chce wziąć udział w wewnętrznej rekrutacji ale najpierw chciałbym sprawdzić gdzie dany zespół pracuje- w Łodzi są chyba 3 czy 4 opcje. Jak to ogarnąć?

XYZ
@Ciepłolubny

Wystarczy zajrzeć na profil TL lub któregoś z pracowników wybranego zespołu w wewnętrznej sieci firmowej.

Rekrutacja

Widzę że obecnie Nordea rekrutuje na stanowiska na których oferują umowę przez agencję pracy tymczasowej. Czy ktoś był tak zatrudniony i czy jest wgl sens się w coś takiego pakować?

Fori

A aneksy to w tym roku będą, czy już całkiem można się w tej formie pożegnać z jakimikolwiek pieniędzmi? Wiecie coś?

Cześć

Ile można dostać jako Business Analyst w Nordei? Zastanawiam się czy warto zmieniać obecną pracę i aplikować.

Tuareg

Powiedzcie proszę, czy to prawda, że po 2 latach pracy dostaje się z automatu podwyżkę? Kolega z Nordei mówił, że po 2 latach jest podwyżka o 20%, prawda to?

T
@Tuareg

Każdy awans to podwyżka o 20%. Pierwszy awans statystycznie po roku, kolejne już różnie.

Tuareg
@T

Czyli nie ma po 2 latach podwyżki w tco? Jest ona zależna od awansu?

T
@Tuareg

I tak i nie. Jeżeli zaczynasz jako Junior to pierwsza 20% dostaniesz już po roku, czyli wcześniej, kolejne już różnie zależy od działu, umiejętności i szczęścia.

Magda

Jak tam w NOCniku wam sie pracuje? Ile płaca dla Junior Process Oficera?

nocnikowiec
@Magda

13 pensja, którą pani z HR reklamowała ofertę pracy okazała się być roczną dopłatą do chleba z masłem w wysokości 1000zł

@nocnikowiec

Zobaczysz 13-tke jak świnia niebo haha

Awansowana
@Magda

No cóż, możemy sobie heheszkować, ale po półrocznej pracy tutaj z JPO dostałam awans i 20 procent podwyżki. Mało dużo? Nie będę oceniać. Na pewno lepiej niż w mojej poprzedniej pracy. Mam jednak super Team Leadera i widzę, że nie jest źle....

eLKa
@Awansowana

Tyle dobrego, że TL pozwolił na ten awans. Nie każdy ma tyle szczęścia i to nie jest sarkazm. Radzę popracować jeszcze pół roku, bo nie oszukujmy się na PO nadal ciężko wyżyć, i szukać nowego pracodawcy ????

@eLKa

Lol, i co pensja wzrosła z 2200 na 2600? Pozdro haha jeden robi pół roku na podwyżke 400 zł, inny robi 400 zł w 2 godziny pracy. ELO

Piwniczniak
@beka

A inny robi 1000 euro w godzinę, i co z tego? Ktoś kto robi 200 zł w godzinę nie jest typem który przychodzi na tą stronę i ciśnie poprzedniego pracodawce xD w Nordei placa slaba ale nikt od ciebie nic nie wymaga i nie ma zadnego stresu. To czego oczekujesz od zycia zalezy od ciebie i na tej podstawie wybieraj sobie pracodawce. Ja tu siedze ponad 2 lata i nie narzekam. Także dalej wariaciku pisz jak to zarabiasz 12k miesiecznie bo chetnie poczytam jak to ci wspaniale w zyciu :D Gdy juz twoja firemka upadnie a ja dojde dostawki 5000 zl miesiecznie (az 1200 euro!) zweryfikujemy swoje decyzje. Pozdro mordo

@Piwniczniak

Tylko że ja prowadzę swoje biuro rachunkowe, jeden z najbardziej odpornych biznesów na kryzysy co pokazała pandemia. Ty myślisz o zarabianiu 5 k za pare lat a ja o zarabianiu 30-40k w miesiąc jak zatrudnie ludzi. BTW - Nigdy nie pracowałem w Nordea.

Misiek
@beka

Kto tutaj wpuścił tego pajaca ? Była jakaś zorganizowana ucieczka ze szpitala ?

Marian
@beka

Ale z głową wszystko ok ? Wziąłeś leki dzisiaj ?

core_technology

Machina zwolnień i transferu procesów do hinduskiej braci ruszyła w Wawie i Trójmieście. Programiści wściekli, ludzie od infrastruktury i operacyjni poszli na bruk. Jak myślicie, kiedy oszczędności uderzą (bezpośrednio) w Łódź? Na kogo padnie? Będzie budżet na szkolenia czy obetną kasę? Jest szansa na podwyżkę inną niż inflacyjna? Jak będzie się pracowało z infrastrukturą zarządzaną z Indii? Jako pracownik, obawiam się że cięcia dopadną i nas - łodzkich klepaczy faktur, raportów, księgowań i reconów. Obym się mylił.

anka
@core_technology

Czy firma narazie wstrzymuje rekrutacje nowych pracownikow w zwiazku z pandemia? Duzo osob zostalo zwolnionych?

Mr Y
@core_technology

Które procesy zostały już przeniesione? A jakie są w planach?

Lobo
@anka

Rekrutacje odbywają się niezależnie od pandemii, nie zostały wstrzymane :)

Azor
@core_technology

Chyba taniej niż w Łodzi się już nie da. Natomiast nie obawiałbym się braku pracy po Nordea w razie W.

Blonkwist

Moja kariera w tej korporacji która mocno twierdzi że nią nie jest się skończyła. Byłem z nimi 2 lata, początek był dobry ale ostatni rok to już inna sprawa. Zachodzące zmianie powodowały iż sprawy zmierzały i zmierzają w zła stronę. Podejście liderów do pracowników to porażka w wielu zespołach. Awanse są przyznawane na zasadzie koleżeństwa w większości przypadków. Własne zdanie na jakiś temat nie jest miłe widziane, bo jak ktoś kto procesuje może się znać na czymś. Z zespołu którego odszedłem w ciągu roku uciekło 7-8 osób(zespół składał się z 20 osób łącznie) Powodem było między innymi brak kompetencji osób zarządzających, brak możliwości rozwoju jeśli nie jest się tak zwanym pupilkiem który przytakuje na wszystko bez zastanowienie. Ja osobiści nie polecam tego pracodawcy. Do tego informacje które dostealo się od HR i od liderów nigdy się nie pokrywały co powodowało wiele problemów.

G
@Blonkwist

Zgadzam się w pełni, mam bardzo podobne doświadczenia. Dużo można jeszcze dodać, np. to, że liderzy to często osoby, które po prostu w procesach sobie nie radziły, może lepiej w układach, więc zamiast specjalistycznej wybierały liderską ściężkę rozwoju. I później lider mówi, że Ci współczuje, że pracujesz w takim trudnym procesie, bo on by sobie nie poradził. Dramat. Nowe osoby mają pod górkę, bez względu na zaangażowanie i wyniki, bo za takim liderem w kolejce do awansu stoją już jego dawni koledzy z zespołu. Dramat. Nigdy nie spotkałem tylu fałszywych i obłudnych ludzi w jednym miejscu.

true
@Blonkwist

dokładnie tak jest, jesteś pupilkiem masz latwiej. zarządzanie ..... heh, kasa słaba, serio nie polecam

pracuje
@Blonkwist

TRUE! Awanse są na zasadzie kogo się lubi a nie kto przedstawia wartość dla firmy. Sprawdzone info. Leaderzy... no nic jak dostajesz awans bo jesteś ,,fajny". Osobiście znam chyba tylko 2 leaderów którzy naprawdę się do tego nadają. Rozwój nie istnieje.... też true.

Zbychu
@Blonkwist

W 100% zgadzam się z Twoja opinią. Liderzy maskują swoje amatorskie podejście tanimi sztuczkami, na których prędzej czy później każdy sie poznaje. Sztuczny smiech i sztuczny humor. Kreatywność i samodzielne myślenie niewskazane. Mozesz zapieprzać na stanowisku PO, a firemka da nowemu JPO wiecej kasy i jeszcze uczysz tych orzełków, którzy dosłownienie nie potrafią liczyć. Nie mówiac już o co niektórych seniorach,którzy udają,że pracują,nie robią nic, a sianko się zgadza. Praca na max rok - potem uciekajcie stąd, róbcie szkolenia,cokolwiek i szukajcie porzadnej pracy !

Anon Level 36
@Zbychu

Nordea - brak profitu, praca dla mało ambitnych absolwentów najsłabszych kierunków. Jak ktoś lubi życiowy survival to polecam poszmacić się w nordei za 2200 netto :D Brak profitu

syn ręki boga
@Blonkwist

pracując dwa lata w firmie o zatrudnieniu 700 osób trudno o szybki awans bo kazdy go chce, moja siostra pracuje w ab w dziale marketingu jest córka zarządcy i nie dostaje podwyzek i awansów co miesiać pierwszy awans dostała po 2 latach a podwyzke po roku. nie ma faworyzacji i to mi sie bardzo podoba

Awans
@syn ręki boga

Hej. Jakie są szczeble awansu w firmie? Zaczyna się od juniora, potem process specjalist, senior i tyle?

@Awans

W operation junior potem process officer potem specialist i senior specialist

K

Nordea jest dobrym korpo jedynie na początek, aby złapać doświadczenie. Dobra opcja dla studentów, którzy łapią doświadczenie i uciekają do dużo lepszych firm. W moim przypadku team leader po prostu beznadziejny, wieczne humorki, awanse dla tych, którzy dużo gadają i lubią się prywatnie z liderka/liderem. Nordea musiała mieć duże zapotrzebowanie, ze zatrudniła taka osobę, która nie potrafi dobrze zarządzać zespołem. Ludzie w teamach różni, nordea w związku z zapotrzebowaniem na klepaczy zatrudnia tak na prawdę byle kogo z ulicy, jest spora różnica między ta firma i ludźmi a innymi korporacjami. Jak za tak dużą odpowiedzialność i ilość pracy to płacą mało. Ścieżka awansu mam wrażenie, ze jest zamknięta dla niektórych przez to, ze lider awansuje tych co lubi. W firmie są teamy gdzie jest zapierdziel, ale są tez takie gdzie jest mało pracy. Większość osób pracujących „klepaczy” to osoby Około trzydziestki/ trzydziestki + których zdziwienie i czasem żarciki w stosunku do coraz młodszych roczników są po prostu dziwne. Bo osoba z ambicjami właśnie przyszła sie rozwijać, nabrać doświadczenia i uciekać gdzieindziej na wyższe stanowiska a nie tkwić do końca życia na klepaniu w nordei bo przecież do Orange czy playa już nie wrócą. Plusem jest pakiet benefitów, oraz możliwość praktyki języka angielskiego.

kk
@K

Zgadzam się z twoja opinia, i moja historia niestety to potwierdza (wszystko co zostało napisane). W tej firmie przerobiłem naprawdę kilku szefów, i tendencja jest taka że mniej niż połowa była sensowna. Mam wrażenie że wynika to właśnie z tych kolesiowskich awansów. Niestety rzadko awanse dostają ludzie którzy wkładają serce w prace a raczej ci którzy sieją zamęt lub obgadują cię za twoimi plecami. Wydaje mi się że niektórzy leaderzy czują się zbyt pewnie w swoich działaniach, złapali stołek, performance zespołu się zgadza to udajemy że jest fajne ale brakuje skilla - niestety. Jednak kultura firmy jest inna i przekonałem się że tak jest. Najlepszy team leader jakiego miałem był obcokrajowcem, i w jego działaniach widać było starania, widać było zupełnie inne podejście pracy czy do ludzi. Szukając tu pracy, naprawdę trzeba mieć ogromne szczęście by trafić sensownie bo zarobki są mniej więcej te same, jednak kultura współpracy naprawdę różni się w zespołach. Nie warto tracić czasu jak widzicie że coś nie gra.

TM

Praca w Transaction Monitoring? Pakować się w to? Kasa średnia, ale praca wydaje się spoko. Ile czasu od JPO fo PO?

Wojt

Czy w nordea istnieje możliwość negocjacji podwyzek przy awansach, czy sa one sztywne? Jak to wygląda na prawdę? Sporo osób pisze o 20%, ale to przy zarobkach jakie oferują wciąż niewiele.. jak to u was wygladalo? Warto się przenosić od pracodawcy, który na ten moment już nie ma więcej do zaproponowania?

Andżela
@Wojt

Z JPO na PO 25 pro max od bieżącej pensji. W innych przypadkach nie wiem. Jak nie idziesz na specjalistę to się nie dorobisz niczego. "Inflacyjna"na 2021 z typowej pensji PO ok 170zeta brutto max, także mniej niż polski rząd daje do najniższej w tym roku.Jak masz VBA, 2 języki obce to podziałasz, ale na klepaniu to mordor za psie pieniadze.

Mansen
@Wojt

Ogólnie nie spotkałem się jeszcze z możliwością negocjacji z leaderem wysokości podwyżki przy awansie. Działa to tak, że leader ocenia twój performance i wg własnego zdania daje Ci pozycję. Nie ma reguły- niektórzy przy awansie na PO dostają 600, niektórzy 300.

Wojt
@Mansen

Czyli pomimo słabego roku/okresu można dostać dobre pieniądze i na odwrót i wszystko w rękach widzimisie przełożonego? Przecież można chyba negocjować?

eLKa
@Wojt

W Nordea wszystko zależy od widzimisię przełożonego. Nawet wyniki relacje z zespołem.

Kaczynski
@eLKa

Dochodzi też widzimisię Heada oraz relacji (usunięte przez administratora)head-leaderzy

nowas_

czy to prawda, że w kwietniu każdy pracownik dostaje podwyżkę?

NOC CON
@nowas_

to zależy od Twojego TL. Jest przyznawany "budżet" - np 5% i niektórzy mogą dostać mniej, inni więcej, a czasem każdy tyle samo. Przynajmniej ja to tak rozumiem

Cwany
@nowas_

Co za bzdura. NOC to nie budzetówka tylko prywatna firma, dlaczego kazdy miałby dostac podwyżke?

@Cwany

będziecie sie teraz szmacić zamiast za 2250 to za 2300,00? hahahahahaha

anty cebula
@beka

ty idz się "szmac" do warzywniaka na umowe zlecenie. Co za typ z Ciebie, row cie piecze? nie? To daruj sobie takie debilne komentarze

@anty cebula

tylko ja mam 12 koła/msc na swoim. Chce mi się śmiać jak widze swoich koleszków ze sudiów którzy (usunięte przez administratora) w tym śmiesznym korpo jak robociki za tak śmieszna wyplate. (usunięte przez administratora)

@beka

Pomijając fakt, że Nordea to pracodawca, którego nikomu nie życzę, to z Ciebie też jest beka, że ze swoimi 12k/msc przychodzisz tutaj i się ekscytujesz ;)

@nowas_

Nie każdy, zależy od pracownika i jego zaangażowania.

@JG

ja 12 k a Ty ile miałes ? 2300? hhahahaha

@beka

Jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Dla mnie Twoje 12k żadne. A znajomość interpunkcji i poprawnej polszczyzny jest bezcenna ;) Taki mamy kraj, może nawet świat, w którym półgłówki mają pieniądze, a inteligentni ludzie mają obawy. Ale jak to się mówi, tylko głupi się nie boi ;)

@JG

Półgłówki to pracują w korpo za 2300. Ja mając 12 k nie mam żadnych problemów finansowych, jestem w trakcie budowy domu za gotówkę, mam Audi w leasingu na firmę o wartości 200 tys. A ty co masz? Laptopa i komórkę z Korpo? Mamusia codziennie jest dumna ze swojego synka, który wstaje i pracuje od 8 do 16 za biureczkiem w koszuli, a tak na prawde jest zwykłym korpośmieciem na garnuszku mamy, bez niczego i zadaje sobie pytanie: czemu moje życie jest takie beznadziejne?

@beka

Ja nie pracuję w Nordei ;)

@beka

Ja podziwiam fakt, że mając własna firmę, budując dom nadal masz czas na pyskówki na forum firmy w której nigdy nie pracowałeś/pracowałaś. Jesteś wielki/wielka! Beyonce wysiada ????

LOL
@Marta

to przeciez jakis frustrat. Normalnie osoby nie wchodza na profile firm ktore nie maja dla nich znaczenia i nie spamuja durnymi komentami. Mysle ze go nie przyjeli i opowiada teraz bajki

Zostaw merytoryczną opinię o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce - Łódź

• Jak się pracuje w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce
2.5/5 Na podstawie 882 ocen.

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce