Opinie o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Łódź

Botwin

Hej, powiedzcie mi które zespoły w NOC Łódź mogą pracować od 6 rano? Wszystkie operations?

pracujeeee
@Botwin

Zależy od zespołu. Teoretycznie panuje flexi time (od 6 do 9), no chyba ze trafiasz do zespołu który ma procesy o określonej porze, wtedy nici z 6.00. Najlepiej sprawdzić/zapytać. Niestety flexi często jest dla wybranych.

PO
@pracujeeee

Czas pracy zależy też od czasu działania naszych aplikacji do procesowania. U mnie od 6 nie da rady, sieć najwcześniejsza godzina to 7 :)

XYZ
@Botwin

Są i takie, w których robi się nocne zmiany

Ciekawa

Czy ktoś mógłby zdradzić przybliżone kwoty na ile może liczyć osoba z doświadczeniem w bankowości (też back office)?

@Ciekawa

Wszystko zależy czy masz ukończoną szkołę i jakie doświadczenie?

marta es

Niedawno aplikowałam na stanowisko analityczne w nordei. Rekruterka zadzwoniła, że menadżerka zainteresowała się moim cv. Myślę sobie super. Porozmawialiśmy po polsku i po angielku. Rozmowa poszła w moim odczuciu bardzo dobrze. Rekruterka pytała jak wygląda u mnie kwestia z wypowiedzeniem w obecnej pracy, moje oczekiwania finansowe itp. I zapytała czy mogę do końca tygodnia pogadać z menadżerką. Akurat była na urlopie w obecnej pracy i zapytałam grzecznie czy ewentualnie jest możliwość rozmowy z menadżerką w jakimikolwiek terminie w przyszłym tygodniu (czyli za 2 dni robocze). Powiedziałam, że w razie gdyby było trzeba to mam ze sobą laptopa i mogę odbyć rozmowę do końca tygodnia (ale wiadomo, że na urlopie różnie bywa z internetem i gorzej się skupić). Rekruterka powiedziała, że to nie ma problemu, że zadzwoni po niedzieli i umówi mnie z menadzerką. Stwierdziłam, że super i wyczułam, że to faktycznie żaden problem, żeby przełożyć rozmowę o te głupie 2 dni. Szczególnie, że wszystkie procesy rekrutacyjne w korpo ciągną się bardzo długo i nikt nigdy nie robił problemów w innych korpo, żeby odbyć rozmowę te 2 czy 3 dni później. Jest poniedziałek a tu cisza z ich strony. Wtorek cisza. Środa to samo. Więc dzwonie do rekruterki i pytam jak wygląda sytuacja z moją rozmową, czy wszystko aktualne. Ona, że wybrali inną osobą na rozmowę. Super profeska... Jakby nie można było powiedzieć - menadżerka ma czas do końca tygodnia, a nie że ,,nie ma problemu, zadzownimy wraz z początkiem przyszłego tygodnia"... Albo chociaż dałaby znać, że jak byliśmy umówieni, to że znaleźli kogoś innego. A nie że najpierw mamy jakąś umowe a rekruterka ma to totalnie w nosie. Porażka

ojj

Jak myślicie, za rok kolejna fala outsourcingu?

ooff
@ojj

pensje w pune czy chennai nie są wcale tak dalekie od naszych. nie opłaca się przenosić klepacza za 4200 brutto na drugi koniec świata. nearshoring jest nordykom na ręke. polska to indie europy.

@ojj

Jak bedziecie skomleć o podwyzki co roku to sie doigracie i przeniosa do Indii lub Bułgarii i zostaniecie ebz pracy z kredytami do spłacenia ! ! ! Dlatego pytanie na interview ile chce pan zarabiac ejst bardzo dobrym pytaniem aby odfiltrować cwaniaczków. Przez takich egoistów co mysla tylko o podwyżkach narażone są miejsca pracy setki osób w Nordei. Nie mozemy na to pozwolić.

@ooff

Racja. Pracowałem z hindusami na zachodzie i wiem od źródła. Wszystkie większe zachodnie banki mają już tam swoje oddziały dla klepaczy, w dużych miastach płaca im nie mniej jak nam, w mniejszych tyle co u nas juniorom na start. Problem jest z językiem i wydajnością bo tutaj nie mają co do nas polotu, na plus, że są pokorni, maloroszczeniowi, nieklopotliwi co nie jak u nas!

NOCnik
@Junior Process Officer

Bo sie drodzy zrobiliscie to macie problem ! ! ! Było nie głosowac na populistów z (usunięte przez administratora) co rozdawnictwem nie swoich pieniedzy nakrecili inflacje ! ! ! Inflacja druga najwyzsza w Europie ! ! ! Przez inflacje macie presje na place i duze firmy to widza i obudzicie sie z reka w nocniku ! ! ! Zanim sie głosuje trzeba myslec łbem a nie portfelem ! ! !

@Zuzanna

To chyba żart tak? Mam nadzieję, że nie zrozumiałam. Bo jeśli nie to nie ma jak się cenić hahaha ojjjj Polak tylko o pieniążkach myśli ojjj nieładnie. W popie, że podwyżki nie są adekwatne do poziomu inflacji w Polsce, podwyżki wynagrodzenia minimalnego no i najważniejsze - nakładanie większej ilości obowiązków. A Hindusi no cóż, jest sporo ich w IT, zrozumieć ich angielski to jakaś porażka, za to powinni nam płacić dodatek od stresowego xdddd

@XD

Dlaczego podwyżki w PRYWATNEJ firmie mają byc powiązane z inflacją? Co jest winna Nordea w inflacji którą spowodował PIS bezmyślnym zadłużaniem kraju i rozdawnictwem pieniędzy nierobom i dzieciorobom? Pensja to nie emerytura gdzie masz waloryzację. Terminy ci sie pomieszały dziecko.Wróc do szkoły ok?

@Zuzanna

Haha no ta, firma funkcjonuje w Polsce jednak i nie jest to jakis biedny lokalny prywaciarz, cenisz się za mało dziecko i jako człowiek i jako pracownik po prostu.

Ekspert
@ojj

Nie bedzie zadnej fali outsourcingu. Nordea dynamicznie rozwija sie czego dowodem jest wynajecie nwoego biurowca SYMETRIS na Al Piłsudzkiegoc gdzie planuej zatrudnic kilkaset nowych osób.

Agata
@Ekspert

Dokladnie, zostalam zatrudniona w Symetrisie 4 miesiace i powiem szczerze - nowe biuro full wypas, szczęka opada ;) Mamy młody dynamiczny zespół i jest fajna atmosfera. A te plotki i zwolnieniach nie bierzcie na powaznie to robota konkurencji lub osób którym nie wyszło w NOC.

ABC
@Agata

Przecież Nordea ma biuro w Symetris od dawna. Więc jaka to nowość?

Elo
@ABC

Potwierdzam. Obserwuję wypowiedzi na forum od 3 miesięcy. Panuje tu gryba kampania dezinformacyjna rodem z HR. Nordea to korpo z niską płacą, kolesiowską hierarchiąi brakiem rozwoju. Chcesz tego? Spoko. Jeśli nie- nawet się nie staraj.

ABC
@Elo

Potwierdzam, atmosfera gęsta, że nożem powietrze można kroić. Zespoły podzielone na tych co wchodzą w tyłek górze i tym co nie wchodzą. Oczywiście Ci pierwsi z pierwszeństwem do awansu i łatwiejszego procesu. Obłuda, zakłamanie i dziwne gierki. Nie polecam, zwłaszcza działów w Symetris.

Rekrutacja przebiegła całkiem przyjemnie. Na to stanowisko nie trzeba jakichś szczególnych umiejętności twardych, więc tym nie trzeba się przejmować. Padło parę pytań po angielsku, ale nic trudnego, więc jak ktoś się boi, że nie zna specjalistycznego słownictwa to luz, nie będzie potrzebne. Niestety na wynik rekrutacji czekałem bardzo długo, ponad miesiąc.

Nie pamiętam już dokładnie, ale jakieś dosyć ogólne, o umiejętności, chęć do pracy na danym stanowisku itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Domi

Czy Nordea zazwyczaj godzi się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron?

@Domi

Trzeba się dogadać z liderem ;). U mnie była dziewczyna, która miała "odsiedzieć" tydzień i mogła iść do innej firmy.

Process

Wiecie coś na temat powrotu do biura od września? Podobno liderzy niezadowoleni..

@Process

XD no na pewno, kolejna fala idzie, bo ludzie zaszczepieni na początku roku stracą odporność to na bank każą wrócić xD pewnie będzie możliwości, ale nie przymus.

reds?malinowy

jak tam podwyżki? zadowoleni?

Gutek
@reds?malinowy

Ja nie dostałem, nie wiem jaki jest klucz rozdawania podwyżek ale mnie ominęła

lol
@reds?malinowy

w jakiej wysokości były i kiedy? xD

XYZ

Zawrotne 200 zł brutto.

@XYZ

Ile taki process officer teraz dostanie? Z 4 brutto plus my benefit?

Raczej jakieś 600 zł brutto do podstawy, która masz teraz xD

Aneta
@reds?malinowy

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Nordea nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! ! ! Nordea zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ! !

Best Team Player
@Aneta

Potwierdzam! W Nordea pracują ludzie, którzy ze swoimi kwalifikacjami mogliby byc bez problemu zatrudnieni w każdej innej korporacji bankowej. Jadnakże zdecydowali się podjąć wyzwanie bycia championami kreatywności, umiejętności, logicznego myślenie i wysokich umiejętności komunikacyjnych u europejskiego lidera bankowości. Pieniądze to nie wszystko. "Kanapka z satysfacją" smakuje o wiele lepiej!!!

@Best Team Player

Jak bedziecie skomleć o podwyzki co roku to sie doigracie i przeniosa do Indii lub Bułgarii i zostaniecie bez pracy z kredytami do spłacenia ! ! ! Dlatego pytanie na interview ile chce pan zarabiac jest bardzo dobrym pytaniem aby odfiltrować cwaniaczków. Przez takich egoistów co mysla tylko o podwyżkach narażone są miejsca pracy setki osób w Nordei. Nie mozemy na to pozwolić.

ciekawy

Zna ktoś zarobki na stanowisku Procurement Officer in Cost Control team?

styks

Ja tam w Nordei pracowałem z kilka lat temu, pamiętam początki oszałamiające 1600 na rękę ;D Najlepsze co dla mnie Nordea zrobiła to...wywaliła mnie za porozumieniem :D Od tego momentu moja kariera nabrała rozpędu. Generalnie stracony jednak czas na klepanie w klawiaturę bezsensownych rzeczy, ludzie dziwni, atmosfera kwaśna jak zupa o tej nazwie.

2016
@styks

Pamiętam te czasy, wtedy jeszcze było o'kej kasa słaba ale były luzy. Gdybyś teraz wrócił odszedłbyś po tygodniu. Firma zmieniła się o 180' standard time obcięte o połowę bo Covid ludzie szukają pracy, co tydzień WB Improvment zlecony przez górę na liderów, nie ma już Team barometr gdzie można było się niby anonimowo wyżalić na firmę, kaska też licha.

nordeawork
@2016

jest people pulse i najlepsze rise your concern..... polecam na toksyczne dzialania

Tere fere
@2016

Ale jak to ? Nie ma już Team Barometru ? Nie ma siedzenia w kółku co tydzień półtorej godziny ? Nie ma zielonych buziek i Best Team Playerów ? Dlaczego ?! :-D

nordework
@Tere fere

Team Barometr jeszcze istnieje w paru zespołach ale umiera śmiercią naturalną. Spokojnie oszałamiające 50 pkt na MyBenefit nadal istnieje.... Naprawdę kiedyś mogliby podwyższyć tą ,,nagrodę" bo troche zaczyna być to śmieszne. Zebrań coraz mniej, ST coraz krótsze pracy, coraz więcej, szczerze nie polecam. Survival

Dietka

Słuchajcie, czym się różnią stanowiska: process officer od operations officer? To są równorzędne stanowiska w różnych departamentach? Nie kumam tego w ogóle.

nordeowiec
@Dietka

nikt nie kuma opisów stanowisk w nordei, nawet wysoko postawieni managerowie którzy od lat "reformują" system i hierarchię etatów. przyjma cie i rzuca tam gdzie jakis lider zglosi potrzebe

@Dietka

Nie sugeruj się tym, wszyscy tego nie ogarniają (wydaje mi się że są różne nazwy są po to by bardziej zainteresować do pracy, ja rekrutowałem się na zupełnie inne stanowisko i dostałem co innego). Różnica wynika tak naprawdę głownie z nazwy, dostajemy mniej więcej to samo i robimy podobne rzeczy nie ważne jaki departament. Process Officer czy Assistant Service, praca podobna może AS mają trochę lepiej.

Mimi

Podbijam pytanie: Czy jest możliwość pracy hybrydowej na stanowisku Junior Process Officer with Scandinavian language?

Process Officer
@Mimi

Jest taka możliwość. W tej chwili w biurze jest bardzo mało ludzi, większość pracuje z domów. W moim zespole native spikerzy również pracują z domów, dzwonia do klientów. Jedynie przeszkolenie mieli w biurze, bo tak jest po prostu łatwiej

zycie_jest_nordeoo
@Mimi

pracuj z domu, nie bądź (usunięte przez administratora) a te wszystkie biurowce poburzyć albo na mieszkania przerobić. biura potrzebne są tylko pozerom bez życia innego niz biurowe

pchelka
@Process Officer

Moglibyście podpowiedzieć jak wygląda rekrutacja na to stanowisko? Jak przeprowadzany jest test językowy? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

@pchelka

Najpierw rozmowa telefoniczna, kilka pytań po angielsku najczęściej o hobby. Potem rekrutacja z Leaderem i kimś dodatkowym np. JTC/TL/.... Rozmowa około godzinne, standardowe pytania, większość jest na stronie nordei potem, na końcu oczekiwania finansowe + cześć po angielsku no chyba ze twój nowy szef nie zna polskiego to full english. Warto trochę się potargować bo potem szybko nikt ci pensji nie podniesie. To tyle...

Zaintrygowany

Ktoś wie ile zarabiają liderzy w nordei?

Blau

Czym różni się stanowisko Junior Process Officer od Junior Process Officer in banking operations?

@Blau

Niczym. Tu i tu ta sama kasa. Tu i tu klepiesz bezmyślnie zadania.

Kasa jest większa. Około 600/700 brutto więcej do pensji

@Process

Nie wydaje mi się. Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia i szkoły widełki to 3.2/3.4 brutto. Jeżeli ktoś ma szkole bądź doświadczenie nie idzie do Nordei tylko konkurencji gdzie na start jest 500/700 więcej.

@Junior Process Officer

A widzisz ja dostałem (usunięte przez administratora)brutto bez żadnego doświadczenia i że średnim wykształceniem. Wystarczy dobrze znać angielski i mieć trochę w głowie :)

Process

Pracuje to od 1.5 roku. Chyba jedyna wśród znajomych mówię, że lubię moja pracę. Jest mega możliwość rozwoju (języki skandynawskie ♡), kilka funkcji, które można pełnić w teamie, mega plus to praca zdalna. Zostaje i nigdzie się nie wybieram ;)

@Process

Gorzej jak Nordea wybierze się do Azji bez Ciebie bo powoli są już takie przymiarki. Dlatego chwytaj z Nordei ile się da może gdzieś się przyda.

@Junior Process Officer

Masz jakieś dokładniejsze informacje na ten temat? Poza majowymi zmianami (i mieszaniem ludzi z różnych teamów). Jakieś oddawanie procesów czy coś? Chętnie się dowiem ;)

@Process

Sporo osób z It w Gdyni straciło pracę, przeniesiono procesy do Indii. Jeżeli temat wypali pójdą za ciosem i zrobią podobnie z operation. Indie miliardowy kraj nie problem znaleźć 3 tys klepaczy. Presja w firmie coraz większa, obcinanie czasów na wykonanie zadań do minimum i cotygodniowe spotkania motywujące pracowników do wymyslania improvementów które jeszcze obetna czas a zaoszczędza na informatykach.

Zycie
@Junior Process Officer

Niestety praca w BPO czy SSC zawsze niesie ze soba ryzyko utraty pracy gdyz sa to nieskomplikowane procesy ktore dosc latwo przeniesc. Produkcje trudniej, dlatego najlepiej sie specjalizowac w nowych technologiach i R&D. Hindusi sa dobrzy do tanszych prac, ale maja produkty o niskim zaawansowaniu.

xd
@Process

Kiedyś też tak myślałem... Aż dostałem ,,fajniejsze" procesy. Funkcje w teamie są spoko jak ktoś widzi ze się starasz, jednak jest to bardzo rzadkie. Rozwój- chyba żart? Awansu nie dostaniesz za prace a za to jak bardzo pasujesz liderowi (nie musze mówić że powinno być odwrotnie). Praca zdalna teraz dla większości korpo to standard wiec nie rozumiem skąd ta fascynacja. Ok przyznaje języki skandynawskie to plus ale też nie dla wszystkich. Ja np. po kilku latach pracy z tymi językami nadal nie potrafię ich słuchać nawet.

ciekawski

Czy w Nordei liderzy mają do dyspozycji jakiekolwiek oprogramowanie "nadzorujące" pracownika? Jakiś odpowiednik oka saurona z Infosysu? Czy robione są zrzuty ekranu z komputera pracownika lub podgląd live?

@ciekawski

oficjalnie nie ma takiej informacji, jednak z wiersza poleceń czasem widać dziwne pod-procesy w kompie. ja nie znam odpowiedzi tak na 100%

nordea
@ciekawski

nie ma czegoś takiego. Monitorują ofc usb itd. ale to standard.

Klapaucjusz
@ciekawski

Nie ma, bo załoga z dnia na dzień zmniejszyłaby się o 30%. W tym management o 70%

lu
@ciekawski

Tego nie ma :D ale są statystyki, które w mojej ocenie są strasznie niesprawiedliwe. Oczywiście istnieje głęboka wiara o ich nieomylności jednak jest to fikcja! Wystarczy zobaczyć realnie kto nie wstaje od biurka przez 8 godzin a kto ciągle jest ,,away" na skype. Oczywiście nie muszę tłumaczyć że wpasowanie się w te tabelki jest kluczowe...

kinwocarp
@ciekawski

Mogą na przykład wyciągać raporty odnośnie statusów na Teamsach, albo po prostu sprawdzać w bazach danych kto ile zrobił.

Pogrromca NOCnika
@lu

Pfff da sie obejsc , sa programiki portable które imitują ruchy myszki xDDD, sciagasz z neta i ukrywasz w trayu (portable nie wymaga uprawien admina aby uruchomic, instalka tak). I pokazuje innym ze caly dzien jestem dostepny na skype xDDDD

kinwocarp

Bardzo łatwo jest się tu zasiedzieć. Kokosów nie ma, ale za to są szerokie benefity. Ścieżka rozwoju w praktyce nie istnieje - jedyny rozwój to przechodzenie między zespołami z nabytymi wcześniej umiejętnościami. Pranie mózgu "wartościami", "jednością" i korpogadką. Awans przez lizanie tyłków albo wyścig szczurów i robienie wszystkiego na 150%. Przez kilka lat pracy widać, jak Nordea jest korpo w każdym tego słowa znaczeniu. Dobrze jest tu nabrać trochę doświadczenia, a potem iść gdzieś dalej. + ludzie (w większości życzliwi, trzeźwo patrzą dookoła siebie, Nordea zatrudnia też zazwyczaj ogarnięte osoby, nie spotkałem się z nieogarem w pracy oprócz stanowisk liderskich) + benefity (jest ich dużo i są różnorodne, jest coś dla rodziny, coś dla zdrowia, jest też karta przedpłacona) + szkolenia (tu bardzo dużo, plus w niektórych zespołach jest dostęp do platform e-learningowych jak Udemy; jest możliwość nauki języków skandynawskich) - zarządzanie (proces decyzyjny w jakiejkolwiek sprawie to porażka; widać, że część polska jest głównie od klepania - zwłaszcza część łódzka; liderzy to loteria - jedni w porządku, drudzy nie wiedzą jak zarządzać, trzeci dokręcają śrubę) - możliwości rozwoju, awansów, podwyżek (głównie przez lizanie tyłków) - kultura korporacyjna (jak ktoś nie lubi całego prania mózgu o wyznawanych wartościach, o "Nordea family", to tu mu się nie spodoba - bo jest tego dużo)

Mimi

Awans

Jakie są szczeble awansu w firmie? Zaczyna się od juniora, potem process specjalist, senior i tyle?

K
@Awans

Junior process officer, process officer, process specialist, senior process specialist

@K

Jak mniej więcej wyglądają zarobki na tych poszczególnych stanowiskach?

Ann
@@Awans

Hej, startujesz od ok. 3000 brutto a dalej jeśli lider Cię 'polubi' plus 20-25% za każdy awans.

Profit sharing
@Ann

Wiadomo ile w tym roku wyniesie profit sharing za poprzedni rok?

Senior
@Ann

Podobno droga do seniora w Nordei jest długa? Czy już jako senior wychodzi chociaż 5.500 brutto?

Ann
@Senior

Długa jak lista niekompetencji przeciętnego Team Leadera w Nordea :) Trzeba się dużo wyrywać i gadać, niekoniecznie mądrze, ważne, żeby przy każdej okazji.

pomodiore
@Senior

możesz mieć i 7k-8k PLN jako zwykły process officer ale musisz ogarniać tematy na poziomie automatyzacji, projektowania i wdrażania nowych rozwiązań, mieć bardzo dobry angielski, background w księgowości lub podatkach, SAP, HFM, vba, python, SQL. Zwykły klepacz procesów działający według instrukcji nie konkuruje pensją z doświadczonym kasjerem w markecie. dążenie do bycia "seniorem" dla samego awansu tytularnego nie ma sensu. seniorów w nordei jest mało i dostają kopa w górę zazwyczaj po wielu latach pracy. ścieżka liderska to już zupełnie inny temat, dzień pracy wygląda zupełnie inaczej niż u człowieka, który dowozi procesy.

X
@pomodiore

A na jakie zarobki może liczyć 'zwykły' TL, który nie ma żadnych dodatkowych umiejętności?

Skills
@pomodiore

Racja. Jednak ktoś z połowa w/w umiejętności pójdzie do konkurencji zwłaszcza znając Jave/Pythona i SQL dostając tyle na okresie próbnym. A potem...

Ogórek
@Skills

A potem piękne szaracze życie :) tu że źle tu że przeciagłeś a tu wielkie nic :) i tak się kręci wokół księżniczki :)

gal
@Ogórek

a o jakim dziale piszesz?

Awans
@Ann

Dzięki, a jak wyglada wypłata wynagrodzenia? Z końcem miesiąca czy do 10 dnia za poprzedni miesiąc? Nie ma żadnych problemów z terminowością?

olaboga to stonoga
@Awans

do 10. kasa jest zawsze 10 lub przed (jesli wypada 10 w weekend)

Do 10 kazdego msc wyplata jest zawsze

d
@Ann

nie chce się wierzyć ale wiem że w kilku zespołach takie osoby dostają awanse. Najgorzej jak potrafisz, powiedzieć jedno zdanie i odbić wszystkie te rzeczowe argumenty. Jak potrafisz lizać bedzie dobrze :)

Weronika

Hej, czy ktoś orientuje się dokładnie jaka jest kwota nagrody za polecenie pracownika, który został przyjęty na JPO?

Derp
@Weronika

1000 zł

sss
@Weronika

Tak za polecenie zwykłego śmiertelnika 1000, za IT i inne fancy wiecej.

CM

Cash Management Operations Finland Onboarding, wie ktoś coś na temat tego zespołu?

Kcb
@CM

dużo procesów - większość męczące klepanie . Jak zależy ci na czymś bardziej kreatywnym to odradzam .

omg
@CM

oj nie rób tego błędu.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce - Łódź

• Jak się pracuje w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce
2.5/5 Na podstawie 882 ocen.

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce