Opinie o Fundamental Group S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundamental Group S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundamental Group S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundamental Group S.A. w Warszawa

Widziałam archiwalną ofertę praktyk studenckich w firmie, czy ktoś z Was korzystał z takiej opcji? Zastanawiam się, jak duża szansa jest na późniejsze stałe zatrudnienie. Martwią mnie tylko te informacje o niskich płacach, ja teraz to wygląda?

Krys
@Witold

Tak zatrudnia po stażu. Napisz do nich udzielą Tobie informacji bezpośrednio , a nie „głuchy telefon”- ja cos powiem, ktos cos powiem Po co Tobie takie informacje z portalu?

Julka Nowy wpis

Jakiś czas temu na portalu widniało ogłoszenie dla specjalisty ds. kadr i płac. Żałuję, że już nie da się podejrzeć szczegółów. Może jednak ktoś wie jakie obecnie warunki firma proponuje? Choćby czy zapewniają rozwój i dodatkowe benefity pozapłacowe? Będę się rozglądać za nową pracą niedługo, więc informacje się przydadzą :)

Krys Nowy wpis
@Monika

Monika napisz do nich o praktyki. Tu pytasz?

Witold Nowy wpis
@Krys

A nie mógłbyś odpowiedzieć na to pytanie skoro mniej więcej się orientujesz? Też jestem zainteresowany praktykami i właśnie chciałem się zorientować co do wynagrodzenia + czy zdarza się, że zatrudniają na stałe po takim stażu? Daj znać jeśli wiesz.

Krys Nowy wpis
@Witold

Firma istniej bo ma zobowiązania gwarancyjne. Pracownikom z wieloletnim zatrudnieniem obniżono pensje, chcesz to pracujesz za " (usunięte przez administratora)" lub się sam zwolnij byś nie dostał odprawy.

Antoni
@Marek

Jak dużo obniżyli wypłaty? Wszystkim tak samo procentowo? Takie obcięcie wynagrodzenia jest w ogóle legalne?

@Antoni

Umowy o pracę były stare więc mogli zejść do stawek z umów. Czyli najniższa krajowa.

Pikus
@Marek

Jestem tego doskonałym przykładem. Musiałem się zwolnić bo za ta pensje żyć się nie dało. A prace dodatkowe brane na dłuższą metę wykończyły by mnie...

Aneta
@Marek

Szok, właśnie się przymierzałam do kandydowania, ale widzę, że nie ma w ogóle ogłoszeń o pracę. Czyli po upłynięciu okresu gwarancyjnego dotychczasowych realizacji będzie co? Upadłość?

podwykonawca z budowy

Firma jest typowym (usunięte przez administratora) chodzą już od paru lat po sądach podobno nawet w tej chwili coś toczy się, jako podwykonawca nie polecam firmy do współpracy, Gradek gra w jedne skrzypce z zarządem, nie płacić i już, ale niedługo zaczną zapadać wyroki bo szykują się na nich Ci co im nie zapłacili, sam miałem telefony od innych. Był kiedyś taki kierownik Siódmak nie wiem czy dalej jest ale to gnój i cham jakiego powinno się od razu się eliminować z budów bo takiego chama i łotra nie znajdziesz tak ot sobie. Także nie życzę nikomu aby zadawał się z tą firmą bo pieniędzy możesz nie zobaczyć.

ANDRZEJ
@podwykonawca z budowy

To ZDRADEK jeszcze tam pracuje? Takiego hipokryty i zakłamanego człowieka nigdy nie spotkałem na swojej ścieżce zawodowej. Obrzydliwy typ.

@podwykonawca z budowy

"podobno", czyli w sumie pewności to nikt nie ma? A od czego to może zależeć, że z kimś by się rozliczyli a z kimś nie? Pytam, bo na forum niektórzy deklarowali całkowitą terminowość

Grzegorz
@ANDRZEJ

nie już nie pracuje

@Grzegorz

w sumie nie mam pojęcia kto to ale jak warunki pracy się tutaj zmieniły po tej przykładowej rotacji? wpłynęło to na cokolwiek w firmie?

INZYNIER
@Marta

JEST SUPER, ale po jakiej rotacji ?

@INZYNIER

no padło tu stwierdzenie, że ktoś się stanowiskowo podmienił. czyli ogólnie to stabilni jesteście skoro dziwisz się na wzmiankę o rotacji? ktoś pisał o najniższej krajowej, faktycznie dziś tylko ona przysługuje czy da radę na boku wyrwać coś jeszcze?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Danuta

Hej a to umowa o prace o której piszecie podpisywana jest od pierwszych dni, czy najpierw jest okres próbny ?

Arch
@Danuta

Umowa popisywana jest na okres próbny, nastepnie na czas nieokreślony. Mi podpisano po okresie próbnym z 01 lutym.

@Arch

Próbny pewnie standardowe 3 miesiące na umowie? A zdarzyło się komuś, że go skrócili i od razu na nieokreślony podpisali?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fundamental Group S.A.?

Inzynier

Umowa o pracę na czas nieokreslony

Podwykonawca

w jakim celu Pan zamieszcza, jeśli ja jako podwykonawca otrzymuję płatności.

Radek

Co słychać u legendarnego dyrektora Gniadka w pasku Dolce Gabbana To prawdziwy pasjonat najnowszych trendów mody ,taki współczesny JFK Jego motto to-„być albo nie być, oto jest pytanie” Prawdziwy strateg ,koneser najnowszych trendów mody

Inżynier
@Radek

Wystarczy już tego szydzenia i wyśmiewania. Mała ty miernoto ukryta za monitorem komputera. Masz jakiś temat merytoryczny to pisz, a jak nie to w szergi PiSu stań.Tam pasujesz tchórzu.

Czy w firmie Fundamental Group S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Inżynier

Tak są. To konieczny wymóg. Zatrudniony byłem do 30.06.2020 , więc do tamtego czasu wszystko było jak trzeba.

ErnesT

Jak tam w firmie? Zastanawiam się nad przejściem ale nie wiem jak w obecnej sytuacji dzieje się wewnątrz.

Ryszard
@ErnesT

Wszystko OK. Pracy pod dostatkiem. Firma działa pełną parą.

edy
@ErnesT

Sytuacja słaba nie polecam

Krz.K
@edy

A ja polecam. Obserwowałem na gowork wpisy Nadal mam podlaczone opinie. Jestem nowym pracownikiem od 04 maja i wszystko jest tak, jak mi zaproponowano na rekrutacji. Potwierdzam od pierwszego kontaktu do tej chwili jestem zadowolony. Kierownik ok, zespol na budowie tez.

Jan
@edy

Słaba bo? Myślałeś, że sobie na styropianie poleżysz a kazali pracować? Myślałeś, że po miesiącu zostaniesz prezesem a trzeba latać na szczocie? ErnesT nie słuchaj frustratów, którzy za chwilę będą błagać o robotę w pośredniaku. Pracuje już w firmie ponad 2 lata i jak umiesz pracować to znajdziesz tu swoje miejsce.

St
@Jan

Ale bzdury pisane przez tych co chcą ukryć. Wiadomo, ze pisane przez kogoś kto zarządza wszystkim stronam tej firmy. Ale wstyd.

wdwdw
@St

Oczywiście że piszą to osoby z firmy. WIem jak tam jest bo tam pracowałem....więc nie wmawiajcie głupot.

Jan
@wdwdw

A kto ma pisać? Pani z warzywniaka co nawet nie zna firmy?

klaka
@Jan

Nie Pani z warzywniaka tylko osoby, które celowo wprowadzają w błąd.

Hej, czy w firmie Fundamental Group S.A. płacą za nadgodziny?

TRW90

Do dogadania. Albo płacą albo mozna odebrać w wolnych dniach.

Leo

Cześć, Mam pytanie czy ktoś może miał test kompetencyjny? Trudny jest? Umówiłem się na przyszły tydzień na spotkanie .

Profesjonalne
@Leo

tak, test interesujący od strony merytoryki. Rekrutacja w super atmosferze.Wszystkie informacje również o budowie zapleczu socjalnym i pensji. Czekam na odpowiedź.

DS
@Leo

Miałem test, bardzo merytoryczny i świadczący, że można jeszcze wiele tu się nauczyć.

Darek L

ODBYŁEK REKRUTACJĘ PRZEZ SKYP Z POWODU EPIDEMII. ROZMOWA W B.MIŁEJ ATMOSFERZE, MERYTORYCZNA. DZIŚ OTRZYMAŁEM POZYTYWNĄ ODPOWIDŹ.ZACZYNAM OD PONIEDZIAŁKJU NA NOWEJ BUDOWIE

Aldi

Gratuluję firmie za znalezienie się w aktualnej sytuacji i przeprowadzenie rozmowy online. Cieszę się, że będziemy współpracować - Nowy Majster :)

Student
@Aldi

Ja znalazłem info o praktykach na ich FB. Też miałem rozmowę online. Fajnie, że się udało :)

Tork

Zatrudniaja Był ktos Gdzie sa budowy Jak sie pracuje ?

Zibi

Czy ktoś wie gdzie teraz budują? Widzę kilka ogłoszeń na pracuj

Zi
@Zibi

Podobno mają nowe budowy.

Andy
@Zibi

Widziałem ich kontenery na Sowińskiego. Duże osiedle.

St
@Zibi

To prawda, Byłem na rekrutacji, jestem zadowolony. Pani przedstawila sciezke kariery. Czekam na potwierdzenie

Kass

Zostawiam tu moja opinie jako przyszłej lokatorki osiedla przy Sowinskiego. Firma zrobiła kawał dobrej jakościowo roboty. Dziękuje

TDI300KM

Znalazłem ogłoszenie na inżyniera budowy. Czy ktoś mi może powiedzieć coś o kadrze kierowniczej? Jacy ludzie tam pracują?

slawek7878
@TDI300KM

Hej, pracowałem przez dłuższy czas z kierownikiem budowy Tomkiem. Gościu młody ale doświadczony. Nie przestrasz sie bo jest dobrze napakowany wiem że lubi przewalać żelazo na siłce :) Polecam jak do niego trafisz bo ma poczucie humoru i na spokojnie rozwiązuje konflikty.

Co się dzieje w firmie? Chciałem aplikować bo widzę że szukają osób do pracy. Jak czytam te opinie to aż strach wysłać CV. O co chodzi?

@Kandydat

Składaj to nic nie boli. Ja byłem na rozmowie miesiąc temu. Wrażenia pozytywne. Porównując do jeszcze innego dewelopera nawet trochę lepsze. Osobiście wybrałem robotę bliżej domu z przyczyn osobistych. A opinie? Jak by patrzeć tylko na opinie to 90% firm już dawno w piachu powinno być zakopane. Powodzenia

Inz
@Tadeusz

Chyba, ze pomyliłeś firmy. Ja byłem, rekrutacja to jakaś śmieszna szopka. Chyba nie doświadczeni w rozmowach. Nie profesjonalnie, żadnej merytoryki.

@Inz

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja nie miałem takiego odczucia.

Tadeusz

Pokaż mi firmę z branży która nie jest zadłużona? Sam też mam kredyt na dom i dla niektórych z rodziny jestem strasznie zadłużony

grgr
@Tadeusz

Haha co Ty prównujesz ..? Można mieć kredyt ale się go spłaca...tu jest inaczej i zwolnienia z tego powodu...to jest różnica.

Szo, szo, szo???

Czemu na słodowcu nic nie robicie?

Staszek
@Szo, szo, szo???

padli i sie nie podniosą

Kkkkkk
@Staszek

Jak to?

DD papcio
@Kkkkkk

Fundki wstawajcie, kto inny mi dołoży do tematu tak jak Wy?? ????

gryps
@DD papcio

Słucham? Co chcesz wiedzieć?

Stasz
@Szo, szo, szo???

Rekrutacja to jakas pomyłka Kogo oni zattudbiajà do prowadzenia rekrutacji. Pani troche dziwna

izola
@Stasz

jak rekrutacja? przecież tam zwalniają

Inż
@izola

rekrutacja dramat szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Fundamental Group S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundamental Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundamental Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundamental Group S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundamental Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fundamental Group S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundamental Group S.A.
2.5/5 Na podstawie 168 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa