Opinie o SIRIO POLSKA w Bielsko-biała Grażyńskiego 141

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SIRIO POLSKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SIRIO POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIRIO POLSKA w Bielsko-biała Grażyńskiego 141

Święty spokój

Witam. Czytam opinie na temat Serio i zastanawiam się czemu one służą? Firma jak każda inna ma swoją politykę - maksymalnie osiągnąć i wyssać zyski. Jalkim kosztem? Nieważne. W dzisiejszych czasach nie liczy się człowiek/pracownik, liczy się pieniądz. Dla pracodawcy nie jest istotne życie prywatne, czy też zawodowe swoich podwładnych pracobiorców. Można naginać prawo dla osiągnięcia zysków. Taki jest dzisiejszy rynek pracy. Tylko dlaczego to wszystko kręci się w niejasnych, chyba niezupełnie prawnych układach? Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i nowy 2020 rok. Życzę Wszystkim pracownikom rzeczonej firmy wytrwałości, szacunku dla współpracowników i ... mam nadzieję kolejnej "Wigilijki" w przyszłym roku, oczywiście w obecnym na dzień dzisiejszy składzie. P.S. Nurtuje mnie taka myśl? Czemu winni są pracownicy, dla których każdy dzień pracy jest totalną dawką nerwów,stresu i wypalenia zawodowego. Przecież nie o to chodzi w relacjach pracodawca-pracobiorca. Miłego dnia.

Zrównoważony inaczej

Jestem pracownikiem firmy i uważam, że praca w niej to sama przyjemność. Życzliwi współpracownicy, miła atmosfera,godne wynagrodzenie,nikt nikomu nie zazdrości,że ma np. 20 groszy więcej na godzinę,pełny profesjonalizm pod każdym względem.Każdy bez jakiegokolwiek wyjątku traktowany jest jednakowo, bez względu na umiejętności i zaangażowanie zawodowe. Naprawdę z przysłowiową świecą szukać takiej drugiej firmy. Wszyscy, którzy nażekają nie mają racji. Ja wstając rano wsiadam do środka lokomocji i jak najszybciej chcę być w pracy, gdzie czekają mnie nowe wyzwania zgodne z angażem, nawet 30 minut przed jej rozpoczęciem, bo to mój drugi dom. Nie zrozumie nikt, kto nie zasmakował delicji jakie firma daje swoim pracownikom. Żal mi Was malkontenci.Trzeba doceniać to co daje nam pracodawca,bo może być mniej wyrozumiały i chojny. Oczywiście to wszystko był sarkazm, po za tym głowa mnie boli.

Riki Tiki

Biedny Pracowniku, współczuję panu iż przy zatrudnieniu nie stać pana na okulary za 5 - 10 złoty może lepiej będzie poszukać bardziej płatnej pracy.

Pracownik Sirio

Ten według Ciebie nie zrównoważony pracownik Sirio wykonuje swoje obowiązki, a Ty jesteś po prostu (usunięte przez administratora)

Zenek

W FCA jest takie powiedzenie "Jak cię robota parzy idź do straży "

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
A.T.M

Praca w ZSR po tzw. synergii to śmiech na sali... spędzanie nierzadko 12h na bramie czasami bez podmiany na skorzystanie z przerwy lub toalety... "Strażacy" przekwalifikowani z pracowników ochrony na strażaków, którzy nie mają doświadczenia w działaniach rat-gaś. mają problemy z podjęciem działań z zakresu KPP bo zjada ich stres. Stany zmianowe zawarte w porozumieniu pomiędzy PSP a spółką to kpina !!!! niejednokrotnie cała obsada zmiany pracuje na bramie razem z kierowcą, który zostaje oddelegowany na ową bramę razem z samochodem pożarniczym, który pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o jakość wykonania i wyposażenie... Osobom, które mają szacunek do munduru strażackiego zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Helena

Czy do przyjęcia do pracy w SIRIO, konieczne jest potwierdzenie o niekaralności?

Syzyf
@Helena

Tak

Czy SIRIO POLSKA organizuje staże dla studentów?

Ryszard

Studentów jakiego kierunku?

Zyga

Zdecydowanie odradzam pracę w tym dziwnym tworze na stanowisku "strażaka"... Praca w mundurze strażackim jako pracownik ochrony przez 12h na bramie to kpina... Poza tym w firmie panuje kiepsa atmosfera. Warunki finansowe... pracownik produkcji zarabia więcej... Ogólnie nie polecam :)

Zbigniew
@Zyga

Jesteś w stanie podać konkretną kwotę, którą oferuje ta firma dla nowo zatrudnionej osoby? Wiem, że nie jest ona dla Ciebie zbyt atrakcyjna, jednak ja chciałbym wiedzieć, ile konkretnie można zarobić.

Zbigniew

Brak nowych wieści o tym pracodawcy. Jakie macie opinie o Sirio Polska? Atmosfera jest Ok? Dzięki za informacje.

strazak

Ciekawe kiedy komenda wojewódzka Straży Pożarnej zainteresuje się tym tworem :D

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w SIRIO POLSKA? Prosimy o więcej komentarzy. Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja?

Re
@Marcin

Widziałem olx oraz w urzedzie pracy. Oni najczesciej wrzucaja jeszcze ogloszenia na fb

Xy
@Marcin

ogłoszenie można znaleźć na OLX. CV można wysłać na adres sirio.polska@fcagroup.com

Anonimowy Andrzej
@Marcin

Rekrutacja cały czas trwa. Najlepiej wysłać CV, lub złożyć na bramie. Jak praca ? Zależy czy w Straży czy Ochronie. Po śmiesznej synergii Strażaką dołożyli roboty a ochrona siedzi na (usunięte przez administratora) na bramah i sie z nich smieje...

Synergia
@Anonimowy Andrzej

Jacy Wy jesteście poszkodowani drodzy strażacy ! Tylko Was dosięgła synergia , tak ? Zapraszamy więc na bramy to też sobie posiedzicie i odpoczniecie. Będziecie mieć czas na wszystko. Normalnie wykorzystacie przerwę w pracy,zjecie jak ludzie posiłek ...wszystko tak jak my Ochrona ! Przestańcie się nad sobą użalać i wygadywać bzdury, jak to Wam jest źle . Prawda jest taka, że widzicie czubek własnego nosa ...stara gwardia - nietykalni. Faktycznie synergii nie było, nie ma i nie będzie , a przynajmniej dopóki nie odejdzie ostatni emeryt ze starej ekipy .

Anonimowy Andrzej
@Synergia

Nawet nie wiesz o czym piszesz... Ostatni emeryt? Spokojnie, młodzi też poznali już ten temat i wiedzą o co chodzi. To zrób za mnie gaśnice, hydranty, kontrole i inne pierdoły... wtedy pogadamy, bo na bramie każdy głupi potrafi siedzieć. Pozdrawiam.

Ochronka
@Anonimowy Andrzej

A tych młodych o których pisałeś to już nie ma ....wszyscy odeszli....

@Ochronka

Dlaczego według Ciebie wszyscy młodzi pracownicy firmy SIRIO POLSKA odeszli? Czasami przyczyny odejścia nie leżą po stronie firmy ale pracownika. Pracownicy zmieniają swoje plany zawodowe korzystając ze sprzyjającej sytuacji na rynku pracy.

Nefretette
@Marcin

(usunięte przez administratora) Człowiek ten zmusił do odejścia masę ludzi wartościowych, doświadczonych z konkretnym stażem pracy. Pozatrudniał szczególnie do (pożarnej) straży zakładowej młodzież, która po kilku ,kilkunastu miesiącach podziękowała za pracę. Obiecywał kandydatom pracę jako strażak/ratownik, którzy ostatecznie kończyli przygodę w Sirio jak portier/stróż/cieć. Pomimo takich cięć i redukcji cały czas twierdzi ustami swoich bezpośrednich podwładnych, że firma jest deficytowa! Co to za menadżer czy też dyrektor firmy? Na miejscu jego mocodawców w Italii natychmiast bym go zwolnił. Wprowadza synergię (cokolwiek to znaczy w jego głowie), dodając strażakom dodatkowe obowiązki takie jak praca na bramach. Nie daje za to żadnej rekompensaty finansowej jakby nie było za dodatkowy etat. Nawiasem mówią synergia nie nałożyła na pracowników ochrony ani grama dodatkowych obowiązków- uważam to za niesprawiedliwe! Dodając komuś dodatkowe obowiązki pracodawca powinien mu to wynagrodzić najlepiej, co jest chyba logiczne finansowo. (usunięte przez administratora)

Rafal
@Nefretette

Zgadzam się co do słowa .Dobry menadzer redukuje koszty rozwijając zarazem firmę ,zwijać to każdy kretyn potrafi.Ktos obdarzył go zaufaniem ,ze zredukukuje nieco koszty,ze sprawi iż straż będzie lepsza i podniesie standardy.Ze załoga się odmłodzi ,ludzie podniosą kwalifikacje a wszyscy korzystający z usług będą zadowoleni.Tymczasem pan wywalił kupę kasy na szkolenie ludzi ,którzy uciekli(to było wiadomo nawet dla laików ) olał zabezpiezpieczenie ppoż. Położył lagę na ustalenia w zakresie pożarnictwa i prewencji ,ze strażaków zrobił fircykow -cieci ,pozbył się nawet karetki(co było prestiżem dla zakładu) by zwolnić ludzi ...brawo panie menadzer ...tak ,to każdy głupi potrafi..

Nikt

Cenzura jak za Dawnych Dobrych Czasów PRL

Piotrek
@Nefretette

Witam. - W zasadzie nigdy nie zamieszczam komentarzy na forach internetowych , ale po wpisie tajemniczej / go Nefretette [ - nie pomyliłeś z królową Nefretete czasami ? przez jedno "t" ? ] z dn. 07.02. [wersja nieocenzurowana p.administratora sieci ] coś we mnie pękło. Nie będę się odnosił co do merytorycznej treści owego wpisu dot. zmian , które od kilku lat mają miejsce w Naszej Firmie - aczkolwiek nikomu tego nie zabraniam , żyjemy wszak w państwie wolnym i demokratycznym cokolwiek to znaczy. Nie oceniam też nikogo w kontekście jego pracy - dot. wszystkich , bez wyjątków. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego , że wszyscy - podkreślam słowo " wszyscy " popełniamy błędy. Co innego jest się do nich przyznać - cecha ludzi naprawdę wielkich - i wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość - to naprawdę buduje , nie rujnuje. Odniosę się teraz i skupię na sprawach , które mnie dotknęły osobiście - i pewnie nie jestem w tym odosobniony. Piszesz cyt. " Obiecywał [ Dyrektor - mój przypis ] kandydatom pracę jako strażak / ratownik , którzy ostatecznie kończyli przygodę w Sirio jako portier / stróż/ cieć ."- Oj Nefretette , poczułem się prawie jak jak bohater Dziewiątego Kręgu Piekieł z " Boskiej Komedii " Dantego - to taka książka , polecam. - "Ostatecznie, stróż , cieć " - dalej tzn. niżej już nie ma wg. Ciebie - chyba nic. No bo taki "cieć " to przecież dno - dna : uczyć mu się nie chciało [ mam tylko maturę - Ty zapewne lepiej wyedukowany - Strażak przecież ] , robić mu się nie chce - cieć przecież w powszechnym mniemaniu nic nie robi i jeszcze mu za to płacą - niesłychane ! , - tak nas i naszą pracę postrzegasz przez swoje strażackie okulary ? - Obrażasz ludzi [ tak - cieć to też Człowiek jakbyś nie wiedział , pal licho mnie samego ] i dzielisz ich na lepszy i gorszy sort [ bez odniesień do polityki ] . - To nie tak. - Nie chcę i ja Strażaku Waszej pracy oceniać - i nie robię tego, ale odpowiedzcie sobie sami - cofając się w czasie do roku 2001 - go i dalej - jak jak przed ową Synergią ta wasza ciężka i odpowiedzialna praca wyglądała [ ... ] . Daleki jestem od publicznego obrażania kogokolwiek - Ty Strażaku widocznie nie masz z tym problemu - pogratulować ... - No i tutaj właśnie dotknąłem następnego Twego zdania z wpisu , cyt. " Synergia nie nałożyła na pracowników ochrony [ dlaczego nie napisałeś - cieciów ? - mój przypis ] ani grama dodatkowych obowiązków - uważam to za niesprawiedliwe ! " - no właśnie , - a przez te całe lata do owej Synergii to było sprawiedliwie ? - tak ? - a dla kogo ? ... - Sam sobie dzielny Strażaku odpowiedz, jeśli Cię pamięć nie zawodzi [ dobre rzeczy zawsze się pamięta ] . - I już na koniec [ przepraszam za długość komentarza ] , to powiem Ci , że chowanie się za piękną Nefretete - żona faraona Echnatona z XVIII - stej dynastii jakbyś nie wiedział [ ale Ty to zapewne wiesz ] , trochę mnie śmieszy i żenuje zarazem . Ja - w przeciwieństwie do Ciebie - jestem dumny ze swojego rodowego nazwiska i takowym się poniżej podpisuję. - Z poważaniem - dla Ciebie też Nefretette - Piotr łaski . Ps. - Jeśli kogokolwiek zamieszczonym tekstem uraziłem to przepraszam - nie było to moim zamierzeniem.

Xx
@Anonimowy Andrzej

Tylko ciekawe dlaczego tak się strażacy bronią przed pójściem na bramę,jak to każdy głupi może ogarnąć...

Piękny Roman
@Xx

We mnie te coś pękło ,czytając Twoje wypociny inteligentny i jakże dowcipny „operatorze szlabanów cyfrowych „ktoś ,kto dysponuje jakaś wiedza ,ma zdolności ,jest ambitny i odważny -nie zostaje cieciem a szuka bardziej wymagającej pracy i nie zadowoli się zaglądaniem jak małpa do bagażników .Sa oczywiście ludzie ,którzy z racji wieku nie maja już wyboru ,bo chcą dorobić kilka lat co nie znaczy ,ze są zadowoleni i są dupowlazy,którzy sprzedają każdego by się przypodobać (tr dwie grupy będą tolerować wszystkie zmiany... co do naszej pracy, starazacy od zawsze mieli znacznie niższe pensje od was o tak jest nadal ,pomimo ze doszły im inne obowiązki....to tyle ,ale widze ze żartowniś z ciebie ,wiec post zakończę humorystycznie : pyta ciec ciecia -która godzina?.. ten odpowiada- ciecia....pozdrawiam

Nico
@Anonimowy Andrzej

Ta Wasza straź jest nie potrzebna .

Strażak Sam
@Nikt

Nie tylko cenzura ,cały Ten PGR jest rodem z PRL ,choć wtedy było przyjemniej i nikt nikogo nie upodlal jak teraz..

Xxxx
@Piękny Roman

A ja tak humorystycznie zapytam : Skoro POŻARNI są tacy inteligentni , mają ambicję na coś więcej niż "wciskanie " guzików od szlabanów dlaczego zadowalają się pracą w Zakładowej Straży Pożarnej a nie startują do PSP ?

Yyyy
@Xxxx

A ja tak realnie odpowiem... wiek człowieku, lata na karku. Do PSP potrzeba młodej krwi a nie strażaków 50,60 letnich

Yyyy
@Nico

Nie nasza tylko zakładowa, a konkretnie jako spółka FCA

Xxxx
@Yyyy

Hmm, wiek ...było się chyba kiedyś młodym nie ? Wtedy zamiast startować do PSP ( pozdrawiam PSP I OSP , WIELKIE BRAWO !) wolało się zostać w ZAKLADOWEJ....

Piekny Roman
@Xxxx

Widze ,ze zrobiła się tutaj sielanka i swoista konwersacja nad czym ubolewam...jak wcześniej napisałem ,cięcie są solą w oku od zawsze (znaczy ,odkąd pamietam a pamietam kilkadziesiąt lat wstecz) i zawsze robili wszystko by udupic strażaków .Dzis rzeczywiście jest sporo ludzi nowych ,którzy nie znają technik „dawnego portiera” i to chyba jedyna na plus zasluga „boss-a” spod herbu borsuka ,bo wyzbyl się (prawie) tych oszołomów (jest jeszcze kilku) .Do rzeczy. Nie działają na m(usunięte przez administratora)y typu „czemu machacie szlabanem zamiast iść do PSP” i mam gdzieś to ,ze wchodzicie do (usunięte przez administratora) dyrekcji(rozumiem was,bo mając wasze umiejętności ,wasz talent i możliwości musicie się trzymać tego pajacowania -nawet na kasie w Tesco są wyższe wymagania) apropo ...tam można zarobić więcej i nie trzeba robić z siebie kretyna ...dla literata z rodowym nazwiskiem proponuje ,by zaczął wykładać może w jakiejś szkole (najlepiej dla upośledzonych )...a borsuk będzie jego wena...dziekije

Pracowałemjako"strażako-cieć"
@Marcin

W firmie jest kilku "młodych" strażaków, ale przy obecnej polityce firmy wcześniej czy później odejdą do PSP... obiecywali im złote góry lepsze niż w PSP, a skończyli jako zwykły cieć bramowy... Wszystko zmierza do tego że firma skończy tak jak Opel...

@Rafal

Dlaczego jest w Was tyle pogardy do innych ludzi?

doportierówcieciitd
@Marcin

Pracownicy ochrony: - obsługa ruchu osobowego i samochodowego i płaszczenie 4 liter przez 12h na bramie "strażacy": - obowiązki cieci/portierów zwał jak zwał. - kontrole tygodniowe/miesięczne/kwartalne. - kontrole sprzętu i urządzeń p.poż. - likwidacja skutków pożarów, miejscowych zagrożeń. - udział w zdarzeniach medycznych. - utrzymanie i próby pompowni to tylko cześć z obowiazków więc ciecie i ty docencie skończcie(usunięte przez administratora)że strażacy nic nie robią !

Mati
@Marcin

Tu jest ogólnie coraz gorzej.Juz nie ma żadnej straży tylko portiernie i głupoty.Mozna dorobić pisząc głupie spostrzeżenia ,bo to nagradzają a cała reszta to jakaś (usunięte przez administratora) .

@Piotrek

Panie yntelygent nazwisko szczególnie swoje pisze się z wielkiej litery.

@Piotrek

Szanowny intelektualisto zwracający uwagę na to czy Nefretete pisze się z jednym "t" czy dwoma ( pseudonimy mogą odbiegać od nazw orginalnych) napisałeś swe dumne nazwisko z małej literki. Nie jest Ci z tego powodu przykro, nic w Tobie nie pękło? Miłej i owocnej pracy zawodowej.

Piękny Roman
@Piękny Roman

Dziś Wam opisze jak wyglada oszczędność w Sirio Polska,bo to temat kluczowy.Borsuk likwiduje karetkę (profesjonalne,wyposażone auto -ambulans typu P ) która utrzymywał Fiat i spółki Sirio nic nie kosztowała .W zamian stawia jakiej (usunięte przez administratora) ( Fiat scudo ,bez wyposażenia ,przerobiony u Mietka w garażu na rzekomo ambulans ) które spółkę kosztuje około 53000 zeta rocznie...taka umowę wynajmu zawarł pan oszczędzacz z innym panem oszczędzaczem (również z FCA)..moje pytanie...jaka oszczędnością była likwidacja karetki ?kto komu nakręca kasę ?dlaczego dyrektor topi pieniądze spółki ?..jesteście oszukiwani pracownicy i traktowani jaka szmaty do podłogi a w tym czasie Wasz boss nabija sobie inkolesiom kabzę ..

@Piękny Roman

Co usunął administrator? Proszę o info

Prokuratores
@Piękny Roman

Jeżeli jest prawdą to piszesz i są na to dowody to, mógłby się tym zainteresować ktoś z poza Sirio Polska a nawet z poza FCA. To byłoby działanie na szkodę firmy, a co za tym idzie na szkodę ludzi w niej zatrudnionych. Grubsza sprawa. Mam nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona.

Ex pracownik

Jak masz szacunek do munduru, to nie polecam pracować tam jako "strażak" bo bycie ochroniarzem z napisem STRAŻ na plecach jest według mojej oceny hańbieniem munduru Strażaka

Serio Sirio

Siemka ludzie, co do socjalu i kasy itp nie mam zastrzeżeń. Jedynie co widzę że ta firma schodzi na psy.. jakbym chciał robić jako cieć zatrudnił bym się jako ochroniarz.. w (usunięte przez administratora) mam tych cieci.. Panie Dyrektorze niech się Pan ogarnie za nim to gościu rozd***sz jeszcze bardziej.. i sam bedziesz zadup**l na bramach i ogarnial ppoż. Nie znasz się wgl na tej pracy.. odejdź z honorem..

Nocny stróż
@Serio Sirio

Właśnie kierownik ZSR podał się do dymisji (nawet on nie wytrzymał tego cyrku ) .Szanuje go tym bardziej ,bo pokazał ,ze ma godność ,nie będzie pacynka na sznurku pociąganym przez idiotów .(usunięte przez administratora)znów stracił dobrego,kompetentnego pracownika a strażacy kolegę i cennego przełożonego .Tylko człowiek bez honoru ,bez empatii i bez szacunku dla innych jako dyrektor przechodzi nad czymś takim do porządku dziennego -jakby nic się nie stało ,bo stało się panie (usunięte przez administratora)!!!!...ludzie nie chcą z tobą pracować !!!..miej odrobine godności i przyznaj się do tego!!!...nie masz autorytetu a tym cechuje się dobry szef ,ludzie są zastraszenie i zchodza ci z oczu a gdy już nie mogą dluzej to odchodza z pracy ....

Piekny Roman
@Nocny stróż

Hahaha...dobre .Fajnie ,ze w tym całym ocenzurowanym ,zasiedziałymi przez stare pryki (bez nijakich umiejętności ,bez talentu ,patrzących swoich interesów ponad wszystko) dziadostwie ,jest takie forum ,gdzie każdy może wyrazić swoją opinie ( żyjemy w czasach wolności słowa -jednak tu za to odstrzeliwują)...rozumiem oszczędności ,rozumiem podwyższanie standardów ,rozumiem nawet cięcia w strefie tak ważnej jak bezpieczeństwo ,ale do tego potrzeba ludzi rozumnych a nie idiotów ..czy Dyrekcja FCA nie widzi ,ze w ogólnie pojętej „ochronie „ dzieje się dramat od czasu rządów tego oszołoma ,czy po prostu przymyka ma to oko ciesząc się ,ze ktoś coś unicestwi ( byle było taniej)a oni do emerytury i tak dorobią w spokoju a potem -nieważne..moim zdaniem FCA to dziś najgorzej chroniona firma a winny za to jest jeden człowiek ...

Leon zawodowiec
@Serio Sirio

Nowa partyzantka wynika,bo Sirio likwidując karetkę (co moim zdaniem narusza postanowienia odnośnie wytycznych FCA) zastępuje ja jakimś wozidlem nie spełniającym polskich norm odnośnie wyposażenia ,każe tenże pojazd prowadzić ludziom bez odpowiednich uprawnień,i ma stać ta landara non-stop na zewnątrz -czyli na bramach .Nikt z decyzyjnych ludzi „ochrony” nie podpisuje się pod tymi wytycznymi i spycha odpowiedzialność (w razie ,gdy komuś stanie się krzywda w tym pojeździe )na szeregowych pracowników ,dowódców zmian i kierowców ,bo lekarz dyżurny nie weźmie tego na siebie -co jest zrozumiałe ...obecna sytuacje nazwałbym ....farsa ,ktoś już w ogóle nie panuje nad sytuacja.Wywalili na złom dobra ,sprawna karetkę ,spełniająca wymogi i normy a za kupę kasy zrobili jakiegoś ulega ,który i tak wymaga kierowcy i obsady jak karetka-w świetle prawa nie ma sensu użytek go...czy jest FCA jakiś mądry człowiek???,na tracę wiarę w to!!!!!

@Były „strażak”, może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać co dokładnie miałeś na myśli. Co rozumiesz pod pojęciem udawać strażaka? Dla niektórych osób na forum, w tym kandydatów, twoja wypowiedź może być niezrozumiała.

Były „strażak”

Jak ktoś chce udawać strażaka na bramie jako ochroniarz to polecam :)

@Rutek 154, Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Taki obraźliwy post może zostać usunięty. Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne argumenty, które potwierdzą Twoją opinię o firmie SIRIO POLSKA? Należy pamiętać, że każda opinia jest subiektywną oceną. Pracownicy mogą mieć różne priorytety.

Rutek 154

Firma Sirio to porażka a te wychwalania to pewnie piszą ci co z dyrektorem piją bo on lubi wypić

@pomocny, czy jesteś pracownikiem firmy SIRIO POLSKA? Może chciałbyś udzielić kilku informacji potencjalnym kandydatom do pracy w tej firmie? Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie? Jak Ci się podoba atmosfera w tej firmie? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy dla których Twój wpis może być bardzo ważny.

Norbert

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś istotnego?

pomocny
@Norbert

ja bym napisał emaila, zadzwonił do kadr- myślę że to najlepsze źródło informacji. Dane kontaktowe są podane na stronie internetowej www.siriopolska.pl

magiel

pracuje w firmie niedługo i nie wiem skąd te negatywne komentarze..stabilny pracodawca, pieniądze na czas, przełożeni wporządku, 3razy w roku premie, dodatek za staż pracy - i o tym pracownicy zapominają, warunki BHP na wysokim poziomie, socjalne warunki oki, odzież robocza i wszystko, to co się należy pracownikowi jest, podejście pro ludzkie też jest, możliwy rozwój, szkolenia. Jeżeli ktoś chce więcej zarabiać, zawsze może pracę zmienić, a nie narzekać i nakręcać negatywnie innych, zwłaszcza nowych pracowników, bo powiem szczerze jest to uciążliwe... narzekają chyba Ci pracownicy, którzy całe życie pracują na tym terenie!Jakby doświadczyli sytuacji np. związanej z oczekiwaniem na wypłatę kilka m-cy i dostawaliby w ratach, mieliby umowy śmieciowe, albo wogóle by ich nie mieli, już nie wspomnę o podmiotowym traktowaniu itd., to wtedy może by docenili, to co mają...no, ale jak się tylko wymaga od innych, a nic od siebie, to się nie dziwię, że mają takie podejście....z resztą Polacy kochają narzekać...

Zostaw merytoryczną opinię o SIRIO POLSKA - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w SIRIO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SIRIO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIRIO POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIRIO POLSKA?

Kandydaci do pracy w SIRIO POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIRIO POLSKA
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.

SIRIO POLSKA