Opinie o Profishop (Jungheinrich Polska) w Bronisze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jungheinrich Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jungheinrich Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jungheinrich Polska w Bronisze

Pytający

Chciałbym się dowiedzieć ile średnio może zarobić koordynator serwisu, oraz czy na tym stanowisku też jest możliwość korzystania z służbowego auta? Proszę o normalne odpowiedzi na pytania, bez doradzania lub odradzania :) Z góry dzięki za pomoc.

SzefJH
@Pytający

Na tym stanowisku (koordynator serwisu) nie jest przewidziane auto służbowe. Wysykość wynagrodzenia jest do ustalenia wyłącznie podczas bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej na ostatnim etapie rekrutacji.

poinformowany
@Pytający

zarobki koordynatora zależą od tego, jaki wypracujesz obrót w swoim teamie. Podstawa + premia bez górnych ograniczeń. Im więcej sprzedajesz, tym więcej dostajesz na swoje konto- nawet 6-8 tys.

kandydat

.... już nie nastąpiła.

SzefJH

Zapraszam na rozmowy rekrutacyjne :-). Tylko tam można ustalić warunki zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia i zasady wypłaty premii są uzgadniane indywidualnie z każdym kandydatem przed rozpoczęciem pracy i realizowane zgodnie z umową. Warunki zatrudnienia zależą od wielu czynników m.in. doświadczenia i umiejętności. Wszystkie składniki wynagrodzenia (podstawa, nagrody, premie, nadgodziny) wypłacane są oficjalnie, na konto.

N1

Witam Jakich pytań można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej na Technika serwisu ?

Przedstawiciel Handlowy

Dwa etapy: I - rozmowa z dyrektorem (?) regionu/oddziału (?) - nie przedstawił się inaczej, jak imieniem i nazwiskiem; II - rozmowa z kimś "wyżej" w obecności wcześniej wspomnianego dyrektora. Ów "ktoś", z kolei, wymamrotał jedynie swoje imię, którego, mimo szczerych chęci nie usłyszałem, nie mówiąc o zapamiętaniu.

I etap - standardowe pytania nt historii zatrudnienia, zdobytego doświadczenia, sukcesów, porażek zawodowych. Jedno zdanie w jęz. angielskim. II etap - j. w. - powtórka etapu pierwszego. "Scenka sprzedażowa" + rozmowa telefoniczna z potencjalnym klientem.

Ciekawski :-)

Dzień dobry Czy ktoś może powiedzieć mi coś a`propos stanowiska pracownika warsztatowo - magazynowego? (wynagrodzenie podstawowe, godziny pracy, zakres obowiązków, etc) Będę zobowiązany. Pozdrawiam, wesołych Świąt

Witam Dlaczego, co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia odnośnie młodszych przedstawicieli, czy firma tak się rozwija, a młodsi szybko awansują po cele są do wykonania, czy wręcz przeciwnie cele jest ciężko wykonać, a może są zatrudniani tylko sezonowo z czego to wynika w rzeczywistości? wiadomo że każdemu zależy na stabilnym zatrudnieniu, a osoba która aplikuje jest świadoma jak wiele trzeba poświęcić, żeby dobrze wykonywać swoje obowiązki

niki lauda

Dostałem ofertę pracy jako serwisant mobilny .tylko muszę na początek przejść test z wiedzy technicznej czy ktoś może napisać jakie pytania na teście czy to pytania wiedzy mechanicznej czy bardziej elektrycznej

@niki lauda

Pracowałem w tej firmie jakiś czas . W rozmowie kfalifikacyjnej musisz wykazać się umiejetnośćią czytania schematów ideowych z zakresu motoryzacji jak i schematy hydrauliczne. Posiadać cechy ananlitycznego rozumowania i zasad działania poszczególnych układów łączących sie w całość np jaki ma symbol altelnator z jakich elementów jest zbudowany i jak działa, do czego służy zawór proporcjonalny a jaki ma symbol zawór dławiący itp i td Jesli pracowałeś jako elektryk lub elektronik w warsztacie samochodowym lub gdzie indziej to spokojnie dasz sobie radę.Najlepiej jak jesteś elektronikiem to praktycznie wszystko i szybko ogarniesz pozdrawiam i życzę powodzenia

młody
@niki lauda

Jak dostałeś ofertę pracy skoro musisz przejsc jeszcze test ? przeszedłeś pozytywnie rozmowę i teraz test wiedzy jest kolejnym etapem ? ? czy jak ?

niki lauda
@młody

Tak krotki test jest kolejnym etapem

młody
@niki lauda

Jak już będziesz po tym teście to napisz co tam były za pytania itp

nowy

czyli chcesz powiedziec, ze Pani przez tel nawciskala mi sciemy? oczywiscie pisalem tu o kwotach brutto, z ktorych i tak wynika wiecej niz napisales... poki co na rozmowie nie bylem, ale pojade z ciekawosci i jesli bedzie inaczej niz mowili przez tel, poprostu wyjde bez slowa;) z tego co sie dowiedzialem praca to Żary i okolice, a oddzial to Poznan.

nowy

Witajcie, czy ktoś z Was pracował jako technik Żary i okolice? niedługo idę na rozmowę o takie stanowisko i czytając opinie, które są w większości negatywne, zastanawiam się czy to co mówiono mi przez tel o pracy i wynagrodzeniu jest prawdą, czy tylko zwykły blef, mianowicie proponują 4500zł podstawy + 1500zł premii, auto służbowe, które jak Pani przez tel mówiła, że spokojnie można wykorzystywać do celów prywatnych, różnego rodzaju socjale + jakieś karty do multisportu i coś tam jeszcze (nie pamietam), że przez pierwszy okres (około 7 miesięcy) trwa pełne szkolenie, dopiero po którym zaczyna sie samodzielna prace, ogolnie rzecz biorac, wyglada to dobrze, ale czy tak jest? czy ktos moze cos o tym powiedziec? czy praca technika jest mocno fizyczna? czy poprostu czasem trzeba cos dzwignac? pozdrawiam!

tech
@nowy

podstawowa pensja młodego technika to niecałe 2500zł netto... o podwyżkach podstawy zapomnij, są tak rzadko, że nawet nie zauważysz :( ..... jakie 1500zł premii...?? :) Masz do wypłaty od 2,5 do 5% od swojego obrotu i na 1500 netto premii musisz wyskrobać około 60tyś obrotu :))))))) Może po 5 latach pracy mając bardzo dobrych klientów zbliżysz się do takiego obrotu ale raczej na to nie licz bo starsi koledzy nie dopuszcza Cię do dobrych klientów... :) No jeszcze nadgodziny płatne +50% podstawowej stawki godzinowej ale tego raczej nie liczymy :) Samochód(VW T6) do dyspozycji w prywatnym czasie(jeszcze) oczywiście w granicach rozsądku... Poza żenująco niską podstawą na dzień dobry w stosunku do oczekiwań i wymagań reszta składników w środku rynku...

Młody Handlowiec

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę na stanowisku Młodszego Przedstawiciela Handlowego. Osoba z którą rozmawiałem, jest z pewnością świetnym handlowcem. Wie o czym mówi. Czuje, że dużo mógłbym się nauczyć od takiej osoby. To co zaproponowano mi to hmmmm... na początek znośne. 2800 brutto podstawy + 700 premii, po 3 miesiącach podwyżka i umowa na czas określony 6m-cy a po niej umowa na czas nieokreślony i kolejna podwyżka. Brzmi całkiem ok. Telefon i komputer służbowy to nic nadzwyczajnego. Auto to też narzędzie pracy, więc nie ma co się ekscytować. Pewnie jakieś multisporty jak to w korporacji. Widzę za to dużo złych opinii ze strony techników, od handlowców za to cisza. Pytanie czy im tak dobrze? Czy po prostu nie maja czasu marudzić miedzy spotkaniami i raportami? Pytanie do pracowników działu handlu: Jak wygląda praca w firmie? Jak wyglądały wasze początki i jak rozwijała się wasza kariera? Jakiego typu szkoleń się spodziewać?

Potencjalny

Witam. Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat stanowiska przedstawiciela handlowego w Jungheinrich? Jakie są realia? Dużo widzę wypowiedzi od techników i to zrozumiałe bo jest ich najwięce, szukają kogoś na Śląsk stąd moje pytanie. Pozdrawiam

Colin

Czy mógłby ktoś napisać odnośnie ilość dziennych wizyt na stanowisku młodszego przedstawiciela, jak to wygląda w praktyce?

sprzedawca

Podwyżki ale chyba planu :) Ostatnia podwyżka podstawy to 2011 rok :)

Zółtek

Ponoć ludzie masowo od nich odchodzą. Kiepska atmosfera w pracy. Produkt światowy i to nie podlega dyskusji jednak sposób funkcjonowania i traktowania pracownika pozostawia wiele do życzenia. Może czas na zmiany i wpuszczenie innowacyjnego świeżego spojrzenia na pewne sprawy. Nowy model zarządzania? Warto spróbować.

Jajczany rynek pracy
@Zółtek

Aplikowałem na stanowisko technika serwisu,ale po Waszych opiniach(byłych i obecnych pracownikach Jungheinrich) raczej dam sobie spokój z tą firmą.Nazywam to polskim piekiełkiem lub wyścigiem szczurów.Myślałem że sytuacja w Polsce ulega poprawie (rynek pracy) ale to utopia.Wracam do Holandii bo stawki wyższe i praca bez stresu.Powodzenia dla "polskiego" szefa JH. Pozdrawiam elektronik 001

Byly
@Zółtek

Atmosfer....wbrew pozorom wazny element pracy, zarobki to kolejny etap do zadowolenia pracownika, a i jeszcze mala acz wazna sprawa, pracownik nie moze byc przeciazony obowiazkami gdyz wtedy pierwsze dwa zalozenia sypia sie jak kamienica sprzed II wojny swiatowej.... ale w JH to teoria, tabelki i tylko tabelki. W takim korpo swiecie jestes malym trybem do wymiany, tych wymian coraz wiecej, zwlaszacza koordynatorow, ktore za male pieniadze w stosuku obowiazkow dziekuja i odchodza. Jak ich zatrzymac? Proste, dac 5000 netto podstawy..., ale po co, lepiej wymienic. Powodzenia.

Non

A ile koordynator może zarobić? Też ma jakieś plany do wyrobienia / premie itd?

Byly
@Non

Glownie plany, kazda niewyrobka to dywanik a pracy na 1,5 etatu. Zwalniaja jak chca i kiedy chca. Lubisz prace po godzinach i czeste rozmowy o tabelkach to smialo.

Sz.P Wirek Proszę nakarmic biletami do kina dzieci pozdrawiam

zibi

zwolnili 2 koordynatorów, by zatrudnić swoich kumpli. nigdy nie wiesz co cie czeka. jeśli stabilność zatrudnienia nie jest dla ciebie wazna-aplikuj.

zibi

Nie tylko wroclaw. rownie ciekawie, ciekawiej jest w odddziale poznanskim. rotacja w jh jest wszędzie duza. dzisiaj jestes, jutro cie nie ma bez wzgledu na pozycje, staz pracy, efekty. ostatnie wydarzenia dowodza, ze im lepsze masz wyniki tym gorzej dla ciebie- wielkie glowy skonstruowaly system premiowy w ktorym jak sie postarasz, mozesz wyciagnac calkiem niezle sumy. ale uwaga- nie wyciagaj za duzo, bo uslyszysz- do widzenia, nie ma chemii miedzy nami. brak poszanowania dla czlowieka, godnosci ludzkiej. jestes nic nie znaczacym trybikiem w wielkiej maszynerii do robienia jeszcze wiekszego pieniadza.

czapla

czapla temat Jungenricha, Wrocławskiego oddziału bez przerwy na tapecie . O innych oddziałach się nie wiele pisze lub wcale .Jak myslicie gdzie jest głowna przyczyna że tak częsta rotacja pracowników powoduje że ten oddział ma złą opinie

telek
@czapla

ML

dociekliwy
@telek

ML można rozumieć dwojako...! :) Proszę o dokładność...!!!!! :)))))

x

Zatrudniają ludzi "posłusznych". Szefami serwisu od dłuższego okresu czasu zostają ludzie bez żadnego przygotowania, doświadczenia w zarządzaniu zespołem i gruntowej wiedzy z tego, czym zarządzają. Firma upada, niestety.

Plotkarz
@x

To oczywista oczywistosc, szefem zostaje osoba ulegla. Mozna napluc jej w twarz a ona powie, ze deszcz pada...facet odpowiedzialby dosadnie albo jeb.. no uderzyl w ryja. Godnosc to podstawa a tu tragikomedia rozegrana w dwoch aktach, chyba ze to byly trzy bo moj korek wylecial w I akcie, koles mial to co kura znosi i to byl problem. Nie wolno isc pod prad, szkoda go ale lepiej,ze zostanie z nami choc nie wiadomo ile :( Zmiany....zmiany..... kto wie.

nowy

Panowie ile można zarobić na stanowisku PH czy też doradcy handlowego? Interesuje mnie głównie podstawa i jaki procent od sprzedaży. Z góry dzięki za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Jungheinrich Polska - Bronisze

• Jak się pracuje w Jungheinrich Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Jungheinrich Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jungheinrich Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jungheinrich Polska?

Kandydaci do pracy w Jungheinrich Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jungheinrich Polska