Opinie o AUTO-FORM w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AUTO-FORM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AUTO-FORM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO-FORM w Mysłowice

Natalka

Witam, moje pytanie jest do bok czy szukacie pracownika na stanowisko związane z zarządzaniem ochrona środowiska w firmie, gospodarka odpadami, emisję, bdo?

ViceVersa

Wielka Noc... dla mnie każda jest wielka, kiedy zasypiam w spokoju ducha, gdy wieczorem w spokoju myśli mogę odpłynąć w objęcia Morfeusza, z nikim nie miałem zwady, nikt mi nie złorzeczył, gdyż nie miał powodu ... Oby wszystkie Wasze noce, były takie jak moje. Byłym i obecnym pracownikom AF.

Paweł K.

Pierwszy raz na rozmowie o pracę na stanowisko "Konstruktor" byłem około 1 rok temu. Wtedy zaskoczyło mnie podejście kierownika działu badań i rozwoju, który powiedział mi, że teraz już rozumie jak ważny w firmie jest dział techniczny. Bo teraz, tzn. wtedy wszyscy go opuszczali :) Dziwne było to, że ogłoszenie wtedy na olx miało określoną stawkę między 4300 brutto a 6500 brutto. Po rozmowie kierownik stwierdził, że mogę dostać umowę zlecenie i 2800 netto. Mógłbym to zrozumieć, gdybym nie tworzył na studiach projektu inżynierskiego opartego na SolidWorks - program do modelowania 3D, gdybym był świeżo po studiach, albo gdybym nie miał wieloletniego doświadczenia na stanowiskach Technolog/Konstruktor. Nie zapomnę jego miny gdy powiedział "NIE" , był wściekły , nie złapał dobrego inżyniera na grosze jakimi dysponował. Ostatnio pojawiło się ogłoszenie w sieci, pomyślałem zaaplikuje. Może coś się zmieniło. Kierownik działu badań i rozwoju zadzwonił, pierwsze co poczułem to mocz w spodniach, ktoś miał mokro i to nie byłem ja. Kierownik stwierdził, że konstruktorzy nie potrafią robić złożeń , działają wyłącznie na częściach. Pomyślałem ok, podjadę do was, zobaczymy o co chodzi. Pierwsza myśl " Dlaczego kierownik działu badań i rozwoju, nie potrafi nauczyć konstruktorów pracy na złożeniach " chyba kończył Politechnikę " a nie dostał stanowisko po rodzinie". Przyjechałem, pan kierownik raczył się spóźnić. Po 5 minutach wyszedłem. Straciłem kilka godzin. Ale dziś już wiem, że facet, który pracuje na tym stanowisku nie zmienił się nawet o 1 mm przez ten czas. Dalej nie szanuje ludzi, jego organizacja pracy jest naganna, ponieważ już drugi raz się spóźnił, tzn. nie potrafi zarządzać swoim czasem pracy. Ciekaw jestem jak nasz rząd mógł oprzeć tak ważne zadanie na takim człowieku. Pojazd wykorzystywany w służbie zdrowia jest bardzo częścią naszego systemu. Nawet tatuś czy mamusia powinna zrozumieć, że ważniejsze jest dobro ogółu ,a nie pieniążki dla synusia. Ciekaw jestem gdzie ten pan znajdzie pracę, kiedy upadnie. Bo wg. mnie na kierowniczym stanowisku taki człowiek to jak dać własnym dzieciom granaty do zabawy i liczyć na cud, że żadne z nich nie wyciągnie zawleczki. Myślę, że on wie kto to napisał. Spotkanie 16.03.2021 r. o godz. 9:00 anulowane przeze mnie ze względu na niepoważne traktowanie potencjalnego kandydata na pracownika, widoczny brak umiejętności zarządzania swoim czasem pracy, co musi być przerzucane na pracownika. Szkoda czasu, lepiej na 3 zmiany fizycznie pracować, a takiemu panu pozwolić upaść. Choć się studia z dobrymi wynikami na Politechnice Śląskiej ukończyło i są na to papiery. Chcesz zadzwoń do mnie, z przyjemnością stanę z Tobą oko w oko , jeśli masz jeszcze jakieś jajeczko w spodniach.

Jacapraca

Praca jak każda inna lecz dla osób o mocnych nerwach gdyż od zawsze panuje tutaj lekki mobbing wynagrodzenie jest nawet w miarę ok lecz w trakcie pandemii nie ma nawet co liczyć na jakiekolwiek podwyżki lub premie za pracę w tak trudnym okresie gdzie liczy się tylko to aby pracownik robił za dwóch a miał płacone za jednego.. niby we firmie miało być lepiej a tak naprawdę z dnia na dzień jest coraz to gorzej =/ jedyny plus to degradacja byłego derektora W.S przynajmniej jest spokojnej i człowiek się nie musi stresować w pracy.

Dzikk
@Jacapraca

Jak wygląda sytuacja z premiami

@Dzikk

Dzień dobry, premia uznaniowa jest fakultatywnym składnikiem wynagrodzenia. O jej przyznaniu decyduje pracodawca. Proponujemy porozmawiać w tej kwestii z bezpośrednim przełożonym lub Dyrektorem pionu. Z poważaniem BOK

@Jacapraca

Dzień dobry, Mobbing / definicja: "mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika, a nawet większą liczbę osób lub całą organizację". Jeżeli min. jeden z w/w czynników został zastosowany w stosunku do Pani/Pana prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego faktu bezpośredniemu przełożonemu, Dyrektorowi pionu lub Prezesowi zakładu. Z poważaniem BOK

Dzikk
@Auto-Form

A jak wyglada u Was Social? Jest multi sport. Jakies bony na swieta lub inne rzeczy???

Obiektywny
@Jacapraca

Masakra jacy tam pracuja pier dol nie ci ludzie. Dramat. Mentalność tej holoty z Mysłowic to porażka

Latynos
@Jacapraca

Nie no firma jest mistrzoska nie ma to tamto. Chaos totalny. Pieniądze srednie. Karierowiczow nie brakuje. Ludzie co Wam to daje jak jeden kabluje na drugiego i tak Was nie docenią. (usunięte przez administratora) Firma może i ma potencjal lecz ludzie wszystko (usunięte przez administratora) I jedno do dyrektorow jak nie macie co robic tylko pompujecie sie na goworku. To weźcie łopatę i poodsniezajcie parking troche przynajmniej spalicie troche te Wasze samary. Hihi

Ogi
@Obiektywny

Mentalność goroli to porażka.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AUTO-FORM? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

Dyrektor

Szanowny "Ktosiu", tego typu nieprawdziwe wpisy zwykle zamieszcza osoba z jakimś problemem, zwykle osobistym. Badania potwierdzają, iż takie posty piszą zwykle osoby z kompleksami, brakiem wiary w siebie oraz zaniżoną samooceną. Dodatkowo, jak widać, również z deficytem w obszarze ortografii i interpunkcji (przed "który" stawiamy przecinek, a "który" piszemy przez "ó"). Szkoda tylko, że "ten ktoś" nie ma na tyle cywilnej odwagi, aby powiedzieć to wszystko prosto w oczy. Natomiast co do koronawirusa. Firma wprowadziła wszystkie zalecenia w tym obszarze, zarówno wydane przez Ministerstwo jak i WHO. Wszyscy pracownicy, którzy czuja się źle lub/i maja podwyższą temperaturę proszeni są o nie przychodzenie do pracy. Z wszystkimi tymi osobami jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Na ten moment jest to jeden pracownik, który, jak już wiemy, wraca do pracy (notabene ma umowę o pracę, dziwne ??? ). Reasumując. Jeżeli jakaś osoba pracująca lub nie pracująca w naszym zakładzie ma do mnie jakieś uwagi lub zażalenie, skargi, itp. zapraszam do rozmowy "face to face". Jeżeli nie podoba jej się moja osoba czy standard firmy w tym wysokie wynagrodzenia, przelewy w terminie, praca 7-15, premie, płatne nadgodziny to należny zmienić otoczenie, najlepiej miejsce pracy. Nie potrzebujemy w firmie osób, które zwłaszcza w czasie globalnego problemu jakim jest koronawirus, zajmują się wzniecaniem sporów, ich bezmyślności i oczernień. Jako producent ambulansów sanitarnych spoczywa na nas teraz wielka odpowiedzialność. Każdemu śledzącemu obecną sytuacje na świecie nie trzeba tego tłumaczyć.Jednak jak widać zawsze znajdzie się ktoś, kto albo nie zdaje sobie sprawy z wagi swoich słów, albo po prostu jest tak mało inteligentny. Dyrektor

@Dyrektor

Zależy co dla Pana oznacza wysokie wynagrodzenie?! Ma Pan na myśli swoje? Bo chyba nie swoich pracowników, szczególnie tych z niewielkim stażem. Nie jest tak do końca jak Państwo to przedstawiają np w wkesti umowy (notabene umowa o dzieło i rzekome premie). Faky jest taki, że pensja jest wypłacana na czas. Wiele kwestii jest zgoła innych niż Państwo uważają. Rozumiem, że inny punkt widzenia w zależności od położenia ????

Ryszard

Masz nieco inne zdanie i z tego co napisałeś wydaje mi się, że główny zarzut masz do wysokości oferowanego wynagrodzenia przez tego pracodawcę. Fakt, że zatrudnienie jest na umowę o dzieło sprawia, że chciałbym ustalić, czy pracodawca wymaga od pracownika, aby był w pracy w określonych godzinach, czy może w tej materii pracownik ma akurat wolną rękę? Odpowiedz, proszę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w AUTO-FORM odbywa się również w języku angielskim?

Auto-Form

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość. Również w języku włoskim oraz francuskim. Z poważaniem BOK

kandydat

Witam, czy są obecnie przyjęcia na stanowisko montażysty ? Gdzie można wysłać cv ?

@kandydat

Dzień dobry, CV można wysyłać odpowiednio na adres: 1. produkcja@autoform.pl / pracownik produkcji 2. sprzedaz@autoform.pl / pracownik biurowy 3. produkcja6@autoform.pl / technolog, konstruktor lub na ogólny adres firmowy: sekretariat@autoform.pl Z poważaniem BOK

Karetki
@Auto-Form

Od dłuższego czasu nie mogę się doczekać jestem zainteresowana wynajmem pilnym karetek. PROSZĘ O NUMER TELEFONU ORAZ ADRES E-MAIL.

@Karetki

Szanowna Pani, podajemy adres kontaktowy: sprzedaz@autoform.pl; tel. + 48 690 58 37 33 Jednocześnie informujemy, że wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdzie Pani na naszej stroni internetowej pod adresem: http://nowa.autoform.pl/kontakt/ Z poważaniem BOK

am

Witam. Mam kilka pytań odnośnie zatrudnienia w firmie. Umowa o pracę czy zlecenie ? Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą czy przez pośredników ? Na jaki czas umowa ? Nadgodziny obowiązkowe czy dobrowolne ? Nadgodziny w tygodniu czy w weekendy ? Jaka stawka na początek na stanowisku montera dla osoby z kilkuletnim doświadczeniem ? Dodatkowe benefity typu luxmed i multisport są ?

Robol

Ciekawi mnie czemu oferta pracy na montera pojawia sie tak często. Macie Panstwo tak duży nabór czy ,,swieżaki’’ tak szybko wymiękają?

@Robol

Dzień dobry, zapotrzebowanie na nowych pracowników spowodowane jest przede wszystkim ciągłym rozwojem firmy oraz obecną sytuacją na świecie, tj pandemią koronawirusa COVID-19. Obydwie okoliczności wpłynęły na zwiększenie zapotrzebowania na ambulanse zarówno w naszym kraju jak i w Europie. Z poważaniem BOK

Cnc

Witam czy sąm do wasz przyjęcia do pracy mam doświadczenia na. CNC.

@Cnc

Dzień dobry, na ten moment nie. Proszę sprawdzać na naszej stronie internetowej w zakładce KARIERA. Z poważaniem BOK

Hak

Czy firma płaci na czas?

@Hak

Dzień dobry, w historii firmy nigdy nie zdarzyło się, aby wynagrodzenia były płacone z opóźnieniem. O oby tak pozostało. Z poważaniem BOK

AL

Dzień dobry Na stronie brak ofert pracy,jest natomiast na olx,czy potrzebują Państwo teraz pracowników?

@AL

Dzień dobry, zg. z portalem OLX Pozdrawiam BOK

AL

Ok, dziękuję

Czy można liczyć w AUTO-FORM na prywatną opiekę medyczną?

Auto-Form

Dzień dobry, obecny standard obejmuje dobrowolne ubezpieczenie w PZU. Poniżej link: (usunięte przez administratora) BOK

Firma szuka Programisty CNC/ Technologa. W ogłoszeniu stawka 4200 - 6300 brutto. Zakres obowiązków: optymalizacja rozkroju materiałowego przygotowywanie programów .nc / plotery frezujące, lasery, plazma opracowywanie dokumentacji technicznej / technologicznej (Przedstawiłem referencje + udokumentowane doświadczenie Technologa Programisty CNC w podanym powyżej obszarze) modyfikacje, aktualizacje istniejących projektów (Przedstawiłem referencje + udokumentowane doświadczenie konstruktora, wiadomo innego produktu) Wymagania: wykształcenie średnie - spełnione z nawiązką rysunek techniczny - spełnione obsługa pakietu MS OFFICE - spełnione dokładność - spełnione odpowiedzialność - spełnione dyspozycyjność - możliwość spełnienia w przyzwoitym zakresie umiejętność pracy w zespole - spełnione Dodatkowe (preferowane): wykształcenie wyższe - spełnione obsługa programu SolidCam - nie spełnione język niemiecki - nie spełnione Propozycja pracodawcy, to umowa zlecenie , natomiast stawka to 4000 brutto. Moją wizytę w firmie uważam za zmarnowany czas, koszta paliwa itp. Stawka poniżej minimum zaznaczonego w ogłoszeniu, nie mówiąc już o stawce rynkowej, umowa o jakiej nigdy wcześniej nawet nie słyszałem na rozmowach rekrutacyjnych, na dodatek dziwna informacja od osoby prowadzącej spotkanie,(usunięte przez administratora)Powodzenia Oczywiście, nie uważam, ze pojawiłbym się w firmie i od razu był świetnym pracownikiem, każdy potrzebuje wdrożyć się w nowe środowisko pracy. Nie rozumiem dlaczego ktoś wystawia ogłoszenie, a warunki są gorsze od założonego minimum, mimo spełnienia większości wymagań. Pozdrawiam Paweł

Praca jak praca. nie jest tak źle.Pieniądze na czas.Nikt za darmo pieniędzy nie daje. (usunięte przez administratora).Brak organizacji pracy. (usunięte przez administratora) Spróbuj zachorować to wpadasz w niełaskę. Albo cię zwolnią albo przeniosą na inne stanowisko. (usunięte przez administratora) Liczy się tylko plan. Po trupach i do przodu.

Jonasz

Jakieś podpowie o pracy, zarobkach i atmosferze byłyby bardzo dobrze widziane na forum.

Meteor

Oczywiście że wigilia jest dniem wolnym i wypisujemy urlop bo to jest normalny dzień pracy.

ViceVersa

Wigilia w firmie jest dniem wolnym od pracy, ponad to generalnie mamy więcej urlopu niż to przewiduje ustawa, bynajmniej nie z powodu przestojów w produkcji, a dobrej woli zarządu. I tu kolejny plus, co nie zmienia faktu że ciężko na te dni wolne pracujemy. Pozdrawiam

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie AUTO-FORM? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Leon Zawodowiec

Dzien wolny. Choc juz nie pamietam czy czasem nie trzeba bylo wypisywac dnia urlopowego

Rozbawiony

Jestem ciekaw co za Pajac w kółko wypisuje te negatywy podszywając się pod innych. Takiś cwany to pisz podpisując się własnym nazwiskiem nierobie!

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO-FORM - Mysłowice

• Jak się pracuje w AUTO-FORM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO-FORM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO-FORM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTO-FORM
  • Inwestycyjna 5