Opinie o AUTO-FORM w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AUTO-FORM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AUTO-FORM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO-FORM w Mysłowice

Na spokojnie

Kilka lat w tej firmie i nadal mogę być sobą. Nie czuję presji, poprostu trzeba czasem zaqierdalać. Autoform to nie market, to produkcja, specyficzna branża ... Jeśli nie włożysz odrobiny serca w to co robisz, czy tu czy gdzie indziej, nigdzie nie zagrzejesz miejsca na stałe. Polecam tę firmę tym, którzy nie boją się wyzwań, posiadają umiejętności techniczne, bądź łatwo przyswajają wiedzę. Pozdrawiam w pionie i w poziomie :)

Auto-Form

Firma Auto-Form działa na rynku od ponad 40 lat, a w branży produkcyjnej pojazdów specjalnych blisko 30. Posiada wszystkie obowiązujące prawem certyfikaty w tym homologacje pojazdów, a także umowy branżowe z takimi markami jak Mercedes-Benz, Volkswagen czy Renault. Jako jedyna firma w Polsce może wykonywać ambulanse sanitarne na w/w markach. Firma zatrudnia blisko 90 osób, z których większość pracuje ponad 10 lat, a blisko połowa prawie 20 lat. Czas pracy w firmie to 7.00-15.00. Przykro nam czytając takie opinie tym bardziej, ze jest to stek kłamstw i oczernień. Domyślamy się, że hejt skierowany w naszym kierunku pochodzi od osób nie będących już naszymi pracownikami. Widać, że wpisy zamieszcza jedna i ta sama osoba, prawdopodobnie pracownik wymuszający obecnie zwolnienie lekarskie. Mimo wszystko życzymy jej spełnienia na drodze kariery zawodnej oraz osobistej. Jednakże w przypadku dalszych tego typu wpisów, podkreślamy: kłamliwych i bezpodstawnych, sprawą zajmie się nasza kancelaria prawna, a sprawa zostanie skierowana na drogę sądową. PS Mamy w firmie zarówno wodę zimną, ciepłą, jak i gorącą. Mamy także prąd, gaz i klimatyzację.

ARNOLD

życzę Ci żebyś otworzył swój interes. Tam na pewno nie będziesz robił nadgodzin(za które, tu płacą) sam będziesz regulował czas pracy i wypłatę sam sobie dasz. Problemy ,które wynik na będą tylko twoimi problemami. Będziesz żył długo i szczęśliwie. Pozdrawiam.

Paula

Witam odradzam każdemu tą firmę (usunięte przez administratora) kazli myć mi auto w zimnej wodzie nawet dostalam zjebe od szefa ze za dużo wody wlalam do wiaderka w autach po ciemku mycie sprzatanie gasza światło komuna totalna w środku ladna firma ale zewnątrz szkoda czasu i oczywiscie umowy śmieciowe zlecenie. Porażka

Ulka

@Niki Może trzeba najpierw zacząć prace a dopiero wystawić opinię? Firma jest spoko!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AUTO-FORM? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ
Konko S.A.
Niki

Odradzam każdemu pracę w tej firmie. Tylko obiecują przy rozmowie wstępnej o zarobkach wysokich i o umowach na stałe ,a naprawde to są tylko obiecanki. Szkoda tylko zdrowia bo warunki są tam kiepskie. A kierownicy działu produkcji nie Mają wogóle pojecia o swoich obowiazkach ... Cyrk na kółkach...

adolf

firma jak za króla swieczka ---zegarek zostaw w domu i o wypłatę i jej wielkosc nie pytaj podobnie o urlopie i czasie wolnym obowiązuje zasada trzy razy przymierz raz przytnij ----dzięki morderczej i niewolniczej pracy kilkunastu ludzi firma i własciciele dobobili się trochę grosza--nie polecam nawet gdybyś nie miał co jesć

@adolf

@adolf W niezbyt dobrym świetle pokazujesz nam firmę AUTO-FORM jako pracodawcę. Napisz nam, jak długo związany byłeś z tym przedsiębiorstwem. Piszesz, że to raczej ciężka praca - a czy Twoim zdaniem odnajdą się w niej osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową?

Paulina

@Incognito Masz pełne prawo do tego, by nie zgadzać się z użytkownikiem @adolf. Zastanawiam się tylko, czy piszesz jako pracownik firmy AUTO-FORM, czy osoba w inny sposób z nią powiązana - zdradź na to zatem. Może jeszcze wiesz coś odnośnie planowej tam rekrutacji?

Paulina

@Konektor A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? I jak myślisz, z czego może wynikać chaos w AUTO-FORM, o którym piszesz? @Konektor To dobrze, że doceniasz szefa, ale pamiętaj, żeby jednak nie powoływać się na dane personalne konkretnych osób. Jaką formę zatrudnienia oferują nowym pracownikom?

Konektor

Jedyny człowiek z nadzoru , który posiada jakąś klasę i potrafi rozmawiać z ludźmi jak człowiek , to dyrektor produkcji pan Wojtek. Reszta zadartymi nosami drapie każdego kto się tylko nawinie, mając czy nie mając racji...

Konektor

Miejsce nowe. Fabryka niby jak się patrzy. Chaos jednak bez zmian.....Przedmiotowe traktowanie ludzi także..... Czyli niesmak pozostaje....

Paulina

@Arek Na oficjalnej stronie firmy AUTO-FORM widziałam ostatnio, że potrzebują nowych ludzi do pracy http://autoform.pl/logistyka/projektant-mebli-technolog/ Chcą zatrudnić chociażby projektanta mebli. Taka profesja spełniałaby Twoje oczekiwania? @Mikołaj Rozumiem, iż sam jesteś zatrudniony w AUTO-FORM i cenisz sobie pracę w tym miejscu? Co więcej powiesz o specyfice pracy tam?

Mikołaj

Może firma nie jest idealna ale takie bzdury, to nawet dziecko by nie uwierzyło. Jak ktoś dobrze pracuje to jest zadowolony.

@Mikołaj

W tej ostatniej wypowiedzi jest wiele racji ale też trzeba pamiętać że jesteśmy w nowym zakładzie i znów trzeba się dostosować to nie Kolejowa

Poducha

Ta firma to tylko szpic na wodę ludzi traktuje się jak śmieci to zwierzęta się lepiej traktuje niż ludzi tej firmie a kierownik udaje dupnego Pana i właściciele tej firmy dyrektor jest spoko

Czy ta cisza znaczy, że tak dobrze sie pracuje?

@Zainteresowany

GOWORK sprawdźcie dokładnie adres firmy a nie piszcie że firma mieści się w Mysłowicach.

Arek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zainteresowany pracą

A jak wyglądają sprawy finansowe?Ile się zarabia "na rękę"Pytam,ponieważ zastanawiam,się,czy tam aplikować???

pieleg ratunkowy

ja wiem kako uzytkownik tychze ambulansow ze co nowego wprowadza w srodku to gorzej sie sprawdza ;-) albo sie cos cofa albo inzyniery coraz gorsze pracuja :-) np kiedys byly uchwyty na butle spoko to tak przekombinowali ze zabezpieczenie jak z komuny lapy mozna pocharatac nogi o fotele pozbijac a juz bylo dobrze w pewnym momencie! a moze by tak zapytac kogos takiego jak ja czy taki uchwyt moglby byc ?! a pozniej robic....

Incognito

Na pytanie z 2-go Maja,odpowiedź była wcześniej.

Paulina

@Incognito II, uważasz, że pracownicy AUTO-FORM zbyt wychodzą przed szereg? Powinni raczej nie wychodzić z inicjatywami organizacji swojej pracy? A czy Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, opowiedz o swoich relacjach i doświadczeniach, a także sposobem na sukces w pracy. @Incognito, bardzo dużo powiedzieć pomocnych rzeczy dla ewentualnych, przyszłych pracowników. Powiedz tylko czy dobrze rozumiem, wasze zadanie, jako pracowników. Maciej swoje pomysły, które realizujecie w porozumieniu z kierownictwem AUTO-FORM?

Incognito II

Nie pisz lepiej kokego nic więcej bo zaleje to forum wazelina... To nam kierownictwo powinno organizować pracę tak żeby był ład, odpowiednie tempo i jakość pracy zachowana. Nie jest to nasze pracownicze zadanie a jednak są tacy jak Ty co pokażą że za wszelką cenę zrobią wszytko zazwyczaj nic więcej z tego nie mając. Tylko wazeliniarską satysfakcję.....

@Incognito II

Moim zdaniem to my pracownicy powinniśmy sobie układać pracę tak aby to było dobrze zorganizowane,Kierownictwo widzi inaczej niż my ale to właśnie my powinniśmy robić dobrze swoją robotę i dobrze się zorganizować a nie czekać na ich pomysły.Zawsze można się nie zgodzić z kierownictwem ale trzeba przedstawić swój dobry pomysł,

Hanys
@Incognito II

Inwestycyjna 5 jest w Sosnowcu nie w Mysłowicach

Incognito

Trochę tam pracuję i wdzięczny jestem kierownikowi i innym osobom za to czego tam się nauczyłem. Chciałbym by tak pozostało.Współpraca z pewnymi osobami,układa mi się fantastycznie ponieważ dzieląc się pomysłem ze swoimi kolegami i po przeanalizowaniu za i przeciw,potrafią i robią to zawsze jak tylko jest to możliwe,bym mógł realizować to co chcę.Wiele spraw a właściwie wszystkie konsultujemy między sobą nie pytając o to kierownictwa ale robimy to dla dobra firmy i dla siebie tzn. by wykorzystać czas by jak najefektywniej pracować .Więcej już nie mogę napisać bo nie byłbym Incognito

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO-FORM - Mysłowice

• Jak się pracuje w AUTO-FORM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO-FORM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO-FORM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTO-FORM
  • Inwestycyjna 5