Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

pawel

a co myślicie ze jak zaczne pisać poprawnie to sytuacja w waderze się poprawi????????????????????????????jak dla was ważniejsza jest ortografia niż warunki w waderze to polecam prace w waderze bedziecie zarabiać gruba kase.

bear

ewe, pawel _ polecam najpierw zaznajomić się ze słownikiem ortograficznym , to z pewnością pomoże Wam w komunikacji , nie tylko w miejscu pracy.....

pawel

nic z tym nie robicie tylko narzekacie,a jak byscie się zgadali i w kturys piękny dzień odmówili pracy na takich warunkach,wszyscy taki jakby straik.to może waderowcy by cos pomyśleli a nie tylko kasa dla siebie.wszyscy wiemy ze zabawki wadera sa drogie .a na pewno by nie robili za 900 zl.

Pracownica

no dokładnie, żeby te pieniadze były nieco lepsze, chociaż ta najniższa krajowa plus normalna umowa z ubezpieczeniem

ewe
@Pracownica

dobrze piszesz

yeti

Starasz się zapierniczasz, a i tak cię nie docenią, wręcz przeciwnie. Pozdrawiam tych na których nie krzyczą.

kika

3 zmiany są chyba na maszynach , pod firmą ma się przynajmniej chyba tą umowe o pracę i te 1200-1300 zł , ciekawe więc czy szanowny Pan 'Rufus' zamieniłby się na warunki na jakich pracują ludzie agencyjni.. To właśnie tylko oni tutaj narzekają i chyba nie ma im się co dziwić , więc nie niech Pan wyżej(Rufus) nie zgrywa (...) , bo system ludzkich wartości ma prawo oczekiwać chyba troche więcej , Pozdro.

Pracownica

Nie 3-zmianowym tylko 2-zmianowym, nie mamy tu nocek

true and unholy RED

Przejrzałem starsze komentarze i widzę, że od pewnego czasu przewijają się różnie podpisane komentarze osób/-y, która uparcie dopytuje krytykujących skandaliczne warunki panujące w firmie Wader o to, czy zapoznali się z umową, a także bardzo mądrze doradza tym, którym "nie pasi", znalezienie lepszej pracy, co jest pewnie możliwe w Polsce z dnia na dzień. Mam pytanie do tej (/tych) osób, czy Wy też jesteście szeregowymi pracownikami firmy i zarabiacie te 900 zł na umowie o dzieło pracując przez agencję?

rufus
@true and unholy RED

Witam. Chciałem zapytać jakie to są te "skandaliczne" warunki pracy w Waderze.Może o czymś nie wiem? Jestem tam zatrudniony na umowę o pracę, pracuję po 8h, 90% weekendów mam wolnych,a kasa jest terminowo. Kasa raczej słaba, ale wiedziałem ile będę zarabiać podpisując umowę. Nikt na mnie nie wrzeszczy, nikt mnie nie pogania, z ludźmi się dogaduję. Przychodzę, robię co do mnie należy, wychodzę - proste. Proszę o merytoryczną odpowiedź,a nie strumień jadu.

@rufus

Grunt, że Tobie dobrze. Jeśli 10 stron komentarzy przeważnie o podobnej treści do Ciebie nie przemówiło i nadal uważasz, że praca przy składaniu zabawek za 900 zł w systemie 3-zmianowym na śmieciowej umowie o dzieło jest zupełnie normalną sprawą, to chyba nic już nie pomoże. Wyraźnie widać, że te pozytywne, takie jak Twój, pochodzą głównie od ludzi z innych działów, zatrudnionych na lepszych warunkach, pośrednio korzystających i dowartościowujących się obecnością tam tych wyrobników. Komentarze o przesłaniu sprowadzającym się do "jak ci się nie podoba, to w....j" z oczywistych względów są mało wiarygodne i nie wartoa ich traktować poważnie.

@true and unholy RED

tez jestem pracownikiem etatowym i potwierdzam to, co pisze Rufus - nie ma tu "skandalicznych" warunkow pracy - nikt na nikogo nie krzyczy, ani nie stoi z batem nad nikim. dostajesz do wykonania konkretna czynnosc, wiesz co masz zrobic i to robisz. a co do do kasy - nie moge sie wypowiedziec w imieniu pracownikow agencji, ale masz racje true and unholy RED - ciesze sie, ze ja mam stala prace i nie zazdroszcze Wam. Rozumiem Wasza frustracje - kazdy chcialby zarabiac duzo i na umowe o prace, ale jezeli takiej pracy nie mozna znalezc, to trzeba szanowac to, co sie ma, bo nie robi sie do wlasnego gniazda... skup sie na znalezieniu lepszej pracy, bo narzekanie na anonimowym formum nic nie da - nikt sie nie przejmuje wpisami, bo sa anonimowe, a to znaczy, ze kazdy moze napisac cokolwiek - bez potwierdzenia w rzeczywistosci. Zycze Tobie, zeby udalo sie Tobie znalezc w koncu dobra prace.

@pracownik

To jakaś pańszczyźniana teoria? Chwalcie Jaśniepana, bo tylko kijem obił, a przecież mógł zabić. Firma Wader, jak każda inna zresztą, może i jest własnym gniazdem, ale dla jej prezesów i dyrektorów, a nie dla szeregowych pracowników, którzy jedyne co mają to swoje zdrowie i swój czas. I tego nie szanują, gdy tracą za marne grosze (900-1300, jak tu czytam, to pensja najwyżej dla studenta za wakacyjną pracę), regularnie zastraszani, że mogą mieć jeszcze gorzej. A o tym właśnie trzeba pisać i mówić głośno, bo samo się nic nie zmieni!

ewe
@true and unholy RED

ja tam pracowałam trochę i wiem jak jest praca nie jest cieszka.zalezy co się robi.nieraz jest tak ze dobrze by było żeby ktoś pomogl.np.dac pudlo na gore na palete.nie zawsze sa chętni do pomocy.zdazaja się ludzie ze nie umieja policzyć np.do 8 żeby wrzucić dobrze klocki do pudelka.dobrze mi się pracowala tylko nie na takich warunkach.sami wiecie co to jest 900 zl.niekturzy to wiecej placa za platnosci .a wader wykorzystuje ludzi.niektorzy sa zarejestrowani w urzędzie pracy żeby mieć ubezpieczenie,bo na umowę o dzielo nie ma ubezpieczenia.

karol

JAK MYSLICIE JAK BY NIE BYLO CHETNYCH DO PRACY TO WADER ZMIENIL BY WARUNKI?

red

a tam od razu wykorzystuje , jak nie pasia ta kasa co wader daje to szukac innej pracy po co siedzicie tu i piszecie takie rzeczy Jak komus odpowiada ta praca to pracuje a jak nie to nie przychodzi do Wadera prawda Przecież nikt nie zmusza do podpisywania umowy. Mówią co i jak , przecież w kadrach nie kłamią Myślę że jak ktos przerobi dniówkę i mu nie odpowiada to dziekuje i nie robie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

@red

Komentarze tutaj są opiniami dotyczącymi konkretnej firmy i warunków jakie w niej panują, a nie życia osoby, której udzielasz głupich rad.

red

ooooooooooo super praca ok da sie przeżyć Jak kasa potrzebna to się robi i nie narzeka

iwo
@red

i przez to wader wykorzystuje ludzi ,bo wiedza ze ludzie przyjdą pracować za 900 zl.jak masz rodzine to oplac rachunki .pokupuj potszebne rzeczy i wyżyj do następnej wyplaty

mon

dobrze piszesz iwo.

iwo

w waderze sa co chwile przyjęcia.ludzie nazekaja na warunki,ale jak się nie ma zadnej pracy to się pujdzie nawet za 900 zl.pracowac a wader na tym kozysta i nie zmienia warunków.

omo

Nic takiego nie ma ,jeśli zakład potrzebuje ludzi to Verso przyjmuje Ale wiadomo za jak człowiek nic nie umie to do widzenia .W tej pracy nie ma taryfy ulgowej .Przychodzisz i robisz .A jak ściemniasz to wiadomo koleżanki nie będą miłe.

Mika

Mam pytanko, bo od dosć długiego czasu szukam pracy, bezskutecznie, wszędzie jak nie urok to ........dlatego pytam czy w waderze firma verso przyjmuje chętnych do pracy bez wiekszych problemów czy sa jakieś szczególne wymagania, doświadczenie na produkcji, bądź jakieś bezsensowne testy?????

ola

jest tylko jedna agencja verso nie ma juz silesi

Rezerwacja

No ja też się własnie nie mogę do ich dodzwonić, ale podobno jeszcze jakaś inna agencja tam przyjmuje, chyba silesia czy jakoś tak.

prej

ktoś wie czy są przyjęcia na składalnie? , bo nie mogę sie do verso dodzwonić

DD

To zależy, znam taką która jest trzeci rok pod waderem i ma najniższą krajowa, ale no cóż takie czasy, lepiej iść robić za najniższą niż siedzieć w domu i nie mieć nic, a z pracą na rynku kolorowo nie jest:-(

pawel

to bardzo mało.a długo pracują?

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak