Opinie o AUTO-FORM w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AUTO-FORM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AUTO-FORM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO-FORM w Mysłowice

Zły

Pytanie do dyrektora produkcji-Gdzie jest 13 ta pensja,którą obiecał Pan wszystkim pracownikom za ciężką charówkę?Prezesom życzę bogatych świąt za naszą pracę.Po świętach sami będziecie (usunięte przez administratora)na linii.

Radzio

Ale mogą popisać :P I co z tą 13-pensją, jakie są ustalenia?

METEOR Nowy wpis

jest coraz gorzej,starzy pracownicy się nie liczą w tej chwili stawki są pożal się boże,trzeba sobie szukać nowej pracy albo założyć związki zawodowe,ciekawe co na to pracodawca,który przyjmie na stanowisko osobę która zarobi ok 3.600 na rękę a prace którą wykonują dwie trzy osoby kiedyś wykonywała jedna i sobie z tym radziła w pracy jest chaos na każdym stanowisku ludzie są zestresowani takim systemem za śp prezesa kuca było inaczej stawki płacowe szły w górę i poszanowanie pracownika było lepsze potrafił wymagać ale też odpowiednio wynagradzał

Niedoszły pracownik Nowy wpis
@METEOR

Dzięki za opinie. Rozmyśliłem się z aplikowania do tej firmy. Pozdrawiam

Co jaki czas w AUTO-FORM można ubiegać się o podwyżkę?

Ziutek

Brak podwyżek to norma. Firma istnieje tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu szeregowych pracowników. Organizacja pracy fatalna. Chaos organizacyjny na najwyższym poziomie. Starych i dobrych pracowników się nie szanuje. Żeby zarobić więcej wystarczy lecieć w kulki. Wtedy można przyjść dorobić sobie w sobotę. Szefostwo albo nie widzi bałaganu oraz potężnego marnotrawstwa (materiału,czasu,pracy ludzi) albo nie jest o tym zjawisku informowane w odpowiedni sposób. Wystarczy wyjść do ludzi i z nimi porozmawiać. Wtedy może by oczka się otworzyły. Widocznie wystarczy im,że kasa się zgadza.

@Ziutek

A jak rośnie najniższa krajowa to chyba płace muszą iść do góry, bo pewnie na jakieś wyrównanie nie ma co liczyć? Co to znaczy, że zarabia się lecąc w kulki, dosłownie płacą za nic nierobienie? W sobotę też się przychodzi poleniuchować?

Zły

Radzio

Ale mogą popisać :P I co z tą 13-pensją, jakie są ustalenia?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AUTO-FORM? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Konko S.A.
METEOR

DYREKTOR JEDNAK SŁOWA DOTRZYMAŁ,DOSTALIŚMY W PIĄTEK.WSZYSTKIM KOLEŻANKOM I KOLEGOM Z AUTOFORMU,ŻYCZĘ WESOŁYCH ZDROWYCH ŚWIĄT.

Młody

Bardzo dobra praca dla kogoś komu się chce pracować a nie leci w (usunięte przez administratora) Bardzo dobre warunki. Nikt Ci nad głową nie stoi i nie popędza, ludzie pomocni gdy czegoś nie wiesz bądź czegoś nie ogarniasz do końca. Fajna atmosfera, dużo śmiechu i pozytywnego nastawienia. Każdemu polecam pracę w tej firmie.

@Młody

Jakieś konkretne stanowisko polecasz, czy takie ogólne przemyślenia na razie? Zaglądam tu czasem, bo jestem konstruktorem i wiem, że nawet szukali kiedyś ludzi, z 3 lata temu, jak dobrze pamiętam. Trzeba było dysponować 3-letnim doświadczeniem. Wtedy nie miałem, dziś już tak :) Może więc napiszesz dokładniej na czym polegają warunki zatrudnienia? Ty je określasz, jako dobre, w ogłoszeniu pisano o atrakcyjnych. Ile zatem można zarobić? Czy wynagrodzenie dzielone jest na pensję zasadniczą oraz premię, a jeśli tak, to jakie to kwoty?

Młody

Chodzi mi o stanowiska linii produkcyjnej. Szczególnie monterz webasta. Praca miła i przyjemna. O stanowisku konstruktora nic nie wiem, aczkolwiek polecam każdemu tą firmę. Dużo możliwości nauczenia się wielu rzeczy, bardzo pozytywni ludzie. Dyrektor produkcji fajny człowiek z którym da się naprawdę dogadać.

Czy w AUTO-FORM pracuje się na open space?

PZOSWAF

Witam. W związku z zaistniałą sytuację w firmie, padła propozycja założenia związków zawodowych. W wyniku czego w najbliższym czasie zostanie zorganizowane zebranie założycielskie. Szczegóły po urlopie firmowym.

Jacapraca

Firma w której kierownictwo mydli tylko oczy i robi z gęby (usunięte przez administratora) nie szanując pracowników twierdząc ze będą podwyżki i będzie lepiej A od ponad roku czasu jak nie lepiej jest tylko gorzej jedynie co im dobrze wychodzi to mydlenie oczu prezesom ze jest wszystko ok. Jak tak dalej będzie to nie długo "Krzysiu i radziu" będą sobie chyba robili na wszystkich stanowiskach sami jeśli robią z ludzi w (usunięte przez administratora).. dziwię się ze prezes nie widzi co się tak naprawdę dzieje w tej firmie i jaki się zrobił (usunięte przez administratora) bo idąc dalej takim tokiem to Firma która ktoś zbudował od początku upadnie przez zarządzanie kilku osób które mydła ciągle oczy ze jest dobrze

Weronika

A co? Sprawdziło się to, co pisał? No to napisz coś o tym, jaka tam teraz sytuacja jest. Ogłosili upadłość czy sytuacja jest stabilna? Bo jeśli o to chodzi, to informacji żadnej nie widzę. A jakieś zwolnienia były?

Patrycja

Dzień dobry czy są przyjęcia do tej firmy? Czy chętnie przyjmują kobiety na stanowisko produkcyjne? Jakie jest wynagrodzenie i jak wyglada atmosfera we firmie?

Jaka jest kultura pracy w AUTO-FORM?

Hanna

Czemu żadnej? Nie szanują pracowników czy o co chodzi? Idzie się dogadać z szefostwem albo pracownikami?

Obserwator

Nigdy w tej firmie tak nie było, odkąd pojawiła się nowa Pani Dyrektor dzieją się dziwne i śmieszne rzeczy hehehe. Tragedia... nic dodać, nic ująć. Żenada. Niektóre osoby nie nadają się do rządzenia. Z handlowca na dyrektora. To śmieszne. Ale cóż...rodzinne

Xxx

Witam.Pragnę poinformować wszystkich,którzy chcą pracować w Auto Form.Uciekajcie jak najdalej.Chodzi opieniądze a raczej o podwyżki.Miały być i oczywiście szefostwo nie wyraziło na to zgody.Tłumaczą się ciężkimi czasami a pieniądze za karetki Wydają na Karaibach,budują następną wille w Katowicach i tak dalej...Pracowników mają za niewolników,którzy mają robić i nie zadawać pytań.Jak taka firma może dostawać kontrakty państwowe,wojskowe dla Policji lub zagraniczne?Kpina i żal!NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY.SKOMPCY I KŁAMCY.

Justyna
@Xxx

hej, to pisane akurat było w październiku to może i tych podwyżek nie dali ale wiadomo jak sytuacja do dziś się rozwiązała? Jak tu święta były obchodzone i co ze zwiększaniem stawek na nowy rok?

Maria

Widziałam ich ogłoszenie na Konstruktora. Wiecie może jaka jest pensja na start dla osoby bez doświadczenia? I jakie trzeba miec doświadczenie aby z czasem dostać podwyżkę?

@Maria

Stawka na start zapewne taka jaką ustalisz podczas rozmowy, pomniejszona o to co sobie wymyśli dyrektor, o czym dowiesz się po podpisaniu umowy. Bądź również przygotowana na to, że stawka którą wynegocjujesz będzie składała się z premii uznaniowej ok 30-50% podstawy, a premię możesz stracić za cokolwiek, nawet za coś na co nie miałaś wpływu.

Czyli jaką można konkretnie ustalić? Podasz jakieś widełki? Ile wynosi ta premia uznaniowa? Dasz znać?

@Anna

Premia uznaniowa wynosi 30-50% podstawowego wynagrodzenia. Podczas rozmowy ustalona która która miałbym zarabiac składała się z podstawy i premi. O wysokości premi dowiedziałem się w momencie otrzymania umowy. Na samej umiem było coś ok. najniższej krajowej, kilka stówek więcej, nie pamiętam dokładnie.

Firma która (usunięte przez administratora) i myśli oczy. Pierwsze 2 tygodnie pracy miała obowiązywać umowa zlecenie, wyjaśnione było to tym, że jest duża rotacja pracowników, nie miałem problemu, ale dość szybko przekonałem się czym ta rotacja jest spowodowana. Zlecenie zostało przedłużone, a argument był taki, że muszę najpierw zrobić badania, potem gdy te badania zrobiłem dość szybko, okazało się że nie ma osoby która mogłaby podpisać ze mną umowę, jak chciałem sprawę wyjaśnić to usłyszałem, że "jak się nie podoba to do widzenia". Umowę podpisałem, tylko dlatego, że został tydzień do wypłaty i dostałbym wynagrodzenie tylko z tego co na umowie, czyli najniższej krajowej. Co do samego wynagrodzenia, jego wysokość została ustalona podczas rozmowy o pracę. Miało ono uwzględniać premię, kilkukrotnie dopytywał, jaki będzie udział premi w wypłacie, a detektor z którym rozmawiałem, zarzekał się, że będzie to maks kilka stówek, ostatecznie, te kilka stówek zmieniły się w 50% podstawy (1/3 wynagrodzenia w premi uznaniowej), kiedy upomniałem się i o to, znowu usłyszałem "jak się nie podoba to do widzenia". Zostało mi czekać do wypłaty, naiwnie myślałem ,że chociaż tu będą uczciwi. Nie byli, wynagrodzenie które otrzymałem było niższe, niż to na które się umawialiśmy. Dale to samo, poszedłem się dopominać, znowu padło "jak się nie podoba to do widzenia", tym razem jednak wręczyłem wypowiedzenie. Co do samej firmy: - wielu pracowników ma wynagrodzenie skaldajace się w ok1/3 z premi uznaniowej, wbrew zapewnienia, bardzo łatwo podpaść któremuś z dyrektorów i ta premie stracić. - dyrektor Krzysztof, legenda zakładu, nic nie potrafi, awansował bo donosił na współpracowników, wymądrza się w każdej dziedzinie, jak coś się nie udaje to obwinia innych, a to oznacza że ktoś traci premię - w firmie panuje kompletny chaos, zero organizacji, - prawie radnego wprowadzenia do firmy czy na stanowisko pracy, przychodzisz i masz zapiera*spać, dodatkowo dyrekcja lubi podkładać świnie pracownika, żeby lepiej wypaść w oczach prezesa - prezes nie ma pojęcia ja poprowadzić tego typu firmę, odziedziczył po ojcu i teraz ciągnie firmę na dno -bhp nie istnieje, prawo pracy nie jest przestrzegane, dział produkcji to nic więcej niż zasób, jak nie ma za dużo pracy, to wysyłają na przymusowe wolne, Podsumowując, firma Aufo- form w Sosnowcu (przenieśli się z Mysłowic) to Januszex w najczystszej formie, lepiej unikać bo szans na poprawę nie widać.

Przemysław

Czyli nie dość, że trzeba się upominać o umowę i przypominać o wcześniejszych ustaleniach, to jeszcze wynagrodzenie jest niższe, niż miało być? A przy próbach wyjaśnienia wspominają o zwolnieniu? Z kim rozmawiałeś i ustalałeś warunki i co później ta osoba mówiła, gdy je przypominałeś?

@Przemysław

Rozmawiałem z jednym z dyrektorów, tym samym z którym odbyłem rozmowę kwalifikacyjną i z którym ustalałem warunki. Kiedy przyszedłem upominać się o swoje, to wszystkiemu zaprzeczył i powiedział, że mogę się zwolnić jak mi się nie podoba.

Dorota

ciekawi mnie czy jeszcze pracujesz czy jednak sie zwolniles?

@Dorota

Zwolniłem się, szkoda czasu na pracę z oszustami.

Natalia

Czy autoform zatrudnia kobiety na produkcje? Jeśli tak to, jak wyglądałaby praca? Jakie wynagrodzenie? oraz czy na produkcji jest ktos kto kieruje wszystkim np brygadzista? Czy po prostu z góry się mówi co się ma robić i się robi? pozdrawiam :)

Alicja
@Natalia

Cześć, i jak tam? Zakładam że próbowałaś aplikować do firmy? :) Wiesz może, czy przyjmują kobiety na tę produkcję właśnie? Jestem chyba w podobnej sytuacji co ty, gdy pisałaś komentarz :P

Pracownicy

Hej ktosiu (W.Sz) jak tam na bezrobotnym . Teraz jak cię nie ma jest lajcik aż chce się pracować i z chęcią do pracy się idzie jednak ręka sprawiedliwości cię dotkła . Jak byś szukał pracy potrzebuje chłopa na bazar jak co dawaj znać pozdrawiamy ???????????????????????????????????

Jasiujankowski
@Pracownicy

A śp. Erich zawsze powtarzał że na dobre imię pracuje się całe życie ,traci się je w jednej chwili , jeśli gdzieś błąd ortograficzny popełniłem przepraszam

ViceVersa
@Pracownicy

Ciebie to " dotkła " ręka analfabetyzmu i pisz za siebie, i za ludzi twojego pokroju. Tyle w w/w temacie.

ash
@Pracownicy

czy ktos ma namiary na tego kolesia jeszcze?

Ash
@Pracownicy

Czy moge prosić o kontakt ? @pracownicy ?

Rower
@Pracownicy

Tu się mylisz . Po kilkunastu miesiącach słychać głosy Wojtek wróć.

@Rower

Jakie głosy? O co w ogóle chodzi haha?

Jaki dress code obowiązuje w AUTO-FORM?

Strój klauna, bo kto w auto-formie pracuje ten w cyrku się nie śmieje.

Ilona
@Michał

Bardzo śmieszne :D A tak serio? Macie jakieś ubrania robocze?

T
@Ilona

Zależy od stanowiska. Pracownicy na hali produkcyjnej oraz na warsztatach mają zapewnione ubrania robocze. Pracownicy biurowi wyglądają zależnie od stanowiska. Wiadomo, że dział handlowy stara się robić dobre wrażenie na klientach.

Ilona
@T

No i dobrze. A produkcja dostaje co jakiś czas świeże ubrania? Czy dają je raz i koniec? Bo wiadomo że to się z czasem niszczy.

Witam serdecznie pracowałem w kilku firmach , powiem szczerze że ja jestem zadowolony, praca jest luzik jeżeli komuś chcę się pracować to jest spoko nie pracuje tam długo i konkretnie nie mogę za dużo powiedzieć ale widzę po kierowniku ma łeb na karku i dyrektor jak trzeba zajada rękawy i pracuję SZOK dla mnie bo w dzisiejszych czasach jak ktoś zostanie team leader to już nic nic nie robi i wyzywa się na ludziach a w tej firmie szok mnie jebnoł szacun. Team leader też jest na luzie to nie tyczyło tej firmy. Wiadomo jak to firmach no są spiny i ciśnienia to jest normalne. A płacą myślę że jest adekwatna choć wiadomo wszystko drożeje a zarobki nie ale tak jest wszędzie był covid teraz wojna na Ukrainie i będą się tym kryć. Ogólnie nie narzekam jest spoko

cc

Witam. Czy na stanowisko montera jest się zatrudnianym bezpośrednio pod firmę czy przez pośrednika ? Czy oprócz wynagrodzenia podstawowego są jakieś dodatki typu premia frekwencyjna lub nadgodziny ?

Dyf
@cc

Odpuść sobie pracę w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO-FORM - Mysłowice

• Jak się pracuje w AUTO-FORM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO-FORM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO-FORM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTO-FORM
  • Inwestycyjna 5